| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Medale, pochwały i ostrzeżenia

Witam wszystkich.

Właśnie zostały dodane dwa nowe systemy do forum.

Pierwszym z nich są medale, jest ich dokładnie 12. 6 z nich przyznawanych jest za spełnienie konkretnych warunków dotyczących strony oraz forum IOH i są to:


  • Napisanie i przekazanie 2 artykułów na stronę, bądź prowadzenie działu tematycznego
  • Przesłanie 100 zdjęć do umieszczenia w galerii bądź fortyfikacjach
  • Przebywanie na forum od 12 miesięcy i ostatnie logowanie w ciągu ostatnich 2 tygodni
  • Przebywanie na forum od 24 miesięcy i ostatnie logowanie w ciągu ostatnich 2 tygodni
  • Odwiedzanie forum przynajmniej raz na 2 dni
  • Odwiedzanie forum przynajmniej raz na tydzień


Kolejne 4 medale przyznawane są za posiadanie konkretnej ilości pochwał, a dokładnie za przekroczenie liczby 5,20,50 i 100 pochwał.
Ostatnie 2 medale przyznawane są wyłącznie na wniosek moderatora forum. I tutaj uwaga do moderatorów, informacje o tym komu chcecie przyznać medal przesyłajcie do mnie na priva podając dokładny nick osoby, której chcecie dać medal bądź też jego numer ID, a także powód dla którego dana osoba ma dostać medal.

Drugim systemem jest system pochwał i ostrzeżeń.

Wniosek o przyznanie pochwały bądź ostrzeżenia może być złożony przez osobę będącą moderatorem bądź administratorem forum, w przypadku pochwał są to także osoby, które są autorem danego wątku (mogą przyznać pochwały każdej osobie która brała udział w dyskusji).

Pochwały i ostrzeżenia zanim trafią do konkretnej osoby muszą zostać zatwierdzone przez 4 osoby wchodzące w skład grupy moderatorskiej bądź administracyjnej. Dopiero gdy 4 osoby zatwierdzą daną pochwałę, bądź ostrzeżenie trafia ona na konto odpowiedniego forumowicza.

Jak się łatwo domyślić nie można przyznać pochwały samemu sobie Wink

Osoba, która dostanie 2 ostrzeżenia ma automatyczny zakaz pisania postów przez tydzień. 3 ostrzeżenie jest równoznaczne z banem na forum.

Ostrzeżenia można zlikwidować poprzez otrzymywanie pochwał, działa to na tej zasadzie, że każde ostrzeżenie to 5 pochwał na koncie użytkownika mniej. Jeżeli użytkownik nie ma 5 pochwał w momencie kiedy dostaje ostrzeżenie, to ostrzeżenie jest przyznawane.

Oba systemy mogą zawierać różne błędy i wady, także wszelkie uwagi co do działania itp. są mile widziane... to na razie tyle Wink

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Pią 21 Lip, 2006 14:23

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I machina poszła w ruch. Gratuluję Piwo .

Niestety zgonie z moimi przewidywaniami praktycznie każdy forumowicz ma 1 lub 2 medale. Neutral

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 21 Lip, 2006 14:52

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie każdy, zaledwie 1/3 Wink No ale takie już były ustalenia początkowe więc tak zostało Wink

Pią 21 Lip, 2006 14:53

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W profilu użytkownika, w zakładce pochwały i ostrzeżenia widoczna jest ikonka "Daj ostrzeżenie". Chciałem sprawdzić czy działa na jednym ze zbanowanych Twisted Evil , ale nie działa. Chyba nie powinna być widoczna. Raczej "Daj pochwałę", ale jak to zrobić by była za dany wątek, którego jestem założycielem?
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 21 Lip, 2006 15:10

Powrót do góry
janaosik
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 184
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a ja zadam pytanie
od kogo można dostać pochwałę?
i czy 1 pochwała z 1 ostrzeżeniem się redukują?
a coś mi się o uszy obiło ze jeszcze jakieś baretki będą Question

Pią 21 Lip, 2006 15:40

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bajeczka, oczywiście system można dopracować, ale dajmy mu popracować troszkę.

Pią 21 Lip, 2006 15:48

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
W profilu użytkownika, w zakładce pochwały i ostrzeżenia widoczna jest ikonka "Daj ostrzeżenie". Chciałem sprawdzić czy działa na jednym ze zbanowanych Twisted Evil , ale nie działa.

