| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że gentelmen piszący merytorycznie zachowuje się zachowuje się tak:

"Że ... CO ? Wypraszam sobie !! Poplułem z niesmaku klawiaturę . EOT"

Ponieważ to wypowiedź z tego wątku powyżej rozumiem, ze taka forma jest właściwa? Nie martwcie się koledzy - krakus57 nigdzie stąd nie odejdzie... Powody bardzo dobrze sami znacie.

Przykro mi jest, że tolerujecie takiego "orginała" pozwalając mu na swobodne pisanie o bezmózgach, błaznach, konikach, marynarzykach... i bardzo zgrabne uniki gdy nie daj Boże ktoś zachaczy go o prawdziwe a nie spekulatywne szczegóły. Chcę podkreślić, ze te "ataki ad personam" są zmotywowane wyłącznie dobrem forum i mają na celu poskomienie usera który sam nad sobą nie panuje - jezeli koledzy uważają inaczej jestem gotowy pożegnać się z czymś co w moim odczuciu staje się bardzo mało sympatycznym miejscem.

Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Czw 06 Lis, 2014 19:52

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.