| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Modyfikacja ustawień profilu

Witam,
Będe wdzięczny za podpowiedź natury technicznej - chodzi o takie ustawienie profilu w którym opcja "znajdź wszystkie posty" nie jest aktywna - ktoś może podpowiedzieć jak to się ustawia?
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 21 Mar, 2015 22:42

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam,
Niestety nie ma takiego ustawienia u nas w tym momencie.

Pon 30 Mar, 2015 14:15

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jak zatem niektórzy użytkownicy sobie to ustawili?
Czy taka możliwośc była kiedyś a dziś nie jest dostępna?

Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 31 Mar, 2015 10:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Możesz podać jakiś konkretny przykład użytkownika z takim ustawieniem ?
Wydaje mi się, że takiego ustawienia nie ma i nigdy nie było, ale być może o czymś zapomniałem Wink
Mając konkretny przykład mógłbym sprawdzić dokładniej Wink

Wto 31 Mar, 2015 20:09

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Też jestem zainteresowany tą opcją. Przykładem użytkownika z takim ustawieniem jest Kolega Jurek EK. Mam nadzieję, że się na mnie za to nie pogniewa.

Wto 31 Mar, 2015 20:15

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie coś wyłączone ?? To chyba jakoś ,,awaryjnie,, .Bo o wyłączaniu takiej opcji to ja nic nie wiem. :beer:Nigdy takiej opcji nie używałem .Ba nawet nigdy nie zagladałem w swoje stare posty.He,He może ilością postów coś tam zablokowałem.
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 31 Mar, 2015 21:02

Powrót do góry
panc
Moderator
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3165
Pochwał: 30
Skąd: W-wa ,Pl. Na Rozdrożu 2 m. 183
Archiwum: Grzegorz Gąsienica-Poszepszyński
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast zaproponuję koledze markowi zastosowanie się do punktu regulaminu nr 4 :

4. Użytkownik forum jest zobowiązany do:
(...)
d) nie wywierania jakiejkolwiek presji i okazywania antyspołecznych uprzedzeń wobec innego użytkownika, moderatora czy administratora (...)

_________________
Ministry, Animosity :

https://www.youtube.com/watch?v=L2ayask8pck&list=RDL2ayask8pck

Svoboda je prevara, zakufana prevara

Wto 31 Mar, 2015 21:18

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
A ja mam takie coś wyłączone ??


Masz, co mnie swego czasu zmartwiło, albowiem chciałem sobie kiedyś poczytać Twoje archiwalne opowiadania i historie. Niestety Neutral

Piwo

Wto 31 Mar, 2015 21:28

Powrót do góry
Metz
Porucznik

Porucznik




Posty: 507
Pochwał: 1
Skąd: Festung R.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dlaczego skasowano mój post? Pytam raz jeszcze, co to ma do wypowiedzi kolegi marka?
_________________
Pozdrawiam
Metz

Wto 31 Mar, 2015 21:31

Powrót do góry
panc
Moderator
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3165
Pochwał: 30
Skąd: W-wa ,Pl. Na Rozdrożu 2 m. 183
Archiwum: Grzegorz Gąsienica-Poszepszyński
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie ma związku, oprócz tytułowego (niemniej publicznie korzystam okazji) , ja osobiście widzę to jako sztuczny problem. Jeżeli mówimy o jakimś problemie w tym temacie to ma go kolega VEB.

pozdr

_________________
Ministry, Animosity :

https://www.youtube.com/watch?v=L2ayask8pck&list=RDL2ayask8pck

Svoboda je prevara, zakufana prevara

Wto 31 Mar, 2015 22:15

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kolego Panc - może kolega wyjaśnić o co mu właściwie chodzi bo przyznam szczerze nie widzę żadnego związku pomiędzy założonym przeze mnie wątkiem a zacytowanym przez kolegę ustępem regulaminu...
Założyłem ten wątek wyłącznie w celu takim jak napisałem więc jezeli koledze się wydaje cokolwiek innego radzę skierować swoją bujną wyobraźnie w inne obszary i się tym cieszyć Wink
Po prostu kiedyś chcąc poczytać coś z twórczości kolegi EK natrafiłem na taką "blokadę" i pomyślałem sobie a czemu by też tak sobie nie ustawić Wink Przyznam, że nie wiem czy inni też tak mają - widać nie zawsze i nie wszystko chce się czytać.
Ale po odpowiedzi kolegi Panca to chyba należy domniemywać, że chyba zupełnie przypadkowo dotknęliśmy jakiejś wielkiej forumowej tajemnicy Wink Zdziwko
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 31 Mar, 2015 23:16

