| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wniosek u usunięcie kreski

Cześć
Otrzymałem kreseczke na wniosek moderatora Krecio, Przez niedoczytanie regulaminiu wrzuciłem do tematu sprzedaży, link z odnośnikiem do portalu aukcyjnego
po chwili jeden z użytkowników zacytował mi w temacie regulamin, po czym odrazu przeprosiłem w poście oraz usunałem link

Link wisiał może z godzinkę, jednak odrazu po odczytaniu został usunięty po czym odrazu przyznałem się do błedu i sprawa była szybko zamknięta. Czy konieczne był wniosek Moderatora, oraz przyznanie mi "Kreseczki" ?
Kreseczki otrzymują tutaj Panowie, którzy dosyć chamsko się nawzajem traktują, i nie zbyt ładnie szanują, Konieczne jest wrzucanie mnie za chwilową omyłkę do tego samego wora ?

Proszę o usunięcie kreski, Zawsze byłem kulturalny oraz uczciwy wobec wszystkich użytkowników, Chyba więc niezbyt zasłużyłem aż tak na kreseczke Zszokowany

_________________
Pozdrawiam Adrian

Pon 05 Paź, 2015 18:51

Powrót do góry
Metz
Porucznik

Porucznik




Posty: 507
Pochwał: 1
Skąd: Festung R.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Adwokatem Goldsucher'a nie jestem, ale podbijam temat. Krecha za coś takiego? I z jakim twardym uzasadnieniem - "Łamanie regulaminu". Serio? Kciuk w dół
_________________
Pozdrawiam
Metz

Wto 06 Paź, 2015 17:59

Powrót do góry
yachfe
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

zdziwiony?

przecież to forum to farsa. ku samozadowoleniu modów i admina. rządzi się ich prawami które nie stosują do siebie. ogólnie rzecz biorąc króluje bezhołowie, posty nie po linii partii są kasowane, krytyka ichniej władzy jest chowana pod dywan - zasadą jest brak zasad

ale przecież licznik użytkowników forum rośnie (TYLKO) pomimo iż wielu zostało zbanowanych. były słane błagania na adresy tych wyrzuconych o powrót ale nie mogli bo są zbanowani. Debilizm admina do kwadratu. Brak odp zarówno od administracji tego czegoś tutaj jak i redakcja miała to w d...ie. Zatem nie dziwi, że ludzie się też odwrócili od badziewiarzy, pismo padło a i ten portalik gównianym smrodem jedzie. szczęściem są inne lepsze

Wto 06 Paź, 2015 20:00

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Metz napisał:
Adwokatem Goldsucher'a nie jestem, ale podbijam temat. Krecha za coś takiego? I z jakim twardym uzasadnieniem - "Łamanie regulaminu". Serio? Kciuk w dół
Popieram głos Kolegi. Za takie drobne niedopatrzenie odrazu takie upomnienie, to gruba przesada. Tym bardziej, że Kolega Goldsucher przyznał się do błędu i przeprosił. O wiele większe przewinienia pozostawały bez odzewu władz stąd też moje zdziwienie.
_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Wto 06 Paź, 2015 20:09

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: zdziwiony?

yachfe napisał:
przecież to forum to farsa. ku samozadowoleniu modów i admina. rządzi się ich prawami które nie stosują do siebie. ogólnie rzecz biorąc króluje bezhołowie, posty nie po linii partii są kasowane, krytyka ichniej władzy jest chowana pod dywan - zasadą jest brak zasad

ale przecież licznik użytkowników forum rośnie (TYLKO) pomimo iż wielu zostało zbanowanych. były słane błagania na adresy tych wyrzuconych o powrót ale nie mogli bo są zbanowani. Debilizm admina do kwadratu. Brak odp zarówno od administracji tego czegoś tutaj jak i redakcja miała to w d...ie. Zatem nie dziwi, że ludzie się też odwrócili od badziewiarzy, pismo padło a i ten portalik gównianym smrodem jedzie. szczęściem są inne lepsze
Z całym szacunkiem, ale jeśli Koledze coś nie pasuje, to nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Droga wolna. Uśmiech
_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Wto 06 Paź, 2015 20:14

Powrót do góry
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Panowie za miłe popracie, słowa oraz zrozumienie i zachowanie się jak normlany człowiek, już na co dzień władza traktuje nas w każdy sposób oby ukarać obywatela, Nawet na forum moderator Krecio musiał złożyć wniosek, aby nabić sobie punkty lub chyba poprostu poprawić sobie samopoczucie, A już zatwierdzenie tej kreski to ścina z nóg

Dla mnie to poprostu jest Absurd, chociaż żyjąc w tym kraju można się naprawde przyzwyczaić. Trudno ewentulanie zostane wrzucony do forumowych "Bandziorów" aby tylko Krecikowi ego nie zmalalo

