| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr07
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie znam za dobrze tych terenów, ale ostatnio jadąc tam, zatrzymałem się w miejscowości Świerki pod sklepem spożywczym. Tam było kilku miejscowych i tak od słowa do słowa zaczęli opowiadać. To jak się okazuje z ich opowieści Góra Włodnicka ma połączenie z Berlinem, oczywiście tunelami wybetonowanymi. Zatem opierając się na takim przekazie można zbudować bardzo wyolbrzymione pojęcie o Riese, no niczym D.Kwiecień.
No moje gratulacje dla odkrywcy roku. Laughing

Czw 18 Kwi, 2013 10:17

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja to samo słyszałem pod sklepem w Głuszycy o Soboniu. Więc SGP to jakcyś idioci skoro kopali tam, myśląc może, że wchodząc do 3-ki wyjdą nią w Berlinie ? Ja tak nie uważam. Opowieści (miejscowych głupoli) opowieściami a fakty faktami, te z kolei warto weryfikować. W GW są tunele, nie wiem czy łączą się z tymi w Ludwikowicach Kł. bo jak na razie nie udało się nam tego potwierdzić, ale fakt, że takowe w ogóle istnieją (podziemia) udowodniliśmy.

Dzięki za gratulacje. Chetnie bym też tobie pogratulował tylko czego.. hmm.. może kolejnego anonimowego nicka na tym forum za którym kryje się nasz n-ty raz zbanowany "Bolkek i Lolek".

Czw 18 Kwi, 2013 11:18

Powrót do góry
Piotr07
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To chyba jakaś pomroczność jasna, jeśli ktoś powołuje się na relację miejscowych po czym nazywa ich głupolami i stwierdza, że to bajki to ja już nie wiem. Facet zastanów się co piszesz. Psychiatria jasno określa takie stany. Towarzyszy jak widzę temu również mania prześladowcza jakiegoś Bolka i Lolka. No ale to szczegół.
Co do udowodnienia to jak na razie oprócz steku bzdur to nie widać dowodów. Jeśli występują w obszarze Góry Włodnickiej jakieś podziemia to należy je zinwentaryzować (jeśli w ogóle wiesz co to słowo oznacza) i wtedy dopiero chwalić się takim osiągnięciem.
Przydałoby się podeprzeć mapami podkładów górniczych na tym terenie i wtedy można mieć pewność, że coś jest na rzeczy a tak pozostaje tylko gdybanie i przechwałki.
Czego ty chciałbyś mi pogratulować, co chcesz prowadzić licytację, ale to nie zabawa przedszkolaków. Ja jestem tylko niedzielnym turystą a nie odkrywcą, natomiast mam trochę oleju w głowie w przeciwieństwie....

Czw 18 Kwi, 2013 12:58

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Powołując się na relację miejscowych mam na myśli te mówiące o podziemiach w GW, nie mam na myśli tych które mówią o tunelach stąd do Berlina.. te pierwsze można brać pod uwagę bo są w granicach rozsądku (z resztą zweryfikowane) a te o Berlinie pochodzą od ludzi którzy sobie tam pewnie z ciebie jaja robili pod sklepem. Darli z ciebie łacha, bo może wyglądałeś na takiego z którego można łacha drzeć. Nie wiem, może to co usłyszałeś pochodzi właśnie od miejscowych głupoli (mam na myśli to, że w każdej miejscowości znajdzie się jakiś lokalny głupek lub kilku głupoli którzy lubią się z kogoś drwić), o ile w ogóle takie coś miało miejsce, że ktoś ci tam coś takiego pod sklepem mówił, ja znam tam prawie wszystkich (starszej daty zwłaszcza) i jakoś nikt mi nigdy nie mówił o tunelach z GW do Berlina, sam wyciągnij wnioski.. Laughing

