| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Metz
Porucznik

Porucznik




Posty: 507
Pochwał: 1
Skąd: Festung R.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wykrywacz na duże głębokości

Witam Wszystkich Ukłon

Przymierzam się do zakupu wykrywacza. Będzie to mój pierwszy sprzęt. Nastawiam się tylko na duże, głęboko zalegające przedmioty. Czytałem tematy na forum i najbardziej odpowiedni wydaje mi się legendarny Smętek. Kwota jaką mogę przeznaczyć na zakup to 1500 zł. Czy w tej cenie znajde coś konkretnego? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Super

_________________
Pozdrawiam
Metz

Czw 25 Lut, 2016 2:41

Powrót do góry
maciu4
Leutnant

Leutnant





Posty: 316
Pochwał: 1
Skąd: Czarna Woda/Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Wykrywacz na duże głębokości

Metz napisał:
Witam Wszystkich Ukłon

Przymierzam się do zakupu wykrywacza. Będzie to mój pierwszy sprzęt. Nastawiam się tylko na duże, głęboko zalegające przedmioty. Czytałem tematy na forum i najbardziej odpowiedni wydaje mi się legendarny Smętek. Kwota jaką mogę przeznaczyć na zakup to 1500 zł. Czy w tej cenie znajde coś konkretnego? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Super


Kiedyś miałęm smętka na cewce 25, teraz latam z Argo i powiem szczerze że Argo na statyku dużo głębiej kopie niż smętkiem.

_________________
Pozdrawiam: Maciek

Sob 27 Lut, 2016 18:14

Powrót do góry
Zeus
Caporal chef

Caporal chef




Posty: 50
Skąd: Świętokrzyskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Do tej kwoty to tylko Smętek...
A i na dwie cewki bedzie Bardzo szczęśliwy

Sro 28 Wrz, 2016 21:27

Powrót do góry
Xx0kola0xX
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 77
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bym polecił argo miałem obydwa . Faktycznie na głębokości smętek jest dobry za skrzynką z niemieckimi racami wykopałem dół po same pachy a nie jestem niskiego wzrostu ,ale na drobniejsze fanty to już gorzej .Smętek to leciwa konstrukcja .ARGO za 1500 kupisz używany i będzie na militarkę i na drobnice ,ja swojego argo sprzedałem dwa tygodnie temu właśnie za tę kwotę .Do tego w argo jest wyświetlacz ,wiele ustawień i dobry serwis . JA obecnie mam at pro którego mam 2 lata i golden maska . I na militarkę golden mask moim zdaniem jast najlepszy . Golden mask jest dokładniejszy i lepszy w obsłudze .Jak masz jakieś pytania odpowiem Super

Pią 30 Wrz, 2016 23:06

Powrót do góry
Zeus
Caporal chef

Caporal chef




Posty: 50
Skąd: Świętokrzyskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A moze Sovergin GT?

Sro 05 Paź, 2016 14:23

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.