| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wunderwaffe
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 120
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

problem z amerykańskimi nożami okopowym z pierwszej wojny św

Witam szanownych Kolegów. Mam pytanie które od pewnego czasu mnie nurtuje... czy na posiadanie noży okopowych wz. 18 trzeba mieć pozwolenie? chodzi mi o nóż Mark I trench knife. Ten nóż bojowy składa się m.in. z kastetu - a kastet - w rozumieniu u.b.a. jest bronią. Bardzo dziękuję za konstruktywne odpowiedzi. Czy ktoś wystąpił z takim zapytaniem do WPA?

Wto 04 Lip, 2017 19:53

Powrót do góry
Kunzite
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 10
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Według mnie typ rękojeści w kształcie kastetu a sam kastet to dwie różne bronie. Ustawa wyraźnie wymienia kastet.
Zresztą, gdyby taki typ rękojeści był uznawany za broń wymagająca pozwoleni, nie byłby możliwy handel współczesnymi nożami tego typu, a wystarczy wyszukać ofertę "nóż z kastetem"

Sob 22 Lip, 2017 14:25

Powrót do góry
wunderwaffe
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 120
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

fakt jest taki że każdy zrobi jak uważa, również każdy funkcjonariusz publiczny może mieć inne zdanie w tym temacie. Wydaje mi się natomiast, że chcąc mieć zupełnie jasną sytuację i się już nad tym nie zastanawiać należało by wystąpić z zapytaniem do WPA...i co najzabawniejsze w każdym województwie w WPA może być inna opinia w tym temacie Bardzo szczęśliwy W szoku

Sro 26 Lip, 2017 23:07

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.