| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brok
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gazeta

Dlaczego tak mało uwagi przywiązuje się do opini czytelników i ankiet. Nie ma w gazecie praktycznie żadnego dobrego opisu bitwy, nie ma dobrych artykółów na temat broni. Czy redakcja mysli o czytelnikach ? Zszokowany

Pią 27 Sie, 2004 21:44

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam

Myśli o czytelnikach, dlatego ruszyła strona internetowa - forma kontaktu z czytelnikami. Uwzględnienie opini z ankiet ma pewne opóźninie ze względu na proces wydawniczy. Artykuły o bitwach i uzbrojeniu będą stałymi pozycjami - są przygotowywane pełne cykle, tylko aby to dobrze zrobić trzeba się przejechac po paru archiwach w europie i to trwa.
Dziś również ruszyła pełna ankieta na stronie, będzie jeszcze modyfikowana to na razie wersja beta, jej celem jest również pozyskiwanie opini czytelników.

pozdr

Sob 28 Sie, 2004 1:00

Powrót do góry
Hextor
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zrobicie dodruk waszego magazynu, bo niegdzie nie moge jej dostać. Wszystko juz poszło Crying or Very sad

Sob 04 Wrz, 2004 17:08

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dokładnie w tej chwili Oblicza są niedostępne.
Około 16 - 20 września pojawi sie drugi numer i równiez dodruk pierwszego (w zwiazku z licznymi prośbami). W drugim numerze są dwa filmy dokumentalne na CD jeden o Twierdzy Toruń i drugi hehe - niespodzianka -- razem 60 + 20 minut materiału.

Poszerzyliśmy również dystrybucję , pismo dostepne będzie w owiele większej liczbie punktów sprzedąży i dotrze do mniejszych miast.

Dokładne informacj do środy na stronie obliczahistorii.pl

pozdrowienia 8) 8) 8)

Nie 05 Wrz, 2004 22:15

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oblicza Historii będą już od 16 - 24 września w sprzedaży.
Szukajcie nas w salonach EMPiK, salonach prasowych Ruchu, salonikach Kolportera, w sieci Partner Inmedio oraz większych punktach sprzedaży Rolkonu i Garmondu.

Pon 06 Wrz, 2004 20:38

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

mam pytanie dotyczące pierwszego numeru. na str 1 jest napisane " Nasze artykuły będą poparte dowodami i materiałami źródłowymi oraz wiedzą ekspertów Rady Naukowej.

I tu pytanie od znajomego historyka kto jest w wymienionej Radzie ??

Pią 10 Wrz, 2004 14:25

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda , jak każde czasopismo dbamy o to by materiały publikowane w Obliczach Historii były jak najwyższej jakości.
Rada Naukowa w chwili obecnej konstytuuje się i w pełni będzie zorganizowana i przedstawiona od 3 numeru - co oczywiście nie oznacza ze w chwili obecnej artykuły nie są poddawane recenzji.

Na tą chwilę mogę zdradzić że Przewodniczącym Rady Naukowej jest
Pan profesor Jacek Wilczur (wybitny historyk i politolog).

Pon 13 Wrz, 2004 21:12

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dzięki

Wto 14 Wrz, 2004 9:12

Powrót do góry
cygi
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 78
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szponiasty napisał:
Oblicza Historii będą już od 16 - 24 września w sprzedaży.
Szukajcie nas w salonach EMPiK, salonach prasowych Ruchu, salonikach Kolportera, w sieci Partner Inmedio oraz większych punktach sprzedaży Rolkonu i Garmondu.


