| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Monsun

Proszę wpisujcie swoje oceny, dotyczące mojej osoby jako sprzedawcy, czy jesteście zadowoleni ze współpracy lub nie i czy polecacie dokonywanie ze mną transakcji czy też nie. Można oceniać w skali od 1 do 6, opis sprzedawanych przedmiotów, sposób pakowania oraz szybkość wysyłki przyjmując, iż 1 to najniższa ocena a 6 to najwyższa. Czekam też w razie czego na Wasze uwagi.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 18 Gru, 2013 17:07

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie zero zastrzeżeń - 6pkt. Super
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Sro 18 Gru, 2013 17:15

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Siedem punktów! Mr. Green Super Rzetelność, solidność, klasa!

Sro 18 Gru, 2013 17:49

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić. Pełen profesionalizm.10/10 Super
_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Sro 18 Gru, 2013 17:58

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marcinie i po co ta sonda. Przecież wiadomo, że zastrzeżeń nie będzie. Kupowanie u Ciebie to czysta przyjemność bez cienia ryzyka. Można jeszcze do tego dopisać - 6pkt.

Sro 18 Gru, 2013 18:07

Powrót do góry
aver
Kapitan

Kapitan





Posty: 1076
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Marcinie i po co ta sonda. Przecież wiadomo, że zastrzeżeń nie będzie. Kupowanie u Ciebie to czysta przyjemność bez cienia ryzyka. Można jeszcze do tego napisać - 6pkt.


Podpinam się do pozytywnych opinii reszty kolegów
6 pkt. Kciuk do góry
Nigdy nie było problemów Piwo

Sro 18 Gru, 2013 18:08

Powrót do góry
smook
Leutnant

Leutnant





Posty: 426
Pochwał: 3
Skąd: Oberschlesien
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

aver napisał:
Bati napisał:
Marcinie i po co ta sonda. Przecież wiadomo, że zastrzeżeń nie będzie. Kupowanie u Ciebie to czysta przyjemność bez cienia ryzyka. Można jeszcze do tego napisać - 6pkt.


Podpinam się do pozytywnych opinii reszty kolegów
6 pkt. Kciuk do góry
Nigdy nie było problemów Piwo


No to ja się podpinam pod Kolegów... Super

Sro 18 Gru, 2013 18:16

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2008
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej godny polecenia i zaufania 6 pkt. Super

Sro 18 Gru, 2013 18:16

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję. Każda informacja z Waszej strony jest bardzo istotna dla mnie - jaka by nie była dobra czy zła. Poza tym ktoś musiał dać początek oceną w dziale "sprzedawcy", bo ma on właśnie służyć ocenianiu sprzedawców, co jest szczególnie istotne dla nowych forumowiczów, którzy nie wiedzą kto zacz. Kto rzetelny a kto wysyłki spakować nie potrafi przez dwa tygodnie lub dłużej. Rozumiecie do czego zmierzam?
Jeszcze raz bardzo dziękuję za opinie i Wasze zaufanie.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 18 Gru, 2013 18:22

Powrót do góry
rast
Oberschütze

Oberschütze





Posty: 37
Skąd: MAZURY
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

MONSUN JEST OK

To że Marcin jest OK napisali przedmówcy. Ja dodam tylko, że medale które kupiłem od niego są zaje......... fajne. Pozdrawiam i wielki szacun.
_________________
Noblesse oblige

Sro 18 Gru, 2013 22:45

Powrót do góry
leśny777
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 116
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Solidna firma... Polecam szczególnie za profesjonalne podejście do klienta Super

Sro 18 Gru, 2013 23:55

Powrót do góry
Marian14
Feldwebel

Feldwebel





Posty: 81
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

w 100 % warty polecenia
6/6 Piwo

_________________
Wszystko co obce nie jest mi ludzkie

Czw 19 Gru, 2013 11:51

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam Marcin to gwarant idealnej jakości renomowanego Sprzedającego.
Piszę to na podstawie przeprowadzonych z Marcinem wielu transakcji na przełomie kilku lat.

_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Czw 19 Gru, 2013 12:01

Powrót do góry
kadzior
Sierżant

Sierżant




Posty: 84
Skąd: Brzeg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

6\6 Super
To właśnie dzięki Szanownemu Koledze Marcinowi zacząłem swoją przygodę z blaszkami. Zaraził mnie swoją pasją i wreszcie, w 2009 roku kupiłem swoje pierwsze odznaczenie- oczywiście od Monsuna. Od tamtej pory jestem jego wiernym klientem i nigdy się nie zawiodłem.
Na wielki szacunek zasługuje również fakt że zawsze można liczyć na bezintersowną pomoc z Jego strony. Podejrzewam że nie ma wiele wolnego czasu, jednak zawsze znajdzie chwilę by odpowiedzieć na zadane pytanie.
W dwóch słowach: rzetelna firma !