Czw 18 Kwi, 2013 13:48

Powrót do góry
Piotr07
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W obrażaniu ludzi to ty jesteś mistrzem, co wynika zresztą z analizy tego twojego psychicznego bloga. Nie wiem tylko na jakiej podstawie obrażasz tych starszych ludzi spod tego sklepu. Nie wiesz kim byli, co przeszli, co przeżyli a tak lekko sobie ich kwalifikujesz. Musisz chyba trochę przemyśleć co jest istotą człowieka rozumnego a co bydlęcia.
Starsi ludzie mają skłonności do przesady i fantazji zwłaszcza w zakresie wiedzy której nie ogarniają. Ale widzę, że ty też pewnych rzeczy nie ogarniasz.
Zatem jak chcesz rozmawiać na poważnie to szczegółowo opisz te podziemia pod Górą Włodnicą, opisz ich konstrukcję, sposób prowadzenia, wielkości, położenie względem poziomu gruntu. Dodaj dokumentację fotograficzną, ale dokumentację a nie swoją facjatę na każdej fotce. Wtedy będziesz traktowany poważnie, nie musisz wcale podawać miejsc gdzie jest do nich wejście.
A tak jesteś po prostu śmieszny na dodatek błaźnisz się fotomontażami zamieszczanymi na swoim blogu, vide fotka z Włodarczykiem Razz

Czw 18 Kwi, 2013 14:17

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To raczej chyba ty masz nie równo pod sufitem. Gdzie ja tu obrażam starszych ludzi spod sklepu ? Jeżeli ktoś lubi się z kogoś pośmiać za młodu to i na starość nie będzie inny, nie potrzeba do tego żadnych burzliwych w życiu przejść. Ci ludzie sobie z ciebie polewę tam pod sklepem robili, więc takie historie jak betonowy tunel z GW do Berlina wstawiaj sobie na swoim forum, a tego nie zaśmiecaj śmieciarzu bo już tu raz bana dostałeś. Łatwo się demaskujesz, moja "facjata" na zdjęciach, "psychiczny blog", "podkłady górnicze" itd. mam wymieniać dalej ? Fotki z Włodarczykiem to fotomontarz ? I ty jesteś normalny ? Ja mam do Wrocławia rzut beretem, bilet na te gale kosztował w 3-cim rzędzie aż... 1300 zł Laughing boziu co za majątek, normalnie mnie na to nie stać, aż musiałem fotomontarz zrobić żeby się pochwalić, że byłem na takiej imprezie Laughing Tak się składa, że mam tych fotek (fakt, robionych komórką) z tej gali chyba ze 100, mogę ci podesłać na e-maila jak chcesz Laughing Laughing a bilet dostałem za darmo w ramach współpracy handlowej - tak dla twojej wiadomości.

Czw 18 Kwi, 2013 19:13

Powrót do góry
Piotr07
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 8
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wyjątkowe bzdury wypisujesz, chyba cię męczą jakieś demony, z tego co widać, na tym pożal się godnym, twoim blogu to jesteś osoba starszą ode mnie ale wyjątkowo niezrównoważoną.
Dyskusja z tobą jest po prostu bezcelowa.
Wolę poczytać sobie jakieś inne porządne opracowania a lubię je czytać bo temat Gór Sowich jest ciekawy, nie mam okazji w ogóle bywać w tamtych rejonach dlatego chłonę wiedzę od ludzi, którzy tam coś poszukują ale widzę, że wiedzę, którą ty próbujesz sprzedać to jeden wielki chłam.
No cóż z tego co czytałem, oszołomów piszących o Sowich nie brakowało i nie brakuje a ty dołączasz do nich. Szkoda...

A co do fotografii z Włodarczykiem to nie bujaj, jestem zawodowym fotografem więc wystarczy mi tylko lekko powiększyć zdjęcie, żeby wiedzieć, że to fotomontaż. Każdy kto trochę się zna na fotografii rozpozna to bez problemu, bo występuje tam efekt .... zresztą co będę cię uczył.
Przecież jesteś starszy więc powinieneś być mądrzejszy ale to nie zawsze jest tak.

