| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Informuję, że system ostrzeżeń/pochwał jak również medali został ukończony i za jakiś czas się pojawi na forum... a informuję o tym tylko dlatego, żeby nie wytykano mi, że sprawa utknęła, bądź, że administracja forum pracuję w systemie "tydzień=miesiąc=rok". Pozwolę sobie również zauważyć, że niektórzy proponują różne rzeczy a przez rok nawet nie robią nic aby ten pomysł przygotować do realizacji Wink

Nie 16 Lip, 2006 20:11

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
o ile się nie mylę to będzie tylko 12 medali i doskonale już wiadomo za co będą przyznawane, więc w jaki sposób jeszcze jakieś nowe odznaczenia chcesz wsadzić Question

a gdzie to jest napisane? wątek na Radzie utknął bez decyzji... Ja nie wiem ile i za co... a Radę czytam regularnie.

Cytat:
Informuję, że system ostrzeżeń/pochwał jak również medali został ukończony i za jakiś czas się pojawi na forum... a informuję o tym tylko dlatego, żeby nie wytykano mi, że sprawa utknęła, bądź, że administracja forum pracuję w systemie "tydzień=miesiąc=rok".

podobine jak wyżej. Skoro nie ma o tym informacji to czemu masz pretensje? Z punktu widzenia użytkowników nic się nie dzieje...

PS.
znalazłem to i wycofuję pierwsze zdanie:

1) Napisanie i przekazanie 2 artów na stronę
krzyz-orla-bialego
2) Przesłanie 100 zdjęć do umieszczenia w galerii bądź fortyfikacjach
krzyz-AK
3) Przebywa na forum od 12 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2
tygodni (dzięki temu nieaktywni nie dostaną medalu)
order-bohater-rosyjskiego
4) Przebywa na forum od 24 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2 tygodni
krzyz-walecznych
5) Odwiedza forum przynajmniej raz na 2 dni
krzyz-zaslugi-z-mieczami
6) Odwiedza forum raz na tydzień
10-lat-odzyskania-niepod
7) Brał udział w 100 wątkach
bialy-orzel-IS
8 ) Brał udział w 500 wątkach
krzyz-partyzancki
9) Użytkownik dostał 5 pochwał
order-krzyza-grunwaldu
10) Użytkownik dostał 20 pochwał
warszawski-krzyz-powstanczy
11) Użytkownik dostał 50 pochwał
krzyz-wojenny
12) Użytkownik dostał 100 pochwał
krzyz-virtuti-militari

Zero promocji JAKOŚćI, promuje się tylko wchodzenie na forum. a ostatnie powoduja ze bogaci staja sie jeszcze bogatsi. Pochwała to coś innego niz medale? też nie zostało to ustalone...
Dziwna kolejność, żadnego przełożenia wartości odznaczeń na zasługi.

Teraz jest okazja żeby takie rzeczy konsultować nie tylko we własnym gronie ale na całym forum... Może się okaze że wśród użytkowników bedą fachowcy któych nie było wśród modów... no i co dwie głowy to nei jedna...

Cytat:
Pozwolę sobie również zauważyć, że niektórzy proponują różne rzeczy a przez rok nawet nie robią nic aby ten pomysł przygotować do realizacji

owszem bo po co? sam mam zgłaszać, popierać, akceptować i wykonywać? po co jest 15 moderatorów na forum? redkatorzy internetowi? połowaserwisów jak powstała tak trwa bez zmian.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Nie 16 Lip, 2006 21:19

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Skoro nie ma o tym informacji to czemu masz pretensje?
Skoro nie ma o tym informacji na forum dostępnym dla wszystkich, to chyba oznacza, że jednak nie wszystko jest gotowe żeby o tym pisać. Więc z punktu widzenia użytkownika nie mógł on stwierdzić, że prace nad tym czy tamtym trwają ileś tam czasu, bo przeciętny użytkownik nawet nie był poinformowany, że coś takiego powstaje, więc jak sytuacja mogła utknąć Question

Odnośnie rang, które nie zostały wyrównane to tak jak wcześniej pisałeś, nikt nie podał wzorów pagonów, aby grafik mógł je przerobić, także nie zostały wyrównane również z nie mojej winy Wink

IjonTihy napisał:
Teraz jest okazja żeby takie rzeczy konsultować nie tylko we własnym gronie ale na całym forum... Może się okaze że wśród użytkowników bedą fachowcy któych nie było wśród modów... no i co dwie głowy to nei jedna...
Wątek odnośnie tych medali na radzie znajdował się dokładnie od 12 maja, więc czemu w ciągu tych dwóch miesięcy ktoś z moderatorów nie założył wątku na ogólnym żeby to przedyskutować Question Jakoś nie specjalnie mam ochotę robić jakieś zmiany w momencie kiedy wszystko jest skończone... bo jak się zaczną zmiany to zejdą kolejne 2 miesiące, a jakby nie patrzeć żyć za coś trzeba więc moim priorytetem jest realizacja projektów komercyjnych, więc dlatego to wszystko tyle trwa, a gotowców nie lubię żeby z nich korzystać...

