| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arachne
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę o opinię profesionalistów.

Mam pytanko co o tym sądzicie ?? Bo sami wiecie jak z tymi opisami na prawdę jest .Za wszystkie odp. serdeczne dzięki.
http://allegro.pl/item110117385_firma_saper_wykrywacz_metali_traper_gwar24mce_raty.html Bardzo szczęśliwy

Wto 13 Cze, 2006 21:56

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

cytat z opisu aukcji-"Tego typu urządzenie może wykryć monetę o śr.2,5 cm już na głębokości ok. 0,30 m, a jego zasięg graniczny wynosi ok. 2,5 m. "
tylko moze bo wykrywacze typu PI nie za bardzo nadaja sie do monet-jezeli sa zle zestrojone nie wykryja wcale.Zasieg 2,5 m-mozliwy-dla czolgu czy samochodu....

O sprzecie-wykrywacz zaprojektowany przez p.Bedelewskiego-legendy juz polskich producentow PI i kopaczy.Jednak wykonawstwo firmy Saper /czyli niejaki p.Knot/ daje pytanie- czy jest dobrze wykonany?
Bedelewski oddal swe patenty-projekty Knotowi i Nowakowi-jednak ci niestarannoscia wykonania psuli jakosc.Nie wiem jak obecnie-tak bylo ze dwa lata wstecz.
Przykladem bedzie pytanie ,ktore zadalem jednemu z w/w producentow podczas demonstracji sprzetu-"Czemu na duzej cewce ma mniejszy zasieg niz na malej?"-"Widocznie mi sie nieudala.."
/bylo to na zlocie forum PS dwa lata temu/
Ogolnie wykrywacze typu PI sa fajnym i glebokim sprzetem dla militarii,jednak na monetki-bardzo kiepskim.Ja jezdzac w teren "wojenny" zabieram wlasnie PI + Vlf-a na drobnice.
Oczywiscie moj PI-po tuningu....przed tuningiem duzy srebrny rubel carski,czy garsc zlota byla widziana przez cewke na styk.Kolega elektronik- przez 4 h zestrajal moje PI - a nie bardzo chyba sami producenci to potrafia wykonac...lub czasu im brak.
Jego PI -pokazuje kapselek z piwa w ziemi na 45 cm....

Inna sprawa-zona uzywa Solarisa-zasiegi /przy zwyklej cewce/ zblizone,tryb statyczny-a jednak przy drobnicy inne mozliwosci,no i tonowa identyfikacja metalu/w PI nie ma/-wiec czy ma sens kupowac dwa wykrywacze?-moje nawyki z PI to juz kilka lat:) -kiedy vlf-y mialy kiepsciutkie zasiegi.


Ostatnio zmieniony przez jms-bytom dnia Czw 15 Cze, 2006 9:48, w całości zmieniany 1 raz

Czw 15 Cze, 2006 9:38

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno-gdybys sie na niego zdecydowal-zadaj od producenta montazu akumulatora/zelowy taki jak UPS/-jak to robi Nowak-Pi sa bardzo pradozerne i z bateriami moglbys finansowo nie wyrobic:)

Czw 15 Cze, 2006 9:41

Powrót do góry
Arachne
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ok dzięki za odp.Teraz jednak zdecydowałem sie dołożę trochę więcej kaski i zakupie Ace 150.Sądzę że będzie to dobry wybór.

Czw 15 Cze, 2006 13:43

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jezeli chcesz chodzic po plazy....bo do poszukiwan w innym terenie-to moim zdaniem kiepski wybor.
O serii ACE napisano wieeele postow-dozbieraj do ACE 250,lub czegos innego.

Czw 15 Cze, 2006 22:30

Powrót do góry
Arachne
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmm to może podpowiesz mi co zamiast ace 150 do 600 zł mogł bym dostać .Za odp wielkie dzięki.

Pon 19 Cze, 2006 13:50

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z nowym bedziesz mial problem nic godnego polecenia-ale poszukaj na aukcjach czy ogloszeniach forumowych sprzetow uzywanych-czesto sie cos trafia.

Wto 20 Cze, 2006 20:39

Powrót do góry
Arachne
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem że pójdę na wakacje do jakiejś pracy i uzbieram na Rutusa II ,ponieważ z poprzednich postów wynika że jest to sprzęt i na monetki i na militaria ,a taki by mi się przydał.POzdr. Piwo

Czw 22 Cze, 2006 14:30

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.