| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nauczyciel
Chorąży

Chorąży




Posty: 188
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

identyfikacja przodka

Witam PT.Forumowiczów,
Zwracam się z prośbą o pomoc w identyfikacji przodka i bliższe o nim informacje.
Wśród moich przodków występuje osoba Antoniego Reutta która miał żonę Leonildę Czerkas. Wg informacji z internetu był on dowódcą Legionu Puławskiego. W wyniku kłopotów zdrowotnych zmarł w Piotrogrodzie w 1917 roku i tam został pochowany.
Równocześnie w internecie występuje drugi Reutt-Antoni Teofil,także dowódca Legionu Puławskiego Rocznik urodzenia ten sam lecz data śmierci i miejsce pochówku inne.
Czy PT.Forumowicze znają może inne fakty dotyczące Antoniego Reutta?Czy informacja z internetu o posiadanych przez niego odznaczeniach jest prawdziwa?Autor artykułu o Antonim Reucie-Mieczysław Wrzosek chyba nie do końca pisze prawdę o nim ponieważ np. nie zgadzają się fakty związane z innymi dziećmi/niż Helena/o pochowaniu ich w Sopocie.
Antoni Reutt jest ojcem Heleny,która jest moją stryjeczną prababką.
Dlatego interesuje mnie każdy szczegół związany z biografią Antoniego Reutta i będę ogromnie zobowiązany za każdy okruch wiadomości.
A moze ten post powinienem zamieścić na forum związanym z I wojną światową?
Pozdrawiam i dziękuję gorąco za pomoic-Adam

Pon 01 Maj, 2017 15:31

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.