| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wniosek o pochwałę

Obejrzałem na Forum IOH wypowiedź „krakusa 57” (2014-04-25) zawierającą frazy : „wbicie do głupiej głowy polaków oficjalnie pożądanych zachowań….” polscy idioci myślą,że….” Proszę administratora forum o orzeczenie, czy na tym forum takie określenia stosowane do ogółu Polakow pisane z małej litery przez osobę, ( 10 pochwał ) która pozuje na wykształconego erudytę jest uznawane za poprawne i dopuszczalne na tym Forum. Nie pytam w tym kontekście o kwestię karalności w rozumieniu obowiązującego w Polsce prawa .
Stary

Sob 26 Kwi, 2014 21:50

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pewien wielki Polak, mąż stanu, bezgraniczny patriota i genialny strateg (tak przynajmniej uważa się w pewnych kręgach) powiedział, cytuję ... "Po­lacy są na­rodem idiotów".
Kto to taki ?

Sob 26 Kwi, 2014 22:34

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

@Bati - jestem pewien, że dostrzegasz pewną subtelną różnicę
_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 27 Kwi, 2014 8:42

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Generalnie chodzi mi o to, że każdy ma prawo do wypowiedzi, wypowiedzi merytorycznej i rzeczowej jak również kontrowersyjnej lub za taką uważaną pod warunkiem, że robi to w sposób kulturalny, mądry i nie powiela przy tym dobrze wszystkim znanych komunałów.

Nie 27 Kwi, 2014 9:59

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ogólnie pochwały są głownie za wiedze merytoryczną i pomoc innym, a nie za światopogląd i odchyłki. Za to drugie można dostać ostrzeżenia i bana, jeśli ktoś zacznie przesadzać (przypadek np. Setha)

PS , A od nas Moderatorów są specjalne medale, nadawane nie często za wiedze poziom i kulturę.

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Nie 27 Kwi, 2014 10:22

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wniosek o pochwałę

Panowie:
Moje pytanie było do administratora tego forum.
Post administracji nie zawiera odpowiedzi na moje pytanie.
Większa część wypowiedzi tego forumowicza zawiera ataki personalne a nie treści merytoryczne. Jezeli administracja forum nie oprotestuje karalnych prawnie i celowo obraźliwych fraz uzywanych w stosunku do ogółu Polaków przez tego forumowicza, to tym samym uzna za poprawne używanie tego typu określeń w stosunku do innych nacji: żydowskiej, rosyjskiej, niemieckiej.... Proponuje administracji głębsze przemyślenie mojego wniosku.
Stary

Nie 27 Kwi, 2014 10:56

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Idiota to człowiek upośledzony umysłowo według nie używanych już klasyfikacji medycznych ze względu na jego znaczenie potoczne.
Jednakże jak wiadomo przedmiotowi idioci istnieją w każdej nacji, bez względu czy to polskiej, niemieckiej, rosyjskiej, żydowskiej, chińskiej czy eskimoskiej.
Wielkie halo nie wiadomo o co.

Nie 27 Kwi, 2014 11:07

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

@pilch
wnioski o pochwały sami wystawiacie, my je tylko odrzucamy lub uznajemy. Ze swojej indywidualnej strony nadajemy tylko specjalne medale których to wymieniony Pan nie otrzymał.

w związku z tym pytam się - o co chodzi? domagasz się abyśmy zaczeli bardziej karać?

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Nie 27 Kwi, 2014 11:29

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: wniosek o pochwałę

Przemku.
Zapewne Panu Pilchowi chodzi o przytoczone poniżej słowa:
pilch napisał:
„wbicie do głupiej głowy polaków oficjalnie pożądanych zachowań….” polscy idioci myślą,że….” Proszę administratora forum o orzeczenie, czy na tym forum takie określenia stosowane do ogółu Polakow pisane z małej litery przez osobę, ( 10 pochwał ) która pozuje na wykształconego erudytę jest uznawane za poprawne i dopuszczalne na tym Forum.


