| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pochwała dla krakusa57

Witam,
Chcąc sie dostosować do ogólnego trendu wnioskowania o pochwały to i ja wniosę o pochwałę dla tego niezwykle oryginalnego usera.
Dlaczego ? Z przynajmniej trzech powodów.
Po pierwsze za niespotykaną czujność dająca nam widzialny przykład jak wszystko drobiazgowo należy prześwietlać i sprawdzać,
Po drugie za ciągłe i konsekwentne przypominanie w co drugim, co trzecim poście jak istotne są fakty a ich interpretacje można zostawić mądrzejszym...
Po trzecie wreszcie za wzruszającą próbę wskrzeszenia formy towarzyskiej i tytulatury dawnej braci szlacheckiej - co prawda nie bardzo wiadomo po co i do czego to ale taki staroć choć trudno go umieścić w jakimś czasie i miejscu jakiś takim miły jest Uśmiech
Oczywiście z pewnością znajdą się i tacy userzy, którzy znajda i inne liczne cnoty i zalety usera w jego działalności na tym forum czego mi tzw. "alergia" na rzeczonego dostrzec nie pozwoliła... Uśmiech
Reasumując należy się chłopu ta kolejna pochwała więc mu jej nie żałujcie...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 30 Paź, 2013 20:44

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

... i jeszcze za Jego wręcz niespotykanie altruistyczne podejście do każdego usera.Nikogo bez pomocy nie zostawi. Brawo

Sro 30 Paź, 2013 21:02

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pochwała dla krakusa57

marek8888 napisał:
Witam,
Chcąc sie dostosować do ogólnego trendu wnioskowania o pochwały to i ja wniosę o pochwałę dla tego niezwykle oryginalnego usera.
Dlaczego ? Z przynajmniej trzech powodów.
Po pierwsze za niespotykaną czujność dająca nam widzialny przykład jak wszystko drobiazgowo należy prześwietlać i sprawdzać,
Po drugie za ciągłe i konsekwentne przypominanie w co drugim, co trzecim poście jak istotne są fakty a ich interpretacje można zostawić mądrzejszym...
Po trzecie wreszcie za wzruszającą próbę wskrzeszenia formy towarzyskiej i tytulatury dawnej braci szlacheckiej - co prawda nie bardzo wiadomo po co i do czego to ale taki staroć choć trudno go umieścić w jakimś czasie i miejscu jakiś takim miły jest Uśmiech
Oczywiście z pewnością znajdą się i tacy userzy, którzy znajda i inne liczne cnoty i zalety usera w jego działalności na tym forum czego mi tzw. "alergia" na rzeczonego dostrzec nie pozwoliła... Uśmiech
Reasumując należy się chłopu ta kolejna pochwała więc mu jej nie żałujcie...
Pozdrawiam


PT Moderatorzy

Proszę o usunięcie TEGO ewidentnego SPAMU.

W zamyśle piszącego miał to być dowcip " ironizujący " . Jak zwykle na takim poziomie jak insze posty rzeczonego , oczywiście w liczbie ...pluralis. ( Pozostaje odpowiedż z serialu " Daleko od szosy " wypowiedziana przez Leszka Góreckiego : " Jak się ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę " ).

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sro 30 Paź, 2013 21:33

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Z pokora i bojaźnią prosze o zignorowanie tych serialowych wtrętów usera... (niektórzy seriali nie oglądają Uśmiech ) wyraźnie nie umiejacego zauważyć podziwu jaki wszem i wobec budzi a doszukującego się nie wiedziec czemu wszędzie drwin i potwarzy...
Userze krakus57 nie bądźcie tacy skromni - zasłużyliście na pochwałę czy Wam się to podoba czy nie - bez żadnej ironii Wam to mówię Tort
I nie zasłaniajcie się tu spamem czy innymi takimi - zasługi trzeba honorować Uśmiech Super Kciuk do góry Mr. Green
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 30 Paź, 2013 21:55

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może naganę zamiast pochwały. Jak On wygląda bez czerwonej krechy? Wink
Mieczysławie, Przyjacielu, zobacz jak by Ci było do twarzy... (mojej własnej Ci użyczyłem Przyjaciele )
To co, wnioskować? Mr. Green



Opis załącznika:

_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Sob 02 Lis, 2013 12:31

Powrót do góry
Hary DZ
Kapitan

Kapitan




Posty: 1074
Pochwał: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro napisał:
A może naganę zamiast pochwały.
To co, wnioskować? Mr. Green


