| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A gdzie to napisano ??? A napisał to pan Wars to musi być prawdą Bardzo szczęśliwy
Jest pan śmieszny bo TPS się nie wypowiedział się w tej kwestii ani ja !!!!

Sob 09 Sie, 2008 22:43

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wars napisał:
Cytat:
O dowody to się Pan nie martw. Będą potrzebne to się znajdą.


Felek Dzierżyński wiecznie żywy Exclamation Exclamation Tego uczą na studiach doktoranckich na UW Question Dajcie mi człowieka, a paragraf sam się znajdzie. Bez komentarza.

Ponawiam pytanie. Czy wars brał CZYNNY udział (znaczy się ubrudził biały kask) w 3 akcji, czy to co napisał na jednym z forów to bujda. Jeśli bujda, to dalsza dyskusja z tym panem nie ma sensu. Over.
Jaca, nieładnie upubliczniać prywatną korespondencję Wink

Sob 09 Sie, 2008 22:43

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wiecie co?A ja myśle ze jednak są ludzie jebnięci na tym świecie.Na przykład taki Marcin Pietrzak zwany Grubasem.A złamas wziął i zafatygował muzeum na pewne elementy do rekonstrukcji pojazdu.Mało tego.Złamas i taki owaki czyli ten owaki Grubas ma czelnosc fatygowac złych ludzi do pomocy.A co tam każdy machni 300 km aby potem debile z herysslandu napisali ze zewbrali 620 zeta na rekonstrukcję i tą kwote przekazali kol Poldkowi w ramach rozliczenia za wyrzywienie przy wydobyciu,No cóz ja tam byłem z synem czyli deklaruję zwrot kosztów wyżywienia za dwie osobyu.Od 7-12 czyl 6*15 zeta za swie odoby dziennie czyli wychodzi 180 zeta .Proszę o podanie mr konta gdzie mam wpłacić te pieniadzory które dekle z TPS musieli poświęcic na moje utrzymanie.Ba musieli je stracic choc dokładnie było wiadomo że te pieniądze bedą i tak wywalone w błoto.Mało tego .
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 22:44

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

K...wa seklu z TPS.Czytaj odkry...sorry szmatławca gdzie sie zdjeciami przeżucacie.Widziałeś tam W@arsa w białym kasku?Bo ja debilu byłem na miejscu i tam Warsa w Kasku nie widziłem.Ale moze wiesz coś więcej?
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 22:46

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

I KUR... dekle z TPS zadzwońcie do Tomka ze :"Plose pana plose pana a Jaca to pluje a wals jesce pusca bonki"
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 22:52

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

2. Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby postów i nie umieszczać materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Poza tym zakazane jest propagowanie obrotu nielegalną bronią oraz środkami wybuchowymi, używanie wyrażeń rasistowskich, propagowanie niszczenia stanowisk archeologicznych, grobów. Złamanie tych zasad może być przyczyną udzielenia ostrzeżenia przez administratora lub moderatora forum, a także natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.
Gdzie jest Moderator ???

Sob 09 Sie, 2008 22:54

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek. Jeśli idzie o budowanie monopolu TPS na współpracę z Muzeum to przypomnę Tobie tylko co sam pisałeś do mnie na PW.
Wolę być śmiesznym niż żałosnym jak TPS.

Sob 09 Sie, 2008 22:57

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Poldek ja Ciebie proszę weż wreszcie dorosnij.Nie pwtarzaj po mnie Hymnów o Moderatorze,Miej wreszcie Cłopie własne zdanie.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 23:00

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przypomnij tak jak ja moge ci przypomnieć to co pisałeś o Jacy i Zbyszku 722 Bardzo szczęśliwy
A jesteś i jednym i drugim Bardzo szczęśliwy
I to na tyle jestem na wakacjach.
Panie Jacku to skocz pan Piwo no i popisz jeszcze sobie .
Sorki ale pan raczej jest sporo młodszy !!!

Sob 09 Sie, 2008 23:05

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A napisał to ten co x-razy obiecywał nie zabierać głosu...
Życzę miłych wakacji, dalszego dotrzymywania słowa i długiej oraz szczęśliwej drogi z TPS.

Sob 09 Sie, 2008 23:06

Powrót do góry
Heruss
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Gdynia/Rumia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wars przeprosić to ty mnie możesz...może pozwiesz mnie do sądu jak to groziłeś nam z TPSu? Morze jest nasze a Twoje "może " to tak jak to że jesteś "prawnikiem" ....prawie prawnikiem a prawie robi wielką różnicę. Skarbie Ty mój Warsiku udowadniać ja Ci nic nie muszę... Mr. Green Jedyne co to możesz mnie cmoknąć...na dobranoc.... Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy a Rogowem i Fundacją to się Słońce moje nie zasłaniaj....byłeś tam kiedyś?? hehe nie byłeś !!!! Pewnie nawet na mapie dobrze nie jesteś w stanie pokazać gdzie to jest.... ot taka prawda o "Małym" "Wielkim" Odkrywcy....
Jaca jednak jesteś chamidłem i prostakiem....kradnąc hasła kolegom żeby zalogować się na forach pod cudzymi nick'ami....i dodatkowo publikując prywatne wiadomości na ogólnym forum...poprostu kmiot i prostak Mr. Green Mr. Green Mr. Green ale co zrobić hłe heł trzeba cię "kochać takim jakim jesteś" UWAŻAJ ...!!! Teraz Wars Cię kocha... Exclamation Laughing Laughing Laughing ale 'ona" nie jest wierny ... uważaj... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sob 09 Sie, 2008 23:14

