| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Usunięcie spamera/heytera

Pytanie do administratorów/ moderatorów - czy można tego kolesia pt. Marek 8888 wyłączyć po prostu?
Prezentuje poziom nijaki, wtrąca się do wielu dyskusji, zabiera glos, aby coś tam pobleblać - czy to jest facet, którego można traktować poważnie?
Nie zna się na niczym, ubliża, postponuje - a sam nic nie wnosi. Za to rozwala po kolei każdą ciekawą dyskusję, niszczy w zarodku, póki poziom merytoryczny go nie przewyższy, bo wówczas nie da rady...
Składam wniosek o usunięcie usera M8888 z tego forum za chłam, spam, insynuacje osobiste i zerowy poziom merytoryki.
Raz już zrezygnowałem - pora chyba po raz drugi i ostatni.
Sorry Panowie Moderatorzy - są poważniejsze fora, gdzie takie postawy nie są tolerowane.
Poczekam, a na razie - znikam, nic tu po mnie.
R
Ps. W znakomitej książce CK Dezerterzy występował był taki zupakowaty i głupawy generał - specjalista od sprawdzania kibli, bo na niczym innym się nie znał - a tu niedługo będzie takowy admirał. Gratuluje poziomu!
Zubek

Pon 24 Lut, 2014 22:52

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Skaut - ( rozzzzzgoryczony )

No cóż . Powiem Ci Waść - ,że NIC takowego NIE nastąpi ( i nie chodzi mi o konkretna osobę - bo zarzuca Ci Waść ..animozję OSOBISTĄ ...nie chrześcijańską ) . Na tym ale też na innych Forach NIE ZWRACA się uwagi na durnowatych , głupich uczestników . Toleruje się nowowstępujących o poziomie mentalnym przedszkolaków a kulturze kibola z piwem - byle zwiększać liczbę oglądalności . A nuż ktoś kupi IOH lub jego produkty. Na innych zaś Forach masz Waść tzw Koła Wzajemnej Adoracji lubo Administratora który jest Alfą i Omegą strony czyli tzw Pontifex Maximus . Tutaj tego na całe szczęście brak - ale i tak nie powoduje to wzrostu "intelektualnego " . Do czego służyć ma forum najlepszy dowód masz tutaj : http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?p=407661#407661. Szkoda że amator " jelenia ' nie zażądał dostarczenia do domu wyników ekspertyzy ! Jak napiszę w poście do niego ,że jest zwykłym durniem " leniem intelektualnym " niekoniecznie zaraz dopisze swe " wypociny "ktoś z rodziny ple , ple na literę J , M czy im podobni. Takowych jest sporo - po swej jednorazowej bytności nikną na stale , nawet bez ..dziekuję . Jest sporo wypowiedzi wg schematu : " Hahahaha - roześmiała się po francusku księżniczka , albowiem świetnie znała ten język . "

Do likwidowania / unicestwienia durnot wystarczą PT Moderatorzy , którzy wycinają / likwidują - dosłownie - głupie wypowiedzi jak dobry ogrodnik chwasty . Ot wszystko. Na to tu nie licz.
Dla tłumu ( sic ! ) wystarczają wiadomości jakże prawdziwe ,że Kim Philby zorganizował zamach w Gibraltarze jako ,że szpiegiem rosyjskim był od lat nawet 30-tych . Co zabawne jest znając życiorys jego ojca , który został doradca Ibn Sauda pomagając mu przez prawie 10 lat w walkach plemiennych aby stworzyć swe państwo - co na reke było Anglikom , przeszedł na islam a na dodatek był aresztowany przez samych anglików w drodze do Bombaju 3 sierpnia 1940 na podstawie Defence Regulation 18B, poczym go "internowali " na pare miesięcy by ponownie wysłac go do Arabi Saudyjskiej bo wczesniej juz maczał palce w stworzeniu pózniejszego Aramco . Ot jaki przyjaciel Rosjan i pozwolił aby syn został ... kapitanem Kloss'em dla ubogich lub a'la kpt Czechowicz co bardziej odpowiada randze szpiega jakim był Kim . Tatko zmarł w 1960 poza Arabia , bo za duże miał o sobie wyobrażenie . Dane o synu to takie same prawdy jak np. zdobycie Monte Cassino czy wyprowadzenie wojska z Sowietów przez ...Andersa.

