| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

o pewnie ze mozna sie czepiac ze Gates doszedl za szybko do tego ze mapa jest na Deklaracji, proch stuletni tez jest troche naciagany, ale moim zdaniem wszystko trzyma sie kupy. Ma to jakas logike mimo ze naciagana. Owszem skarb templariuszy w USA Uśmiech tylko ze faktycznie kiedy budowano Ameryke na jej nowe terytorium ruszylo wielu wolnomyslicieli, innowiercow, ludzi z wyobraznia. Dzieki temu stworzyli imperium. Nie mozna wiec wykluczyc ze wraz z nimni, na nowy, olbrzymi obszar, wyruszyli potomkowie zakonow i loz, ktore nie mialy lekkiego zycia za czasow inkwizycji.
ale to tylko film ktory trwal 2 h. ksiazka moglaby byc swietna. w filmie wywody, spostrzezenia, odkrycia musialy nastepowac w szybszym tempie.
tez wole Indiane, ale nikt nie wie dokladnie kiedy nakreca IV czesc Smutny

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pią 09 Wrz, 2005 12:45

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

johnny40 napisał:
bajka,owszem ale chodi o całokrztałt, nie motyw, czy prawdę tylko o twórczą wyobraźnię, a z nas nikt nie jest w stanie krytykować czegoś co sam nie stworzył nigdy(((((((((więc po co te wieńce żałobne?


Dżizus, k***a, ja pierdolę - oko mi się złamało i rozumek zagrzał. Jak można zrobić tyle błędów w jednym (?) zdaniu?

johnny40 napisał:
to jest tylko film .


A z tym akurat się zgadzam. I film jako bajeczka jest całkiem fajny i przyjemnie się ogląda. Tylko trzeba pamiętać, że to tylko film FABULARNY a nie DOKUMENT. Laughing

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Pią 09 Wrz, 2005 23:02

Powrót do góry
johnny40
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 101
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ty owca jesteś? ja myśle że Baran. - po pierwsze nie wytykam nikomu niczego publicznie i nie klne przy okazji , to świadczy o twoim poziomie inteligencji-baranie
jestem 20 lat poza polską to ciesz się że wogule umiesz czytać co pisze !!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Trzeba sprawdzic co tam w trawie piszczy-niee )))

Sob 10 Wrz, 2005 2:01

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca napisał:

Dżizus, k***a, ja pierdolę - oko mi się złamało i rozumek zagrzał. Jak można zrobić tyle błędów w jednym (?) zdaniu?

http://obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=1366 Twisted Evil
Twisted Evil

Sob 10 Wrz, 2005 10:19

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca napisał:
"Dżizus, k***a, ja pierdolę"


To cytat jest cytat (a to parafraza, ale z innego filmu). Z filmu "Dzień świra". A wypowiada ten tekst w filmie polonista.... Przykro mi, jeśli ktoś nie oglądał tego filmu i nie załapał dowcipu......

Treść - bez komentarza. Aczkolwiek jak widać na załączonym obrazku (drugi post Pana J.):

johnny40 napisał:
ty owca jesteś? ja myśle że Baran. - po pierwsze nie wytykam nikomu niczego publicznie i nie klne przy okazji , to świadczy o twoim poziomie inteligencji-baranie
jestem 20 lat poza polską to ciesz się że wogule umiesz czytać co pisze !!!!!!!!!!!!!!!


- chcieć to móc! Jak się troszkę postarał to wyszło całkiem nieźle. Wystarczyło trochę podnieść Szanownemu Panu ciśnienie i przypomniał sobie język Twisted Evil W sumie powinieneś być mi wdzięczny Laughing

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Sob 10 Wrz, 2005 18:41

Powrót do góry
johnny40
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 101
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca napisał:
Owca napisał:
"Dżizus, k***a, ja pierdolę"


To cytat jest cytat (a to parafraza, ale z innego filmu). Z filmu "Dzień świra". A wypowiada ten tekst w filmie polonista.... Przykro mi, jeśli ktoś nie oglądał tego filmu i nie załapał dowcipu......

Treść - bez komentarza. Aczkolwiek jak widać na załączonym obrazku (drugi post Pana J.):

johnny40 napisał:
ty owca jesteś? ja myśle że Baran. - po pierwsze nie wytykam nikomu niczego publicznie i nie klne przy okazji , to świadczy o twoim poziomie inteligencji-baranie
jestem 20 lat poza polską to ciesz się że wogule umiesz czytać co pisze !!!!!!!!!!!!!!!


- chcieć to móc! Jak się troszkę postarał to wyszło całkiem nieźle. Wystarczyło trochę podnieść Szanownemu Panu ciśnienie i przypomniał sobie język Twisted Evil W sumie powinieneś być mi wdzięczny Laughing


Zadałem sobie trochę trudu, przeczytałem wszystkie posty "Owcy" -275, nie ma w nich nic, co by prowadziło do jakiejkolwiek wiedzy w OH,
Około 80%, wypowiedzi "owcy" to, ataki na innych forumowiczów z Tytułu, złej interpretacji tematu ,lub zdania jakie sami napisali.
Ośmieszanie , a wręcz bestroska ignorancja kolegów starających się coś napisać do rzeczy w danym temacie, sprawia temu człowiekowi przyjemność.
Reszta, czyli 20% jego postów, to polityczne podchody "0" tekstów,na tematy wiążące poszukiwaczy skarbów i ich działów tematycznych, ogólnodostępnych.
Mnie dziwi że, do tej pory, są tolerowane "wyjazdy" owcy na innych urzytkowników tego forum bezkarnie.
Taki, Pan-Owca, chce mnie, uczyć polszczyzny, patryjotyzmu? mając w swoich własnych danych " Niemiec"?.
To ja powinienem, o sobie tak napisać, bo mam prawo, mam dwa paszporty,ale mój wybór panie Kocio!!!!!!!!!!!!!

_________________
Trzeba sprawdzic co tam w trawie piszczy-niee )))

Nie 11 Wrz, 2005 1:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spokoj Twisted Evil Koniec z pisaniem nie na temat - piszac krocej [/OT] Wink

Nie 11 Wrz, 2005 9:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.