| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Żeby Cię pocieszyć to są też szeregowi z dwoma medalami Wink. Niestety jest to dla mnie sytuacja nienormalna. Medale za odwiedzanie forum powinny zostać usunięte lub nadawane za co innego. W tej sytuacji miałbyś jeden (za staż) i to zasłużony (czyli nic dziwnego nawet u kaprala Wink), a ja wcale i to by mnie też satysfakcjonowało, bo uważam, że obecnie nie mają one (tzn. medale za odwiedzanie forum) żadnej wartości.

PS
Cieszy mnie Twoja dbałość o wartość merytoryczną postów, ale forum w pewnym sensie opiera się na wymianie poglądów. Im intensywniejsza i bardziej rzeczowa tym lepiej. Żeby tylko poczytać to jest czytelnia Wink.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sob 22 Lip, 2006 19:34

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chłopaki moje stanowisko odnośnie tych medali znacie Wink Macie 2 medale przyznawane przez moderatorów, pozostała dziesiątka nie musi mieć dla was kompletnie żadnej wartości Wink Tak więc po co dalej uwagi typu, że nawet szeregowcy mają dwa medale Question Niech sobie mają, mi to nie przeszkadza Wink

Nie 23 Lip, 2006 0:27

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szanuję Twoje stanowisko, które akurat na tym forum jest istotniejsze niż moje Uśmiech. Skoro kości zostały rzucone to trudno.
Właściwie to chyba tylko ja walczę zaciekle o nadanie jakiejś istotnej rangi odznaczeniom. Robię to tylko dlatego, aby wytworzyć w formunowiczach przeświadczenie, że taka jest własnie funkcja medalu. Przez ostatnie dziesiąt lat w tym kraju blaszki traktowane były jako zapychacze ust w przypadku gdy portfel był pusty, albo jeszcze dziwniej.
Może pora pokazać, że może być inaczej?

Więcej pisać na ten temat nie będę, lecz wierzę, że nie zwycięży efekciarstwo Mr. Green .

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 23 Lip, 2006 0:36

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tych dwóch medali i szeregowych to mam taką propozycje, żeby medale za odwiedziny były przyznawane osobą które są na forum ponad 2 miesiące Wink Co wy na to Question

Tego sposobu przyznawania medali nie usunę, ale mogę go troszkę zmodyfikować Wink

Pozdrawiam
Dawid

Nie 23 Lip, 2006 13:15

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cos ten system medalowy niezbyt dokladnie dziala. Mam na mysli blaszke za fotki Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ogolnie mnie sie podoba ten pomysl. A szeregowcy tez moga miec blachy. Przeciez VM tez dostawali.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Nie 23 Lip, 2006 15:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sorki zapomniałem poustawiać medale za fotki Wink Za niedługo będziesz mieć Wink

Nie 23 Lip, 2006 16:03

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy toś może powiedzieć czy e medale są oryginalne czy stworzone tylko na forum? Bo nei widzę ani Krzyża Walecznych ani Virtuti Militari ?

może by tak ten nawjyższy zmeinić na: "Przyznwany przez moderatorów za szczególne zasługi" - będzie wartościowanie tych dwóch ostatnich...

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Nie 23 Lip, 2006 18:31

Powrót do góry
Butryk
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 226
Skąd: Brzeg Dolny
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Cieszy mnie Twoja dbałość o wartość merytoryczną postów, ale forum w pewnym sensie opiera się na wymianie poglądów. Im intensywniejsza i bardziej rzeczowa tym lepiej. Żeby tylko poczytać to jest czytelnia Wink.

Tak, forum to miejsce wymienienia poglądów, tylko w każdym dialogu sprawa ma się tak, że jeśli ktoś mówi bez sensu, lub mówi nie na temat, odstręcza potencjalnych rozmówców. Uśmiech.
Poza tym mi również wydaje się, że lepiej byłoby przyznawać medale za większe zasługi. No, ale nie mi to oceniać. Pomysł z orderami uważam za bardzo dobry.

Pozdrawiam.