Jedynym merytorycznym działem na Forum jest ( i był ) Militaria , Numizmatyka czy kolekcje. Ale tam tamę głupocie kładą sami Uczestnicy pod przewodnictwem PT Tuzów .. znawców materii . Durnego zaraz zagryzą lub przemilczą po jednym poście. Dlatego warto tam bywać .

Przepraszam ,za brak merytoryki oraz faktografii w mej wypowiedzi . Ale tak mam.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS . Szalom Amon



Opis załącznika:
Tutaj tatulek i Ibn Saud w 1930

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 25 Lut, 2014 7:21

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam w poświęconym sobie wątku Wink - nim jego zabawny autor zaleje nas powtarzaniem swego postulatu gdzie się da w każdym możliwym wątku za co swego czasu dostał już ostrzeżenie ;( chciałbym zgłosić taki ciut chyba jednak mądrzejszy postulat do szanownych moderatorów.

Casus Zubka i casus Krakusa57 - userów nie umiejących pogodzić się z tym, ze ktoś (ktokolwiek) może się wypowiadać niezgodnie z ich uświęconymi kanonami czy spojrzeniem na ten padół Wink i reagujących spora dawką agresji gdy tak się dzieje podsuwa mi taką myśl -

Czy możliwe jest wprowadzenie funkcji, w której blokuje się wypowiedzi niechcianych przez siebie userów w założonym przez siebie wątku?
Wpisujesz sobie np. Zubka jako usera z którym nie chcesz rozmawiać w swoim temacie i user nie ma takiej możliwości zarzucać cię pytaniami i udawać, że niby chce dyskusji merytorycznej.
Korzyśc podwójna bo także i user moze z tego skorzystać gdy nie chce mnie widzieć w swoim temacie i nie będzie musiał zakładać n-tego wątku w tej sprawie Wink.
Skuteczne byłoby to też wobec nowych userów, którzy mogliby po prostu "wyłączyć" bezsensowne komentarze np. krakusa57 co do swoich zapytań.

Skoro już mamy taki temat, gdzie ktoś sobie sam wymyśla 99% problemu to może korzystając z okazji wprowadźmy konstruktywne rozwiązanie, które raz na zawsze uwolni to forum od niepotrzebnych dyskusji.

Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 26 Lut, 2014 21:10

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ponownie bardzo poproszę o wyłączenie spamera/heytera za brak kultury, taktu i elegancji, pustosłowie oraz ataki personalne.
Ale- jeżeli takie postawy na TYM forum są tolerowane i " tak się dyskutuje na forum IOH" - to proszę po raz kolejny mnie wyłączyć. Skreślić ze stanu, wykasować, ponownie wylogować czy jak się to technicznie zwie.
Jednym słowem - REPLAY - plissss Uśmiech

Oświadczam w tym miejscu, że jest to jak najbardziej poważny wniosek, jestem całkiem trzeźwy, bez żadnych prochów i innych używek oraz wiem, co piszę Exclamation

Na razie wyłączam się sam - jadę na Monte Cassino w maju "ogłupiać młodzież" i "opowiadać bujdy o Monte Cassino" , a to wymaga przygotowania kilku opracowań oraz innych czasochłonnych zajęć z mojej strony w ciągu następnych dwóch miesięcy Wink ...

A wszystkim userom i moderatorom życzę uciechy, radości, zadowolenia i wielu korzyści z dyskusji ze spamerem/heyterem.

Bawcie się dobrze, ja mam poważniejsze zajęcia Bardzo szczęśliwy
Papa
Zubek

Sro 26 Lut, 2014 21:40

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Robert

Nie rozumiem czemu wdajesz się w dysputy ( ? ) nie tylko z idiotami jakich wiele. Na Forum jest wiele takowych osobników ( o krótszym lub dłuższym stażu ) którzy próbują za wszelką cenę " błyszczeć " - to że są to durne wypowiedzi nie gra roli . Całe szczęście że istnieją tematy gdzie takowe osobniki z racji głupoty nie mają dostępu. I dobrze . Takowych trzeba po prostu ignorować - bo jak mówi przysłowie : " Pluj k..ie w twarz - a ona powie ,że deszcz pada ". Jedż Waść na Monte Cassino i jak zahaczysz o Ankonę to pokłoń się głęboko ode mnie Adziowi B . Na PW masz moje prywatne namiary .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sro 26 Lut, 2014 22:36

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie chcą mnie wykreślić, to nie, sorry...
No to coś napiszę czasem, niech zazdraszaczajo, a co!
A wypowiedziom durnym trzeba dawać odpór - i to stanowczy - inaczej głupota nas zaleje. Jak to Kopernik ogłosił w swoim słynnym prawie: gorszy pieniądz wypiera lepszy...
Całej wódki się nie wypije, całego życia się nie przetańczy, wszystkich dziewcząt się nie ... pokocha - jak mawiają Rosjanie.

