| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bazy Amerykanskie w Polsce

Witam,
slysze czesto od Sasiadow (Amerykanow) ze czesto na cwiczenia do Polski jezdza do Poznania.Zgadza sie to?
Dlaczego nieotwieraja Baz Amerykanskich w Polsce? ma to cos z Rosja doczynienia? Z tego co ja wiem to Amerykanie niemoga miec Baz w Panstwch dawnego Warschawskiego ukladu, ale to juz duzo czasu przeszlo i mysle ze mogli by tez w Polsce byc.

Pozdrwiam

_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Sob 12 Sie, 2006 0:14

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Bazy Amerykanskie w Polsce

von Waldow napisał:
Witam,
slysze czesto od Sasiadow (Amerykanow) ze czesto na cwiczenia do Polski jezdza do Poznania.Zgadza sie to?
Dlaczego nieotwieraja Baz Amerykanskich w Polsce? ma to cos z Rosja doczynienia? Z tego co ja wiem to Amerykanie niemoga miec Baz w Panstwch dawnego Warschawskiego ukladu, ale to juz duzo czasu przeszlo i mysle ze mogli by tez w Polsce byc.

Pozdrwiam


No cóż. USA ma bazy np. w Rumuni. Bazy USA w Polsce to temat bumerang. Ciągle powraca. We wrześniu (mniej więcej) okaże sie czy będzie w Polsce baza USA.

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Sob 12 Sie, 2006 2:42

Powrót do góry
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A gdzie ma ewentualnie powstac?
_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Sob 12 Sie, 2006 20:49

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

von Waldow napisał:
A gdzie ma ewentualnie powstac?


Na to tęż Ci nie odpowiem. Nie wiadomo jaka będzie lokalizacja, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Przypuszczalnie gdzieś w Polsce północno-wschodniej, mazury, mazowsze, pomorze.

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Sob 12 Sie, 2006 21:59

Powrót do góry
RSOOST
Chorąży

Chorąży




Posty: 181
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Oficjalnie ma powstać baza na pólnocy kraju ale bliżej wschodu i ma być to slyna tarcza antyrakietowa i oficjalnie ma być do obrony przed rakietami państw takich jak Pólnocna Korea i Jran śmiech na sali oczywiście że żadne z tych krajów nie ma takiej broni o takim zasiegu ale ta propagada jest skierowana do mas.Oczywiscie że ta tarcza bedzie wylocznie przeciw Rosj i tylko Rosj. A najlepsze to że ten system woglę nie dziala wszystkie próby skończyly się porazką chociaż stany wpompowaly miliony baksów w tą wirtualną broń. Ale nasi przywódcy już urobiają opinie publiczną że bedą nowe miejsca pracy że bedzie zbyt na polskie towary tak byba na afetamine gożale i prostytutki bo reszte to USarmy przywozi sobie z kraju bo tam szanuje się swoje firmy a zwlaszcza te które zaopatrują armie. Pozdrawiam.

Sob 12 Sie, 2006 23:36

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

RSOOST napisał:
Witam. Oficjalnie ma powstać baza na pólnocy kraju ale bliżej wschodu i ma być to slyna tarcza antyrakietowa i oficjalnie ma być do obrony przed rakietami państw takich jak Pólnocna Korea i Jran śmiech na sali oczywiście że żadne z tych krajów nie ma takiej broni o takim zasiegu ale ta propagada jest skierowana do mas.Oczywiscie że ta tarcza bedzie wylocznie przeciw Rosj i tylko Rosj. A najlepsze to że ten system woglę nie dziala wszystkie próby skończyly się porazką chociaż stany wpompowaly miliony baksów w tą wirtualną broń. Ale nasi przywódcy już urobiają opinie publiczną że bedą nowe miejsca pracy że bedzie zbyt na polskie towary tak byba na afetamine gożale i prostytutki bo reszte to USarmy przywozi sobie z kraju bo tam szanuje się swoje firmy a zwlaszcza te które zaopatrują armie. Pozdrawiam.


