| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kreska dla Zubka

Na wniosek Maxikaska druh Zubek otrzymał kreskę za "dyskusję" z Markiem. Zgadzam się iż jej forma nie do końca była wzorcowa nie mniej wina Zubka jej tutaj zerowa. Może szanowni moderatorzy zamiast w ciemno zatwierdzać kreski zapoznają się z faktami np wystarczy zajrzeć do konkursu w dziale DWS aby przekonać się kto ponosi winę. Niestety ale po raz kolejny muszę stwierdzić iż niektórzy moderatorzy zamiast pilnować dyskusję wolą chyba pozywać się userów. A w przypadku Zubka to coś więcej niż zwykła strata uczestnika dyskusji. Tak dalej panowie a wkrótce zapanuje cisza.
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pon 19 Lis, 2012 17:38

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny wini się moderatorów za dziecinadę dorosłych użytkowników forum. Konflikt między Markiem, a Zubkiem ciągnie się długo, a jego eskalacja niczemu nie służy. Szkoda że post powstał tylko w obronie Zubka, który w.g reda25 został bardziej skrzywdzony, czyli ponosi mniejszą winę. Jako że cenię obu kolegów, czyli również Marka8888, apeluję do obu aby dali sobie spokój z taką formą dyskusji. Spam pozostanie spamem, kreska nr. 1, a żenująca przepychanka słowna zwykle niesie kolejne reperkusje. W tym przypadku tak było.

Natomiast irytuje mnie nieustanne wołanie o sprawiedliwość, sprawiedliwość dodajmy dla jednej ze stron. Moderatorzy na IOH są zbyt spolegliwi. Uważam każda dyskusja tego typu, szczególnie tycząca konfliktów na podłożu osobistym, winna kończyć się natychmiastową naganą, lub banem. Moderatorzy nie powinni brać pod uwagą "zasług" użytkownika, tylko karać z całą mocą za wypowiedzi nie na temat, obrażające lub prowokujące innego rozmówcę. Lepiej niech na IOH zapanuje cisza, bo na razie słychać wrzaski, rodzą się podziały, a obrażone primadonny myślą że bez nich forum przestanie istnieć.

Pon 19 Lis, 2012 17:58

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

red25 napisał:
Na wniosek Maxikaska druh Zubek otrzymał kreskę za "dyskusję" z Markiem. Zgadzam się iż jej forma nie do końca była wzorcowa nie mniej wina Zubka jej tutaj zerowa. Może szanowni moderatorzy zamiast w ciemno zatwierdzać kreski zapoznają się z faktami np wystarczy zajrzeć do konkursu w dziale DWS aby przekonać się kto ponosi winę. Niestety ale po raz kolejny muszę stwierdzić iż niektórzy moderatorzy zamiast pilnować dyskusję wolą chyba pozywać się userów. A w przypadku Zubka to coś więcej niż zwykła strata uczestnika dyskusji. Tak dalej panowie a wkrótce zapanuje cisza.

Reaguję, gdyż dyskusja marka z Zubkiem miała miejsce w założonym przeze mnie temacie o stopniach wojskowych w II RP (choć możliwe, że były jeszcze jakieś inne, o których nie wiem).

Wina w kłótni leży po obu stronach. Zawsze. Bo do kłótni nie wystarczy jedna osoba. Samemu to można uprawiać awangardowy sex. Tudzież kogoś opieprzyć albo wyzwać. Zubek dał się markowi podpuścić - i to jest jego wina.

W mojej opinia kreska dla Zubka jest słuszna - a jego płacze pokazują, że z wiedzą nie zawsze idzie w parze męskie przyjmowanie skutków czynów (zakaz pisania na kilka dni? czerwona kreska? rany, przecież to nie ban ani fatwa).

seth napisał:
Moderatorzy na IOH są zbyt spolegliwi. Uważam każda dyskusja tego typu, szczególnie tycząca konfliktów na podłożu osobistym, winna kończyć się natychmiastową naganą, lub banem. Moderatorzy nie powinni brać pod uwagą "zasług" użytkownika, tylko karać z całą mocą za wypowiedzi nie na temat, obrażające lub prowokujące innego rozmówcę. Lepiej niech na IOH zapanuje cisza, bo na razie słychać wrzaski, rodzą się podziały, a obrażone primadonny myślą że bez nich forum przestanie istnieć.

