| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waffen3
Leutnant

Leutnant




Posty: 361
Skąd: Skierniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak na swoich siedem postów Masz cięty język. Dalej bez komentarzy.A i jeszcze coś aby oceniać najpierw należało by coś zrobić na tym forum.
_________________
http://klub-historyczny.pl .

Nie 06 Gru, 2009 18:58

Powrót do góry
Poludniowiec
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 89
Skąd: POŁUDNIE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co tak cwaniakujesz?? Nie podniecaj sie tak bo wylewu dostaniesz.Po drugie nie Twoj interes co ja oceniam i robie na tym forum

Nie 06 Gru, 2009 19:02

Powrót do góry
Waffen3
Leutnant

Leutnant




Posty: 361
Skąd: Skierniewice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ocenę pozostawię Administratorowi,bez dalszych komentarzy.
_________________
http://klub-historyczny.pl .

Nie 06 Gru, 2009 19:08

Powrót do góry
Poludniowiec
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 89
Skąd: POŁUDNIE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing

Nie 06 Gru, 2009 19:25

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolegę Południowca poproszę o zapoznanie się z tym tematem :

http://www.ioh.pl/forum/viewtopic.php?t=13054

Trochę ostudzi to gorącą głowę Szanownego Kolegi Wink Wiem też, że kolega nie całkiem jest "nowy", ale może pomoże.

Natomiast kolegę Waffen3 spieszę poinformować, że pochwała nie jest dawana z tzw. klucza. Czasem jest to inicjatywa moderatorów którzy widzą bezinteresowny wkład i wiedzę danego usera, lub jest to inicjatywa któregoś z użytkowników. Myślę, że działanie na tym forum, li tylko dla pochwał, mija się z celem Wink

Nie 06 Gru, 2009 20:58

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam takie ważne pytanie - czy można na zasadzie "precedensu Obamy" ubiegać się o przyznanie orderów i pochwał niejako na kredyt? Na poczet przyszłych zasług?
Pozdrawiam

Pią 11 Gru, 2009 14:43

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Mam takie ważne pytanie - czy można na zasadzie "precedensu Obamy" ubiegać się o przyznanie orderów i pochwał niejako na kredyt? Na poczet przyszłych zasług?
Pozdrawiam


Ubiegać się zawsze można, natomiast decyzja o przyznaniu medalu to już zupełnie inna kwesta Wink

_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Pią 11 Gru, 2009 16:10

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To ja proponuję od razu nowym użytkownikom dawać pochwały tak na zachętę. Ustanowić medal za kolejne 1000 postów przekroczone przez usaera, oraz inne odznaki np. za 10 logowań w ciągu dnia, lub kolejne miesiące spędzane na forum. Do tego kilka wyróżnień okolicznościowych itp. Przepraszam za ironię ale widzę że jakość nikt sobie nie robi z tego co sie dzieje w tym temacie albo może po prostu nie widzi?? Zasady przyznawania pochwał, medali itp są jasne i klarowne. Dlaczego niby więc pojawiają sie głosy "za kolejki"?? Pamiętam temat na IOH w którym prowadzona była dyskusja na temat odznaczeń, stopni itp na innym forum. Były one tam bardzo rozbudowane i przejaskrawione co zresztą większość z uczestników dyskusji stwierdziła. Problem w tym że powoli, powoli takie rzeczy zaczynają sie tu dziać.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pią 11 Gru, 2009 20:08

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rzecz w tym, że wielu z użytkowników, chce mieć jakiś status na forum od tzw. ręki. Masa , nic nie znaczących postów, pierś ozdobiona tysiącem medali, niczym w groteskowej operetce.......wszak nie tędy droga Neutral Być może jestem tylko idealistą, przeżytkiem i dinozaurem, ale wspomnę raz jeszcze, nie o to chodzi. Liczy się HISTORIA, pasja, książki z tym związane. Liczy się, żar dyskusji, argumentacja i radość z z samej wymiany poglądów. Liczy się zabawa i ciągły rozwój, który następuje dzięki niesamowitej wiedzy innych użytkowników forum IOH. Nigdy wcześniej nie miałem takich możliwości. To jest piękne samo w sobie. Reszta jest tylko ułudą.

Pią 11 Gru, 2009 20:48

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tytułem wyjaśnienia, że użyję pewnego zwrotu opartego na jednej z rozmów min. Becka z Lordem Halifaxem - formalnie nie wystąpiłem z wnioskiem o żadne odznaczenie czy rangę - powołałem się jedynie na groteskowy "precedens Obamy" bardziej chcąc zwrócić uwagę na niego niż na jakieś przywileje czy nie wiadomo co - o które wcale nie chodziło.
Przykro mi jeżeli niechcący wprowadziłem Kolegów w błąd.
Pozdrawiam

Sob 12 Gru, 2009 14:42

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przykro mi jeżeli niechcący wprowadziłem Kolegów w błąd.



