| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julia
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Skąd: wodzislaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni

poszukuję wszelkich informacji na temat Akademi Marynarki Wojennej. czy warto tam pójść i czy dziewczyna da sobie tam radę...

z góry dziękuję za wszelkie informacje

Sro 15 Lut, 2006 21:29

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lepiej na UMK - będę czekał pod Kopernikiem w piąki o 20 Wink

Co do warto - zależy jaki masz cel w życiu - chcesz być zawodową panią oficer marynarki?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 15 Lut, 2006 22:37

Powrót do góry
kyanek
Kapral

Kapral





Posty: 45
Skąd: lubuskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli bardzo chcesz tam iść to nieważne czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem dasz sobie rade. Odwiedź www.amw.gdynia.pl

Powodzenia życze kyanek! Uśmiech

Sro 15 Lut, 2006 22:39

Powrót do góry
julia
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Skąd: wodzislaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

akademia marynarki wojennej w gdyni

tak chce byc zawodowa pania oficer tylko boje sie czy sie tam dostane. ma ktos moze znajomego/ma ktora tam uczeszcza do szkoly. jezeli tak mile widziany kontakt

moje gg 5423022

Pią 17 Lut, 2006 14:57

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
No ja mam tam wielu znajomych, mój dziadek tam uczęsżczał w latach 1947-53, a i rodziny troche tam wykłada Wink Z tego co piszesz, to chcesz iść na studia wojskowe(cywilne też tam są). To musisz byc dobra z matmy i fizyki oraz geografii, bo to tam podstawa. No i masz takie fascynujace kierunki jak "Budowa maszyn" itp. Wink Dla dziewczyn raczej egzotyczne zainteresowania, ale cuda sie zdarzają Wink A tak na poważnie troche pań skończyło juz ta uczelnię i daje sobie rade. Ale kobiety w wojsku, a szczególnie w Marynarce to...temat na osobna dyskusję Twisted Evil Wink
Pozdrawiam i zyczę powodzenia!

Pią 17 Lut, 2006 16:58

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A tak na margnesie: masz kogoś z rodziny w marynarce, albo ogólnie w wojsku? Znasz specyfike służby? Bo to co piszą w "Polsce Zbrojnej" czy "Żołnierzu Polskim" najczęściej nijak ma sie do specyfiki służby Wink tak więc zastanów sie na prawdę dobrze, czy chcesz zostać zawodową panią oficer. A kiedyś moze spotkamy się na poligonie Twisted Evil Uśmiech
Pozdrawiam!

Pią 17 Lut, 2006 17:00

Powrót do góry
julia
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Skąd: wodzislaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nie znam nikogo kto zawodowo jest w wojsku, moj tata nawet sluzby wojskowej nie spelnil wiec jest to dla mnie alkiem obce ale rowniez fascynujace. choc mam pewne obawy czy sie tam wykarze i zdolam tam przetrwac.
a z czego jestem dobra. wydajme mi sie ze z maty i z gery wlasnie jezlei chodzi o fizyke to czarna magia dla mnie.
dzieki za informacje. musze jeszcze to przemyslec ale mam jeszcze czas
pozdrowionka dla ciebie Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy

Pią 17 Lut, 2006 23:07

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam!
No jak marzysz o AMW to fizyke musisz doszlifowac na bank Exclamation I nie życzę Ci, zebys trafiła na praktyki na okręt, naprawdę Twisted Evil Choć będzie to zapewne nieuniknione.
jakbyś miała jeszcze jakies pytania na które będę mógł odpowiedzieć to zapraszam Wink
Pozdrawiam!

Pią 17 Lut, 2006 23:10

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A dlaczego wlasnie do MARYNARKI????? DLACZEGO????? Rejsy.......dni i tygodnie na morzu. Chyba nie myslisz o jakims romantyzmie, bo tego tam nie ma. I dlaczego nie do Sil Ladowych WP???

Pon 24 Kwi, 2006 18:41

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szanowna Julio!
Czytając twoje posty dochodzę do wniosku, że nie wiesz w co się pakujesz. Studia w AMW są jak zwykłe studia, wystarczy wysiłek (czasami dużo wysiłku) i skończysz je. Jednakże co potem? Praca w wojsku nie jest już pewna tak jak to drzewiej bywało, a romantyka służby na morzu (o ile wogóle zdąrzysz popływać) może zderzyć się z brutalnością tego żywiołu o jakiej nawet nie masz pojęcia. Wiem co piszę bo sam spędziłem jakiś czas na pokładach kilku polskich okrętów. Nie zamieniłbym tych lat na nic, ale do lekkich nie należały.
Przyjedź do AMW, zapoznaj się z uczelnią, rozpatrz kierunki cywilne (osobiście polecam "stosunki międzynarodowe" w specjalności bezpieczeństwo morskie państwa"). NIE PODEJMUJ DECYZJI POCHOPNIE!!!

Pozdrawiam :okret2:

Sob 29 Kwi, 2006 19:47

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.