No i gdzie ta gazeta ???
Złaziłem wczoraj pół miasta i nic. Coś mi się wydaje, że Szanowna Redakcja mami nas obietnicami jak co niektórzy politycy. Może się zdarzyć, że rozwścieczone tłumy, żądne kolejnych numerów gazety, spalą tu i ówdzie jakiś kiosk !!! Laughing

pozdrawiam

Pią 17 Wrz, 2004 8:59

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe, słonko jeszcze nie ma 24 września i termin zostanie zachowany,

podałem specjalnie taki 8 dniowy termin ponieważ mnieliśmy problemy z kompresją filmów, za długie wyszły i w efekcie mamy 2 płyty cd Bardzo szczęśliwy
chcieliśmy dać troszkę eksploracji fortecznej, pokazać poterny, przejścia , zakamarki itp

już od 23 będzie gazeta na rynku na pewno, czyli na styk,

8)

Pią 17 Wrz, 2004 9:44

Powrót do góry
cygi
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 78
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się ciekawie !!! Szczególnie, że chodzi o Toruń.
A czy przewidziana jest w przyszłości
możliwość prenumerowania gazety ?

Ja tam jestem wygodny Laughing

pozdr

Pią 17 Wrz, 2004 12:31

Powrót do góry
ceg?a wawa
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Juź kupiłem 2 nr , zajebisty, ale ostro leci o kampanii wrześniowej - hehe
Filmy szczególnie o twierdzy no no fajny, aaaaaaaa odpalić najlepiej -najechac na plik *.mpg i prawym klawiszem odpal za pomocą - wybrać Windows Media Player.

aaaaa kupiłem w hiperze w In Medio punkcie.

Tak trzymać panowie.

Czw 23 Wrz, 2004 11:10

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

cze ile kosztuje ta gazeta Question

Czw 23 Wrz, 2004 18:04

Powrót do góry
cygi
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 78
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jedyne 10 złociszy

Czw 23 Wrz, 2004 18:25

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

... za fajną gazetę

Czw 23 Wrz, 2004 18:28

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja także kupiłem dziś numer 2. W Toruniu dostępny jest od rana na Dworcu Wschodnim w murowanym kiosku Uśmiech Zapowiada się dobrze. Ciekawy i obiektywny artykuł o wrześniu 39 oraz znów ciekawy art. autorstwa pana Bojko o eksploracji pewnej sztolni i ukrytym w niej aucie ... czyta się szybciej, niż zdąży się przewrócić następną stronę (czytaj - porzerasz tekst oczyma i wyobraźnią). A do tego faktycznie dwie płytki, pełen wypas - jeszcze nie oglądałem, ale jutro nadrobię ..he..he Pewnie na kacu po dzisiejszym zlocie.

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Pią 24 Wrz, 2004 11:03

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak sie nazywa miejscowosc w ktorej byla ta sztolnia?? Jeszcze nie czytalem.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sob 25 Wrz, 2004 1:52

Powrót do góry
....
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re

Radomierz (administracyjnie, obecnie) Faktycznie pola ok 2 km od R.

Nie 26 Wrz, 2004 16:15

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam pytanie gdzie można kupić 2 numer w Kłodzku-Dolny Śląsk bo latam jak głupi po mieście kilka dni(wczoraj i dziasiaj też)i w żadnym kiosku nie moge jej dostać,a wiem że pierwszy numer gdzieś był bo kolega z którym nie mam narazie kontaktu mi pierwszy numer przyniósł,a kupił w u mnie w mieście,a ja nie moge znaleźć,ani w ruchu ani w koleporterze Zszokowany Z góry dzięki za pomoc

Nie 26 Wrz, 2004 22:09

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dystrybucja: Oblicza Historii dostępne są w salonach EMPiK, salonach prasowych Ruchu, salonikach prasowych Kolportera, w sieci Inmedio Partner (Łodź, Gdańsk, Słupsk) oraz większych punktach sprzedaży Rolkonu ( Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Zielona Górze), Fran Pressu ( Wrocław, Legnica, Opole, Katowice, Warszawa) i Garmondu

A jeśli nie znajdziesz napisz do redakcji, adres na stronie -- wyślemy na pewno


pozdro

Pon 27 Wrz, 2004 13:55

Powrót do góry
madman
Bosman

Bosman





Posty: 92
Skąd: Konigsberg/Neumark
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego jeszcze nie dziala dzial "prenumerata"? Nigdzie nie moge dostac gazety a chcialbym ja zaprenumerowac. 2 numer wyszedl we wrzesniu a paniu w kiosku powiedziala ze moze pod koniec pazdziernika przyjdzie Smutny

Sro 13 Paź, 2004 12:28

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W internecie nie działa jeszcze fakt - lada chwila zacznie, ech wymyslilismy taki skrypt by kartą można było płacić i inne takie --- robi sie i robi.

