| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major
Posty: 1568
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Agent donosi z terenu: PROJEKT X

Notatki służbowe są zwykle krótkie i treściwe, więc przejdźmy od razu do rzeczy. Celem wdrożenia „Projektu X” nie jest zniszczenie Starego Kontynentu, lecz podporządkowanie Europy tzw. rządowi światowemu. Niemcy wybijają się na hegemona europejskiego, co nie podoba się wielu anglojęzycznym decydentom i odbiega od ogólnej koncepcji budowy Nowego Światowego Porządku (NWO).

Wywiad amerykański donosi, że wśród uciekinierów z Bliskiego Wschodu znajdują się bojownicy państwa islamskiego. W punktach czerwonego krzyża rozdawane są im telefony komórkowe najnowszej generacji, niczym środki opatrunkowe i lekarstwa. Prawda, że są im niezbędne. Otrzymują je ludzie, którzy w swoim dawnym miejscu zamieszkania nie mieli nawet bieżącej wody. Teraz mogą się cieszyć z najnowszej technologii. Nie chodzi w tym przypadku o kontakt z rodzinami. Działania bojówkarzy na terenie Niemiec mają być koordynowane właśnie za ich pomocą. Sprawdza się mobilność jednostek rutynowymi akcjami, jak miało to miejsce w Kolonii. Tylko osoby wtajemniczone w plan elit światowych wiedzą, gdzie znajdują się magazyny z ukrytą broń i ostrą amunicją. Zostaną otwarte, w zasadzie splądrowane, jak przedstawi to prasa, w określonym czasie. Na umówiony znak sygnał rozpocznie się rzeź niewiernych, rzecz jasna w imię Allacha.

Poligonem doświadczalnych dla Iluminatów, stojących za tym wszystkim, była Jugosławia. Opracowano tam pewien schemat działań, którym posłużą się również w tym roku. Plan bojówkarzy zawiera częściowy paraliż krajów europejskich i atak na cele strategiczne, tj. elektrownie atomowe. Do tego przygotowuje się ok. 250 tysięcy wojowników, którzy „zgubili się” władzom niemieckim i słuch po nich zaginął. Reszta będzie prowadzić działania terrorystyczne i dywersyjne, z mniejszym lub większym skutkiem, ponieważ ich uzbrojenie będzie słabe (koktajle Mołotowa, kamienie, noże itp.), a broń palna najczęściej zdobyczna.

Jednak żeby to wszystko przeprowadzić należało wpierw uruchomić działania maskujące, propagandowe i inne, aby przemycić tych ludzi do Europy. W cały proceder uwikłani są najwyżsi rangą hierarchowie Kościoła Katolickiego. Mogą nas zdumiewać wypowiadane słowa papieża Franciszka o uchodźcach. Zresztą za większością ataków terrorystycznych w Europie stoją służby specjalne, które podgrzewają atmosferę, a nie państwo islamskie jako takie, więc sam papież czuje się rozgrzeszony. Zawsze może wytłumaczyć, że nie zapraszał terrorystów tylko matki z dziećmi. Sukurs za nim podążają dziennikarze, opinio twórcze gazety i media głównego nurtu, które próbują nam wcisnąć bajeczkę o prześladowanych sierotach z Aleppo, zdążających do „ziemi obiecanej” szlakiem bałkańskim. 70% z tych osób to dorośli mężczyźni, gotowi w każdej chwili chwycić za broń (dane wywiadu amerykańskiego). Celem ludzi za tym stojących jest skłócenie ze sobą świata chrześcijańskiego oraz muzułmańskiego. Wybuch na Zachodzie nastrojów antyislamskich. A w dalszej konsekwencji przyzwolenie opinii publicznej na atak USA na Iran. To powtórka średniowiecznych krucjat w wydaniu 2.0. Amerykanie od dawna czują się osamotnieni w walce z Arabami. Bardzo chcą, by ich akcje na Bliskim Wschodzie poparły kraje założycielskie UE. Tymczasem one zapierają się nogami i rękami.

