| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy powinenem być wiceadminem?
-tak
 25%  [ 4 ]
-nie,ale może moderatorem
 0%  [ 0 ]
-ani wiceadminem ani moderatorem.
 75%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czy powinenem zostac wiceadminem?

Ja oczyiście obstaje przy "tak".
Musze coś robic aby była kultura wypowiedzi;a po za tym jak dacie mi wiceadmina rozleklamuje i uporzadkuje forum
Albo junior adminem i moderatorem?

_________________
PO stronie obywatela

Pon 05 Cze, 2006 19:51

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja oczyiście obstaje przy "tak".
Musze coś robic aby była kultura wypowiedzi;a po za tym jak dacie mi wiceadmina rozleklamuje i uporzadkuje forum


Ja mam propozycję, może najpierw warto się nauczyć pisać po polsku.

Pon 05 Cze, 2006 19:54

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

buehehehehehehehehehehehehehehheheheh dobre Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Pon 05 Cze, 2006 19:56

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No dobra,będę pisał z mniejszymi błędami,ale dajcie mi junior admina bym mógł usatwic działy,subfora itd.

Popisze wiecej o historii

_________________
PO stronie obywatela


Ostatnio zmieniony przez Stefan Batory dnia Pon 05 Cze, 2006 19:58, w całości zmieniany 1 raz

Pon 05 Cze, 2006 19:56

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Batory uważam, że powinieneś zając miejsce Dawida.

Pon 05 Cze, 2006 19:58

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

l&m napisał:
Batory uważam, że powinieneś zając miejsce Dawida.



Nie żartuj

_________________
PO stronie obywatela

Pon 05 Cze, 2006 19:59

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Chłopie nie rozśmieszaj mnie Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy W poprzednim wątku, który założyłeś zostało napisane, że układ działów nie ulegnie zmianie, subfor dodatkowych także nie będzie więc nie ma tu o czym gadać... a jak chcesz być adminem to na swoim forum, na pewno nie tutaj... także możesz sobie odpuścić podobne ankiety Uśmiech

Pon 05 Cze, 2006 19:59

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan Batory napisał:
l&m napisał:
Batory uważam, że powinieneś zając miejsce Dawida.



Nie żartuj


Nie wcale tylko pół forumowiczów tak leje z tego postu, że goście sinieją Embarassed Embarassed
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Zastanów się jak interpretujesz posty.

Pon 05 Cze, 2006 20:02

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

ale jak bedzie więcej userów to zminiceie
a propos a co będzie jak userzy bedą chcieć abym był wiceadminem albo moderatorem?

_________________
PO stronie obywatela

Pon 05 Cze, 2006 20:02

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To dostaniesz cukierka i koniec zabawy Mr. Green Słuchaj gościu nie będziesz Adminem, a tamten post to był żart.

Pon 05 Cze, 2006 20:04

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nic nie będzie Bardzo szczęśliwy Ja Ci na 100% uprawnień nie przyznam, jakikolwiek wynik ankiety będzie Uśmiech Masz swoje forum... baw się na swoim forum Wink

Pon 05 Cze, 2006 20:05

Powrót do góry
janaosik
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 184
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

userzy nie mają prawie nic do powiedzenia
każdy chce dążyć do władzy
ale tobie.. raczej narazie się to nie udaje i nie uda, gdyż karty rozdaje dawid

Pon 05 Cze, 2006 20:06

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dawidku ty mój daj mi Redaktorka Naczelnego będę pobierał zaledwie 99 % zysków. Mr. Green Mr. Green Przykro mi Dawidzie narazie 3 : 2 dla Batorego Piwo

Pon 05 Cze, 2006 20:09

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Raczej odwrotnie Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy A temat przenoszę tam gdzie jego miejsce Bardzo szczęśliwy Do rozrywki Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Pon 05 Cze, 2006 20:11

Powrót do góry
janaosik
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 184
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

nie pomyliłeś
3:2 dla dawida RazzP

Pon 05 Cze, 2006 20:11

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

hahahah. Rzeczywiście tak więc widzisz Batory tylko FredekMarszczynoga Ci pomorze Mr. Green Mr. Green Jaka szybka wasza reakcja Piwo

Pon 05 Cze, 2006 20:12

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

loooooooooooooooooooooooooooooooooooool


(ta wiem że spam, ale ... Razz)

_________________

Pon 05 Cze, 2006 20:18

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Naśmiewacie się z chłopaka a ma dobre intencje...
Skoro nie chcecie Go na forum to może choć Jarecki odstąpi Naczelnego OH? Twisted Evil
i słyszałem że Marcinkiewicz znów ministrów szuka... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 05 Cze, 2006 20:30

Powrót do góry
Mum
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 440
Skąd: Górny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: Czy powinenem zostac wiceadminem?

