| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kowalskil
Private

Private





Posty: 16
Skąd: Fort Lee, NJ, USA
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Notatka o nienawisci

Oto link do mojej notatki o rasizmie:

http://csam.montclair.edu/~kowalski/choroba.html

Czekam na komentarze.

P.S. Podzielcie sie powyzszym linkiem ze wszystkimi ktorym tematyka ta nie jest obojetna.

Z gory dziekuje,

Ludwik

_________________
Ludwik Kowalski . ==>. http://ludkow.info/byt

Pon 14 Paź, 2013 23:19

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: Notatka o nienawisci

kowalskil napisał:
Oto link do mojej notatki o rasizmie:

http://csam.montclair.edu/~kowalski/choroba.html

Czekam na komentarze.

P.S. Podzielcie sie powyzszym linkiem ze wszystkimi ktorym tematyka ta nie jest obojetna.

Z gory dziekuje,

Ludwik


PT Ludwik

Onegdaj ( upłynęło już spooooro czasu ) próbowałem nawiązać z Waści dyskusję . BEZ SKUTKU . Na mnie przedłużenie nazwiska nie robi wrażenia.
Zaś co do tzw " uniwersalizmu "( pożal się Boże ) w Waści wypowiedziach jest to tylko zasłona osobistego ( czy też narodowego)
żalu /urazu.

Po drugie uważam ,że wykorzystywanie Forum do propagowania swych " interesów ' jest zwykłym SPAMEM i winno skutkować sankcjami regulaminu .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Czw 17 Paź, 2013 7:43