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ani Jackiem ani Zbyszkiem.Jak Waśc może pojął sztukę czytania jestem niezorientowany a na innych forach jestem Jaca2003.Czy to takie trudne do pojęcia?Czy tak trudno czytac i rozumiec co sie czyta?
Kończ Waśc wstydu oszczędz.
Pozdrawiam
P.S.
a lat mam 42 (tylko)

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 23:20

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Heruss wez wreszcie chłopie dorośnij.Pal licho Warsa w końcu jego nikt nie lubi.Ale zeby byc dorosłym trzewba miec czasami własne zdanie.Ja Twierdzę wszem i wobec ze TPS jest w stanie własnymi środkami co najwyżej wykopac łuskę od mauserw.I to pod warunkiem znalezienia sponsorów.Takich naprzykład jak Poldek .Ot i jełop sie znalazł który Wam kaski dał i z której yo kaski podobno coś ukradłem.A jak już wykopiecie tą mityczną łuske o walnijcie zdjecia najlepiej na odkrywcy.Pani redaktor zrobi dla was wszystko.
P.S.
I co?Oks został waszym prezesem?Szkoda by było gdybyście go zmienili.
W końcu wiadomo było co się po nim spodziewac.
P.S.2
jak bedę chciał kogoś oklepac to znajdę.A co całej pier.....sekcji eksploracyjnej z Herusem na czele nie stac na to aby dyrdnac i umówic się na klepanko?Brak odwagi?Tel znacie.Nie znacie?A juz opublikowałem.I co?Nadal:"plpde pana plose pana a Jaca napierdział w koncie?"
Na tyle was dekle stac?

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Sob 09 Sie, 2008 23:30

Powrót do góry
Heruss
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Skąd: Gdynia/Rumia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Posłużę się słowami znanej osoby .... Pozdrawiam "Ciule" kończę te dywagacje życzę wszystkiego naj naj na nowej drodze życia Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Heruss
PS. Warsik jak by na to nie patrzeć to Ty zasłaniasz się Tomkiem ciekawe czy on na to się zgadza.
PS2 proszę Admina(ów) żeby zlikwidował moje konto na forum.

Nie 10 Sie, 2008 0:03

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Prosze Moderatoreów o usunięcie postów nie związanych ze Sztugiem , parę osób poniosło i nerwy puściły.
Pozdrawiam.

Nie 10 Sie, 2008 0:07

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Typowe.Wszedłem , nasrałem (bo nic wiecej nie potrafie , nawet nie mam odwagi jako jeden ze sponsorów pierwszej akcji w Grzegorzewie gdzie koszty poniosłem niemałe aby teraz zadzwonic do takiego i owakiego)i delikatnie mówiąc :"Proszę Adminów o usunoęcie konta."
Zdrówka zycze bo na rozum to za pózno
A i warto zmienić na forum DBS Logo.Trzeba tam umieścićjeden silnik od Heńka i jedno koło od sztuga.Nie przypisujcie nie waszych zasług.Rozbawiliście mnie wpisem:Mielismy pilnowac od strony WZT-ki."Kurnia ale wzt przyjechała w Czwartek.A Ty Herussie byłeś w Środe?To Jurnia deklu czego pilnowałes?Terenu pod WZT?

TPS jest the best.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 10 Sie, 2008 0:21

Powrót do góry
niezorientowany
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 249
Skąd: Gdańsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pisząc wiadomośc nie widziałem ze inni sie wpisują.
Prosze o nie usuwanie wypowiedzi.Najwyzej prosze o ostrzezenie za nagminne uzywanie słowa DEKLE.Jednocześnie prosze o wybaczenie wartościowych ludzi z TPS za nazwanie ich Deklami.Przepraszam i obiecuje ze gdy wreszcie dekle z TPS Pokumają co czynia to nawet dekli z TPS przeproszę.
Pozdrawiam

_________________
Szła sobie ekipa eksploracyjna z Muzeum Donosu przez las, a tu odkopany Stug i dwie pantery w dodatku załadowane na samochody.

Nie 10 Sie, 2008 0:27

Powrót do góry
Poldek
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 36
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jełopa to se zrób i wychowaj mam sporo po 50-ce a szmal pan Okuniewski załatwiał na akcje pana Kapitana.
Miałeś to w PW więc daruj sobie Panie niezorientowany.
Pozdrawiam .

Nie 10 Sie, 2008 7:33

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie przykro mi, ale nie można tolerować tego co zrobiliście z tego wątku. To ściek. Zaczęliście już nawet bez ogródek używać niezbyt wysublimowanego języka. Blokuję wątek. Nie wyrzucam żeby był świadectwem w jaki sposób można pasję zmienić w nienawiść i ksenofobię.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Nie 10 Sie, 2008 8:20

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 Strona 17 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.