Eee tam, zaraz w błąd. Dyskusja na temat medali, pochwał i inszych rzeczy to nasza forumowa tradycja Wink

Sob 12 Gru, 2009 14:50

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Heh, no wydaje mi się, że Twoja ironia, Marku, nie została zrozumiana.
A jest naprawdę dobra Uśmiech

Sob 12 Gru, 2009 14:56

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, te dwa medale za częstotliwość wchodzenia są przyznawane po jakim czasie?
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Sob 13 Mar, 2010 19:53

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po 120 dniach

Sob 13 Mar, 2010 20:17

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niniejszym pragnę pogratulować gen. maxi....owi odznaczenia za 20 pochwał (pierwsze nadanie na Forum IOH) – fajnie, że wypadło w okolicach święta Mr. Green

pzdrwm Piwo

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Czw 11 Lis, 2010 20:48

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jesteś drugi na liście Mboro Wink A Maxiemu szczere gratulacje........ Piwo przypomnę tylko tym co tu nie byli wcześniej że pierwszym z 5 pochwałami był nader skromny i nieśmiały seth....i była afera i seth się zbiesił......ale to już historia IOH Laughing

Czw 11 Lis, 2010 20:54

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Jesteś drugi na liście Mboro Wink

Trzeci; drugi jest Grossus Poloniae (przy okazji ponawiam – wysunięty w tym wątku – wniosek o przyznanie ww. Krzyża zasługi) Wyluzowany

pzdrwm Piwo

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Czw 11 Lis, 2010 21:13

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No tak, na monetkach to można natrzepać pochwał do bólu Laughing szczególnie wówczas, jak zna się zagadnienie w stopniu perfekcyjnym. A tu, Grossus Poloniae, nie ma sobie równych Piwo

Czw 11 Lis, 2010 21:16

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O kurde faktycznie. Orderów prawie jak u Breżniewa Laughing
Cytat:
Trzeci; drugi jest Grossus Poloniae

A to mi żmija na boku wyrosła, jak ja uwalałem pochwały dla mboro aby mnie nie wyprzedził Wink Laughing

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Czw 11 Lis, 2010 23:03

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
O kurde faktycznie. Orderów prawie jak u


Jeszcze 4 i zdobędziesz komplet Wink

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Czw 11 Lis, 2010 23:31

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja trochę po marudzę, nie żeby z zawiści. Ot jeśli sie spojrzy na pochwały to praktycznie wszystkie są takie same. "Za pomoc w temacie....." Jak dla mnie ma to postać powielania jednego i tego samego. Kiedyś już o tym pisałem w tym temacie ale pozostało to bez odzewu a w ostatnich czasach szybkość i prędkość przyznawania praktycznie takich samych pochwał osiągnęło prędkość praktycznie ekspresową.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Nie 14 Lis, 2010 22:12

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brodeur- to nie wiesz ile "pomógł" odrzucamy. Wink Czasem po prostu jeśli komuś się należy- to nie przywiązuję wagi do treści pochwały tylko popieram. Stąd zdarzają się takowe.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 15 Lis, 2010 0:30

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - znakomita większość pochwał typu "za pomoc" nie jest akceptowana. Zwłaszcza jesli tyczy się tego, że ktoś zapodał na forum jakiś pojedynczy link czy "pomógł" pojedynczym zdaniem (A takie sytuacje bywały.. Twisted Evil )
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 15 Lis, 2010 10:33

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niniejszym pragnę podziękować za kolejne medale które ozdobiły moją, dosyć tłustą, pierś Piwo Moja próżność została po raz kolejny zaspokojona Wink Gratuluję innym uczestnikom forum za podobne wyróżnienia, min. Amice Piwo Która jest wzorowym userem z nieocenioną wiedzą Piwo Należał się jej ten Krzyż Zasługi IOH jak mało komu Exclamation

Czw 24 Lut, 2011 16:18

Powrót do góry
Amica
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3596
Pochwał: 18
Skąd: Brenno
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Niniejszym pragnę podziękować za kolejne medale które ozdobiły moją, dosyć tłustą, pierś Piwo Moja próżność została po raz kolejny zaspokojona Wink Gratuluję innym uczestnikom forum za podobne wyróżnienia, min. Amice Piwo Która jest wzorowym userem z nieocenioną wiedzą Piwo Należał się jej ten Krzyż Zasługi IOH jak mało komu Exclamation


Dziękuję bardzo Wink Tobie także , jak nikomu ten medal w szczególności się należał Piwo Gratuluję także pozostałym panom Piwo Laughing

_________________
forum.historia.org.pl
Każdy dzień jest podróżą przez historię

Pią 25 Lut, 2011 23:14

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.