Ale trzeba przynajmniej próbować Wyluzowany !!!
Pozdrawiam
R

Pon 10 Mar, 2014 20:32

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz powtórzę pytanie, jak na wstępie, z uzasadnieniem, jak powyżej - i poproszę o odpowiedź moderatorów działu Międzywojnie i DWS.
Jednocześnie polecam lekturę wielu ostatnich postów spamera- zero odpowiedzi meriti, zero poważnej dyskusji, zero wskazania źródeł, zero linków czy cytatów z podaniem gdzie i co, za to wiele pretensji, zarzutów niczym nie popartych, szyderstw, wycieczek osobistych - jednym słowem pokaz chamstwa i braku kultury osobistej, że o kulturze dyskusji nie wspomnę.

Ale jeżeli - zdaniem moderatorów - tak się dyskutuje na tym forum i takie postawy są tolerowane - to poproszę uprzejmie o ponowne wyłączenie mnie, zaklasyfikowanie jako gościa, skasowanie danych itp.
- to prośba to Pana Janka i Pana Dawida, bardzo serio i bardzo serdeczna.

Pozostanie Panom wszak wybitny znawca wszystkich tematów w ogóle i w szczególe - zatem strata żadna.

Proszę o poważne podejście do tej kwestii, bardzo poważne - i o szybką i rzetelna odpowiedź, jak moje wnioski są załatwione.

Na razie - żegnam.

Zubek

Pią 11 Kwi, 2014 21:02

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Moderatorzy

Nie wierze w takie posunięcie , natomiast przyłączając się do wniosku PT zubek wnioskuję o rygorystyczne stosowanie przepisów regulaminu do osób , które w sposób nagminny łamią regulamin . I nie jest tu potrzebny wniosek - PT Moderator winien to robić niejako z urzędu !! Tak jak ma to miejsce na innych Forach . Dzięki takowemu , usuwa się osoby " niekompenentne " a jednocześnie podnosi się poziom Forum , co przyciąga nowych PT Forumowiczów , nazwijmy Ich " merytorycznymi " .

Na tutejszym Forum jest w dziale FH kilka osób o olbrzymim zasobie wiedzy , którzy jednak NIE biorą udziału w ' dysputach " bo są one poniżej ich poziomu. Piszą swe posty na innych Forach , gdzie społeczność dysputantów ma co do powiedzenia. Ba te Fora kwitną . Zaś Forum IOH istnieje dzięki tylko Forum Militaria oraz Forum Numizmatyka . I taka jest prawda. ,Proponuję zatem pozostawić te dwa działy a resztę zlikwidować. Nic się nie stanie . Na osłodę (? ) dla tzw nurtu - zagadkowiczów - pozostawić odrębny zupełnie dział tzw : Konkursów.

I sadzę ,że takowe działania wyjdą na dobre dla wydawnictwa : IOH .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pią 11 Kwi, 2014 21:50

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

zdublowany post
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85


Ostatnio zmieniony przez krakus57 dnia Sob 12 Kwi, 2014 4:20, w całości zmieniany 1 raz

Pią 11 Kwi, 2014 22:07

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krakus57 napisał :
Cytat:
wnioskuję o rygorystyczne stosowanie przepisów regulaminu do osób , które w sposób nagminny łamią regulamin . I nie jest tu potrzebny wniosek - PT Moderator winien to robić niejako z urzędu !!

Brawo


O to, to, to, ze szczególnym naciskiem na punkt III, podpunkty 4b i 4d oraz punkt III, podpunkt 2 regulaminu forum.

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Sob 12 Kwi, 2014 14:15

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alces alces napisał:



O to, to, to, ze szczególnym naciskiem na punkt III, podpunkty 4b i 4d oraz punkt III, podpunkt 2 regulaminu forum.