Trochę namyliłeś. Po pierwsze nie będzie służyć przeciwko pociskom wystrzelonym z Rosji.Dlaczego?? Ano dlatego że rosyjskie pociski gdyby zostały wystrzelone to polecą nad biegunem północnym, krótsza droga. Tymi pociskami, również Koreańskimi, będzie sie zajmować zbudowana już baza na Alasce. Baza która powstanie w Polsce(jeszcze nie wiadomo) zajmie sie pociskami wystrzelonymi z bliskiego wschodu. System ten zaczynadziałać sprawnie.Jest on jeszcze w budowie, pierwsza cześć budowy zakończy sie gdy powstanie ta ewentualna baza w Polsce. Na Alasce znajduje sie już 9 pocisków antyrakietowych, one trafiają w pociski balistyczne.

Cytat:
Pólnocna Korea i Jran śmiech na sali oczywiście że żadne z tych krajów nie ma takiej broni o takim zasiegu ale ta propagada jest skierowana do ma

To ja pośmieje sie z Ciebie. To że teraz nie maja takich pocisków nie oznacza że nie będą ich mieć za parę lat. KRLD w tej dziedzinie robi znaczne postępy, za 2 lata mają zbudować rakietę zdolną razić USA(podobno). Widzę że myślisz w takie sposób: nie robię prawo jazdy bo nie mam samochodu. Heh

Następnym razem trochę sie zorientuj w tej kwestii, ok?? Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 13 Sie, 2006 3:09

Powrót do góry
MarcinGdańsk
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 540
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak doniósł Dziennik Bałtycki baza USA ma powstać na terenie poligonu w Wicku. Ale czy powstanie, któż to wie Bardzo szczęśliwy
_________________
Klawiatura służy mi do nabijania postówUśmiech Uśmiech

Nie 13 Sie, 2006 14:17

Powrót do góry
RSOOST
Chorąży

Chorąży




Posty: 181
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Ale tekst nie zly ale nadaje się do gazety FAKTY. Kolega weżmie sobie do ręki globus i popatrzy jakie są najblisze odleglości Pólnocna Korea- USA a bliski wschód - USA. Jran nie jest taki glupi żeby otwarcie zatakować USA nawet jak by mieli taką broń o takim zasiegu a już nie wspomne o Europie zachodniej w której Jran ma wiecej sojuszników niż wrogów. Pare miesięcy temu w Polskim radiu pr.III byl program wlasnie o tej bazie na Alasce, Dowódca tej bazy bez ogródek powiedzial że do tej wszystkie próby skończyly się fiaskiem ale oczywiście są dobrej myśli a póki co mają dobre i cieple posadki. No i co z tego że Korea pól. chce mieć nowoczesną i skuteczną broń to też nie oznacza że zaraz zatakują USA ma takie samo prawo do obrony jak wszystkie kraje. Kol. jak myśli czy Rosjanie będą tak się bezkrytycznie przyglądać jak USarmy stawia nastepną bazę tuż przy granicy z Rosją napewno nie. Dziś ta baza będzie zlóżyla jako tarcza antyrakietowa dla jakiegoś wirtualnego niebezpieczeństwa a jutro jako baza rakiet balistycznych skierowanych na wschód.To ja bardzo dziękuje za taką tarcze obroną bo z filmów przyrodniczych wiem że lepiej nie drażnić niedzwiedzia. Pozdrawiam.

Nie 13 Sie, 2006 14:18

Powrót do góry
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, mi tez sie wydaje ze USA znowu chca swoja sile pokazac, ale niewolno zapomniec ze Rosja znowu Miliardy wpycha w wojsko, i mi sie wydaje ze za 5 Lat bedzie mozna Rosje znowu widziec jako Nowoczesnego Wroga dla USA.

Pozdrawiam

_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Nie 13 Sie, 2006 17:31

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

RSOOST napisał:
Jran nie jest taki glupi żeby otwarcie zatakować USA nawet jak by mieli taką broń o takim zasiegu a już nie wspomne o Europie zachodniej w której Jran ma wiecej sojuszników niż wrogów.


Na dzień dzisiejszy. Wiesz co przyniesie jutro?? Czy w roku 85 powiedział byś że ZSRR i Układ Warszawski przestaną istnieć?? Zacznij wybiegać trochę w przyszłość. Dziś mogą nie zaatakować ale w przyszłości może być różnie.