Czw 18 Kwi, 2013 20:34

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotr07 napisał:
A co do fotografii z Włodarczykiem to nie bujaj, jestem zawodowym fotografem więc wystarczy mi tylko lekko powiększyć zdjęcie, żeby wiedzieć, że to fotomontaż. Każdy kto trochę się zna na fotografii rozpozna to bez problemu, bo występuje tam efekt .... zresztą co będę cię uczył.


nie kompromituj sie chłopie Rolling Eyes

Czw 18 Kwi, 2013 21:41

Powrót do góry
oni
Kapral

Kapral




Posty: 40
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No widziałem dzisiaj w terenie, że stała się rzecz straszna !!!

NOWE RIESE zostało przeorane przez jakąś koparkę.
Kurcze teraz już nie poznamy tych zagadkowych podziemi.

No normalnie bezczelny jest ten właściciel gruntu, żeby tak zaorać takie odkrycie.

Jak się okazało po powrocie, nikt z nas nie wykonał poprawnego zdjęcia przeoranego NOWEGO RIESE.
Wybaczcie nam, ale pokładaliśmy się ze śmiechu, tarzając po tej łące, stąd tez nikt nie był w stanie zrobić poprawnego zdjęcia tego miejsca.
Wiem, wiem, nie oddaliśmy należytej czci dla tego wiekopomnego odkrycia, ale widok dorosłych ludzi tarzających się ze śmiechu po łące, chyba sam mówi za siebie.



Opis załącznika:
Jedno z tych tajemniczych miejsc.

Czw 15 Sie, 2013 23:22

Powrót do góry
riko
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 108
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

U BRAM " RIESE' p.Roumald Owczarek pisze ...Koncern Kruppa wśród eksploatorów Gór Sowich kojarzony jest przeważnie z Głuszycą . Aż dziw bierze , ze o zakładach Kruppa w obiektach dawnej firmy Meyera Kauffmanna przy dzisiejszej ul. Leśnej 3 pisze się najwięcej w kontekście nieznanej jej podziemnej częśći . Żeby było ciekawiej , to te podziemne hale produkcyjne próbuje się lokalizować poza obiektami MK . Na ten temat wymyślono już tyle dziwactw , żenie wiadomo , czemu i komu to ma służyć . Dotychczasowe relacje i wyniki poszukiwań na razie pełne są tylko spekulacji . Może więc warto najpierw poznać oddział Kruppa w Głuszycy w świetle zachowanych dokumentów . Dlaczego nie zrobiono tego wcześniej , a szczególnie czemu nie uczyniły tego grupy eksploracyjne? Nie wiem i nie rozumiem tego .........i tu krótka odpowiedz ,pan owczarek za wydanie książki wziął kase , a szczegóły chciał za free , prawda jest inna od tej opisanej .....................moja pasja nie jest na sprzedaż riko . Wink

Nie 15 Wrz, 2013 21:08

Powrót do góry
riko
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 108
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie postawa obronców pana O. ,którzy rzucili na mnie ogień krytyki - moja odpowiedz była krótka , aby uzyskać wiedze należy szukać jej we właściwym miejscu z kompetentnymi ludzmi , a nie pisac o tym gdzie się wogóle niebyło i miec pretensje do ludzi .....do których niechciało sie dotrzec . Wink

Sob 19 Paź, 2013 18:33

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

oni napisał:
No widziałem dzisiaj w terenie, że stała się rzecz straszna !!!

NOWE RIESE zostało przeorane przez jakąś koparkę.
Kurcze teraz już nie poznamy tych zagadkowych podziemi.

No normalnie bezczelny jest ten właściciel gruntu, żeby tak zaorać takie odkrycie.