Powrót do góry
panc
Moderator
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3165
Pochwał: 30
Skąd: W-wa ,Pl. Na Rozdrożu 2 m. 183
Archiwum: Grzegorz Gąsienica-Poszepszyński
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie będę się powtarzać i prowadzć jałowej dyskusji z kolegą- złamanie regulaminu, Jeśli podpis nie zniknie to efektem będzie formalne ostrzeżenie
_________________
Ministry, Animosity :

https://www.youtube.com/watch?v=L2ayask8pck&list=RDL2ayask8pck

Svoboda je prevara, zakufana prevara

Sro 01 Kwi, 2015 0:05

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Powtarzam jeszcze raz .Nie mam nic wspólnego z wyłączeniem moich starych postów. I nie mam pojecia dlaczego tak jest. Kolego marku 8888 jeśli potrzebujesz coś konkretnego z moich ,,wypocin,, które nazywasz ,,twóczością,, to zapraszam na priva.Napewno udostępnię . Ale jeśli szukasz następnego punktu zaczepienia do jakiś scesji z powodu braku ,,Krakusa,, i ,, Zubka,, . To powiem tylko tyle ,,Bruner nie z nami takie numery,, Paweł /,Veb,,/ przyjacielu mój serdeczny jeśli chcesz coś mojego z przeszłości wystarczy zadzwonić. Wiesz że nigdy nie odmówiłem nikomu pomocy.
Dzięki ,,marku8888,, za przypomnienie o moim koledze ,,krakusie,, .Jestem w Polsce i wybiorę się do niego. A niech poprzynudza w w tle z muzyką Stachurskiego. Ja to jego ,,marudzenie,, bardzo lubię.Ba mało tego .Ja stary chłop z takich spotkań wiele wynoszę i nadal się uczę.
Pozdrawiam wszystkich

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sro 01 Kwi, 2015 7:31

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kolego EK - naprawdę proszę o nieuleganie emocjom - gdzie ja czegokolwiek chce od kolegi albo go o cokolwiek posądzam?
Zaciekawiła mnie jedna wypowiedź kolegi - nie mogłem jej znaleźć i przypadkiem odkryłem ustawienie o którym mowa - możemy więc zamknąć temat i nie nadawać mu dziwnych znaczeń? Reszta wypowiedzi kolegi to chyba nie na miejscu w tym kontekście nieprawdaż?

Koledze Panc - dziękuję - no gdybym jednak nie zadał pytania to jednak bym się nie domyślił o co mu chodzi - usunąłem na wszelki wypadek całość kontrowersyjnej wypowiedzi choć przyznam nie wiem który to fragment wywoływał tak skrajne emocje. Na przyszłość i chyba zgodnie z regulaminem i dobrymi zasadami byłoby miło napisać w tej sprawie na priva nieprawdaż?

Prosze też o odpowiedź w temacie.
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 01 Kwi, 2015 10:36

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja się wcale nie emocjonuję .A wręcz przeciwnie twardo stoję na forumowym gruncie.Byłeś ,jesteś i prawdopodobnie pozostaniesz prowokatorem i mącicielem. I chyba tylko tym.Bo w tym jesteś naprawdę dobry.Wcześniej czy póżniej narazisz się tak że Ciebie wyrzucą z forum. I jestem pewny że mało kto będzie wspominał i tęsknił po Tobie.
Zdrówka życzę z okazji świąt.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sro 01 Kwi, 2015 10:45

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Drogi kolego czy mam się zrewanżować swoją opinią o koledze? Wink Gdybym istotnie chciał być w tym temacie prowokatorem to czyż nie winienem podjąć prostych dzialań, które mogłyby co nieco wstrząsnąć "twardym forumowym gruntem"? Jakaś paranoja ogarnęła ludzi w prostej kwestii więc być może coś jest na rzeczy z tym "ukrywaniem"...
Mam nieco dosyć totalnej dziecinady dorosłych wydawać się by mogło ludzi więc i ban z takiego "światka" naprawdę raczej dla mnie zaszczyt i twarda wymierna korzyść niż jakaś tam kara - zapraszam do szukania powodów nim sam je przygotuję...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 13 Kwi, 2015 20:24

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Z tym z kolegom w zupełnosci się zgadzam. Jak coś nie pasuje to trzeba się samemu ,, zbananować,,. Mnie jeszcze pasuje. Piwo
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pon 13 Kwi, 2015 20:31

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przecież ja tu nie handulę szmatkami ani rupieciami więc zawsze zastanawiało mnie co kolega się tak do mnie przyszpila Wink - to taki profesjonalny branżowo marketing w tym sektorze? Wink W temacie historycznym jakoś sobie nie przypominam ciekawej merytorycznej wypowiedzi ze strony kolegi więc o czym my w ogóle dyskutujemy? Ja towarzystwa kolegi nie szukam, głupawych opinii o nim nie pisuje ale jeżeli kolega się będzie dalej upierał to wiem jak wstrząsnąć forumowym twardym gruntem. Tak na marginesie kto tu kogo prowokuje -założyłem wątek aby zadać pytanie moderacji forum a kolega EK o nic nie pytany zaklina się, że to czy tamto... toż to nie do niego było to pytanie... kolega nie umie czytac czy co? Wink Zachowujcież się po męsku panie kolego Wink
_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 13 Kwi, 2015 20:50