Cytat:
No i co z tego że Korea pól. chce mieć nowoczesną i skuteczną broń to też nie oznacza że zaraz zatakują USA ma takie samo prawo do obrony jak wszystkie kraje.

Zupełnie jak w latach 30. No i co z tego że Niemcy chcą mieć nowoczesną broń. Wiesz chyba co później z nią zrobili.

Cytat:
jak myśli czy Rosjanie będą tak się bezkrytycznie przyglądać jak USarmy stawia nastepną bazę tuż przy granicy z Rosją napewno nie.

Na pewno nie będą sie bezkrytycznie przyglądać ale nic więcej prócz nerwów nie zdziałają. Tylko nie pisz, że mogą nam odetnąć dostawy gazu bo jeśli to zrobią to na zawsze(no przynajmniej dopóki będzie u nas baza USA)a na takie straty pieniężne to nawet Rosja sobie nie może pozwolić.

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 13 Sie, 2006 20:22

Powrót do góry
Nestor Machno
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 135
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja sie zastanawiam czemu Polacy zawsze musza miec jakiegoś Wielkiego Brata, któremu włażą w dupę? Odeszli sowieci, teraz będą jankesi. Ach dobry ten Polak- można go wykorzystywać a ten będzie jeszcze rączki całował jak jakiś ochłap spadnie..
_________________
Psy służą , wilki są wolne

Nie 13 Sie, 2006 20:35

Powrót do góry
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nestor Machnonapisal:

A ja sie zastanawiam czemu Polacy zawsze musza miec jakiegoś Wielkiego Brata, któremu włażą w dupę? Odeszli sowieci, teraz będą jankesi. Ach dobry ten Polak- można go wykorzystywać a ten będzie jeszcze rączki całował jak jakiś ochłap spadnie.




To nietylko Polska tak postepoje ale tez czechy, slowacja, wegry a najgorsze Ukraina-to dopiero Szok dla Ruskich.
Innego wyjscia Polska niema aby swoich Granic i Ludnosci bronic, bo niestety lezymy akurat miedzy Wschodem a Zachodem.

Pozdrawiam

_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Nie 13 Sie, 2006 23:22

Powrót do góry
Nestor Machno
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 135
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak, z całą pewnością alianci nam pomogą, jak w 39 Uśmiech
A co do tego, że inne kraje są takie same, to jakoś nie przypominam sobie, aby Czechy czy Węgry miały kilka tysięcy żołnierzy w Iraku...

_________________
Psy służą , wilki są wolne

Nie 13 Sie, 2006 23:27

Powrót do góry
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niwiem co Ty za Temat teraz poruszasz, ale tu idzie o Bazy Amerykanskie w Polse a nie w Iraku.
_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Nie 13 Sie, 2006 23:31

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nestor Machno napisał:
A co do tego, że inne kraje są takie same, to jakoś nie przypominam sobie, aby Czechy czy Węgry miały kilka tysięcy żołnierzy w Iraku...

Na dzień dzisiejszy w Iraku znajduje sie 960 polskich żołnierzy. Najwięcej polskich żołnierzy było na pierwszych zmianach ok.2500 i to była największa liczba naszych rodaków w Iraku. Trochę daleko do tych "kilku tysięcy" Wink

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pon 14 Sie, 2006 0:42

Powrót do góry
Speedy
Porucznik

Porucznik




Posty: 575
Pochwał: 7
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hej

Ja tylko sprostuję parę rzeczy, bo co do większości, już tu padły komentarze:

RSOOST napisał:
Oczywiscie że ta tarcza bedzie wylocznie przeciw Rosj i tylko Rosji.


Oczywiście to nieprawda. "Tarcza" NMD w swej obecnej postaci jest w stanie przechwycić jednocyfrową liczbę celów, czyli powstrzymać atak kilku rakiet lub np.jednej wielogłowicowej. W docelowej postaci czyli około 2020 r. NMD będzie prawdopodobnie w stanie przechwycić kilkadziesiąt celów.
Rosyjski arsenał jądrowy obejmuje obecnie ponad 1000 rakiet balistycznych.

RSOOST napisał:

A najlepsze to że ten system woglę nie dziala wszystkie próby skończyly się porazką chociaż stany wpompowaly miliony baksów w tą wirtualną broń.