Stefan Batory napisał:
rozleklamuje i uporzadkuje forum



Mr. Green Mr. Green Razz Razz

Boki rwac....

Batory w kazdym poscie zrobil blad ale uwaza ze "uporzadkuje forum".

Zalozyles kilkanascie wlasnych for ktorych nie udalo Ci sie rozreklamowac (ops, przepraszam - rozleklamowac Razz ), wiec sie nie osmieszaj.

Pchasz sie do wladzy jak cma do lampy, a do zaoferowania nie masz praktycznie nic.

Pisales kiedys ze chcesz zostac politykiem i z przykroscia stwierdzam ze jestes dokladnie taki jak wiekszosc politykow w naszym panstwie.
Miernoty, ktorzy malo wiedza, malo potrafia, ale udaja wszechwiedzacych i zadaja dla siebie stolkow i glosno trabia jaki to oni "zaprowadza porzadek".
I Ty jestes dokladnie taki sam, niestety..

Odrobina pokory na codzien. Do sukcesow sie dochodzi ciezka praca i malymi kroczkami. Poczytaj sobie biografie wielkich ludzi a zobaczysz jak to wyglada.
Najpierw sie naucz wyslawiac po polsku, podciagnij znajomosc historii a dopiero wtedy zadaj dla siebie pozycji.
Taka jest prawidlowa kolejnosc

Wto 06 Cze, 2006 13:27

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan, może wrócisz na tron? Albo wywal obecnego i zostań papieżem!
Nie no, naprawdę, takiego bezczelnego poczucia humoru w życiu nie widziałem Zszokowany

Ja to się cieszę, że chłopak na PO głosuje Bardzo szczęśliwy

Wto 06 Cze, 2006 15:33

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ale swoja droga, to smutne, ze coraz wiecej dzieci nie wyrasta z fazy "daj mi, bo ja chce/bo mi sie nalezy", nie sadzicie ?

Do Stefana: A czy moglbys podac powod, dla ktorego mialbys dostac uprawnienia? Bo pozostaje on nieco tajemniczy, gdyz jak powszechnie wiadomo, nie moze tu chodzic o wybitna znajomosc historii, tudziez piekna polszczyze. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Totez pytam calkiem powaznie, czy moglbys uzasadnic swoja petycje ?

Pozdrawiam

l'A

_________________
Barwny ich strój, amaranty zapięte pod szyją.
Ach, Boże mój, jak ci polscy ułani się biją.
Ziemia aż drży, stary szyldwach swe oczy przeciera.
Wszak on ich zna, to są ułani spod Samosierry.

Wto 06 Cze, 2006 16:43

Powrót do góry
fredek marszczynoga
Рядовой

Рядовой





Posty: 10
Skąd: Sant Stefano ;-)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

i jak sie tutaj z niego nie smiac Laughing
_________________

Wto 06 Cze, 2006 17:09

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie chce dlatego bo mi sie należy tylko bo mnie denerwuje nie uporzadkoawnie forum i brak kultury niektcy osób
moge przycytowac nawet wypowiedzi
Cytat:
............................

_________________
PO stronie obywatela

Wto 06 Cze, 2006 20:15

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan Batory napisał:
Nie chce dlatego bo mi sie należy tylko bo mnie denerwuje nie uporzadkoawnie forum i brak kultury niektcy osób
moge przycytowac nawet wypowiedzi

To idź na przykład na forum "O" tam jest kultura i jest wszystko uporządkowane Mr. Green

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 06 Cze, 2006 21:51

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan Batory napisał:
bo mnie denerwuje nie uporzadkoawnie forum

A co według Ciebie nie jest uporządkowane Question Tylko nie pisz, że brak subfor UśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

hehe kilka ciekawych linków: (można się śmiać)

http://www.mojeforum.net/historian/viewtopic.php?t=58
http://www.mojeforum.net/historian/viewtopic.php?p=291#291

Nie ma to jak nakazać komuś napisanie 20 postów na określony temat Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Albo stwierdzenie "O tym nie będziesz mi tu pisać" Bardzo szczęśliwy

A jaki porządek na tym forum 312 postów z czego 118 admina Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy Od razu widać, że forum rozreklamowane Uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Dawid159 dnia Wto 06 Cze, 2006 23:15, w całości zmieniany 1 raz

Wto 06 Cze, 2006 23:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.