| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muadib
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kompleks bunkrów w Rumi woj Pomorskie

Poszukuje informaci na temat kompleksu bunkrów w Rumi. Za pomoc z góry dziękuje oto muj adres [email protected]

Sro 29 Gru, 2004 14:05

Powrót do góry
ronin33
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chodzi Tobie zapewne o obiekty na gorze Markowca ( celowo nie nazywam tego kompleksem bunkrow- zle okreslenie) ze stanowiskiem dalmierza. A wiec kolego napisano juz o tym wiele na www.pomorze.gd.pl, czyli tam gdzie zaczales ten watek. Nie ma potrzeby wywazania otwartych drzwi, po prostu dokladnie jeszcze raz przegladnij artykuly i jestem pewien, ze rozwieje to wiele Twoich watpliwosci. Nie ma sensu powtarzanie zaslyszanych nie wiadomo skad "rewelacji", Markowca to nie Gory Sowie. Pzdr.

Czw 30 Gru, 2004 14:39

Powrót do góry
riko
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 108
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ronin33 napisał:
Chodzi Tobie zapewne o obiekty na gorze Markowca ( celowo nie nazywam tego kompleksem bunkrow- zle okreslenie) ze stanowiskiem dalmierza. A wiec kolego napisano juz o tym wiele na www.pomorze.gd.pl, czyli tam gdzie zaczales ten watek. Nie ma potrzeby wywazania otwartych drzwi, po prostu dokladnie jeszcze raz przegladnij artykuly i jestem pewien, ze rozwieje to wiele Twoich watpliwosci. Nie ma sensu powtarzanie zaslyszanych nie wiadomo skad "rewelacji", Markowca to nSzanowny kolego ,ja jestem z gór Sowich ,a co mówi koledze osiedle "Szmelta " ,szeregowy żołnierz mógł tylko zjechać 4 piętra pod ziemie .Gory Sowie. Pzdr.
Wink

Pią 05 Lip, 2013 14:56

Powrót do góry
riko
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 108
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przed wojną w Rumi było lotnisko , rejon warty do penetracji .....rejon ul. Czerwonych Kosynierów i Kościuszki . Wink

Pią 05 Lip, 2013 15:11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.