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Notatka o nienawisci

Witajcie,
Wspomniany powyżej Pan KL przedstawił swój pogląd zawierający zarzuty pod adresem Polaków jako prawdę objawioną i nie podlegającą dyskusji . Przeczytałem życiorys tego Pana i myślę, że warto- w ramach odpowiedzi - zrekapitulować opis sytuacji rzeczywistej również z punktu widzenia Polaków.
1- Od wczesnego Średniowiecza w Polsce żyła mniejszość żydowska , która zdecydowała się zachować swoja odrębność kulturową w tym religię.
2- W czasach wczesnego Średniowiecza, kiedy zasady chrześcijańskie uważały lichwę za grzech, Żydzi uczynili sobie rzemiosło z robienia na tym dużych pieniędzy. Z tego wyłonił się system bankowy, na którym żydowscy międzynarodowi spekulanci robią dużą kasę do dziś. Mają tam sytuację uprzywilejowaną w stosunku do zwykłego Kowalskiego. Do czasów wojny większość Żydów żyła w miastach i zajmowali się handlem, rzemiosłem i pracą w wolnych zawodach. Na roli i na stanowiskach robotniczych było ich relatywnie mniej.
3- Ich zasady moralne nie widziały/widzą niczego nagannego w fakcie , że goja ( nie będącego Żydem ) się oszukuje i stosowali podwójne standardy: inne dla swoich i inne dla relacji z gojami.
4- Ich społeczność była i jest zorganizowana, i aktywność ta objawiała się w czasach około I wojny światowej tym, że doprowadzali do bankructwa -stosując dumping- niezorganizowaną konkurencję i wykupowali całe ulice kamienic w miastach, i stopniowo przejmowali cały handel, media, korumpowali władze i uzyskiwali uprzywilejowaną pozycję nad ludnością rodzimą, większe dochody, lżejszą pracę i większe znaczenie .
5- Ich społeczność jest politycznie aktywna a międzynarodowy kapitał żydowski animuje różne ruchy polityczne, które mają im przynieść zyski w przyszłości. Dotyczyło to także animowania ruchu komunistycznego w początkowej fazie , z którym sympatyzowała duża część Żydów, spodziewając się przyszłych korzyści. I to Żydzi obsadzali komunistyczne struktury , np. Róża Luksemburg była spod Lublina o ile pamiętem a funkcjonowała w partii komunistycznej w Niemczech.
6- Nie mieli i nie mają ( w dużej części ) żadnych oporów moralnych w stosunku do Polaków i podejmowali współpracę z naszymi ciemiężycielami i zajmowali stanowiska do pieniędzy a nie do roboty i preferowali Żydów ponad Polakami. Cała wierchuszka komunistycznej władzy w Polsce w tym aparat terroru był opanowany przez Żydów, którzy się doskonale wkomponowują w każdy opresyjny dla Polaków reżim .
7- Te zarzuty Pana KL padają w sytuacji, kiedy w Polsce od prawie siedmiu lat panuje koteria PO , która tu buduje piękny kraj dla bogatych Żydów kosztem Polaków . Dlatego trudno widzieć post Pana KL inaczej niż jako fragment żydowskiej hucpy ( jak medialnie reklamowane publikacje Grossa i im podobne ) zmierzającej do zneutralizowania reakcji ludzi w polsce na powszechne panoszenie się żydowskich kombinatorów . Żeby ludzie nie protestowali, jak ich Tusk będzie wciskał do dołka i skazywał na grzebanie w śmieciach aby przeżyć.
8- Żydzi widzą wyłącznie swój interes, swój punkt widzenia i nie chcą dostrzec, że w obecnej Polsce kombinatorzy żydowscy mają więcej do powiedzenia niż sami Polacy a żydowskie media w Polsce bezkarnie stosują od dziesięcioleci język nienawiści atakując nasze zasady i autorytety moralne , z premedytacja demoralizują naród i żaden prokurator ich nie ruszy. Wiem co mówię, bo sprawdziłem to sam. Władza wbrew prawu i żądaniu milionów obywateli polskich nie dopuszcza katolickiej TV Trwam do platformy cyfrowej, media są albo żydowskie albo ubeckie, Tusk zadłuża niepotrzebnie kraj, obsadza wszystkie stanowiska wyłącznie osobami lojalnymi wobec koterii PO a nie wobec Państwa polskiego, równocześnie stwarza możliwości klepania kasy wyłącznie swoim. Polskie firmy bankrutują- bo tak ustawiane są warunki przetargów państwowych. Władza w Polsce znajduje się obecnie w posiadaniu rządu polskojęzycznego ( żydowsko-ubeckiego) a nie Polaków. Są ślepi i głusi na interes narodu i nie respektuja jego praw politycznych. Nie reagują na postulaty obywateli i nie maja z nimi zadnego związku ani łączności. A wskaźnik ilości Żydów na stanowiskach ministerialnych wykazuje znaczną ich nadreprezentacje w stosunku do względnej ich liczebności w populacji obywateli polskich.
9- To co powyżej napisano absolutnie w żadnym wypadku nie odnosi się do wszystkich Żydów. Jeżeli człowiek pracuje jak my, to nikt go nie pyta, czy chodzi do kościoła,cerkwii czy meczetu i nikt mu do łóżka nie zagląda. Jak w każdej populacji : są jednostki prawe i że tak powiem, lewe. To dotyczy wyłącznie tych , którzy postępuja w sposób wyżej opisany.
10-reasumując: Panie Ludwiku, niech Pan nie oczekuje, że z otwartą gębą będziemy słuchali Pana Prawdy Objawionej. Żydzi mają swoje wolne Państwo, gdzie ich nikt nie dyskryminuje i nikt ich tam ( jak ci wstrętni antysemici w Polsce) nie naraża na to i zmusza do tego, żeby musieli być akurat prezydentami, premierami, ministrami, dyrektorami, adwokatami, profesorami , lekarzami…. Jeżeli czuje się Pan w Polsce kulturowo niekompatybilny i mało komfortowo w związku z tym; ma Pan gdzie jechać. Jeżeli Pan zostaje w Stanach, to nie ma powodu, żeby się Pan wtrącał do spraw Polaków. My tu zostajemy .
Pozdrawiam
Stary

Nie 27 Paź, 2013 10:35

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Proponuję zamknąć temat, bo dyskusja ta do niczego nie doprowadzi. Tu nie TVN ani TV Trwam.