U Pana Pilcha widocznie z powodu tej wypowiedzi nastąpiła obraza majestatu i domaga się ukarania sprawcy tychże słów, z karą śmierci włącznie.

Nie 27 Kwi, 2014 11:37

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

PT Bati

Jak Waść wiesz w Polsce do tej pory trwa TRADYCYJA czyli : co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie .

W związku z powyższym podoba mi się intelektualny wywód Niejakiego PT Alces alces , cyt : " @Bati - jestem pewien, że dostrzegasz pewną subtelną różnicę . Wczoraj o 8:42 " . Tłumacząc siermiężnie : co wolno Józiowi P to NIE wolno Mieciowi R . Jak pamiętam Józio P również nazwał osobliwie ..P-osłów tejże świetlanej II RP oraz nią Samą , jakoś na " K " oraz "P " ( służę dokumentami ) . Czyżby to ta subtelna różnica , a może nawet niuans ? Niestety Miecio R ma własne zdanie oraz przerośnięte ego , wzorując się na Gigancie Człowieka w osobie Norwida : " Odpowiednie daje rzeczy słowo ".

A PT Pilch - no cóż widocznie przeczytał moje WSZYSTKIE POSTY i zobaczył cyt : " Większa część wypowiedzi tego forumowicza zawiera ataki personalne a nie treści merytoryczne..." . Cóż, jak widać myślenie z reguły bywa .. ..łaską w tym arcychrześcijańskim kraju i nie każdy jej dostępuję. Pomijam matematykę .

No i znowu atak personalny . Ot , bywa i tak .

Szacowny PT Indiana Jones

Przypadek Amona , zostawmy w spokoju . Jak dla mnie jest to powód wstydu , NIE dla setha ale PT Moderatorów . Oczywiście sposób reakcji Amona był chamski ( co Mu osobiście wytknąłem ) - aliści było to działanie w " afekcie " . Wszak słynne " non possumus " chyba ma racje bytu szczególnie w przypadku tolerowanej głupoty w imię demokracji a która TU na obliczu tej ziemi utożsamiana jest z LIBERUM , czyli zwykłą anarchią !

Tak przy okazji chciałbym się dowiedzieć co dalej z moim wnioskiem o ukaranie darecki 28 za jego " subtelną różnicę " wypowiedzi w postaci :
" nic ciekawego nie podpowiedziales,wszystkich krytykujesz a swoje uwagi wsadż sobie w D... przetlumaczyl byś ale za ile..... hahaha
Dzisiaj o 10:58 . "

Fakt , Cloaca Maxima to nie to samo co Annus ...Forumowicza wraz z subtelną różnicą .

co widzimy tutaj :

"MSZ wszczęło postępowanie dyscyplinarne ws. wulgarnego języka, którym posługiwał się w rozmowie telefonicznej z obywatelką Polski, konsul RP w Dublinie. „Nie będę teraz napier*****”, „to jest kur** jakaś je**** paranoja” - powiedział urzędnik, który, jak się okazało nie rozłączył się po rozmowie.Polski, konsul RP w Dublinie. „Nie będę teraz napier*****”, „to jest kur** jakaś je**** paranoja” - powiedział urzędnik, który, jak się okazało nie rozłączył się po rozmowie.

Zaczęło się w czerwcu 2012 r. Jak pisała „Gazeta Polska Codziennie”, Polka Urszula Gralczyk spacerowała ze swoim psem rasy akita (nie jest na irlandzkiej liście ras niebezpiecznych) w okolicy swojego domu w mieście Carlow na południowym wschodzie Irlandii. Gdy przechodząca obok kobieta, również Polka, potrąciła psa, ten niegroźnie ranił ją w rękę. Z kolei sąsiadka przekonywała, że pies skoczył na nią bez powodu. Ostatecznie zwierzę zostało zabrane i przeznaczone do uśpienia.