PT alces alces

Pierwszym podstawowym punktem winien być :

2. Forum służy szeroko pojętej wymianie poglądów i opinii, jednak należy swoje wypowiedzi umotywować lub w przypadku podejmowania kontrowersyjnego czy też mało znanego faktu podać źródło swoich informacji.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 13 Kwi, 2014 0:48

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mister krakus57, treść można przekazywać w różnych formach.
Moim zdaniem forma w której okazuje się innym uczestnikom pogardę i obdarza epitetami powszechnie uznanymi za obraźliwe jest niedopuszczalna i powinna spotykać się z natychmiastową interwencją właściwych służb.
Mówiąc wprost, nic nie usprawiedliwia chamskich zachowań, i powinny być one piętnowane z całą surowością.

Przy okazji, proszę o wyjaśnienie, co oznaczają literki PT którymi Pan wszystkich (prawie) obdarza.

Pozdrawiam

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 13 Kwi, 2014 7:30

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alces alces napisał:
Mister krakus57,
Przy okazji, proszę o wyjaśnienie, co oznaczają literki PT którymi Pan wszystkich (prawie) obdarza.

PT Alces alces

Zaiste dziwne : używasz Waść pseudonimu w języku łacińskim a nie wiesz co znaczy PT , które też z tegoż jest . Jak dla mnie ... ciekawe ?

No cóż tak bywa , Polacy uwielbiają obce języki nawet jak je nie znają. W ohydnej zamierzchłej komunie ( lata 50 -te ) oprócz języków nowożytnych uczono i łaciny i greki . Teraz ostała się łacina kuchenna oraz angielski z reklam ( filmów ) . I także w gazetach z tamtego okresu używano tego skrótu ze względu na szacunek do osób .

Objaśnię zatem Waści . PT - to nic innego jak Pleno Titulo .
Wybacz , ale po ponad 25 letniej bytności w tzw Świecie , poprzedzenie mojego pseudonimu słowem : Mister - powoduje u mnie uśmiech politowania . Ba gdybyż to jeszcze było Esquire ( Esq . ) no to co innego . Przy czym nie zapominaj ,że w przeciwieństwie do polskich zasad w anglosaskiej kulturze ten tytuł ( oraz kilka innych ) umieszcza się PO pełnym nazwisku . Bo inaczej się ośmieszysz.

Problemy z kulturą i jej formami - to .... trudna sprawa być - szczególnie w świecie młodego pokolenia . Nie ma już starego " Przekroju " i J.Kamyczka .

A co do gradacji rygorów , to ( wybacz Waść ) w pierwszym rzędzie z odporem winna spotkać się GŁUPOTA !

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 13 Kwi, 2014 8:15

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PT - to nic innego jak Pleno Titulo


Dziękuję, ale to niestety nieprawda, wystarczy spojrzeć do słownika wyrazów obcych. W związku z tym proszę o używanie wobec mnie prawidłowej formy, lub nieużywanie jej wcale.

Słowa Mister użyłem świadomie, a dlaczego, to się być może niebawem okaże.

A w który znaczeniu miałoby być to Esquire Question

Cytat:
Problemy z kulturą i jej formami - to .... trudna sprawa być - szczególnie w świecie młodego pokolenia


Nie bardzo rozumiem. Gdzie, i czemu/komu uchybiłem Question I skąd przypuszczenie o młodym pokoleniu Question


Cytat:
A co do gradacji rygorów , to ( wybacz Waść ) w pierwszym rzędzie z odporem winna spotkać się GŁUPOTA !


I ten odpór należy dawać przy pomocy chamstwa Question
To jest bardzo ciekawa koncepcja.

Cytat:
Problemy z kulturą i jej formami - to .... trudna sprawa być - szczególnie w świecie młodego pokolenia . Nie ma już starego " Przekroju " i J.Kamyczka .


Rozumiem, że obrzucania dyskutantów epitetami w rodzaju bezmózgowiec, czy matołek uczyła Pani Ipohorska.

A co z językiem polskim Question Należy piętnować nieprzestrzeganie jego zasad Question


Pozdrawiam

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 13 Kwi, 2014 9:14

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alces alces napisał:
Cytat:
P.T. - to nic innego jak Pleno Titulo


1./Dziękuję, ale to niestety nieprawda, wystarczy spojrzeć do słownika wyrazów obcych. W związku z tym proszę o używanie wobec mnie prawidłowej formy, lub nieużywanie jej wcale.