A jakbyś motywował wniocha? Mr. Green

Sob 02 Lis, 2013 13:54

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dajcie człowieka, paragraf się znajdzie... Twisted Evil
_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Sob 02 Lis, 2013 14:19

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No cóż, choć w postawie rzeczonego ze świcą by szukać technokraty (chyba, ze w znaczeniu skrajnie uproszczonym) to jednak na szczególna rangę "weterana forumowych bojów" czyli krechę to jednak w mojej - jako wnioskodawcy ocenie nie zasłużył - trzeba znać rangę co się komu należy Uśmiech a tu się nie należy Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 02 Lis, 2013 21:33

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Marcinku

Jak widać z powyższego głupców nie sieja . Rodzą się sami . Dobrze ,że są tematy do których nie mają " dostępu " jak to Jurek napisał . Takie : " za wysokie progi ".

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sob 02 Lis, 2013 22:23

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po dogłębnej lekturze głębokiej treści zawartej powyżej musze jednak zadać pytanie kandydatowi do pochwały, który nam tu z wdziekięm sobie włąsciwym usiłuje zemknąć za "wysokie progi" (nie widząc , ze może dla niego to tylko wysokie progi Uśmiech ) - któż to drogi kandydacie w waszym rozumieniu jest "technokrata" ? Uśmiech Czy fakt, że posiada jakąś tam wiedzę automatycznie daje mu prawo do zachowywania się wzgledem innych jak inteligent w pierwszym Uśmiech pokoleniu?
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 02 Lis, 2013 23:03

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Po dogłębnej lekturze głębokiej treści zawartej powyżej musze jednak zadać pytanie kandydatowi do pochwały, który nam tu z wdziekięm sobie włąsciwym usiłuje zemknąć za "wysokie progi" (nie widząc , ze może dla niego to tylko wysokie progi Uśmiech ) - któż to drogi kandydacie w waszym rozumieniu jest "technokrata" ? Uśmiech Czy fakt, że posiada jakąś tam wiedzę automatycznie daje mu prawo do zachowywania się wzgledem innych jak inteligent w pierwszym Uśmiech pokoleniu?
Pozdrawiam


???????

Jak to dzisiaj na Forum dws.org.pl odnosząc się do wypowiedzi niejakiego : Marek 8 w temacie |: "Czy Beck naprawdę zaszkodził swą "dyskrecją"? napisał PT Mariusz - Marszałek - Ojciec Administrator cyt : " Pan Kolega Marek8 - jak zwykle moje iQ nie nadąża za Pańskim."

Moje też. Jak widać nie jestem osamotniony

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 05 Lis, 2013 2:34

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi się kierunek, którym podąża ta dyskusja.

Wzajemne anse i złośliwości proszę załatwiać na privie.

IMHO temat nadaje się do zamknięcia na kłódkę...


Evil or Very Mad

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Wto 05 Lis, 2013 10:05

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Noc jest do spania lub innych zacnych rzeczy a nie do biadolenia i reklamowania innych forów na których widac kolegi już nie chcą...
To tyle - a że kolega nie rozumie i sobie innych nie rozumiejących do kompanii dobiera... jego prawo Uśmiech Pochwały nie będzie bo też i kpina to byłaby z tej szcownej instytucji ale na mały pokaz kolegi braków z zakresu podstawywych pojęć technokracji kolega może z cała pewnością liczyć...
Dlatego zalecam czujność potrojoną co do własnych wypowiedzi bo pozna kolega ciekawą metodę analizy tejże, jakże inną od tej z lat kolegi szkolnych... Uśmiech w stylu "a ten to psze pani napisał to czy tamto - prawdą, że osioł..." Nigdy nie jest za późno na naukę...
Prosze jednak modów o wybaczenie, że podjąłem temat grasującego po forum usera - zamozwańczego mierniczego jakichś mitycznych standardów tego co wypada a co nie. Jeżeli odowiada Wam taki styl wypowiedzi poprzyjcie kolegę i dajcie mi do zrozumienia, że to jest to czego oczekujecie co do formy dyskusji i wypowiedzi na forum.
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 05 Lis, 2013 11:42

