| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
D4M4ZY
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 203
Skąd: York
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jan Krzysztof Kelus

Hej

Od kilku lat szukam kilku utworów Jana Krzysztofa Kelusa, prezentowanych jedynie w ramach kanału tematycznego piosenki niezależnych w polskim radio.

Mailowałem już ze sklepem polskiego radio, archiwum polskiego radio oraz z fonoteka polskiego radio... i śmiech na sali nikt nie wie kto odpowiada za kanały tematyczne co więcej, ani archiwum, ani fonoteka nie wie skąd pochodzą powyższe nagrania w fonotece dowiedziałem się, że to mogą być czyjeś prywatne nagrania ale nie mają pojęcia czyje. Znalazłem kilka utworów dostępnych w ramach NAC ale po pierwsze nie wszystkie prezentowane w "piosenkach niezależnych" a po drugie koszt skompletowania niedostępnych nagrań to dość spory koszt... bo te utwory to części całych audycji a minuta audycji kosztuje 10 pln.

Gdzie się kończy asfalt: sygnatura NAC 33-T4241
Idą pancry na Wujek: sygnatura 33-T-5180
Lato z radiem: sygnatura 33-T-5180
Rozmowa Polaka z Polakiem: 33-T-5180
W pałacach i na poddaszach: 33-T-4241
Sylwestrowy rejs na MS Batory: 33-T-5180
Kraczące jastrzębie: 33-T-5180

Ani w ramach NAC a już tym bardziej w ramach archiwum polskiego radio nie ma prezentowanych w "piosenkach niezależnych" utworów Peweks lśni, Akademia Spraw Wewnętrznych czy Droga z Tyńca do Żytomierza... i pewnie jeszcze kilku innych.

Chyba za niedługo ustawię Kasprzaka blisko głośników i będę nagrywał z radio co w przypadku Kelusa będzie bardzo klimaciarskie Bardzo szczęśliwy

Ma ktoś dostęp do w/w utworów? A może z innej beczki jakim programem dałoby się ustawić nagrywanie w/w kanału tematycznego? Kilka takich programów już próbowałem sęk w tym, że ten kanał jest dla nich nierozpoznawalny...

Dzięki za pomoc.
Damazy

Wto 04 Wrz, 2012 20:11

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na chomikuj pl. jest tego troszkę. Nie wiem czy taki sposób pozyskiwania plików Ciebie zadowoli, ale chyba nie ma innej możliwości.

Wto 04 Wrz, 2012 20:21

Powrót do góry
D4M4ZY
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 203
Skąd: York
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wszystkie dostępne w sieci utwory to zasadniczo zapis dwóch spiraconych płyt wydanych przez Altmaster: "Kawał w bok od szosy głównej" i "Był raz dobry świat". Tych zapisów nie szukam bo mam oryginały tak w formie CD jak i odziedziczony po czasach PRL dwóch rozlatujących się już ze staroci kasetach.

Co więcej, właśnie tych piosenek stanowiących w 75-80 % zapis audycji dostępnych w NAC nie chcę zakupić za 10 zł za minutę nieco z rozpędu.

To, co naprawdę mnie interesuje to właśnie niedostępne nigdzie poza tym nieszczęsnym kanałem radiowym piosenki.

Wto 04 Wrz, 2012 22:31

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.