2./A w który znaczeniu miałoby być to Esquire Question

3./
Cytat:
Problemy z kulturą i jej formami - to .... trudna sprawa być - szczególnie w świecie młodego pokolenia


Nie bardzo rozumiem. Gdzie, i czemu/komu uchybiłem Question I skąd przypuszczenie o młodym pokoleniu Question


4./
Cytat:
A co do gradacji rygorów , to ( wybacz Waść ) w pierwszym rzędzie z odporem winna spotkać się GŁUPOTA !


I ten odpór należy dawać przy pomocy chamstwa Question
To jest bardzo ciekawa koncepcja.


5./Rozumiem, że obrzucania dyskutantów epitetami w rodzaju bezmózgowiec, czy matołek uczyła Pani Ipohorska.


P.T.Alces alces ( dodałem znaki interpunkcyjne , aby nie obrażać Purysty )

ad 1./
Polecam popularne pozycje jak : "Łacina na codzień " lub "Słownik j.polskiego PWN " , i nie pisz Waść głupot ( mówiąc delikatnie , coby nie urazić ).

ad 2./ A ma jakieś inne znaczenie ?

ad 3./ Moje stwierdzenie ogólne . Nie ad personam ( też podać tłumaczenie ? )

ad 4./ Nazywanie rzeczy po imieniu ....jest chamstwem ? To jest bardzo ciekawa koncepcja ( przepraszam ,za naruszenie praw autorskich ) . Polecam " Kwiaty polskie " Tuwima . Chociaż , nie wiem czy słusznie. Wszak to ...Żyd !

5./ Matołek - Znam z Walentynowicza . Bezmózgowiec - polecam "Słownik j.polskiego PWN " .
Oczywiście można posłużyć się klasyfikacją upośledzenia umysłowego trzystopniową ( do 1968 ) przyjętą w medycynie , brzmi ładniej : , debil , imbecyl oraz idiota . Nie jest moją winą ,że język codzienny nadał im wydżwięk pejoratywny .

Na marginesie , czy aby można prosić o wskazanie gdzie i kiedy użyłem wyrazu : " bezmózgowiec " i w stosunku do czyjej osoby ?

Co do PT Janiny - miałem z Nią przyjemność mieć kontakt , aczkolwiek nie pobierałem u Niej nauk ... co wedle Waści widać .

Z łaciny pamiętam takowy zwrot : " Ne sutor supra crepidam " . Co użytecznym w tym temacie jest .
Nie tłumaczę , bo wszak przy pseudonimie w języku łacińskim nie podejrzewam o nieznajomość tego języka . Popełnił bym takowym wedle śp PT Janiny ...faux pas . Na marginesie zastanawiam się czy odbierać takowego " Łosia " w znaczeniu jakie nadał mu język młodzieżowy , czy pozostać przy .... zoologii .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 13 Kwi, 2014 12:40

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P.T.Alces alces ( dodałem znaki interpunkcyjne , aby nie obrażać Purysty )


No i teraz wiadomo o co chodzi, bo bez tych kropeczek to mógłby być na przykład P(ies) T(owarzyszący), czy jakiś inny Guz Liściasty.


Cytat:
Polecam popularne pozycje jak : "Łacina na codzień " lub "Słownik j.polskiego PWN " , i nie pisz Waść głupot ( mówiąc delikatnie , coby nie urazić ).


Proszę wskazać, gdzie napisałem jak raczył Pan to nazwać głupotę.

Myślę, że takiego słowa jak
Cytat:
codzień
to w przywołanym przez Pana słowniku nie znajdę.



Cytat:
A ma jakieś inne znaczenie ?


Wystarczy zerknąć do słownika.


Cytat:
Moje stwierdzenie ogólne . Nie ad personam ( też podać tłumaczenie ? )



Jasne, tłumaczyć nie trzeba.



Cytat:
Nazywanie rzeczy po imieniu ....jest chamstwem ? To jest bardzo ciekawa koncepcja ( przepraszam ,za naruszenie praw autorskich ) .


Chamstwem jest obrzucanie innych obraźliwymi epitetami.


Cytat:
Polecam " Kwiaty polskie " Tuwima.


Lubię i cenię poezję Juliana Tuwima,

Cytat:
Chociaż , nie wiem czy słusznie. Wszak to ...Żyd !