To także jest nieprawdą. Na 8 tzw. testów zintegrowanych NMD (czyli obejmujących również przechwycenie głowicy-celu) udało się 5.

_________________
Pozdr.
Speedy

Pon 14 Sie, 2006 1:06

Powrót do góry
mw05
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 141
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem coś o bazie lotniczej USA w Polsce.

Słyszałem chyba gdzieś nawet, że jest to problem dla Rusków, bo F-16 dolecą do Moskwy w 7 minut, a oni na decyzję o zestrzeleniu potrzebują 15.

Pozdrawiam

Pon 14 Sie, 2006 22:08

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To ja pośmieje sie z Ciebie. To że teraz nie maja takich pocisków nie oznacza że nie będą ich mieć za parę lat. KRLD w tej dziedzinie robi znaczne postępy, za 2 lata mają zbudować rakietę zdolną razić USA(podobno). Widzę że myślisz w takie sposób: nie robię prawo jazdy bo nie mam samochodu. Heh

Następnym razem trochę sie zorientuj w tej kwestii, ok??
Pozdrawiam

A po co KRLD ma strzelać rakietami przez Europę? Przez Pacyfik czasem nie bliżej??

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 14 Sie, 2006 22:28

Powrót do góry
von Waldow
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 298
Skąd: Luxembourg-Stettin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mw05 napisal:

Słyszałem chyba gdzieś nawet, że jest to problem dla Rusków, bo F-16 dolecą do Moskwy w 7 minut, a oni na decyzję o zestrzeleniu potrzebują 15.




Przeciez Polacy tez maja F-16, to chyba zagrozenie juz maja?albo sie myle?

Pozdrawiam

_________________
Bez prawdy fałszu nie znać.

Wh-Ar-Po ( KKK )

Email [email protected]

Pon 14 Sie, 2006 22:34

Powrót do góry
mw05
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 141
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Polacy jeszcze nie mają F-16, ale będziemy je mieli już niedługo.

Pozdrawiam

Pon 14 Sie, 2006 22:44

Powrót do góry
RSOOST
Chorąży

Chorąży




Posty: 181
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeszcze raz baza która może bedzie zbudowana w Polsce i jako ma być tarczą przeciw rakietom balistycznym Pól. Korej i Jranu to poprosty chwyt propagadowy dla mas przecież jankesi nie powiedzą w prosto w oczy polakom że postawimy sobie tu taką czatownie i jak pogorszą się stosunki z Rosją to poprostu ją efektownie i maksymalnie wykorzystamy. No ale kij ma dwa końce niedzwiadek Misza też bedzie mial baczenie na tą myśliwską abonę jankesów i napewno nie zawacha się efektownie i maksymalnie użyć swoje środki żeby roz...... tą bazę a że to bedzie znajdować się na naszym terenie no cóż USA zawsze starają prowadzić wojny jak najdalej od swojego terytorjum a my jak podnużek stanów nie każdy dopisze sobie sam. Kol. Speedy ośmiele się z kolegą nie zgodzić nawet jak jakiś cudem Pól. Korea i Jran bedą posiadać takie rakiety o tak dużym zasiegu to żeby zagrozić stanom to trzeba posiadać ich co naimiej tyle co Rosja a takich zbrojeń żadne z tych państw nie wytrzyma. Te państwa stać na kilka lub kilkanaście rakiet czyli dla jankesów to żadne zagrożenie a jedynie sygnal żeby trzymać się od nich z daleka i nie wciskać im na sile amerykańskiej demokracji. My w czasach perelu na uzbrojeniu mieliśmy troche rakiet taktycznych byly to wojska elitarne no ale sami się z nich rozbroliśmy wedlóg mnie to wielki bląd bo calkiem inaczej traktują cię sąsiedzi jak wiedzą że masz rakiety taktyczne o dużym zasiegu nawet jak mają glowice konwencjonalne. Pozdrawiam.

Wto 15 Sie, 2006 0:28

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mw05 napisał:
Polacy jeszcze nie mają F-16, ale będziemy je mieli już niedługo.

Pozdrawiam


A dokładnie to w pierwszej dekadzie października. Przyleci 4 sztuki F-16C i 2sztuki F-16D.