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pochwała dla krakusa57

krakus57 napisał:
marek8888 napisał:
Witam,
Chcąc sie dostosować do ogólnego trendu wnioskowania o pochwały to i ja wniosę o pochwałę dla tego niezwykle oryginalnego usera.
Dlaczego ? Z przynajmniej trzech powodów.
Po pierwsze za niespotykaną czujność dająca nam widzialny przykład jak wszystko drobiazgowo należy prześwietlać i sprawdzać,
Po drugie za ciągłe i konsekwentne przypominanie w co drugim, co trzecim poście jak istotne są fakty a ich interpretacje można zostawić mądrzejszym...
Po trzecie wreszcie za wzruszającą próbę wskrzeszenia formy towarzyskiej i tytulatury dawnej braci szlacheckiej - co prawda nie bardzo wiadomo po co i do czego to ale taki staroć choć trudno go umieścić w jakimś czasie i miejscu jakiś takim miły jest Uśmiech
Oczywiście z pewnością znajdą się i tacy userzy, którzy znajda i inne liczne cnoty i zalety usera w jego działalności na tym forum czego mi tzw. "alergia" na rzeczonego dostrzec nie pozwoliła... Uśmiech
Reasumując należy się chłopu ta kolejna pochwała więc mu jej nie żałujcie...
Pozdrawiam


PT Moderatorzy

Proszę o usunięcie TEGO ewidentnego SPAMU.

W zamyśle piszącego miał to być dowcip " ironizujący " . Jak zwykle na takim poziomie jak insze posty rzeczonego , oczywiście w liczbie ...pluralis. ( Pozostaje odpowiedż z serialu " Daleko od szosy " wypowiedziana przez Leszka Góreckiego : " Jak się ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę " ).

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon


PT mboro Moderator

Jak widać , wnioskowałem o to już wcześniej . Usunięcie tego ewidentnego spamu zamknęłoby /zlikwidowałoby temat o co mnie chodziło! Płaską drwinę nie pojął PT Bati raczej z podszeptu serca. PT Inni zrozumieli i nie poparli tego wniosku wiedząc co stanowi o jego istocie .
Zatem - zamknięcie - za co dziękuję Waści .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 05 Lis, 2013 12:46

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że krakus57 nie zrozumiał istoty wypowiedzi moda Uśmiech
Prawdę mówiąc czekałem na głosy popierające krakusa57 i wykazujące mi że się czepiam biednego usera, który jeżeli coś mu nie pasuje to tylko jako temu pasterzowi z musu jedynie sięgającemu po złośliwości, komentarze rodem z zaścianka czy inne takie... a i robi to jedynie dla dobra samego krytykowanego... Ale skoro to nikogo nie interesuje a administracja nie uznała, że kandydat zasługuje na pochwałę podporzadkuję się woli forumowiczów i wycofam wniosek.

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych technokratów Uśmiech

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 05 Lis, 2013 15:02

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie nie "nakręcajcie się" już więcej.
Wiedza obu adwersarzy jest zaiste nieoceniona i godna uwagi w wątkach obecnych tu na forum. Bardziej przydatna niż wzajemne "policzkowanie" się. Zatem dajcie sobie na luzzz Buziak Buziak Buziak Buziak Ukłon Ukłon Ukłon Ukłon Ukłon I zajmijmy się wspólnie jakąś merytoryczną dyskusją.
Pozdrawiam. Darek Piwo Piwo Piwo

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Wto 05 Lis, 2013 19:09

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mboro napisał:
Nie podoba mi się kierunek, którym podąża ta dyskusja.

Wzajemne anse i złośliwości proszę załatwiać na privie.

IMHO temat nadaje się do zamknięcia na kłódkę...


Evil or Very Mad


Zdecydowanie popieram.Mało tego proponuję skasować cały temat.
Już pierwszy post to była kpina i kolejna zamierzona okazja do kłótni przez ,,marek8888,,

Moderatorzy trochę mi wstyd za was. Jak nas czytają inni tak póżniej opowiadają na zewnątrz o naszym forum..
A ja się nie pisałem do ,,hejterowskiego,, forum

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 05 Lis, 2013 20:39

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Drogi kolego EK - rozumiem, że twoją wypowiedź mamy odpierać jako stwierdzenie bezzasadności pretencji do krakusa57 i akcepetację stosowanej przez niego wyrafinowanej formuły komunikacji z innymi userami? Nie o kłótnie tu chodzi o o uzyskanie odpowiedzi na proste pytanie - forum akceptuje taką formę dialogu i takie zachowania ze strony jednego z userów czy nie. Gdyby zachowywał się jak inni to raczej chyba nie byłoby tego tematu nieprawdaż ?
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 05 Lis, 2013 21:32

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z mojej obserwacji widzę że ten problem komunikacji z ,,krakusem,, masz Ty i Twoja koleżanka z Gdańska. Reszta albo to potrafi a nawet jak nie potrafi to wie kiedy sie wycofać.
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 05 Lis, 2013 21:40