Najprościej napisz do redakcji , na stronie jest możliwość.
Na dole - KONTAKT potem FORMULARZ KONTAKTOWY i z głowy.

pozdr

Sro 13 Paź, 2004 22:53

Powrót do góry
Etam
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 329
Pochwał: 1
Skąd: Mazowsze zachodnie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Być może tym co teraz napisze niezjednam sobie nowych znajomych i ze starymi zadrę,ale łyżkę dziegciu do tej beczki miodu dodam.W pierwszych słowach prosze igorować mą ortografię,postaram się nierobić błędów ale kto wie jak bedzie.Drodzy redaktorzy,sympatycy,eksperci i czytelnicy.Napiszę kilka zdań o odczuciach jaklie mam czytając tą gazetę.Przede wszystkim artykuły są przeciągnięte i męczą swą długością robioną jakby na siłę.Politykierstwo w kilku artykułach jest rażące,ma to być gazeta o historji jako takiej i z założenia ma byc dokumentem (tak myślę) po co więc kogokolwiek oskarżać o to czy tamto.Po co spekulowac,wszczynać jakies dziwne dyskusje ,dywagacje na temat powstania warszawskiego itp.Chyba że autorom o to chodzi by gazeta znalazła się na łamach innych pism regionalnych i nietylko.OH są jak do tej pory dość monotematyczne sztolnie i sztolnie.Jest tak wiele zagadek związanych z historią ,tak wiele tematów a redakcja skupia się na sztolniach.Miało byc inaczeju niż w odkrywcy,ale jakoś niebardzo wychodzi.Robicie sądarze a wyniki puszczacie mimo uszu.
Dść już tej krytyki.Poza wszystkimi gorzkimi słowami,gazeta o tym profilu jest potrzebna naszemu srodowisku,powinno się w niej znależć coś o samych sympatykach,o ludziach związanych z pismem,ich kolekcje,zbiory.Ludziach których znamy i niesą dla nas anonimowi.Miło by było gdyby znalazło się tam więcej artukułów i o większej różnorodności tak by każdy cos dla siebei znalazł.
Oprawa graficzna ,merytoryka,skład , poziom artykułów jest wysoki i miło się je czyta ale nie wszyscy maja jednakowe pasje i zainteresowania.Kończąc i reasumując powiem: krótsze artykuły i bardziej różnorodne tematy.Dodam na koniec ,że są to moje osobiste przemyślenia i niechaj takowymi pozostana.Z wyrazami szacunku stały czytelnik Etam.

Czw 11 Lis, 2004 14:44

Powrót do góry
marecki
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

zauważyłem że obecnie gazetka jest bardziej dostępna w kioskach niż było to przy pierwszym numerze diś jest 12 listopada i można ją dostać tam gdzie kiedyś jej nie było

pzdr !

Pią 12 Lis, 2004 18:36

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

sztolni jest ok 25 % , nie chcemy dzielić artykułow na 100 częsci, co do politykanerstwa to nie chcemy przpisywać encyklopedii i ma być zawadiacko, sa rózne punkty widzenia, to są Oblicza Historii - tak by mozna było potem o czymś pogadać , polemizować, a tematykę poszerzamy
Laughing Laughing Laughing

ach dystrybucję poprawiliśmy
pozdrawiam i miło
przeczytac opinie,

Pią 12 Lis, 2004 19:57

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.