Oczywiście to jest błąd, ta opcja powinna być widoczna tylko dla moderatorów Wink

Marmik napisał:
Raczej "Daj pochwałę", ale jak to zrobić by była za dany wątek, którego jestem założycielem?

W wątku którego jesteś założycielem pod każdym postem, tam gdzie jest opcja dostępu do profilu danego użytkownika itp. po prawej stronie powinnien być przycisk do przyznawania pochwał Wink

janaosik napisał:
od kogo można dostać pochwałę?

Od moderatora bądź założyciela wątku, pisałem o tym wcześniej Wink

janaosik napisał:
i czy 1 pochwała z 1 ostrzeżeniem się redukują?

Nie... było o tym w pierwszym poście Wink

Pią 21 Lip, 2006 16:10

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to tylko u mnie, ale na stronie objaśniającej poszczególne medale, sypie się kodowanie i są znaczki zamiast polskich liter.

Ostatnio zmieniony przez Human dnia Pią 21 Lip, 2006 16:21, w całości zmieniany 1 raz

Pią 21 Lip, 2006 16:15

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie tylko u Ciebie Mr. Green.
Nic nie pisałem bo nie przeszkadza, a pewnie Dawid już to widział i wolnej chwili poprawi.

Dawid159 napisał:
Oczywiście to jest błąd, ta opcja powinna być widoczna tylko dla moderatorów Wink

Ech, a mogłem trochę przytemperować tych co zaniżają poziom Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.


Ostatnio zmieniony przez Marmik dnia Pią 21 Lip, 2006 16:23, w całości zmieniany 1 raz

Pią 21 Lip, 2006 16:20

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, edytorek coś mi popsuł kodowanie, ale w sumie to nie taki wielki problem Wink
Opcja przyznawania ostrzeżeń nie powinna być już dostępna dla osób, które nie mają uprawnień aby takie ostrzeżenie przyznać Wink

Pią 21 Lip, 2006 16:22

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
# Przebywanie na forum od 12 miesięcy i ostatnie logowanie w ciągu ostatnich 2 tygodni
# Przebywanie na forum od 24 miesięcy i ostatnie logowanie w ciągu ostatnich 2 tygodni

czy to nie powinno się zastępować a nie dodawać?
Czyli jeśli przekraczasz 24 miesiące to zamienia ci się odznaczenie z tamtego na to.
Jak system funkcjonuje jeśli ktoś jest 13 miesięcy na forum i logował się 14 dni temu? Dostaje odznaczenie. a potem przez ponad 2 tygodnie się nie zaloguje? medal znika? Ktoś był 13 miesięcy i logował się 15 dni temu?

Możesz zamienić miejscami medale? VM i Krzyż Walecznych jako najwyższe rangą powinny byc tymi najcenniejszymi - dostawanymi od moderatórw.

Te 4 osoby zatwierdzjące pochwałę lub ostrzeżenie. Chodzi mi o to drugie. Biorąc pod uwagę poprzednei doświadczenia z modami na OH trocheza długo będziemy czekać. Ostrzeżenie powinno być w ciągu 24 godzin na koncie. Nie postuluję bynajmniej jednoosobowego przyznmawania - biorąc pod uwagę cenzorskie zapędy pewnego moderatora połowa użytkowników z działu Holocaust by dostała bany...

A! biorąc pod uwagę edukacyjne nastawienie OH mógłbyś podpisać odznaczenia? mam na myśli ten panel który się otwiera dla każdego użytkownika.

Pochwały tylko za konkretne topiki czy za całokształt też?

Przy zatwierdzaniu pochwał niech będzie opcja : nie zatwierdzaj. wiem wtedy że sie wypowiedizałem i mam z głowy.

EDIT: w jakiej formie granicznej pojawią się ostrzeżenia?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.


Ostatnio zmieniony przez IjonTihy dnia Pią 21 Lip, 2006 19:20, w całości zmieniany 1 raz

Pią 21 Lip, 2006 18:40

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
czy to nie powinno się zastępować a nie dodawać?
Czyli jeśli przekraczasz 24 miesiące to zamienia ci się odznaczenie z tamtego na to.

Taka była intencja mojej propozycji (KZ i KZ z mieczami) Mr. Green.

