| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leuthen
Kapitan

Kapitan




Posty: 839
Pochwał: 6
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

"Riese" po czesku

Bracia Czesi też się interesują "Riese", a jeden z nich nawet napisał książkę o "Olbrzymie" Wink 6. lutego będzie spotkanie z autorem. Chyba się wybiorę Uśmiech
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/819/vd87.jpg

Sro 22 Sty, 2014 9:27

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po okładce już wiem, że bym tego nie kupił. Tym bardziej nie pojechałbym na spotkanie. Co innego Sowiogórski Strażnik, taki to musi mieć wszystko pod okiem ad. tematu "Riese", jakoś się nie dziwię, że tam będziesz Leuthen Bardzo szczęśliwy

Czw 23 Sty, 2014 13:52

Powrót do góry
Leuthen
Kapitan

Kapitan




Posty: 839
Pochwał: 6
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Paweł_J napisał:
Po okładce już wiem, że bym tego nie kupił. Tym bardziej nie pojechałbym na spotkanie. Co innego Sowiogórski Strażnik, taki to musi mieć wszystko pod okiem ad. tematu "Riese", jakoś się nie dziwię, że tam będziesz Leuthen Bardzo szczęśliwy

Ostatecznie nie pojechałem (pisałem zresztą, że "chyba się wybiorę" Wink ), gdyż musiałem pilnować podziemnego Wrocławia, co jest moim zasadniczym zajęciem (w Sowich jestem strażnikiem tajemnic na 1/3 etatu) - poza regularnym przeglądaniem forów eksploracyjnych oczywiście Mr. Green

Pią 07 Lut, 2014 8:30

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kenisha97 napisał:
Trzeba pamiętać, że część autorów pisząc o Riese wymyśla niestworzone teorie.

Ba, to dlatego tak uparcie wytykam takie sprawy na forum lub blogu, za co mi się dostaje od ‘anonimków’ (nie trudno zgadnąć wobec tego kim są..).

Leuthen napisał:
w Sowich jestem strażnikiem tajemnic na 1/3 etatu

Przyjdzie czas, że potomni będą o Tobie rozważać, tak jak dziś rozważa się na temat Anthona Dalmusa. Powiedzą: Dalmus był strażnikiem, ale Leuthen – tooo był dopiero strażnik. Nie przesadzam. Poczytałem na forum IOH zaległe tematy jak "rozprawiałeś" się z SGP oraz Witkowskim. Brawo !
Piwo mam takie samo zdanie w ich kwestii, ale mimo to sam jako eksplorator terenowy w "Riese" mam się przed Tobą ostro na baczności Szacun

Pią 28 Lut, 2014 16:41

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.