Powyższego nie rozumiem. Pan może należy do tej grupy co to "cyklistów" nie lubi i nosi w klapie taki mały mieczyk Question


Cytat:
Matołek - Znam z Walentynowicza . Bezmózgowiec - polecam "Słownik j.polskiego PWN " .
Oczywiście można posłużyć się klasyfikacją upośledzenia umysłowego trzystopniową ( do 1968 ) przyjętą w medycynie , brzmi ładniej : , debil , imbecyl oraz idiota . Nie jest moją winą ,że język codzienny nadał im wydżwięk pejoratywny.



Przyznam, że znowu nie rozumiem. Z powyższej wypowiedzi ma wynikać, że używa Pan tych epitetów nie w znaczeniu potocznym, lecz medycznym Question

Gratuluję, diagnoza psychiatryczna stawiana zdalnie, na podstawie kilku zdań. Jestem pod wrażeniem.


Cytat:
Co do PT Janiny - miałem z Nią przyjemność mieć kontakt , aczkolwiek nie pobierałem u Niej nauk ... co wedle Waści widać .


Oj widać, widać niestety. Samo P.T. i Waść to jednak trochę mało. Przy okazji, jeżeli to możliwe, proszę o zaprzestanie używania tego archaicznego tytułu wobec mojej osoby.


Tego szewca z ostatniego akapitu można by, patrząc na pańską działalność na forum IOH, z powodzeniem Panu dedykować.


Łoś jest pseudonimem tak samo dobrym ( a na pewno mniej napuszonym niż jakieś boskie imiona) jak każdy inny. Ma jednak tę ogromną zaletę, że pozwala dość łatwo wyłapać rozmówców o poziomie poniżej pewnego minimum.


Nie widzę komentarza do ostatniego punktu mojej wypowiedzi. Piętnować, czy nie



Cytat:
Na marginesie , czy aby można prosić o wskazanie gdzie i kiedy użyłem wyrazu : " bezmózgowiec " i w stosunku do czyjej osoby ?


Ależ bardzo proszę



Opis załącznika:

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 13 Kwi, 2014 16:51

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alces alces napisał:
Cytat:
P.T.Alces alces ( dodałem znaki interpunkcyjne , aby nie obrażać Purysty )


1./No i teraz wiadomo o co chodzi, bo bez tych kropeczek to mógłby być na przykład P(ies) T(owarzyszący), czy jakiś inny Guz Liściasty.


Cytat:
Polecam popularne pozycje jak : "Łacina na codzień " lub "Słownik j.polskiego PWN " , i nie pisz Waść głupot ( mówiąc delikatnie , coby nie urazić ).


2./Proszę wskazać, gdzie napisałem jak raczył Pan to nazwać głupotę.

3./Myślę, że takiego słowa jak
Cytat:
codzień
to w przywołanym przez Pana słowniku nie znajdę.



Cytat:
A ma jakieś inne znaczenie ?


4./Wystarczy zerknąć do słownika.

Cytat:
Nazywanie rzeczy po imieniu ....jest chamstwem ? To jest bardzo ciekawa koncepcja ( przepraszam ,za naruszenie praw autorskich ) .


5./Chamstwem jest obrzucanie innych obraźliwymi epitetami.

Cytat:
Chociaż , nie wiem czy słusznie. Wszak to ...Żyd !


6./Powyższego nie rozumiem. Pan może należy do tej grupy co to "cyklistów" nie lubi i nosi w klapie taki mały mieczyk Question


Cytat:
Matołek - Znam z Walentynowicza . Bezmózgowiec - polecam "Słownik j.polskiego PWN " .
Oczywiście można posłużyć się klasyfikacją upośledzenia umysłowego trzystopniową ( do 1968 ) przyjętą w medycynie , brzmi ładniej : , debil , imbecyl oraz idiota . Nie jest moją winą ,że język codzienny nadał im wydżwięk pejoratywny.



7./ Przyznam, że znowu nie rozumiem. Z powyższej wypowiedzi ma wynikać, że używa Pan tych epitetów nie w znaczeniu potocznym, lecz medycznym Question

Gratuluję, diagnoza psychiatryczna stawiana zdalnie, na podstawie kilku zdań. Jestem pod wrażeniem.


Cytat:
Co do PT Janiny - miałem z Nią przyjemność mieć kontakt , aczkolwiek nie pobierałem u Niej nauk ... co wedle Waści widać .