IjonTihy napisał:
VM i Krzyż Walecznych jako najwyższe rangą powinny byc tymi najcenniejszymi - dostawanymi od moderatórw.

Ponowna zbieżność poglądów. Przypadek? niemożliwe na pewno ugadaliśmy to na priwach Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

IjonTihy napisał:
Ostrzeżenie powinno być w ciągu 24 godzin na koncie. Nie postuluję bynajmniej jednoosobowego przyznmawania - biorąc pod uwagę cenzorskie zapędy pewnego moderatora połowa użytkowników z działu Holocaust by dostała bany...

Dura lex sed lex Twisted Evil

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 21 Lip, 2006 18:51

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Niestety zgonie z moimi przewidywaniami praktycznie każdy forumowicz ma 1 lub 2 medale

No nie każdy, tylko ci co się udzielają. Wink A że to oni piszą gros postów, to optycznie tak to wygląda że wszyscy mają medale. Jak na ruskiej defiladzie Mr. Green

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 21 Lip, 2006 20:22

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
czy to nie powinno się zastępować a nie dodawać?

zostało zatwierdzone tak jak jest, więc tak też zostanie Wink

IjonTihy napisał:
Jak system funkcjonuje jeśli ktoś jest 13 miesięcy na forum i logował się 14 dni temu? Dostaje odznaczenie. a potem przez ponad 2 tygodnie się nie zaloguje? medal znika? Ktoś był 13 miesięcy i logował się 15 dni temu?

Znika, bo jeden z warunków nie jest spełniony Wink W momencie gdy się zaloguje to następnego dnia medal się pojawi (informacje o medalach są odświeżane raz na dobę)

IjonTihy napisał:
Możesz zamienić miejscami medale? VM i Krzyż Walecznych jako najwyższe rangą powinny byc tymi najcenniejszymi - dostawanymi od moderatórw.

Mogę, ale nie wiem co z czym mam zamienić Wink Szponek zapytany o kolejność stwierdził, że ma być jak leci, tak więc uczyniłem Wink

IjonTihy napisał:
Te 4 osoby zatwierdzjące pochwałę lub ostrzeżenie. Chodzi mi o to drugie. Biorąc pod uwagę poprzednei doświadczenia z modami na OH trocheza długo będziemy czekać. Ostrzeżenie powinno być w ciągu 24 godzin na koncie.

A po co pośpiech Question Sądzę, że wystarczająca liczba moderatorów odwiedza forum w przeciągu 24 godzin, także nie widzę problemu Wink

Cytat:
A! biorąc pod uwagę edukacyjne nastawienie OH mógłbyś podpisać odznaczenia? mam na myśli ten panel który się otwiera dla każdego użytkownika.

Medale dostałem podpisane jako medal1.png medal2.png itp. także zbyt dużego pola do popisu to tutaj nie miałem Wink Ustal kolejność w jakiej powinny być to dorobi się odpowiednie podpisy Wink

Cytat:
Pochwały tylko za konkretne topiki czy za całokształt też?

Przycisk do przyznawania pochwał jest przy konkretnych topicach, ale zawsze jako powód możesz podać, że pochwała jest przyznawana za ten topic i ogólnie za całokształt Wink

Cytat:
Przy zatwierdzaniu pochwał niech będzie opcja : nie zatwierdzaj. wiem wtedy że sie wypowiedizałem i mam z głowy.

OK, dorobi się Wink

Cytat:
EDIT: w jakiej formie granicznej pojawią się ostrzeżenia?

Teoretycznie miały być "brzozowe krzyżyki" o ile się nie mylę Wink W praktyce wygląda to tak, że krzyżyk powinnien być, ale grafik mi go nie dostarczył, a jako, że pojechał na urlop to do jego powrotu ostrzeżenia pojawiają się w formie informacji o braku obrazka Wink (to puste okienko co przeglądarka pokazuje w miejscu gdzie ma być obrazek) Wink

Pią 21 Lip, 2006 21:09

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
...Ech, a mogłem trochę przytemperować tych co zaniżają poziom Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .


Ty to byś od razu "temperował" Wink Daj się od czasu do czasu swobodnie wypowiadać tym, co tworzą "barzociekawe wontki" Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Piwo

_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Pią 21 Lip, 2006 22:09

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W sumie nawet pomimo tego, że ten przycisk był widoczny to nie mogłeś dać nikomu ostrzeżenia Wink On po prostu był wyświetlany, ale odnośnik już nie był wyświetlany, w rezultacie przenosiło osobę bez uprawnień na stronę główną forum Wink

Pią 21 Lip, 2006 22:15

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
No nie każdy, tylko ci co się udzielają.