A wracając do tematu, to nie chce mi sie zbytnio gadać bo jak czytam posty RSOOSTa to mi nóż w kieszeni sie otwiera. Jak zwykle kolejny maniak który uważa że ameryka to zło wcielone i powraca do "potęgi" komunistycznej Polski
Cytat:
My w czasach perelu na uzbrojeniu mieliśmy troche rakiet taktycznych byly to wojska elitarne no ale sami się z nich rozbroliśmy wedlóg mnie to wielki bląd bo calkiem inaczej traktują cię sąsiedzi jak wiedzą że masz rakiety taktyczne o dużym zasiegu nawet jak mają glowice konwencjonalne. Pozdrawiam.

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Wto 15 Sie, 2006 2:45

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brodeur, nie miotaj z łaski swojej obelgami w RSOOST'a, bo to jest kulturalne forum a nie żadna oberża. Ja się akurat z nim zgadzam w całej rozciągłości. Ty oczywiście rozszyfrowałeś od razu całe spektrum jego poglądów na każdą sprawę. Gratuluję przenikliwości Zniesmaczony Od siebie dodam, że mnie się nóż w kieszeni otwiera jak widzę u niektórych bezkrytyczny zachwyt USA i ich polityką. Jak chcesz możesz to odnieść do siebie.
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 15 Sie, 2006 10:38

Powrót do góry
mw05
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 141
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety, my jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy wybierać pomiędzy "patronatem" Rosji a USA.

I na razie bilans jest chyba przychylniejszy dla USA.

Pozdrawiam

Wto 15 Sie, 2006 11:36

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Brodeur, nie miotaj z łaski swojej obelgami w RSOOST'a, bo to jest kulturalne forum a nie żadna oberża. Ja się akurat z nim zgadzam w całej rozciągłości. Ty oczywiście rozszyfrowałeś od razu całe spektrum jego poglądów na każdą sprawę. Gratuluję przenikliwości Zniesmaczony Od siebie dodam, że mnie się nóż w kieszeni otwiera jak widzę u niektórych bezkrytyczny zachwyt USA i ich polityką. Jak chcesz możesz to odnieść do siebie.


Po pierwsze nikogo nie chciałem obrazić. Po prostu powiedziałem ze dyskusja w tym temacie nie sprawia mi przyjemności("A wracając do tematu, to nie chce mi sie zbytnio gadać bo jak czytam posty RSOOSTa to mi nóż w kieszeni sie otwiera") ponieważ nieraz poprawiałem błędy RSOOST np.ze skutecznością i działaniem tarczy. On jednak zostaje przy swoim.

Nazwałem go tylko "maniakiem" i to chyba nie jest złe określenie prawda?? Ja jestem maniakiem pod względem PMW (taki mój konik).

de Villars, ja nie zachwycam sie USA i ich polityka, daleko mi do tego. Ale ja widzę korzyści wynikające z obecności ich bazy u nas. Jakie? Proszę bardzo:
-poprawa koniunktury terenu gdzie baza sie znajdzie
-szansa na poprawę obronności naszego kraju-jeśli u nas baza powstanie to USA na pewno zaoferuje nam dobry sprzęt. w razie zagrozenia amerykanie nie opuszcza w parę minut tak cenna bazę. Trzeba bedzie ja bronić bo gdy sie ja straci USA bedzie ślepa w systemie tarczy na bliski wschód.

mw05 napisał:
Niestety, my jesteśmy w takiej sytuacji, że musimy wybierać pomiędzy "patronatem" Rosji a USA.
I na razie bilans jest chyba przychylniejszy dla USA.


Ot dobrze gada. Wybacza ale wchodzenie w d..e Rosji jest dla mnie dziwne. Kraj ten co chwile uciera nam nosa(wstrzymanie eksportu wołowiny), uciekanie od odpowiedzialności za Katyń(nie uznaniem tego zdarzenia ludobójstwem) wypominanie co chwile naszej roli w rewolucji pomarańczowej na Ukrainie(sławne wypowiedzenie Putina na zapytanie szarego dziennikarza). Można wypominać bez końca. Tak naprawdę to Rosjanie nigdy nas nie polubią a dlaczego?? Bo jako nieliczne, polskie wojska stacjonowały na Kremlu.

_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Wto 15 Sie, 2006 12:13

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.