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A zatem mamy się wszyscy dostosować do osobliwych "manier" jednego z userów ? Możesz wyjasnić dlaczego mamy to uczynić?
Bo raz czy dwa komuś pomógł w jakimś niszowym temacie? Uśmiech Z całym szacunkiem na szczęście na tym forum sporo takich osób a raczej nie cechują ich elementarne braki w zakresie komunikacji społecznej.
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 05 Lis, 2013 22:21

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jurek ,

Zostaw ten " problem " - szanuj się ! . Mamy inne miejsca NISZOWE na Forum gdzie nie grożą nam posty - spamujące .
Liczę ,że PT moderatorzy zamkną temat ! Przecież takie wnioski ( motywacja ) to drwina z Nich SAMYCH nie mówiąc o Forum .

Wszak masz do czynienia z formą MY - Pan i Władca całego Forum . A Ty tak na ...ty .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 05 Lis, 2013 22:29

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marek, nie zamierzałem się wtrącać do tej rozmowy (wcześniejszy żart, obaj wiemy, nie określał mojego stanowiska, a był jedynie wygłupem), ani czepiać o co bądź, ale zastawszy dzisiaj takie, a nie inne Twoje wypowiedzi, jestem zmuszony wyjaśnić kilka kwestii. Zacznę od tego, że odnośnie pory nocnej, wybrałem opcję dopuszczalną drugą w oparciu o właściwą mi predyspozycję do podzielności uwagi Twisted Evil Chciałbym jednak wyraźnie zaznaczyć, że narzucanie dorosłym tudzież bardzo dorosłym facetom, jak powinni spędzać noc jest co najmniej nienormalne, a już Tobie bez wątpienia takowych kompetencji brak.
Drugą nurtującą mnie kwestią jest skład osobowy Kompanii Nierozumiejących. Wymień wszystkich. I raczej się nie wykręcaj; powiedziało się "bee", wypadałoby powiedzieć "A" tytułem wstępu.
A Krakus? Cóż, dla wielu z nas po prostu wartościowy, nietuzinkowy człowiek i to powinno wystarczyć, jeśli w ogóle ktoś komuś winien jest jakieś wyjaśnienia odnośnie sympatii/ lokowania czuć... Nawet Ty masz jakichś znajomych i nikt tego nie analizuje...
Uczepiłeś się "technokraty"... Twoje motto kto pisał? Jesteś jego autorem?

_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Sro 06 Lis, 2013 2:56

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro napisał:

Uczepiłeś się "technokraty"...


PT Marcin

Powinienem spać , ale jak to starość , trochę głuchym , trochę ślepym a o rozumie nie wspomnę bo mi się zwoje prostują co powoduje ,że mogę tylko w niszowych tematach coś głupiego napisać . Ale dobre i to . Nie muszę się dzięki temu "dowartościowywać" na ..wiodących - szalenie kwitnących tematach dzięki udziałowi PT KK czyt....Komunikatywnych oraz Konkretnych .
Jak widzisz reakcje są błyskawiczne. Z ostatniego postu JWO PT marek8888 z cyt " pozdrawiam wszystkich normalnych technokratów " ostał się jedynie - cyt :"pozdrawiam ". Prorok czy co ?

Z mojej strony EOT . Zostawiam szranki wolne PT Innym jeśli zechcą .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sro 06 Lis, 2013 6:15

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro napisał:


A Krakus? Cóż, dla wielu z nas po prostu wartościowy, nietuzinkowy człowiek i to powinno wystarczyć


I wystarcza - całkiem serio wnioskuję o pochwałę dl Krakusa - z powodów powyższych oraz za niebagatelny wkład w podniesienie kultury dyskusji na forum i intrygujące przemyślenia oraz wypowiedzi w wielu tematach.
Szalom Mr. Green
Pozdrawiam
R

Sro 06 Lis, 2013 9:36

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mogę się przyłączyć bo słabo znam rzeczonego usera od tej akurat strony a na kredyt tak mocnych pochwał nie zwykłem nikomu dawać ale też nie wykluczam, że być może tak jest jak piszecie.
Nie chcę zresztą dalej kontynuować tego wątku - skoro nie ma pochwały to nie ma - widać uznano, że nie powinno być. Ale ile sympatii mimo braku pochwały user sobie zaskarbił to wszystko jego Uśmiech - więc chyba warto było nieprawdaż? Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sro 06 Lis, 2013 20:13

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.