| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagnuM
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gra Imperator - Rekrutacja

Witam, prowadzony jest nabór do grupki ludzi tworzących grę internetową pt. "Imperator". Wszystkich chętnych do współtworzenia gry zapraszam do przeczytania krótkiego opisu, a później wstąpienia na nasze forum, gdzie należy wypełnić zgłoszenie rekrutacyjne. Wszelkie linki znajdują się na końcu postu.


Imperator to strategiczno-ekonomiczna, internetowa gra rozgrywana przez przeglądarkę internetową. Gra opiera się na specjalnie stworzonym silniku, który NIE został zaczerpnięty z żadnej innej produkcji takiej jak np. Vallheru. Rozgrywka przeprowadzana jest w realiach średniowiecza. Odbywa się w trybie dziennym, turowym. Gracz wciela się w władcę średniowiecznego księstwa, którym zarządza podejmując decyzje polityczne, gospodarcze czy wojenne. Zaraz po rejestracji gracz otrzymuje bardzo małe księstwo z ustaloną ilością surowców, budynków, ludności oraz zapas tur. Na początku księstwo posiada niewielką ilość poszczególnych surowców, które potrzebne są przy rozbudowie księstwa. Gra jest na tyle rozbudowana, że gracz może spośród wielu dróg dochodów z góry ustalić, w co będzie inwestował. Do wyboru jest wiele możliwości. Od produkcji jedzenia, obróbki metalu, po hodowlę zwierząt. Jedno opłaca się bardziej, drugie mniej, to już od gracza zależy co będzie uważał za stosowne, co w przyszłości przyniesie zysk. Księstwo może rozrastać się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zakup ziemi, którego może dokonać w każdej chwili, jeżeli posiada odpowiednią ilość złota, a drugi sposób to przejęcie pewnej ilości ziemi od przeciwnika poprzez atak wojskowy na jego księstwo.

Grupa zajmującą się torzeniem gry nazywa jest w jej kręgu: "Imperator Team". Są to ludzie zajmujący się rozbudową Imperator'a. Obecny stan tej grupy nie jest zadowalający. Jest kilka osób, ale bardzo niewiele z nich aktywnie zajmuje się współtworzeniem. Dlatego właśnie prowadzony jest nabór. Jako że jest to forum historyczne, liczymy na pomoc również ze względu na aspekt historyczny gry, który jest dla nas bardzo ważny.

Obecnie gra nie jest przeznaczona dla szerokiej grupy odbiorców. Aby przyspieszyć jej wypuszczenie musimy usprawnić nieco szybkość z jaką jest tworzona. Jedyną możliwością otrzymania konta jest wstęp do Imperator Team. Chciałbym jednak uprzedzić, że nie wszystkie osoby chętne zostaną do nas włączone. Wszystko zależy od pewnych predyspozycji oraz jakości wypełnienia zgłoszenia.

Każdy chętny dowiedzenia się większej ilości informacji na temat gry proszony jest o odwiedzenie poniższych linków:

http://www.imperator.forall.pl/imperator - strona gry
http://www.imperator.forall.pl/imperator_forum - forum gry, tutaj prowadzony jest nabór

Pozdrawiam, MagnuM

Pią 31 Mar, 2006 16:10

Powrót do góry
Sosabowski
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 23
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Całkiem fajna gra
Tylko jakim programem ja piszecie?

_________________
www.strzelcykarpaccy.friko.pl

Sob 10 Cze, 2006 9:50

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolego Sosabowski chciałem zauważyć, że forum ma taką funkcje jak "Edytuj", która pozwala wyedytować swoje posty, aby nie pisać jednego pod drugim tak jak widzę masz to w zwyczaju Wink Następnym razem proszę o edycje, bo nie każdemu chce się "składać" posty Wink

Sob 10 Cze, 2006 11:11

Powrót do góry
Hagen
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 18
Skąd: Lidzbark Warminski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero 15 lat a na wspułprace trzeba miec min. 16 lat ale ja mam pecha chociaz moze bym im pomogł w tworzeniu tej gry

Pią 25 Sie, 2006 23:21

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.