W tej sytuacji Urszula Gralczyk, która za obronę psa trafiła nawet do aresztu i groziło jej więzienie, zwróciła się z prośbą o pomoc do Ambasady RP w Dublinie. Kiedy nie otrzymała odpowiedzi na swoje listy, postanowiła zadzwonić. Konsul w trakcie rozmowy obiecał jej pomoc i rozłączył się. A przynajmniej tak myślał.

Jak podaje TVN, gdy dyplomata skończył rozmowę z kobietą, rozpoczął rozmowę na jej temat z inną osobą przebywającą w pokoju: „nie będę teraz napier***** i jej tłumaczył, tylko wyślę jej (maila)”, „ona nas kur** olewała, a potem jak tu przylazła...”, „przecież to jest kur** jakaś je**** paranoja”.

Rozmowa pełna wulgarnych słów została nagrana.

W sprawę zaangażowało się MSZ. Przekazało, że w opisanej sprawie zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne. "

Słynne już słowa Marszałka Sejmu n-tej RP Zycha " No stary, no ale co mi tu, k***a, przynosisz? " to element kultury słowa wedle ISO 2000 inteligentnego SPOŁECZEŃSTWA co to nawet urodziło ustawę o " Ochronie j.polskiego " . Kultura tegoż jest SŁUSZALNA na codzień . Hahahaha . A , róbta co chceta ....kpy .

No i znowu , ktoś się WINIEN obrazić za ostatni wyraz .

PT Puryści wiedzą : Dlaczego ??!!

Obsceny obscenami , ja jednak wolę je czytać w utworach wytworzonych w XVI wiecznych utworach , genialnych autorów rodem z Towarzystwa Ożralców i Opilców . To była KLASA i POZIOM , chyba dlatego że nie znali norm europejskich w polskim debicie .

A tutaj odnośnik ad vocem , warto go przeczytać w CAŁOŚCI -

http://www.rastko.rs/cms/files/books/4b0046bab6d07

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pon 28 Kwi, 2014 15:33

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

wniosek o pochwałę

@indianajones,
Ani mi w głowie domagać się czegokolwiek. Jesteś dorosły i wiesz co robisz. Rekomenduję jednakże, żeby administrator tego forum traktował wszystkich uczestników jednakowo. Ten forumowicz, o którym mowa , stosuje na tym forum język nienawiści pisząc pogardliwie o Polakach jako całości co jest sądownie karalne o czym powinieneś wiedzieć i czego powinienes się obawiać, bo jesteśmy w Polsce a nie u Żydów w Izraelu czy w Rosji . Jak ty go zmitygujesz to twoja sprawa. Mnie on nie interesuje zupełnie, mnie interesuje to tylko o tyle, że manipulatorów wszelkiej maści należy wskazać i ukarać.
Stary

Pon 28 Kwi, 2014 17:15

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: wniosek o pochwałę

pilch napisał:

Ten forumowicz, o którym mowa , stosuje na tym forum język nienawiści pisząc pogardliwie o Polakach jako całości co jest sądownie karalne o czym powinieneś wiedzieć i czego powinienes się obawiać, bo jesteśmy w Polsce a nie u Żydów w Izraelu czy w Rosji .


Pewnie żyd, niemiec lub co gorsza żyd niemiecki.
Panie Pilch Podpisujesz się Pan Stary. Wynika z tego, że powinieneś Pan posiadać jakąś mądrość życiową (o wyuczonej nie wspominając), a tu tymczasem przedszkole, co najwyżej zerówka.

Pon 28 Kwi, 2014 17:38

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A zaczęło się od tak szlachetnej i zasłużonej propozycji nadania pochwały dla kolegi ,,VEB,,.
A tu znowu ,, rąbanka,,..... Mr. Green

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pon 28 Kwi, 2014 18:52

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: wniosek o pochwałę

Bati napisał:
pilch napisał:

Ten forumowicz, o którym mowa , stosuje na tym forum język nienawiści pisząc pogardliwie o Polakach jako całości co jest sądownie karalne o czym powinieneś wiedzieć i czego powinienes się obawiać, bo jesteśmy w Polsce a nie u Żydów w Izraelu czy w Rosji .