IjonTihy napisał:
owszem bo po co? sam mam zgłaszać, popierać, akceptować i wykonywać? po co jest 15 moderatorów na forum? redkatorzy internetowi? połowaserwisów jak powstała tak trwa bez zmian.

Odnośnie tego to miałem na myśli kalendarium, które zaproponowałeś rok temu i które zostało zatwierdzone do realizacji, jednak już chętnego do zebrania dat zabrakło Wink

Pozdrawiam
Dawid
8)

Nie 16 Lip, 2006 21:39

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli można sie wtracić w ta kłótnię modów, to uważam, że przyznawanie medali praktycznie tylko za ilośc postów i spędzony czas jest bezsensem. Medal ma wyróżniać spośród innych, nagradzać za szczególne zasługi. A tak po jakimś czasie każdy będzie miał kilka medali i idea się zdezawuluje Twisted Evil Jakiś medal za ilość i obecność może być, ale nie wszystkie Exclamation
Cytat:
redkatorzy internetowi? połowaserwisów jak powstała tak trwa bez zmian.

Piwo

Nie 16 Lip, 2006 21:53

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To ja proponuje całkowicie zrezygnować z medali i będzie problem rozwiązany Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Nie 16 Lip, 2006 22:07

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid idziesz na łatwiznę. Niech medale przyznają moderatorzy za wnoszenie nowej jakosci, zakładanie ciekawych wątków, merytoryczne posty, kulturę wypowiedzi, przestrzeganie zasad gramatyki itp. To naprawdę takie trudne?
Pozdrawiam!

Nie 16 Lip, 2006 22:23

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sens w tym, żeby to wyglądało tak jak piszesz to forum musiałoby być odpowiednio do tego przystosowane i cały mechanizm musiałby być napisany w całkowicie inny sposób... a to co jest aktualnie staję się kompletnie nie potrzebne, a co za tym idzie wychodzi na to, że zmarnowałem tylko swój czas... więc nie chodzi o to, że idę na łatwizne, ale po prostu nie chce mi się pisać tego wszystkiego w całkowicie inny sposób, bo może się znowu okazać, że to będzie tylko strata czasu Wink

Nie 16 Lip, 2006 22:29

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Skoro tak piszesz. Ja się kompletnie nie znam na tych klockach, ale mozesz wyjaśnić laikowi, w czym dokładnie problem Question Wink Co trzeba by zmieniać? Przecież medale nie byłyby przyznawane automatycznie.

Nie 16 Lip, 2006 22:31

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
To ja proponuje całkowicie zrezygnować z medali i będzie problem rozwiązany Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Widzę, że dyskusja jest gorąca.
Nie ma się co denerwować i zawsze można ugasić się Piwo Piwo Piwo co też akurat czynię Mr. Green.

A tak serio to uważam, że ten system odznaczeń absolutnie nie powinien zostać wprowadzony. Wybacz, ale wystarczy jeden krzyż zasługi w trzech klasach (może być nawet z podwójnymi i potrójnymi nadaniami).
A przede wszystkim nadawany przez kapitułę złożoną z wybranych redaktorów i moderatorów za WARTOŚć MERYTORYCZN? (w głosowaniach powiedzmy raz na miesiąc lub dwa w liczbie np 3-5 medali na jednym głosowaniu).

W obecnie przedstawionej formie doprowadzi to do tego, iż kilku forumowiczów "niskich lotów" zacznie pisać jeszcze więcej bezsensownych postów i będą nas katować przez 2 lata tylko po to by wyglądać jak radziecki generał (lub amerykański sierżant).

Jeżeli moja propozycja jest z różnych względów niewykonalna to jestem za zarzuceniem projektu odznaczeń. Byłoby szkoda, ale tak będzie lepiej.