Nie 27 Paź, 2013 10:48

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie

,,Ludwiku Kowalski, profesorze emeritus, Montclair State University, USA ,,

Zapraszam Pana do odwiedzin Polski. Chciałbym aby Pan osobiście się przekonał że my Polacy nie jesteśmy rasistami. A ten problem jest nie większy niż w każdym innym państwie europejskim.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pon 28 Paź, 2013 15:31

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Temat jest na bieżąco monitorowany. Zdrowa dyskusja wskazana jest na każdy temat jednak zejście poniżej dozwolonego poziomu , tzn. powszechnie przyjmowanego przez średnio wykształconego człowieka na pewno spotka się z odpowiednią i zdecydowaną reakcją.
_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Pon 28 Paź, 2013 22:10

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zdziwko


Chyba jednak to co napisał Pilch wymyka się się klasyfikacji.. aż ciężko komentować;
" Ich społeczność jest politycznie aktywna a międzynarodowy kapitał żydowski animuje różne ruchy polityczne, które mają im przynieść zyski w przyszłości..." -

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 29 Paź, 2013 9:16

Powrót do góry
tobiasz
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 141
Skąd: Polska
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Brawo brawo brawo dla Pilha facet ma u mnie browca , w końcu kolejny, normalny i nie bojący sie mówić otwarcie, o tym o czym trzeba krzyczeć

Wto 29 Paź, 2013 20:46

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

PT Moderatorzy

UWAGA , UWAGA .

Pojawił się znowu ten co to twierdził ,że cyklon nie zabijał , Obozy KL to sanatoria itp ,a Żydzi ..kłamią. Oczywiście liczył na ..niepamięć . Ja jednak mam dobrą .

Gwoli przypomnienie Vide :

https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=25000&postdays=0&postorder=asc&start=25

oraz :

https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=21629

Wnoszę do PT Moderatorów o ZAMKNIĘCIE TEMATU !

Durniów nie sieją sami się rodzą. Jak to w kraju nad Wisłą mówi przysłowie: " Kogo Bóg chce ukarać odbiera mu rozum " czego mamy tu przykład.

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 29 Paź, 2013 21:21

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

tobiasz napisał:
Brawo brawo brawo dla Pilha facet ma u mnie browca , w końcu kolejny, normalny i nie bojący sie mówić otwarcie, o tym o czym trzeba krzyczeć


Szanowny Panie Tobiasz, zapisz się pan do ONR-u albo do innych faszystów tam się Pan wyszumisz.

Wto 29 Paź, 2013 22:07

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Myślę Paweł ,,krakus,, że czas sie wycofac z dyskusji .Bo jak to kolega pisze za ,,browca,, można w przyszłości nawet oberwać.

Właśnie przez takich ludzi ,powstają artykuły jak powyżej.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 29 Paź, 2013 22:17

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jurku, ja tylko nie potrafię przejść obojętnie koło głupoty, bezmyślności, ignorancji, błazenady, fanatyzmu, populizmu, rasizmu itd.

Wto 29 Paź, 2013 22:36

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Jurku, ja tylko nie potrafię przejść obojętnie koło głupoty, bezmyślności, ignorancji, błazenady, fanatyzmu, populizmu, rasizmu itd.

I masz rację .Zupełnie się z Tobą zgadzam.Ale za klawiatury nic nie zrobimy.A wdawanie się w dyskusję z takimi ludżmi to jest tylko dla nich woda na młyn.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Wto 29 Paź, 2013 22:41

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Masz rację Jurku, już opanowałem emocje i zakończę swoje uczestnictwo w tym temacie.

Wto 29 Paź, 2013 22:44

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Temat zamykam, gdyż już nic wspólnego z dyskusją nie ma.
_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Wto 29 Paź, 2013 22:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.