Jak się okazało po powrocie, nikt z nas nie wykonał poprawnego zdjęcia przeoranego NOWEGO RIESE.
Wybaczcie nam, ale pokładaliśmy się ze śmiechu, tarzając po tej łące, stąd tez nikt nie był w stanie zrobić poprawnego zdjęcia tego miejsca.
Wiem, wiem, nie oddaliśmy należytej czci dla tego wiekopomnego odkrycia, ale widok dorosłych ludzi tarzających się ze śmiechu po łące, chyba sam mówi za siebie.


Po pierwsze: skąd Ty wiesz gdzie jest to co ja określam „Nowym Riese” (osobna kwestia, że ta nazwa w tym przypadku jest tylko założeniowa) ???? Zważywszy że w taki sam sposób wiele osób określa np. Miłków.. Przykładowo: dajcie choć JEDEN dowód na to, że Miłków, Dzikowiec (Góra Wapienna), Mieroszów, to było „Riese” - skoro nie, to mi wolno zakładać, że coś tam gdzie są jakieś wyraźnie ślady działań militarnych też może być.. „Riese” (co nie znaczy, że było).

Opis terenu o którym ja mówię masz tu: http://pj-blog.pl/pj/?p=1296
Następnie były kolejne nieco już zdawkowe..

1. http://pj-blog.pl/pj/?p=1378
2. http://pj-blog.pl/pj/?p=1463
Itd.

Generalnie Niemcy adoptowali na tym ternie (Dolny Śląsk) sporo obiektów pod fabryki zbrojeniowe i inne cele militarne, które wcześniej służyły do innych celów. Moje przypuszczenia nie są pozbawione podstaw, zwłaszcza, że jak przeczytasz to dowiesz się, że przesłanek mówiących „za” jest aż nadto.

Fakt, że przy wejściu do lasu na GW od strony pł.zach. (prawa strona od drogi) jedno miejsce zostało zaorane przez koparkę. Co tam było to się już nie dowiesz. Tyle, że to miejsce, które ty przedstawiłeś na foto znajduje się zupełnie poza omawianym „kompleksem” (GW-Ludwikowice Kł). Rolling Eyes

Osobna jeszcze kwestia to jak byłem ostatnio na GW i widziałem te poryte i poodrzucane fragmenty starej obudowy po schronisku (ktoś szukał tam wejść ?) to aż żal… ręce opadają Kciuk w dół . wejścia na GW do podziemi są ale nie tam.. musiałbym na głowę upaść by podać lokację. Na pewno ich nikt nie znajdzie, a jeżeli ktoś uważa, że takowe nie istnieją to super. Super

Nie 10 Lis, 2013 1:23

Powrót do góry
oni
Kapral

Kapral




Posty: 40
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podziwiam cię, że taki KIT ożeniłeś wszystkim i wszyscy dali się na to nabrać.

Wiesz doskonale, że wiem, gdzie są te miejsca i w każdym byłem, ale znasz mnie więc wiesz, że ich nie ujawnię.

Takie bezmyślne ujawnianie kończy się właśnie najazdem kretów a raczej hien, które potem ryją, niszcząc wszystko

Nie 10 Lis, 2013 6:32

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

oni napisał:
Podziwiam cię, że taki KIT ożeniłeś wszystkim i wszyscy dali się na to nabrać.

Wiesz doskonale, że wiem, gdzie są te miejsca i w każdym byłem, ale znasz mnie więc wiesz, że ich nie ujawnię.