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No jak to kolego ? Przecież o ile wiem to o mój profil chodziło ? I o to dlaczego nie możesz zaglądnąć do moich starych postów. Odpowiedziałem uczciwie że nie mam z tym nic wspólnego. I wlaśnie takim zainteresowniem prowokujesz. Może nam wszystkim powiesz dlaczego chcesz ukryć swoje posty.Bo ja wręcz przeciwnie napisałem do ,,moderacji,, aby moje posty jeśli to możliwe odblokowali. Kiedyś ktoś wymyślił to forum .Każdy nowy chcąc się zapisać do forum czytał regulamin.A przynajmniej powinien. Jakieś zasady musza być .Chociaż brak zasad to też zasada.
Trzymaj się ciepło szkoda męczyć klawiatury. Piwo

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pon 13 Kwi, 2015 21:08

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Aż strach wobec tego pomyśleć kto i jakim banałem może kolegę "sprowokować" czy pobudzić go do duskusji, która ma z nim tylko tyle wspólnego, że mu się coś wydaje, że ma... To jeden czy nawet dwóch userów chciało czytać posty kolegi - ja poza epizodycznym przypadkiem naprawdę ich do niczego nie potrzebuję - jak dla mnie mogłoby kolegi nie być na forum i nawet bym tego nie zauważył - to kolega jakby pisze do mnie a nie ja do niego Wink Gdyby ta funkcja znalazła się u dowolnego innego usera wywołała by dokładnie taką samą moją reakcję i nic nie poradzę na przesadną i kobiecą wręcz Wink wrażliwość kolegi Wink Zresztą tytułem wyjaśniania i niewdawania się w idiotyczną i mało profesjonalną argumentację w kwestii rzekomego "ukrywania" czegokolwiek. Potrzebuję tej funkcji wyłącznie dlatego, że jestem tak bardzo rozczarowany tym forum, jego moderacją i niektórymi userami, że zwyczajnie nie chcę dzielić się z nim swoimi postami w formie innej niż dostęp w całokształcie innych wypowiedzi. A skoro z powodów technicznych niemożliwe jest inne rozwiązanie to funkcja o którą zawnioskowałem jest dla mnie satysfakcjonującą formą całkowitego zaprzestania aktywności na tym forum.
Nie sądzicie, żeście się popisali postawą "nie wiem o co chodzi ale sądzę..."? Pomyślcie też inaczej - czy gdyby ktoś chciał "atakować" forum lub was czy bawiłby się w takie rzeczy ?... I może zakończymy tą dziwną rozmowę a wy będziecie się przynajmniej starać trzymać swoje podejrzenia i emocje na wodzy ? Super

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 13 Kwi, 2015 21:59

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Moderatorzy pomóżcie !!!! Człowiek się męczy.!! Z tego co rozumiem kolega chce się usunać z forum. Skasujcie jego posty.Dajcie jemu możliwość dania sobie ,,banana samobója,,Jeśli ktoś jest rozczarowany formą forum to dlaczego nie może mieć możliwości wycofania się bez pozostawienia śladów.

Dziekuję Marku .Jesteś chłop z jajami.Jak na dzisiejszy piękny poranek to jest fantastyczna wiadomość.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 14 Kwi, 2015 6:59

Powrót do góry
gregski
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki





Posty: 289
Skąd: Prosto z morza
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem o co jest ta pisanina.
Gdy raz zmierziło mnie jedno forum to po prostu przestałem tam pisać i nie piszę od kilku lat.
Po co więc te wszystkie teatralne gesty typu "Dajta mi bana samobója!" albo "Nie chcę by jakikolwiek ślad po mnie tu został!"?
...Zdumiewające jest jak bardzo człowiek może się poniżyć by tylko pozostać w centrum zainteresowania...


Ostatnio zmieniony przez gregski dnia Wto 14 Kwi, 2015 13:58, w całości zmieniany 1 raz

Wto 14 Kwi, 2015 7:43

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

gregski napisał:

...Zdumiewające jest jak bardzo człowiek może się poniżyć by tylko pozostać w centrum zainteresowania...


PT Grzegorzu

To potęga BYCIA CELEBRYTĄ . Poza tym twoje zdanie celne .

MJR

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 14 Kwi, 2015 11:59

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Mieciu, Jurku i Grzegorzu - nie warto dyskutować z kimś, kto na niczym się nie zna poza laniem wody z parteru na wysokość pierwszego piętra, bo wyżej już nie potrafi, a zna się na wszystkim, czyli na niczym.
A jak towarzystwo nie pasuje, to niech nie pisze, nie zagląda i nie zawraca głowy.
Jak mawia jeden znajomy (Cytat taki!):
Cytat:
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Lepiej z mądrym znaleźć Laughing
Pozdrawiam
R

Wto 14 Kwi, 2015 22:09

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.