PS
"użytkownik dostał 100 pochwał" - Krzyż VM
A jaki miałby być system nadawania pochwał Question
Jestem tu już jakiś czas, ale nie widziałem nikogo choćby z jedną Zszokowany

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 16 Lip, 2006 22:35

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Co trzeba by zmieniać? Przecież medale nie byłyby przyznawane automatycznie.

W chwili obecnej wszystko jest przygotowane do tego, żeby medale były przyznawane automatycznie bo tak to zostało wcześniej ustalone przez moderatorów i jakoś nie widziałem zbyt dużego sprzeciwu od tej decyzji... zmiany miałyby polegać na tym, że trzeba by wywalić wszystko co jest związane z aktualnymi ustawieniami, a potem należy dać możliwość moderatora przyznawania tych medali, czyli coś zupełnie innego niż jest obecnie Wink

System pochwał/ostrzeżeń nie jest dostępny jeszcze na tym forum, mam go u siebie na dysku Wink

Pon 17 Lip, 2006 11:59

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
W chwili obecnej wszystko jest przygotowane do tego, żeby medale były przyznawane automatycznie bo tak to zostało wcześniej ustalone przez moderatorów i jakoś nie widziałem zbyt dużego sprzeciwu od tej decyzji.

Oczom nie wierzę Zszokowany.
Wyróżnienia przyznawane automatycznie Zszokowany Zszokowany Zszokowany.
Nikt nie oponował Zszokowany Zszokowany Zszokowany.

To może chociaż godło "Teraz Polska" za jakość Rolling Eyes.


PS
A już najlepsze jest to:
"Brał udział w 100 wątkach" - bialy-orzel-IS
Jest kilku takich na tym forum, którzy będą wszędzie wpisywać jakieś dyrdymały w stylu "Ooo, bardzo ciekawy wątek" (a właściwie to tak: "ooo bardzociekawy wontek" lub tym podobna radosna twórczość).

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 18 Lip, 2006 0:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jest kilku takich na tym forum, którzy będą wszędzie wpisywać jakieś dyrdymały w stylu "Ooo, bardzo ciekawy wątek" (a właściwie to tak: "ooo bardzociekawy wontek" lub tym podobna radosna twórczość).

Zawsze można takiego posta usunąć Wink Ja tam proponuję, żeby szponiasty się na coś oficjalnie zdecydował, bo jak zwykle to on milczy Wink

Wto 18 Lip, 2006 10:51

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Sory ale trasy mnie gonią strasznie dlatego mój kwantowy dostęp.
Troszkę to przypomina sejm czteroletni. Jest zrobione na podstawie ustaleń wcześniejszych , gość robił to 2 miesiące więc niech zainstaluje.
Porozmawiamy jak będzie działać.

Wto 18 Lip, 2006 11:44

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie no nie 2 miesiące, nie przesadzaj. Robiłem według ustaleń sprzed dwóch miesięcy, ale trwało to trochę krócej Wink

Wto 18 Lip, 2006 14:21

Powrót do góry
Winterspl
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 1
Skąd: Polska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wkurza mnie jak ktos muwi ze niema generala armi wpolsce jest i to wiem

Wto 18 Lip, 2006 19:22

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a mnie wkurza jak ktoś robi przesadnie widoczne błędy i ich nie poprawia pomimo tego, że podczas sprawdzania są wyraźnie zaznaczone Twisted Evil

Wto 18 Lip, 2006 19:39

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Winterspl napisał:
wkurza mnie jak ktos muwi ze niema generala armi wpolsce jest i to wiem

Jest jeden emerytowany Wink.

Poproś Pana od Przysposobienia Obronnego, żeby dokonał aktualizacji programu nauczania.

W wojsku polskim Anno Domini 2006 nie istnieje stopień generał armii. Jeżeli wkurza Cię ten fakt to niestety masz problem (możliwe, że natury egzystencalnej).

Pozdrawiam,

Marmik

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 18 Lip, 2006 20:01

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jest jeden emerytowany

Jeśli już, to dwóch - Wojciech Jaruzelski i Florian Siwicki, obaj emerytowani.
A co do generała armii - może być generał sam, bez armii Mr. Green Mnie to jest wsio radno, byle były cztery gwiazdki Wink

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 18 Lip, 2006 21:02

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Jeśli już, to dwóch - Wojciech Jaruzelski i Florian Siwicki, obaj emerytowani.