8./Oj widać, widać niestety. Samo P.T. i Waść to jednak trochę mało. Przy okazji, jeżeli to możliwe, proszę o zaprzestanie używania tego archaicznego tytułu wobec mojej osoby.


9./Tego szewca z ostatniego akapitu można by, patrząc na pańską działalność na forum IOH, z powodzeniem Panu dedykować.


10 ./ Łoś jest pseudonimem tak samo dobrym ( a na pewno mniej napuszonym niż jakieś boskie imiona) jak każdy inny. Ma jednak tę ogromną zaletę, że pozwala dość łatwo wyłapać rozmówców o poziomie poniżej pewnego minimum.


Nie widzę komentarza do ostatniego punktu mojej wypowiedzi. 11./Piętnować, czy nie



Cytat:
Na marginesie , czy aby można prosić o wskazanie gdzie i kiedy użyłem wyrazu : " bezmózgowiec " i w stosunku do czyjej osoby ?


12 ./Ależ bardzo proszę


Alces alces

ad 1./ Polecam Pański akapit z nr 10 . Zdanie drugie . Wyjaśnia ten poziom , rozumiem skąd ten brak zrozumienia i jakieś psy .

ad 2./ Vide pełny tekst łaciński. Nie pomógł , jak widać .

ad 3 ./ Język podlega modyfikacjom. Być może Pan nie zna Taszyckiego i Jodłowskiego. Zdarza się . Tak jak ..regionalizmy .

ad 4./ A jakże , polecam .

ad 5./ Nazywam rzeczy po imieniu .Głupota będzie dla mnie głupotą , a ten co ją głosi głupkiem , durniem itp.

ad 6./ No oczywiście !. Nawet należałem do " Grunwaldu ". O OWP nie wspomnę . I jeszcze jedno ( ale po cichu coby nikt nie usłyszał ) mam w Rodzinie i to najbliższej : Żydów . Nie zdążyłem ich zagazować . Muszę Ich zaprosić do n-tej RP ( obecnej ) rozwiążą mi tutaj ten problem . Narazie ( znowu błąd ) maluję szubienice z gwiazdami . A co .

Faktycznie , łoś ma extra zaletę , szczególnie tyczącą poziomu. Nie wiem tylko jaki przymiotnik tutaj wstawić .

ad 7./ Mam w Rodzinie lekarzy , a moje grono przyjaciół ( niewielkie - i dobrze ) to specjaliści z zakresu psychologi i psychiatrii , nie tylko medycznej ale i sądowej . Jednak nie ma to żadnego związku z tematem. Podaję gwoli tego ... wrażenia .

ad 8./ A dziękuję uniżenie , dziękuję JWO Mentorowi Konkursowemu . Jestem pod ...wrrrr( to od tego psa towarzyszącego )ażeniem . Zapewniam , że zbyteczna prośba tycząca P.T.

ad 9./ Masz Pan pH ( jak znasz szarady ). Również logika się kłania , bowiem rzeczony szewc ZNAŁ JEDEN temat ( właściwie kopyto ) .

ad 10 ./ No właśnie ,że mam mieczyk ( jak to bezbłędnie wyłapał łoś . Taki spryciarz ... poziomowy - przepraszam uniżenie za taki własny neologizm ) to nie cierpię Żydów . A cierpiąc na schizofrenię paranoidalną - strasznie ich cenię i lubię za WKŁAD do wiedzy światowej . Dlatego szalenie cenię napuszonY pseudoniM boski w przeciwieństwie do ...zwierzęcia , które jako wiem lubi ostępy błotne.

Te ostatnie żle mi się kojarzą . No chyba,że kanadyjskie . Jak to na ilustracji widzimy : " he , he " . Wiem też tedy co znaczy minimum tematyczne .

ad 11./ Ależ piętnuj Pan . Piętnuj . To od Piętaszka zwrot ?

ad 12./ Polecam , nie traciwszy czasu na rozmowy z chamem ( tzn . moja osobOM- błąd , a co mi tam . A może z Chamem ? i to tym z Biblii , co to przodkiem polskich chłopów jest . No nie wiem . ) szybko nawiązać kontakt z historyk 1 - będzie miło a i nie będzie różnicy w poziomach . Naczynia połączone wielce znaczą.

