| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Metz
Porucznik

Porucznik




Posty: 507
Pochwał: 1
Skąd: Festung R.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przedmioty do "Izby Historycznej"

Witam

W mojej rodzinnej miejscowości zrodził się pomysł stworzenia "Izby Historycznej" dostępnej dla mieszkańców, szczególnie młodzieży w gminnym ośrodku kultury. Będzie to mały skansen wraz z wystawą wewnątrz. Mamy sporo rozmaitych rzeczy używanych w domostwach i na polu, ale jeszcze wiele brakuje. Szukam głównie wykopkowych nieśmiertelników, klamer, hełmów, puszek po maskach, bagnetów i wszelkich części ekwipunku niemieckiego, rosyjskiego lub polskiego z okresu II Wojny Światowej. Fanty mogą być w słabych stanach, ekipa od renowacji się nimi zajmie Kciuk do góry

EDIT: Szukam też wszelkich przedwojennych dokumentów, listów i pustych skorup po pociskach Uśmiech

_________________
Pozdrawiam
Metz

Nie 14 Gru, 2014 11:26

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I co, udało się coś zebrać? Z Muzeum lokalnym wejdź w kontakt, zapewne mają do wypożyczenia na ustalony umową okres czasu w magazynie ciekawe rzeczy.
_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Nie 04 Gru, 2016 23:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.