Dlaczego w dużej mierze za atakami terrorystycznymi stoją służby specjalne? To proste pytanie, ponieważ to one stworzyły te organizacje i je kontrolują, o czym nie wiedzą prości bojownicy. Logiczne więc, że ci ludzie są manipulowani oraz wykorzystywani do partykularnych celów rządu światowego. Arabowie są niezwykle waleczni i zdyscyplinowani. Dlatego jest ogólne przyzwolenie władz państwowych niektórych krajów na to, aby emigranci blokowali ulice oraz zastraszali miejscową ludność. Są wypuszczani z aresztów. A śledztwa wobec nich umarzane. Od wieków obie nacje są karmione fałszywą ideologią religijną i wykorzystywane przez elity. Czasem zdarzy się samotny wilk, atakujący niewinnych, jakby ujęty całą tą otoczką walki z niewiernymi, rewolucją arabską itd. A ponieważ pojawia się ich coraz więcej, władze na ten temat milczą i ukrywają te informacje. Nie chcą jednak zbyt długo zwlekać, ponieważ z każdym rokiem tracą nad tym kontrolę. Musicie zrozumieć, że w Europie mamy miliony muzułmanów, to rzesza potencjalnych terrorystów. Zadaniem ortodoksyjnych Imamów, co was dziwi - niewydalanych za swoje poglądy, jest trzymanie ich w ryzach, tak długo jak się da. Lecz dzień X nadchodzi wielkimi krokami.


TIK-TAK


Kiedy rozpocznie się akcja: chaos? Iluminaci o swoich intencjach często informują opinię, na przykład przy okazji nowego teledysku znanej gwiazdki muzyki pop, lub w filmach przez nich produkowanych. Dlaczego to robią? Powszechnie uważa się, że wierzą w karmę i dlatego umieszczają wskazówki w teledyskach. Nic bardziej mylnego. To bardzo bogaci i cyniczni gracze, którzy zachowują się jak seryjni mordercy, pozostawiający za sobą okruszki, które mogą naprowadzić policję do ich odnalezienia. To zabawa w kotka i myszkę z całą populacją. Czas rozpoczęcia „Projektu X” wyjawiono społeczeństwu w filmie pt. „Kingsman”. W tej produkcji zobaczymy również, że pewien szalony naukowiec za pomocą satelity i telefonów komórkowych rozpętuje na ziemi prawdziwe piekło.PS. Ton, jakiego użyłem przy pisaniu tego tekstu świadczy za tym, że coś wiem i próbuję to przekazać szerokiej opinii publicznej, jak najlepiej potrafię, żyjącej w nieświadomości, błogo śpiącej, może lekko się budzącej, lecz wciąż rozespanej, rozkojarzonej. Tak naprawdę zrobiłem to po to, aby czytało się go lepiej. Wszystko, co państwo przeczytaliście, to jedynie moje domysły i hipotezy, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, poza kilkoma faktami, #1 istnieje napływ ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu do UE; #2 istnieje produkcja pt. „Kingsman” i zobaczymy tam niesamowite sceny agresji oraz rzeź w kościele. Film momentami jest głupi, wręcz powiedziałbym absurdalnie głupi, ale jak się zdaje nie o to w nim chodzi, aby był poważny i nostalgiczny. Co sugeruje mi, że ukryto w nim jakiś ważny przekaz. Podobnie, jak miało to miejsce w teledysku znanej piosenkarki Kety Perry, nazywanej księżniczką iluminatów. Ujęcie jej zegarka nie pasuje do całej sceny i jest na siłę wkomponowane w obraz. Ale to nie ja pierwszy zwróciłem na to uwagę.

Zakładam różne hipotezy oraz warianty i zastanawiam się, co może czekać świat? Wszystko to są tylko i wyłącznie spekulacje. Powyższy tekst należy rozumieć jako opowiadanie political-fiction stylizowane na artykuł. Nie było moją intencją nikogo obrażać, ani stygmatyzować. Za wszelkie podobieństwa z żyjącymi ludźmi z góry gorąco przepraszam. Niech poprawność polityczna zatriumfuje na świecie, a nas zarąbią islamscy terroryści, w myśl pięknej idei asymilacji z Arabami. Niech tylko ta asymilacja nie zamieni się w anihilację białej rasy, która uparła się wierzyć w istnienie Jezusa Chrystusa.

Zastanawiamy się, czy to czasem nie spisek ten zalew imigrantów? Skłonni jesteśmy w to uwierzyć ze względu na opieszałość władz lub wręcz brak ich zainteresowania. Skarżą się mieszkańcy Francji, Niemczech, Austrii i Włoszech, co możemy obejrzeć w Internecie, jeszcze możemy. Ale większość tych głosów nie przebija się przez główny nurt, są bagatelizowane. Dlaczego wojna w Syrii wciąż trwa, chociaż armia amerykańska, czy też NATO, są w stanie zdusić ją w zarodku w ciągu paru miesięcy i zapobiec dalszemu rozlewowi krwi? Widać na wydarzeniach, które obserwujemy, komuś bardzo zależy.