EOT ( nie wiem czemu w tym akronimie nie ma znaków interpunkcyjnych . Muszę szybko zajrzeć do słownika . Baaa . Ale jakiego : angielskiego czy polskiego , a może hebrajskiego . Bo znowu jakiś pies wyskoczy i może próbowąć ugryżć sarkastycznym zębem kultury . Ja tam wolę jad - nie mylić z Jad - jakem gadzina podła ).

PT . Moderatorów przepraszam za OT .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 13 Kwi, 2014 18:08

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oj, skądś to znam, jak brak argumentów to się zalewa interlokutora słowotokiem, najczęściej bez związku z tematem.

Szkoda czasu, dyskusja z kimś, kto zawsze wszystko wie najlepiej nie ma sensu.

Mam nadzieję, że zwróciłem uwagę na pewien problem związany ze stylem który reprezentuje Mister krakus57.

A piętnować będę Wink , Pan się czepiasz
Cytat:
właściciela
pisanego z małej litery, to i ja się poczepiam, jednak bez epitetów.

Pozdrawiam

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 13 Kwi, 2014 18:29

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że mam za niski iloraz inteligencji aby zabrać głos w dyskusji, i tak tylko czytam i połowy nie rozumiem. Fryz

Nie 13 Kwi, 2014 18:37

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Szkoda, że mam za niski iloraz inteligencji aby zabrać głos w dyskusji, i tak tylko czytam i połowy nie rozumiem. Fryz


Ciekawe której Question Zdziwko

Pozdrawiam

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Nie 13 Kwi, 2014 18:40

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

... nie rozumiem tej sprzeczki.
Niedziela wieczór po co się boksować. Na forum jest sporo miejsca.Jak ktoś się nie darzy sympatią to po co się kopać. Osobiście wolę milczeć niż zabierać głos w dywagacjach co nic nie wnoszą, jak się nie znam lub nie wiem to też milczę.
Życzę obu Panom spokojnego, przyjemnego wieczoru i również pozdrawiam.

Nie 13 Kwi, 2014 18:52

Powrót do góry
om79
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1401
Skąd: Bendsburg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

normalnie jak w sejmie Wink

Nie 13 Kwi, 2014 19:06

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, że ktoś jeszcze zwrócił uwagę na problem emocjonalnego bełkotu krakusa57 - niestety podejmowanie z nim polemiki oznacza tylko zwiększenie dawki bełkotu a chyba nie tego tu chcemy? Dla przykładu nikt mu przecie nie będzie dyktować kto P.T a kto Waść bo on sam o tym decyduje itd.itd
Faktu, że już w kongresówce obydwie formuły na salonach Warszawy świadczyły o zaściankowości nikt nie zdoła mu wyłożyć... bo pewnie zażąda na to kwitów itd...
Dlatego proponuję inne rozwiązanie - chwalmy go, podziwiajmy, zachwycajmy się tak aby ogarnął, że coś jest nie tak z jego wypowiedziami - z faktu, że zdumiewająca biernośc moderatorów pozwala tu na warcholskie harce skonfiktowanemu z całym "głupim" światem" userowi nie oznacza, że mamy tu poddawać się opacznie rozumianej definicji "gupoty" - tym bardziej, że widać ją wyraźnie w tekstach łaknącego zadymy jak kania deszczu...
A zatem dam pierwszy dobry przykład - krakusie57 - krynico mądrości wzbogacona dodatkowo mądrością J K - pisz na tym zacnym forum wyłącznie mądrze ... aby nam ciemnym dać przykład tego jak postępować należy...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 15 Kwi, 2014 15:27

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zubek napisał:


Proszę o poważne podejście do tej kwestii, bardzo poważne - i o szybką i rzetelna odpowiedź, jak moje wnioski są załatwione.
Zubek

Jak widzę - Moderatorzy zapewne przepychają się w kolejce... Stąd też brak odpowiedzi.
Jak to miło, że tak poważnie traktuje się uczestników ...
To cóż - zatem Wesołych Świąt i miłej zabawy.
R
PS. -I gdzież to podziała się ranga sierżanta?
To też miły, hm... prezent Zniesmaczony

Czw 17 Kwi, 2014 18:45

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zubku Exclamation Exclamation Exclamation

Awansowałeś Exclamation Exclamation Exclamation

Czym podpadłeś Question

A ja już 11 próśb do Administratora wysłałem, żeby mnie dożywotnim bombardierem zrobił i nic Kciuk w dół

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Czw 17 Kwi, 2014 18:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.