Stosując proporcję uważam, że marek888 powinien dostać bana - bo widzę, że nie zmienił się nic przez czas mojej nieobecności na forum - nadal pisze niemerytoryczne i do tego beznadziejne gramatycznie posty oraz prowokuje innych i zniechęca do merytorycznych dyskusji.
Ale jego obecność na forum to, na szczęście, już nie moje zmartwienie.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 19 Lis, 2012 23:30

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na szczęście mamy jeszcze prawo do własnego zdania. Historia tej pyskówki jest długa i otarła się o kilka wątków. W przypadku Marka888 moderatorzy wykazują jakąś dziwną pomroczność, za to w przypadku Zubka mało wytłumaczalną nadwrażliwość. Facet nie wytrzymał, no cóż każdy z nas jest tylko człowiekiem, ale przy braku reakcji moderatorów co miał zrobić? Nie jest bez winy ale okoliczności go tłumaczą.

Stan forum jest jaki jest i każdy to widzi, nie będę się powtarzał ale w tym tempie wkrótce zapanuje sen zimowy.

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 20 Lis, 2012 10:52

Powrót do góry
zyzny
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 50
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a moderatorzy

jak to mają klasycznie w zwyczaju nabierają zawsze wody w usta. sypią kreski i pochwały nie bacząc na faktyczny wkład danego użytkownika.

uzasadnienia są często durne, bzdurne - jak już tu było zgłoszone ironicznie i uznane. jak się nie chce zagłębiać w istotę to może i czas złożyć ten za ciężki dla wielu z nich urząd. albowiem dodatkowo sami (włącznie z administratorem) nie przestrzegają regulaminu którego tak bronią. są zatem równi i równiejsi

uzasadnienie dla mojej kreski jest równie śmieszne jak i fakt że przy takowym powinienem zarobić od razu drugą i wypaść z forum.

podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami nt. zawiadywania tym forum z redaktorem naczelnym jakiś czas temu - należy tylko mieć nadzieję, że coś to da.

Wto 20 Lis, 2012 12:42

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

24 posty i już kreska? Kolego to trochę inny problem
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Wto 20 Lis, 2012 14:09

Powrót do góry
Kolicki
Major

Major




Posty: 1629
Pochwał: 2
Skąd: GS
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Za moich czasów to mawiano, że nie ma złych żołnierzy, są tylko źli dowódcy. Oczywiście nie mówili tego oficerowie.

Wto 20 Lis, 2012 18:15

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cóż, dziękuję za wypowiedzi, szczególnie te wspierające mnie na duchu.

Rację ma Pan Ijon, pisząc:
Cytat:
W mojej opinia kreska dla Zubka jest słuszna - a jego płacze pokazują, że z wiedzą nie zawsze idzie w parze męskie przyjmowanie skutków czynów

Trzeba było chyba dać się opluć, znieważyć, poniżyć, obrażać - i nadstawić drugi policzek, jak mawia Pismo. Ale ja jestem niewierzący i nieco inne wyznaję zasady, zatem to nie dla mnie.
Pozdrawiam
R

Nie 25 Lis, 2012 18:44

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie ośmieszaj się Zubku. Nadal bijesz pianę, krążysz wokół tematu, który już przemija...

A dwa - jeśli właśnie nie nadstawiasz drugiego policzka, tylko oddajesz cios - to licz się z konsekwencjami. Sam sobie przeczysz.

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 26 Lis, 2012 2:10

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pas

Pon 26 Lis, 2012 11:18

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Daj spokój Zubku - ta dyskusja jest bezcelowa
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pon 26 Lis, 2012 12:26

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I ponownie - pas, tym razem bez kreski...
za wieści na priv dziękuję, a forumowiczów zostawiam z Panem Markiem, z którym szczególnie ożywionych dyskusji merytorycznych życzę Panu Ijonowi...

JA zaś przeniosłem się tam, gdzie spamerów i typów bezczelnych a chamskich stopuje się od razu, skutecznie i bezwzględnie.
Pozdrawiam
R

Czw 12 Mar, 2015 20:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.