No właśnie, że nie muszą się udzielać tylko wchodzić na forum. I w ten sposób mamy np. kaprali z dwoma medalami.
Harakiri Neutral
Dawid159 napisał:
W sumie nawet pomimo tego, że ten przycisk był widoczny to nie mogłeś dać nikomu ostrzeżenia Wink.

Alezafsze moglemse pomażyć rze bendem mukł komóś dowalic Mr. Green .

Wybaczcie mi tą ochydę Wink.
Teraz jednak widzę drugą stronę medalu. Funkcja sprawdzania pisowni podkreśliła wszystko na czerwono. Może ci forumowicze myślą, że tak powinno być?

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 21 Lip, 2006 22:57

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teraz jednak widzę drugą stronę medalu.

jak to zrobiłeś na monitorze? Twisted Evil

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pią 21 Lip, 2006 23:00

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zajrzałem w te szczelinki z tyłu Mr. Green Piwo
Swoją drogą nie skojarzyłem, że zabrzmi to tak dwuznacznie (zwłaszcza w tym wątku Laughing).

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 21 Lip, 2006 23:04

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja teraz też właśnie patrzę Uśmiech W sumie u mnie na LCD nie jest to aż takie trudne... płaski i łatwo się obraca Bardzo szczęśliwy Piwo
_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Pią 21 Lip, 2006 23:16

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Funkcja sprawdzania pisowni podkreśliła wszystko na czerwono. Może ci forumowicze myślą, że tak powinno być?

W sumie to wszystko jest możliwe Uśmiech Ale jak to swojego czasu napisał zbanowany już Winterspl "po co poprawiać błędy skoro w tym czasie można pisać posty" Rolling Eyes

Sob 22 Lip, 2006 0:17

Powrót do góry
Ark(o) Royal
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1360
Pochwał: 1
Skąd: Tychy i okolice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
...jak to swojego czasu napisał zbanowany już Winterspl "po co poprawiać błędy skoro w tym czasie można pisać posty" Rolling Eyes


Raczej pewnie pisał "...morzna pisadźposty" Wink , ale spierał się nie będę, nie czytywałem prac tego "autora"...

_________________
"Amon Amarth", "Ensiferum", "Wintersun", "Eluveitie"... czegóż chcieć więcej...

Sob 22 Lip, 2006 0:24

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No mniej więcej tak pisał... przyznam się, że nie jestem w stanie odtworzyć wesołej twórczości i masy błędów tego użytkownika. Rolling Eyes Posty były bardzo szybko usuwane także mało kto je czytał Wink

Sob 22 Lip, 2006 0:27

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą poprawiłem brak polskich literek tam gdzie udało mi się zauważyć taki brak Wink

IjonTihy napisał:
Przy zatwierdzaniu pochwał niech będzie opcja : nie zatwierdzaj. wiem wtedy że sie wypowiedizałem i mam z głowy.

Już jest i teoretycznie powinna działać Wink A piszę teoretycznie, bo opcja była testowana w dość sztucznym środowisku, bo u mnie na dysku Wink Jak więcej osób zacznie z tego korzystać to mogą wyjść różne błędy chociaż nie muszą Wink

Sob 22 Lip, 2006 15:16

Powrót do góry
Butryk
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 226
Skąd: Brzeg Dolny
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
de Villars napisał:
No nie każdy, tylko ci co się udzielają.

No właśnie, że nie muszą się udzielać tylko wchodzić na forum. I w ten sposób mamy np. kaprali z dwoma medalami.
Harakiri Neutral

Albo nawet z trzema Uśmiech. Jednak nie zawsze wynika to z nieudzielania się, a poprostu z dbałości o wartość merytoryczną wypowiedzi. Z reguły udzielam się tylko w dwóch tematach: II W. ŚW i Holocaust. Poza tym nie biorę udziału w dyskusji jeśli mają miejsce tzw. off toppic. To wszystko redukuje liczbę moich postów, ale chyba nie o ilość chodzi prawda?

Pozdrawiam.

_________________
Mudvayne
www.dws-xip.pl

Sob 22 Lip, 2006 17:24

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.