| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego warto pamiętać

Rzeczpospolita od roku śledzi wszelkie przejawy przekłamania historii w sprawie niemieckich obozów koncetracyjnych na terenie Polski. Kto najcześciej pisze o "polskich obozach" okazuje się, że wszyscy z Niemcami włącznie.
W załączniku błąd bawarskiego dziennika Crying or Very sad



Opis załącznika:
Rzeczypospolita z 30.01.06

Sob 04 Lut, 2006 11:46

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to celowe zakłamanie historii przez Niemców. Nie mówię ze nie Niemcy są fee…ale ktoś kto pisze o obozach śmierci powinien znać podstawową wiedze!
Że naziści mordowali ludność cywilną w obozach śmierci i to z ich polecenia powstały te miejsca kaźni ludzi.
Mogli się liczyć z tym że pisząc ten artykuł mogli urazić ludzi. Bo to w końcu ich dziadowie wyrządzili tyle krzywdy!!
Nie wiem co mam już o Tym myśleć… to jest już takie prymitywne.
Jedni walczą że za często się mówi o Tych obozach zagłady. Bo wiedzą ze maja na sumieniu niewinnie przelaną krew i plamę na honorze ojczyzny.
A drudzy mają w rodzinie kogoś kto stracił życie lub przeżył.
Ja osobiście znam dwie osoby co przetrwały na Majdanku. I obiecały sobie że nie stanie nogą w Niemczech. Chyba wiadomo z jakiej przyczyny??
Nie musze tłumaczyć… .
Pozdrawiam i zdrówka

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Sob 04 Lut, 2006 13:30

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.