| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toj222
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

armand penetrator

co myslicie o kupnie armand penetrator chce kupic wykrywacz w miare uniwersalny i na militarke i na monetki

Sro 15 Sty, 2014 11:01

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bym odradzal.

Pomimo iz dobrze znam producenta a i on sam bywa na tym forum.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Sob 18 Sty, 2014 16:36

Powrót do góry
abbie
Schütze

Schütze




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kolego toj poszukaj lepiej używanej proximy a będziesz zadowolony

pozdrawiam

Nie 19 Sty, 2014 20:56

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z używkami to ryzyko. Ale za te pieniądze możesz mieć "kanarka" Ace 250. Trochę słabszy na militarkę. Armanda kiedyś miałem ( 10-15 lata temu), więc pominę milczeniem.
Również (jesli jeszcze sa produkowane) HS-3 "smętek"- super na militarkę , za to kiepska dyskryminacja (ale na monetki z nim też chadzałem, odpowiednia technika). Ma trochę drobnych wad- wypadający czasem przycisk zerowania (po ponownym montażu już nie wypadał- więc być może to mój miał źle założony), rozpadające się plastikowe przesuwne przełączniki (inż. Smętowski wysłał nowe, ponieważ powiedzialem że sam wymienię sobie, jak się rozpadły (piasek) wymieniłem na metalowe.
Smętka sprzedałem chyba 10 lat temu (i żałuję trochę- brakuje mi jego zasięgu przy Xterce 70, ale chodzenie z dwoma wykrywaczami to już przesada). Jakieś 2 lata temu na forum odezwał się człowiek który go kupił - wciąż sprawny i w użyciu Wink

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 20 Sty, 2014 11:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.