| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karas
Porucznik

Porucznik





Posty: 532
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ocena okładzin przy bagnecie (perkun)

witam witam ostatnio wyskoczył mi taki o to bagnet perkun więc go wyczyściłem delikatnie ale niestety brak przy nim było okładzin wiadomo czas zrobił z nimi swoje więc ja uzupełniłem i kupiłem okładziny bukowe na allegro ale nie były idealne więc musiałem sie pobawić (dociąć podszlifowac itp)więc pytanie do was jak myślicie dobrze wyglądają te okładziny przy tym bagnecie czy jest popelina i nie potrzebnie sobie tym głowe zawracałem pozdrawiam

Pią 03 Sty, 2014 22:40

Powrót do góry
biper
Chorąży

Chorąży




Posty: 164
Pochwał: 1
Skąd: Gorzów wlkp.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wyglądają źle ,aczkolwiek w porównaniu z głowicą i jelcem rzuca się w oczy ''za nowe''.Przyciemnił bym troszkę i podrapał. Wykop? Ładny.

Pią 03 Sty, 2014 23:28

Powrót do góry
karas
Porucznik

Porucznik





Posty: 532
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witaj tak wykop męczyłem sie z nim troche delikatnie sie z nim obchodzilem najbardziej to sie balem o sruby aby ich nie ukręcić ale wszystko ładnie rozruszałem

Sob 04 Sty, 2014 0:17

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na początek gratuluję trafienia super wykop Super Dodatkowo jeżeli śruby są oryginalne od niego to naprawdę gratuluje spokojnego podejścia Uśmiech
Moim zdanie wyglądają całkiem nieźle ale osobiście też bym i spróbował dodać trochę lat.

_________________
Pozdrawiam.
Arek

Sro 08 Sty, 2014 22:53

Powrót do góry
Majkel96
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 16
Skąd: Zielona Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładny, choć zgadzam się ze nieco zbyt jasny, i zbyt nowy. Ale dopasowanie Ci sie udalo, szacun

Nie 04 Maj, 2014 12:03

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kwestia gustu, ja bym nie zakładał w ogóle okładzin, tzn oryginalny wykop i tyle.
a jeśli już są zakładane, to współczesne nurty konserwacji stawiają na to, aby nieoryginalne elementy się właśnie odróżniały, co nie zmiania faktu że jak to komuś przeszkadza to może sobie ładnie postarzyć.

Wszystko zależy od ciebie, co się będzie bardziej Tobie pasować i co bardziej cieszyć Wink

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pon 05 Maj, 2014 8:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.