_________________
Mudvayne
www.dws-xip.pl

Nie 23 Lip, 2006 20:55

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Odnośnie tych dwóch medali i szeregowych to mam taką propozycje, żeby medale za odwiedziny były przyznawane osobą które są na forum ponad 2 miesiące Wink Co wy na to Question
Tego sposobu przyznawania medali nie usunę, ale mogę go troszkę zmodyfikować Wink

A jednak napiszę coś jeszcze 8).
Uważam, że to zdrowy kompromis (ale może 6 miesięcy?).

krecio napisał:
A szeregowcy tez moga miec blachy. Przeciez VM tez dostawali.

Ale za coś, nie za nic.

Butryk napisał:
Tak, forum to miejsce wymienienia poglądów, tylko w każdym dialogu sprawa ma się tak, że jeśli ktoś mówi bez sensu, lub mówi nie na temat, odstręcza potencjalnych rozmówców. Uśmiech.

Zgadam się z Tobą. "Nie umiem - nie robię", "Nie mam nic do powiedzenia - nie mówię".
Nie zarzucam Ci, że źle jest mało pisać. Problem w tym, że gdyby nie aktywność to można byłoby tu usnąć jak na kilku innych forach, które przelotnie odwiedziłem. O popularności forum decyduje liczba wymienianych informacji (oczywiście najlepiej ze znakiem jakości Q).
Dlatego nadal uważam, że coś jest tu nie tak z medalami i cieszy mnie skłonność Dawida od osiągnięcia konsensu w naszej małej forumowej społeczności.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 23 Lip, 2006 21:18

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Czy toś może powiedzieć czy e medale są oryginalne czy stworzone tylko na forum? Bo nei widzę ani Krzyża Walecznych ani Virtuti Militari ?

Z tego co szponiasty kiedyś pisał na radzie to aktualne medale zostały stworzone na potrzeby forum.

IjonTihy napisał:
może by tak ten nawjyższy zmeinić na: "Przyznwany przez moderatorów za szczególne zasługi" - będzie wartościowanie tych dwóch ostatnich...

Zrobione 8)

Marmik napisał:
A jednak napiszę coś jeszcze. Uważam, że to zdrowy kompromis (ale może 6 miesięcy?).

Z jednej strony mamy 2 miesiące, z drugiej 6, to jakby nie patrzeć średnia wychodzi 4 Wink Aby 2 medale za odwiedziny były przyznawane użytkownik musi być 120 dni na forum Wink

Marmik napisał:
Dlatego nadal uważam, że coś jest tu nie tak z medalami i cieszy mnie skłonność Dawida od osiągnięcia konsensu w naszej małej forumowej społeczności.

Wink

Nie 23 Lip, 2006 22:06

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ale gdzieś można znaleźć czekające na zatwierdzenie ostrzeżenia i pochwały? Zdecydowałem się we wszystkich przypadkach, ale załóżmy że chcę zobaczyć jaki jest los zgłoszonych przeze mnie...

Dawid - skoro są fikcyjne medale to może uszereguj je tak by krzyże były najwyższe, a medale najniższe. Chociaż tyle. i jakoś tak że im większy i bardziej skomplikowany tym ważniejszy...

A! czy nei powinno być czegoś takiego jak sprzeciw? Uważam że ktoś nie powinein dostać pochwały/ostrzeżenia. To jest coś innego niż wstrzymuję się. Wtedy sprzeciw daje -1, pozytyw +1 a do zatwierdzenia potrzeba 4.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 24 Lip, 2006 14:12

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

napisał:
ale gdzieś można znaleźć czekające na zatwierdzenie ostrzeżenia i pochwały? Zdecydowałem się we wszystkich przypadkach, ale załóżmy że chcę zobaczyć jaki jest los zgłoszonych przeze mnie...