O czym ty bredzisz człowieku ? Pomawiasz mnie o jakieś oszustwo które nie miało miejsca, jeżeli uważasz inaczej to przedstaw na to dowody Exclamation Ta piwniczka z bartnicy lub jej podobna mają być tym dowodem ? dowodem na co ? że znam te miejsca ? to nie jest dziwne skoro są to tereny na których wychowałem się od dziecka. „Nowe Riese” opisałem tu na forum i na blogu, że jest to zespół podziemnych chodników, o których mówi się, że m.in. stanowią połączenie GW z Ludwikowicami Kłodzkimi. Te chodniki faktycznie istnieją tyle, że nie potwierdziliśmy jeszcze że aż w takim rozmiarze..

oni napisał:
Takie bezmyślne ujawnianie kończy się właśnie najazdem kretów a raczej hien, które potem ryją, niszcząc wszystko


To ty bezmyślnie starasz się przypisać mi jakieś oszustwo na bazie wyłożonych starym kamieniem piwniczek, których wszędzie do koła jest pełno na tych terenach. Ta akurat którą tam pokazałeś na zdjęciu jest mała, dla twojej wiadomości dodam, że szukając odejścia ze starej jednostki wojskowej w Ludwikowicach trafiliśmy na tym terenie kilka znacznie większych, jedna z nich naprawdę długa (no tunel dosłownie), ale co to ma wspólnego z „Nowym Riese” ??Rolling Eyes Jeżeli tylko na takie „ślady” byśmy trafiali to sam szybko bym zdementował te pogłoski miejscowych uznając je za legendy wszelakie i zamknął temat. Jednak trafiliśmy na kilka „perełek”, które mogą być już jakimś potwierdzeniem i przez to temat nadal jest aktualny.

Nie 10 Lis, 2013 14:41

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam:

Tajemnicze zapadlisko miało miejsce dnia 12 grudnia ok. godz.13:00 w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul Kolonia Jana Kasprowicza (za "Noworudzianin")

art. w załączniku



Opis załącznika:
Art. z tygodnika społeczno-kulturalnego "Noworudzianin" Nr 107 (18-23 grudnia 2013) fot. PJ

Pią 20 Gru, 2013 8:51

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 87
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Riese nieznane

Panowie,
Na terenie kopalni węgla, szczególnie z płytkimi wyrobiskami- takie zawalisko to chlebek codzienny. Ale Ludwikowice to teren szczgólny, gdzie w czasie wojny największa w Górach Sowich grupa więźniów robiła prace dodatkowe związane z przemysłem wojennym, rzecz jest na pewno do dokładniejszego zbadania.
Stary

Pią 20 Gru, 2013 22:23

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rzecz jest obecnie dokładnie badana. Kopalnia w Sowinie powstała w 1796 roku. Kopalnia ta nie spełnia niemieckich militarnych norm, nie było tam fabryki zbrojeniowej, tak samo jak nigdy nie istniało połączenie z Miłkowem poprzez sztolnię Hellmuth. Fabryka miała powstać/powstała (?) w Górze Gontowa. Podczas II wojny Niemcy adoptowali w Sowinie dla swoich potrzeb tylko niektóre budynki. Ad. sztolni Hellmuth, mój kolega ma działkę przyległą do terenu sztolni, niezłych jaj się dowiedziałem W szoku Gleba

Sob 21 Gru, 2013 0:26

Powrót do góry
M.A.K.
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jaki jest numer ewidencyjny tej działki?

Nie 22 Gru, 2013 0:07

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o takie detale mnie nie pytaj to zapadlisko nie robi na mnie wrażenia. Generalnie Sowina stwarza pole do popisu mitomanom goniącym za sensacją. Tam takich zapadlisk jest kilka, są też studzienki, kiedyś było więcej tych studzienek widocznych. Było też można wejść do podziemi, ale to jakoś w 2000 roku, włazili za złomem ? W zeszłym roku tam byłem to nie ma śladu po tym wejściu. Pewnie za jakiś czas jak się coś obsunie to rozkopią nowe Wink

Nie 22 Gru, 2013 9:57

Powrót do góry
junak
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowy na tym forum. Mam pytanie do kolegów czy jest ktoś w posiadaniu zdjęć przedwojennych wiaduktu kolejowego nad ulicą Kasprowicza w Ludwikowicach. Czemu o to pytam? A no dla tego iż jak tam łaziłem jako dzieciak z ojcem to od strony Sokolca na skarpie przy wiadukcie było drzewo z wrośniętą obręczą co wskazywało iż teren był maskowany drzewami sadzonymi w donicach. Może ktoś z kolegów zna cel sadzenia tych drzew?