Cyniczne elity, syte kocury z pałaców, znudzone wydawaniem pieniędzy myślą o nieśmiertelności. Ach, żyć tak wiecznie. Bawić się i korzystać z życia pełnymi garściami. Ich nie najnowszą zabawką jest inżynieria społeczna. Bogatych ludzi jest jakieś 1% na planecie i po prostu obawiają się całej reszty, że ta większość kiedyś pójdzie po rozum do głowy i się zbuntuje. Myślicie, że się niczego nie boją? Wprost przeciwnie. Boją się stracić swoje bogactwo, oszczędności, nieruchomości i wpływy. Inżyniera społeczna (pasterze baranków), sztuczki socjotechniczne (telewizja), mają ich utrzymać u steru. Ale na jak długo?

Nie jesteśmy naiwni wierząc w Boga, czy siłę wyższą, ale instytucje religijne wykorzystują naszą wiarę, która jest immanentną częścią naszej egzystencji. Prawie wszystkie ludy w coś wierzą. Niektóre lewackie ugrupowania walczą zażarcie z Kościołem Katolickim, uważając, że więcej szkodzi niż pomaga. W pewnym sensie mają rację. Ale również oni uważają, że wojny znikną, jak znikną religie. Mylą się. Znikną tylko wojny religijne. A przecież człowiek znajdzie zawsze powód, aby ze sobą walczyć, gdyż taką jesteśmy konstrukcją psycho-fizyczną. Walczyliśmy o jedzenie, przetrwanie. Obecnie o ropę i surowce. Nie wiem, kto nas stworzył i dlaczego, czy był to Bóg, czy Kosmici, czy budowniczowie piramid, ale nie bez powodu rosną nam siekacze. W islamie człowiek może liczyć na zbawienie walcząc z niewiernymi i umierając dla ogólnej idei. Idzie do raju, gdzie dostaje dziewice. Gdy zabije kogoś ważnego może liczyć na jakiś dodatkowy bonus w postaci kabrioleta? W jednostkach kurdyjskich walczą kobiety. Muzułmanie ich się obawiają, gdyż według Koranu, człowiek zabity przez kobietę nie może pójść do nieba. A czy na zabitą bojowniczkę czekają w raju huryse płci męskiej? A co gdy islam przejmie już cały świat i nie będzie niewiernych, i nie będzie kogo zabijać? Absurd goni absurd. Nie jesteśmy doskonali. Co znaczy tyle, że mamy swoje słabe punkty i dajemy się wykorzystywać, często nieświadomie. A spece od reklam pracują nad tym nie ustanie, jak skutecznie i szybko drenować nasze kieszenie.

Nie chciałem swoim tekstem nikogo obrażać i szkalować, ale jako obywatel dużego państwa w Europie mam chyba prawo do wyrażania własnej opinii oraz pytań. Myślę, że się ze mną zgodzicie. Pytania te skierowane są głównie do władzy zwierzchniej Unii Europejskiej. Dlaczego pozwalają na to, by zwykłym ludziom działa się krzywda? W myśl jakich idei i planów? Dlaczego pozwalają, aby ginęły niewinne ofiary? Dlaczego jesteśmy zmuszani do rzeczy, które burzą nam krew i spędzają sen z powiek? Dlaczego narzucają nam siłą prawa i obowiązki rodem z reżimowych republik bananowych? Helsińska fundacja praw człowieka oburzona jest postawą Polski, ale nie zachowaniem Arabów wobec kobiet w europejskich strefach no-go, gdzie panuje szariat. Do dziś kobiety są obrzezane, zawierane są małżeństwa z nieletnimi. Jest na ten temat wiele dokumentów i oficjalnych danych.

Dzieje się chyba tak w myśl bogatych snobów, którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa. Dla ułatwienia ich życia. Dla nakręcania konsumpcji. Bo obecny system zachodni tworzy nierówności społeczne. To jest dla nich jak tlen. Ten system ekonomiczno-polityczny z samego założenia jest antyhumanitarny. Pewien facet opublikował na ten temat swoją pracę i wiecie co? Dostał Nobla. Nie trzeba być geniuszem, aby to widzieć. W jednym z krajów muzułmańskich wysoki w tamtejszej hierarchii dostojnik cieszy się wielką popularność wśród swoich obywateli. Sponsoruje szpitale, szkoły, żłobki, przytułki, dosłownie wszystkie ośrodki publiczne, a ludzie go kochają. Skąd ma pieniądze? Z roby naftowej. A co zrobi, gdy ropa skończy się? A kiedyś na pewno skończy się. Arabowie mają takie powiedzenie – dziadek jeździł na wielbłądzie, ojciec automobilem, ja jeżdżę ferrari, a wnuk będzie jeździł na wielbłądzie.