Można Wink Wystarczy, że wejdziesz na dokładnie na taki sam adres URL jak w przypadku chęci zatwierdzania pochwał/ostrzeżeń Wink W razie czego to napisze linka na radzie, tak żeby go nie udostępniać ogólnie bo nie ma takiej potrzeby Wink

Obrazki medali są ponumerowane od 1 do 12 i w takiej kolejności umieszczone na stronie aktualnie, zrób po prostu taką rozpiske, który medal na której pozycji powinnien być to pozamieniam Wink

Odnośnie tego sprzeciwu to można coś o tym pomyśleć Wink

Pon 24 Lip, 2006 14:18

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie przyznałem medale za zdjęcia następującym osobą:


  • krecio
  • rozniczka
  • WERTTREW
  • anarchista
  • JanW


Jeżeli kogoś pominąłem to proszę o info Wink

Pozdrawiam
Dawid

Pon 24 Lip, 2006 17:49

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A za obecność na forum od 24 miesięcy to powinno być coś na wzór Purpurowego Serca Laughing Piwo
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 24 Lip, 2006 17:56

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja tam i tak uważam, że każda nacja powinna mieć inne medale ale szponiasty nie chce grafika przemęczać, a tak to wszyscy mają niewiadomo jakie medale Rolling Eyes

Pon 24 Lip, 2006 17:58

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I może jak kiedyś dojdzie do zmian to uda się trochę wyprostować sprawę medali Twisted Evil. Tzn mniej i za większe zasługi niż być albo nie być Mr. Green.

Pamiętajcie tylko by powiedzieć wcześniej, że szykują się zmiany to można je zawczasu przedyskutować. Bo jak już będzie gotowe to ciężko coś wywalczyć Wink.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pon 24 Lip, 2006 18:59

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Skoro i tak ostrzeżenia wymagają zatwierdzenia przez 4 osoby to może by tak dołożyć opcje daj ostrzeżenie założycielom wątków. Naprawdę posty niektórych użytkowników wołąją o pomstę do nieba.
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Czw 27 Lip, 2006 10:48

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja miałem dwa medale, a teraz nie mam żadnego... Co się stało?
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 28 Lip, 2006 17:34

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Te 2 medale, które miałeś są przyznawane dopiero po 120 dniach egzystencji na forum Wink

Marmik napisał:
Skoro i tak ostrzeżenia wymagają zatwierdzenia przez 4 osoby to może by tak dołożyć opcje daj ostrzeżenie założycielom wątków. Naprawdę posty niektórych użytkowników wołąją o pomstę do nieba.

Moderatorzy mają możliwość dawania każdemu ostrzeżenia, także w razie czego to wystarczy PW do odpowiedniej osoby Wink

Pią 28 Lip, 2006 17:50

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Moderatorzy mają możliwość dawania każdemu ostrzeżenia, także w razie czego to wystarczy PW do odpowiedniej osoby


Rozumiem i tym razem się nie upieram Wink. Jedyny plus mojej propozycji to taki, że niektóre osoby zaczęłyby omijać założone przeze mnie wątki. Ich nieobecność wcale by mnie nie zmartwiła i nie wpłynęła negatywnie na wartość merytoryczną tematu.
Ale cóż, Twoje rozwiązanie "łagodzi obyczaje" Bardzo szczęśliwy.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 28 Lip, 2006 18:09

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Jedyny plus mojej propozycji to taki, że niektóre osoby zaczęłyby omijać założone przeze mnie wątki. Ich nieobecność wcale by mnie nie zmartwiła i nie wpłynęła negatywnie na wartość merytoryczną tematu.


Ty mnie naprawdę nie lubisz Laughing Piwo Twisted Evil

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pią 28 Lip, 2006 18:38

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi, nie Ciebie miałem na myśli Mr. Green Piwo. Przecież co do Ciebie to drugie zdanie nie miałoby sensu.
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 28 Lip, 2006 18:40

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W przypadku zmiany systemu medalowego i rozbudowy o inne nacje zgłaszam się na ochotnika do pomocy Bardzo szczęśliwy.

Sądzę, że dając same baretki odciążymy grafika Mr. Green.

A przecież wyglądają nieźle.



Opis załącznika:
Silver Star

Opis załącznika:
Defense Distinguished Service Medal

Opis załącznika:
Purple Heart

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 28 Lip, 2006 20:27

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O tak !! proponuję przyznawać "Było się schylać dupku" Laughing Laughing

Pią 28 Lip, 2006 21:38

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo kumam Twój post Question Question
_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Pią 28 Lip, 2006 21:53

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.