_________________
Pozdrawiam Adrian

Wto 06 Paź, 2015 21:05

Powrót do góry
Metz
Porucznik

Porucznik




Posty: 507
Pochwał: 1
Skąd: Festung R.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety forum jest jakie jest i takie już pozostanie. To i tak małe piwo w porównianiu z bezkarnością nijakiego osobnika którego na szczęscie już zbanowano (po prywatnych interwencjach). A o noszeniu symboli sowieckiego reżimu, i obnoszeniu się z tym jakby to było zupełnie normalne nie wspomnę...znacznie poważniejszym łamaniem regulaminu jest wklejenie linku z allegro przez użytkownika który po upomnieniu natychmiast go usunął i przeprosił za pomyłkę. Jednym słowem, żenada
_________________
Pozdrawiam
Metz

Sro 07 Paź, 2015 14:29

Powrót do góry
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ktoś z Administracji zainteresuje się sprawą, czy totalna olewka ? Kciuk w dół
_________________
Pozdrawiam Adrian

Czw 08 Paź, 2015 17:16

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie płacz Dobry
Przejmę wszystkie Twoje krechy , ale nie za friko ... browar za sztukę

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 08 Paź, 2015 18:42

Powrót do góry
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

e-maus napisał:
Nie płacz Dobry
Przejmę wszystkie Twoje krechy , ale nie za friko ... browar za sztukę


Wyjdzie tylko 1 browar, To nawet lepiej bo kreseczki przyjmiesz na trzeźwo Wink

_________________
Pozdrawiam Adrian

Czw 08 Paź, 2015 18:51

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Goldsucher napisał:


Wyjdzie tylko 1 browar, To nawet lepiej bo kreseczki przyjmiesz na trzeźwo Wink


Laughing bądź kolegą , postaraj się o więcej

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Czw 08 Paź, 2015 19:26

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panie Goldsucher,
Sam się Pan "wystawił" na strzał. To co było publikowane w tym wątku http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?p=457054&highlight=#457054 umieścił Pan sam. Intencjonalność takiego ogłoszenia dla mnie jest oczywista. To i zareagowałem tak jak nakazuje tutejsze prawo. Nie bawię się w żadne wartościowanie znaczenia przepisów bo wówczas należałoby z nich zrezygnować całkowicie. A póki co, aż tak rewolucyjnie nie jest. Obraża mnie Pan publicznie oraz prywatnie... No, cóż... taki widać Pański styl. Proszę tylko pamiętać, że nikt z moderatorów nie ma tu uprawnień aby samodzielnie przyznawać takie "laury". To decyzja wspólna ogółu moderacji wyrażona większością głosów. Widać mój wniosek takową większość otrzymał. Ja osobiście do Pana nic nie mam. Nie podoba mi się tylko to co Pan zrobił w tym wątku. I tyle.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 09 Paź, 2015 9:33

Powrót do góry
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No i co z tą kreska ?
_________________
Pozdrawiam Adrian

Nie 11 Paź, 2015 22:03

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśłi nic nowego się nie pojawi to za rok zniknie samoistnie.
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Nie 11 Paź, 2015 23:30

Powrót do góry
yachfe
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krecio napisał:
Jeśłi nic nowego się nie pojawi to za rok zniknie samoistnie.



już rozumiesz Goldsucher?

pajacyki kreują się na areopag nieomylnych i wszechwładnych (kolejność dowolna) - ale tak naprawdę to robią tylko krecią robotę

hehehehehe

Sro 14 Paź, 2015 16:17

Powrót do góry
Goldsucher
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 182
Pochwał: 1
Skąd: Częstochowa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

yachfe napisał:
krecio napisał:
Jeśłi nic nowego się nie pojawi to za rok zniknie samoistnie.



już rozumiesz Goldsucher?

pajacyki kreują się na areopag nieomylnych i wszechwładnych (kolejność dowolna) - ale tak naprawdę to robią tylko krecią robotę

hehehehehe


W pełni rozumiem
bardzo się zawiodłem, że nikt z "Szanownej" administracji oprócz Krecika nie brał udziału w dyskusji, Tutaj forum oprócz szaty graficznej jest daleko za konkurencyjnymi forami gdzie aktywnośc jest x5 większa

Gdzie mam już nabite kilka tysięcy postów, bo IOH traktowałem z dystansem i miałem racje
Niemniej jednak publiczne przeprosiny dla Krecika za dosyć dosadne PW. Dla reszty "Administracji" która tylko obserwuje temat zamiast pomóc, Duży murzyński karniak Super

_________________
Pozdrawiam Adrian

Pią 16 Paź, 2015 1:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.