Pewnie żyd, niemiec lub co gorsza żyd niemiecki.


PT Bati

Nie masz Waść pojęcia jakiego niskiego poziomu sięgnąłem. Co tam żyd . Otóż jestem polakiem ( ba nawet , napletek mi się ostał )

1/ niewierzącym ( jako bywszy ministrant ) feee , zatem wręcz zdrajca

2./ ważącym się myśleć POMIMO

wedle tego co napisał Jacek K ( którego PT Pilch z racji starości NIE ZNA ) a wyśpiewał Przemek G :

" ..Przez Plac Saski czerkieskie sotnie pędzą
A przed zamkiem sto ognisk dzisiaj płonie
Jak pan robi to, Wasza Ekscelencjo
Że po każdej nienawidzą Cię stronie?

Pan, margrabio, nie myślisz na rozkaz
Więc u cara toś już podejrzany -
Nie uwierzy Petersburg ani Moskwa
Polakowi, co własne ma plany

Pan margrabia wciąż kroczy po linie
Niebezpiecznie tak wysoko chodzić
Przecież klęska go w końcu nie ominie
Bo ma pecha, kto tutaj się rodzi
Twej pogardy nikt ci nie wybaczy
Myśmy ciemni, zapalni i łzawi
A tyś dumny, tyś z nami nie raczył
W narodowym barszczu się pławić
Po co w twarze logiką nam chlustasz?
Nie czytaliśmy Hegla jaśnie panie
Dla nas Szopen - groch i kapusta
I od czasu do czasu powstanie

Pan margrabia wciąż kroczy po linie
Przepaść z lewej i przepaść po prawej
Jeśli z ręki rodaka nie zginie
To z urzędu odejdzie w niesławie
Tyle pracy, panie hrabio, i na nic.
Nadaremna ta branka w rekruty
Będzie to, co ma być - my zwyczajni
Bój bez broni, katorga i knuty
Pan narodu, margrabio, nie zmienisz
Tu rozsądku rzadko się używa
A jedno, co naprawdę umiemy
To najpiękniej na świecie przegrywać.

Pan margrabia wciąż kroczy po linie
Choć niezgrabny i posturę ma dzika
A gdy spadnie, to zyska jedynie
Miano zdrajcy zamiast pomnika. ..."

Wystarczy zastąpić Chopina - Dodą

a Hegla - internetem . Reszta bez zmian .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pon 28 Kwi, 2014 18:56

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jurku, jako zapewne wiesz nie potrafię przejść obojętnie koło takich spraw, mam dość tego typu zachowań w realnym świecie i nie chcę tego typu bzdetów patriotyczno-idiotycznych na forum.

Ostatnio zmieniony przez Bati dnia Pon 28 Kwi, 2014 19:00, w całości zmieniany 1 raz

Pon 28 Kwi, 2014 18:58

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
A zaczęło się od tak szlachetnej i zasłużonej propozycji nadania pochwały dla kolegi ,,VEB,,.
A tu znowu ,, rąbanka,,..... Mr. Green


Jureczku

Nie wiesz ,że TEN dział to dla " intelektualistów ..niedowartościowanych " .
Spóżnione ...Gorzkie Żale .

Ważne ,że Forumowe " Młyny Boże " zdążyły z + dla jakże szacownego PT VEB.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pon 28 Kwi, 2014 19:09

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie starczy. Wszelkie anse wyjaśniajcie sobie na PW. Krakus- bastuj ze swoim językiem, bo i pilch ma poniekąd trochę racji. Pisanie epistoł nie zastępuje treści.
Wątek do zamknięcia.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 28 Kwi, 2014 19:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.