_________________
"Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa".

Czw 19 Gru, 2013 12:24

Powrót do góry
biper
Chorąży

Chorąży




Posty: 164
Pochwał: 1
Skąd: Gorzów wlkp.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie będzie inaczej 6! Kciuk do góry

Czw 19 Gru, 2013 16:41

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Również przychylam się do w/w opinii.
Rzetelność obsługi wraz z całą komunikacją jest na najwyższym poziomie. Czego innym sprzedawcom z popularnych serwisów czasami - brakuje. Ale po tym poznaje się prawdziwego profesjonalistę, fascynata, który nie żałuje czasu aby np. dopieścić blaszkę odpowiednią ilością doskonałych zdjęć.
Życzę udanych transakcji oraz skoro ten czas już bliski; Wesołych Świąt.
Pozdrawiam Dariusz

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Czw 19 Gru, 2013 19:27

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ponieważ nic od Ciebie nie kupiłem więc chyba dam 1. Wink
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Czw 19 Gru, 2013 20:31

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zakupilem u Ciebie tylko jedną rzecz.I to na zasadzie uprzejmości a raczej uwierzytelnienia dla innych. /Adler LW/.Nie podobało mi sie jedynie że ,,adler,,był zapakowany w pudełko po papierosach.Ale ten szczegół nie zmienia mojego zdania....Dobra firma. Napewno uczciwość.Napewno profesjonalizm. Ale jak narazie oferta skierowana jest do początkujacych lub mniej zaawansowanych kolekcjonersko.Boisz sie ryzyka ??.A może to specyfika polskiego rynku.??
Żeby nie było tak słodko i Marcin nie usiadł na laurach/czyt.,,6,,/ dam czwóreczkę.
Powodzenia Marcin w przyszłości. Piwo

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pią 20 Gru, 2013 8:52

Powrót do góry
Hary DZ
Kapitan

Kapitan




Posty: 1074
Pochwał: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krótko: 6 Kciuk do góry

Pią 20 Gru, 2013 9:04

Powrót do góry
robson7106
Porucznik

Porucznik





Posty: 772
Pochwał: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zawsze 100% satysfakcji Super

Pią 20 Gru, 2013 10:37

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

6 punktów
_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Pią 20 Gru, 2013 12:33

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Zakupilem u Ciebie tylko jedną rzecz.I to na zasadzie uprzejmości a raczej uwierzytelnienia dla innych. /Adler LW/.Nie podobało mi sie jedynie że ,,adler,,był zapakowany w pudełko po papierosach.Ale ten szczegół nie zmienia mojego zdania....Dobra firma. Napewno uczciwość.Napewno profesjonalizm. Ale jak narazie oferta skierowana jest do początkujacych lub mniej zaawansowanych kolekcjonersko.Boisz sie ryzyka ??.A może to specyfika polskiego rynku.??
Żeby nie było tak słodko i Marcin nie usiadł na laurach/czyt.,,6,,/ dam czwóreczkę.
Powodzenia Marcin w przyszłości. Piwo


Dziękuję za kolejne opinie. Jurku, paczki po papierosach pozyskuję od znajomych, a wszystko czego używam do pakowania jest "eko", tzn. różnego rodzaju opakowania zamiast zostać wyrzucone i na ich miejsce kupić coś do profesjonalnego pakowania, wykorzystuje je ponownie, żeby nie tworzyć niepotrzebnie gór śmieci. Nie za bardzo rozumiem czemu pytasz się o obawę podejmowania ryzyka i na jej podstawie wystawiasz ocenę? Ryzyka się nie boję, dowodem tego jest sporo blaszek z wyższej półki, które od czasu do czasu goszczą w mojej ofercie a czasami ich po prostu nie wstawiam, bo wędrują od razu do klientów. Ritterkreuzów u mnie nie uświadczysz ani blach z podobnego pułapu cenowego ponieważ to nie moja liga. Nie mam takich aspiracji, żeby ściągać i trzymać u siebie nie wiem jak długo blaszek za kilkanaście tysięcy złotych, które może wcale na naszym rodzimym rynku nie znajda klienta. Poza tym na zachodzie są większe firmy, które mają tego typu rzeczy w swojej ofercie i w tym się też mało wiele specjalizują, a ja nie i nie chcę. Inną sprawą jest fakt, że dla mnie osobiście mocno chore jest, że coś co wygląda jak EK tylko jest trochę większe i noszone na szyi kosztuje tyle co cała porządna stolarka okienna do domku jednorodzinnego. Tak jak jest, jest dobrze. Dziękuję jeszcze raz za ocenę.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pią 20 Gru, 2013 13:19

Powrót do góry
robby69
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 21
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sprzedający godny polecenia, 6 pkt. Super

Pią 20 Gru, 2013 17:26

Powrót do góry
e-maus
Moderator
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 7008
Pochwał: 19
Skąd: z Polski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
... Napewno profesjonalizm. Ale jak narazie oferta skierowana jest do początkujacych lub mniej zaawansowanych kolekcjonersko.Boisz sie ryzyka ?? ...


Jerzy wyluzuj Wink

Monsun napisał:
... Inną sprawą jest fakt, że dla mnie osobiście mocno chore jest, że coś co wygląda jak EK tylko jest trochę większe i noszone na szyi kosztuje tyle co cała porządna stolarka okienna do domku jednorodzinnego...

Pozdrawiam
Monsun


... a "przydatki" ? . Zastanawiam się czy jest to bezpieczna lokata / przy tych kwotach trudno mówić o hobby/ . A co jak "gusty się zmienią" ? .Lub nawet nie , lecz a Ty/Ja/On niespodziewanie będziemy zmuszeni spieniężyć artefakt ?. Bezpieczniej kupić mieszkanie na wynajem .

_________________
pzdr. Jacek
http://www.youtube.com/watch?v=O8AWdOhA6Cs

Pią 20 Gru, 2013 18:24

Powrót do góry
Kersey
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 136
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Także zwróciłem uwagę na sposób pakowania i dla mnie jest to jak najbardziej na plus, jest pomysłowy, praktyczny i pro-eko. Podoba mi się takie podejście, bo to wszystko i tak ląduje w koszu:D Wielu zakupów nie zrobiłem, ale mogę powiedzieć, że jest to sprzedawca na pewno uczciwy oraz rzetelny i taki, którego można z powodzeniem poprosić o pomoc lub opinię. Z mojego punktu widzenia 6/6.

Pią 20 Gru, 2013 19:36

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.