Nie 16 Lut, 2014 21:35

Powrót do góry
oni
Kapral

Kapral




Posty: 40
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cel był bardzo prosty i jasny. Obiekt ten, to bardzo ważne miejsce w infrastrukturze kompleksów Gontowa. A jak tam chodziłeś to wiesz, że oprócz torów kolei normalnotorowej było miejsce jeszcze na coś Exclamation a za nim plac na coś Exclamation a przed tym wiaduktem jeszcze wiadukt betonowy też na coś Exclamation
PS
Temat jest opracowany na Forum Odyn.



Opis załącznika:
wiadukt betonowy a za nim wiadukt kolejowy dla ulicy Kasprowicza.

Nie 16 Lut, 2014 22:48

Powrót do góry
oni
Kapral

Kapral




Posty: 40
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeszcze widok tego miejsca o które pytasz.


Opis załącznika:

Nie 16 Lut, 2014 23:24

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Śmiecisz człowieku tymi reklamami swojego forum aż niedobrze się robi Neutral i to żeby chociaż było na temat.. Rolling Eyes żenujące to jest do sześcianu.

junak napisał:
Witam jestem nowy na tym forum

a ja jestem erotoman z Kalisza z siedzibą w Kaliszu.

Pią 28 Lut, 2014 21:52

Powrót do góry
vonKarteLL
Marynarz

Marynarz




Posty: 3
Skąd: z polnocy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.(na wstépie, przepraszam za brak polskich znaków, ale takowych nie posiadam...)

Jako ze jestem nowy, pewnie przejdzie to bez echa, ale i tak napisze...
Dlaczego szeroko pojéte grono eksploratorów i nie mowie tu o tych internetowych, dalej z uporem maniaka twierdzi ze pod tym co widoczne w GS, nie ma nic innego? Ja wiem ze ma£o kto dysponuje sprzétem o penetracji gruntu wiékszej niz 30m w g£áb, ale to nie powod zeby mowic ze tam nic nie ma... Question Czołg2 A co jesli nie macie racji? Fakt temat jest nie wygodny politycznie i historycznie, ale to nie powod zeby zaprzeczac. A co jesli wam powiem ze jest i to sporo glebiej niz wszyscy szukaja? Zaraz ktos powie ze chcialby zobaczyc dowod jakikolwiek typu zdjecia, plany,itp,

_________________
na tropie prawdy...
Z wyrazami Szacunku vonKarteLL


Ostatnio zmieniony przez vonKarteLL dnia Pon 19 Sty, 2015 21:30, w całości zmieniany 3 razy

Pon 10 Lis, 2014 12:12

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

vonKarteLL napisał:

Dlaczego szeroko pojéte grono eksploratorów i nie mowie tu o tych internetowych, dalej z uporem maniaka twierdzi ze pod tym co widoczne w GS, nie ma nic innego? Ja wiem ze ma£o kto dysponuje sprzétem o penetracji gruntu wiékszej niz 30m w g£áb, ale to nie powod zeby mowic ze tam nic nie ma... Question Czołg2


Ja akurat twierdzę nie bezpodstawnie, że jest Bardzo szczęśliwy Na tzw. szerokie grono eksploratorów proponuję nie zwracać uwagi, co Ciebie obchodzi co oni twierdzą ? Rób swoje (prowadź badania, poszukiwania itd.).

ps. wstawiłem Twój komentarz na mojego bloga po czasie bo byłem w Himalajach i nie mialem tam dostępu do neta - wybacz. Komentarz wstawiony, dałem też odpowiedź (nigdy nie unikam odpowiedzi, nawet na takie pytania jakie zadałeś..)

Pon 10 Lis, 2014 19:49

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.