Agent 007


Moje 3 grosze


Kiedyś nie wierzyłem w to, że Europa może stać się islamska. Moja naiwna wiara właśnie legła w gruzach. Jedno jest pewne – Europa teraz płaci frycowe za bezlitosną kolonizację i eksploatację krajów Afryki i Azji, które trwały od XIII wieku. Wielka Brytania, Francja, Belgia, Holandia, Niemcy, Włochy, które były swego czasu mocarstwami kolonialnymi są odpowiedzialne za to, co teraz dzieje się na naszym kontynencie. Ale to jest jedynie część prawdy.

Druga część prawdy jest taka, że ktoś za tym wszystkim stoi i że źródło tego bałaganu znajduje się po drugiej stronie Atlantyku. Bo komu zależy na tym, by Europa była słaba – jedynie gospodarce USA, która znajduje się od lat w permanentnym kryzysie. W 1989 roku skończyła się Zimna Wojna, więc na gwałt potrzebna jest kolejna, która będzie bodźcem dla stygnącej gospodarki. To właśnie dlatego poleciały bomby na Irak (posiadanie przez ten kraj broni atomowej okazało się być zwykłą bajeczką), na Jugosławię (konflikt w Kosowie i zrujnowane Bałkany), kolorowe rewolucje na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce, które nikomu nie przyniosły żadnej korzyści, poza USA, które pozbyły się swych wrogów, a przede wszystkim Saddama, Kadafiego czy teraz Asada. Dla USA wojna w Europie byłaby kolejnym poligonem dla amerykańskich sił zbrojnych, no i oczywiście ogromnym rynkiem zbytu na broń i środki walki. W zamyśle wojna z Rosją i dorwanie się do jej zasobów naturalnych i rynków zbytu. Temu właśnie ma służyć konflikt na Ukrainie. Obruszenie na Europę wojującego islamu to jest kolejna perfidna gra supermocarstwa wymierzona przeciwko UE i Rosji. I tylko tam to można postrzegać.

Oczywiście główną bronią USA były i są tzw. prawa człowieka. Coś w imię czego rzuca się ludziom bomby na głowy, smaży napalmem i destabilizuje gospodarczo słabsze kraje. Doświadczyliśmy tego my sami. Polacy sami zdestabilizowali polską gospodarkę pod dyktando amerykańskich ekspertów (związanych przede wszystkim z CIA) i za pieniądze z tamtejszego kongresu. Doszło do przemiany ustrojowej i rozkradzenia polskiego majątku narodowego, pauperyzacji znacznej części polskiego społeczeństwa po to, by Polska przestała być konkurencyjna dla Zachodu i stała się kolejnym pionkiem w grze przeciwko Rosji. Dzięki zmanipulowanemu społeczeństwu do władzy doszły proamerykańskie męty i brunatne szumowiny wspierane przez watykańskich manipulatorów i rodzimych pożytecznych idiotów, które zamiast w interesie Polski i Polaków działają w interesie Stanów Zjednoczonych i ich zaborczej polityki – szermując, a jakże, patriotyzmem i nacjonalizmem oraz religijnością Polaków.

Dziwię się tylko lewicy, która z determinacją godną lepszej sprawy łaknie w Polsce „uchodźców” i „migrantów”, a jej publicyści wypisują jakieś głupoty na łamach prasy. Kościołowi się nie dziwię – jak tylko zorientował się, że będzie można pociągnąć trochę kasy z UE, od razu to stał się orędownikiem przyjmowanie „migrantów” w naszym kraju. Oczywiście pod nasze dachy, a nie pałaców biskupich… Natomiast lewica rzuca gromy na PiS i chciałaby tychże „migrantów” przyjmować, naturalizować, multi-kulti, itp. bzdury… Nie wiem, czy lewicowcy rozumieją to, że stworzenie w Polsce enklaw islamu (jak to już ma miejsce we Włoszech, Francji czy Niemczech) stanie się czynnikiem kryminogennym? Czy lewicowcy rozumieją, że islamiści będą wymuszali na nich kolejne ustępstwa powołując się na prawa człowieka tylko po to, by osiągnąwszy niezależność te prawa podeptać? Czy lewicowcy rozumieją, że to, że nie są wierzącymi chrześcijanami nie uchroni ich przed przymusową islamizacją? Czytając ich wypociny wcale się nie dziwię, że lewica przerypała wybory i nie może się pozbierać. No cóż – głupota ma to do siebie, że się za nią płaci i to drogo.

Pomagać „uchodźcom” i „migrantom”? Tak, oczywiście można i trzeba – ALE W ICH WŁASNYCH KRAJACH! I to muszą zrozumieć wszyscy filantropi i ludzie złaknieni innych „kultur”. Obawiam się jednak, że wszelkiej maści oszołomy i pożyteczni idioci nie pojmą tej prostej prawdy nawet mając bagnet na gardle i bat nad grzbietem…

Nie 25 Cze, 2017 7:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forumPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.