O qrcze zapomniałem o Florku Embarassed.
Dzięki Wink

PS
Widzę, że bananek pojawił się przy Wintersie. Dawid jeżeli to Ty muszę przyznać, że szybki jesteś Mr. Green.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 18 Lip, 2006 22:07

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marmik napisał:
Dawid jeżeli to Ty muszę przyznać, że szybki jesteś Mr. Green.

W ciągu 10 minut usunąłem z 30 bezsensownych postów, więc doszedłem do wniosku, że łatwiej dać bana niż kasować dalej Mr. Green Mr. Green

Wto 18 Lip, 2006 22:51

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To on tyle zdążył napłodzić Zszokowany Szybki bill z niego, ale reakcja też ekspresowa Wink
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 18 Lip, 2006 22:53

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Brawo Dawid, tak powinno być Piwo Piwo Piwo Czołg2 takich kolesi

Wto 18 Lip, 2006 22:56

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zdążyłem zobaczyć tylko 5 jego postów i... nagle zaczęły znikać Mr. Green. "Well done" jak to mawiają Rosjanie. Piwo

PS
I tu wyleję trochę żółci Twisted Evil.
Gdyby mniej afiszował się ze swoim prostactwem to dojechałby pewnie do 100 postów, a może i załapałby się na jakiś medal Mr. Green.
Właśnie takich ludzi trzeba zwalczać, medale za udział w iluśtam wątkach to poracha.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Wto 18 Lip, 2006 22:58

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Możemy pójść na kompromis i zamienić to "Brał udział w 100 wątkach" i to "Brał udział w 500 wątkach" na 2 medale przyznawane przez moderatorów Wink

Co o tym sądzicie Question

Sro 19 Lip, 2006 10:15

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za Bardzo szczęśliwy.

Moim zdaniem te będą miały największą wartość Bardzo szczęśliwy.

Wiem, że to już pewnie za późno (pewnie gotowe są już wzory medali) ale czy nie lepiej byłoby dobrać medale jakimiś parami w obrębie powiedzmy Polski (z małym wyjątkiem).
Pisząc propozycję idę na olbrzymie ustępstwa względem moich poglądów, ale może faktycznie szkoda Twojej pracy Dawid.

1) Napisanie i przekazanie 2 artów na stronę
"Order orła białego"

2) Przesłanie 100 zdjęć do umieszczenia w galerii bądź fortyfikacjach
"Krzyż AK"

3) Przebywa na forum od 12 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2
tygodni (dzięki temu nieaktywni nie dostaną medalu - myślę że tu trzeba byłoby wprowadzić kryterium łącznej liczby logowań)
"krzyż zasługi"

4) Przebywa na forum od 24 miesięcy i ostatni raz logował się w ciągu 2 tygodni
"krzyż zasługi z mieczami"

7) order nadawany przez radę moderatorów
"Krzyż Walecznych"

8 ) order nadawany przez radę moderatorów
"Krzyż virtuti militari"

9) Użytkownik dostał 5 pochwał
"Krzyż Grunwaldu"

10) Użytkownik dostał 20 pochwał
"Warszawski Krzyż Powstanczy"

11) Użytkownik dostał 50 pochwał
"Krzyż Niepodległości"

12) Użytkownik dostał 100 pochwał
"Krzyż Wojenny"

O ile to nie problem to pozycje 5 i 6 wyrzuciłbym wogóle bo itak każdy regularnie odwiedzający forum będzie je miał czyli bez sensu.
Zaznaczam, że celowo dokonywałem jak najmniej zmian, aby nie odwracać wszystkiego do góry nogami. Propozycja daleka od ideału, ale chyba lepsza niż pierwotna.


PS
Mały OT.
Polskie odznaczenia są strasznie zdewaluowane. Np taki VM nadawany bez kapituły przez ponad 40 lat w liczbie ponad 5 tyś egzemplarzy (+ 12000 kolejnych nadanych tylko w XX w).
Gdzie go tu równać z Victoria Cross (ponad 150 lat istnienia - 1355 nadań). Nigdy nie będziemy mieli tak wartościowego orderu jak będziemy rozdawać na prawo i lewo.
A wogóle to obecny stytem obejmuje tylko 10 odznaczeń państwowych (do których dochodzi kilka resortowych).
Na dodatek jakiś idiota przebąkiwał o nadawaniu VM za Irak. Brak mi słów.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.


Ostatnio zmieniony przez Marmik dnia Sro 19 Lip, 2006 11:41, w całości zmieniany 3 razy

Sro 19 Lip, 2006 10:44

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny Strona 2 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.