| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moja stronka

Witam!
Wszystkie Koleżanki i Kolegów serdecznie zapraszam na stronkę poświęconą moim modelom.
www.mikromodele.cba.pl
W tym wątku wpisujemy peany pochwalne (proza lub poezja), zachwyty oraz dowody uznania dla autora i swoje wrażenia po zobaczeniu tak wspaniałej strony... Bardzo szczęśliwy Laughing Wink

Pozdrawiam.

Pon 02 Sty, 2006 23:56

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
No nareszcie Exclamation Twisted Evil Laughing
Moje gratulacje! Falstartu nie było, za to opóźnienie tak, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale. Uśmiech
Piękne modele! Zdolniacha z Ciebie Krzychu74! Wink
Pozdrawiam
wars98 Razz

Wto 03 Sty, 2006 0:10

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne , możesz mieć trójkę synów a cierpliwości ci starczy.

Niesamowite.

Wto 03 Sty, 2006 0:46

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dzięki! Cieszę się, że Wam się podoba. Bardzo szczęśliwy
Co do spóżnienia to wina poprzedniego serwera, na którym była stronka do czasu jej premiery. Mam nadzieję, że ten będzie lepiej działać.
Stronka będzie aktualizowana, modeli jak i innych rzeczy będzie stopniowo przybywać Bardzo szczęśliwy
Co do synów i cierpliwości...hm...czy ja wiem?
Pozdrawiam.

Wto 03 Sty, 2006 0:51

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam
Fajny pomysł, z pewnością bedę zaglądał na tą stronkę Uśmiech

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 03 Sty, 2006 0:57

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No mi stronka też się podoba Wink Jak na początek zabawy z html`em i w ogóle kompem to robota bardzo dobra 8) Hehe a ten dział "podziękowania" to już najbardziej mi się podoba hehe Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Krzychu póki strona nie ma jeszcze dużego rozgłosu to proponuje zainteresować się stroną www.prv.pl - będziesz mógł tam utworzyć alias dla swojej strony np. http://www.mikromodele.prv.pl jest to o tyle lepsze, że jak byś kiedyś zmienił serwer to adres strony pozostanie taki sam Wink

Szczegóły jak zawsze na gg 8)

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Wto 03 Sty, 2006 11:57

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Skala... skala mnie przeraziła ... 1:100 i mniej. Zszokowany

Ja nigdy nie zapomnę, jak męczyłem się chyba z Me-262, a dokładniej z jego kabiną, ale miał skalę troszkę większą ! Uśmiech

RESPEKT KRZYCHU !!!

Wto 03 Sty, 2006 16:27

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dziękuję serdecznie za słowa pochwały.
Dawid: oj, zapracowałeś ciężko na to, żeby być w "Podziękowaniach", a co do tego aliasu to się zgadamy ponieważ...
Dawid napisał:
Cytat:
Szczegóły jak zawsze na gg

...nie mógłbym odmówić sobie sprawienia Ci radości jaką jest odpowiadanie na moje niekończące się pytania... Laughing
katrol: wbrew pozorom klejenie takich małych modeli nie jest, aż tak trudne (chyba, że mi się tak tylko wydaje..? Rolling Eyes )

Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Krzychu74 dnia Pon 16 Sty, 2006 19:16, w całości zmieniany 1 raz

Wto 03 Sty, 2006 18:58

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z uwag technicznych - obok wymiarów i danych oryginałów powinieneś podawać rozmiary swoich modeli! Przy skali 1:100 Twój T34 miałby kaliber 0,85mm i długość ok 8cm.
_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Sro 04 Sty, 2006 1:58

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zastanawiałem się nad tym czy również nie dać wymiarów modeli, ale nie chciałem zbytnio "zagęszczać" tekstem podstrony z danym modelem. Jednak skoro jest taka wola ogladających to jak znajdę chwilkę czasu to wstawię wymiary. Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam.

Sro 04 Sty, 2006 13:43

Powrót do góry
j35
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gratuluję fajnej stronki i modeli.
Czy wszystkie modele przeskalowywujesz ,czy robisz też coś od podstaw?
Pzdr.

Ps .
No i troszkę się nam dział rozbujał Bardzo szczęśliwy

Sro 04 Sty, 2006 14:12

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wbrew pozorom klejenie takich małych modeli nie jest, aż tak trudne (chyba, że mi się tak tylko wydaje..?


Może to mi się wydaje, bo nie jestem cierpliwy do takich rzeczy Razz
Chyba że skala jakaś trochę większa, to mogę się pobawić, ale z takimi jak ty robisz to ja bym sobie dał spokój po max 20 minutach, Krzychu Wink

Sro 04 Sty, 2006 18:07

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
j35: większość modeli przeskalowuję z wycinanek. Od podstaw zaprojektowałem Jeepa, T-60 i Fiata 508. Mam jeszcze kilka zaprojektowanych własnoręcznie (T-50, Sd.Kfz. 250 Neu, Pak 40), ale narazie muszą poczekać na sklejenie. Samolotów narazie nie projektowałem i wszystkie są z pomniejszonych wycinanek (czuję, że miałbym spore problemy z rozwijaniem brył).
katrol: masz rację. Cierpliwość to podstawa. Mnie samemu jak coś czasem nie wychodzi tak jak trzeba to zdarza się puścić odpowiednią "wiązankę" (cicho, pod nosem, co by domowników nie płoszyć Laughing ). Wtedy odkładam to wszystko na jakiś czas, żeby na ścianie nie wylądowało... Twisted Evil

Pozdrawiam.

Czw 05 Sty, 2006 2:23

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe , chyba ja też coś zbuduję, nie wiem jeszcze jaką techniką, ale chyba w jeszcze mniejszej skali - taki mikroszkopowy modelik Mr. Green
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Czw 05 Sty, 2006 11:12

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Indiana Jones napisał:
Cytat:
hehe , chyba ja też coz zbuduje, nie wiem jeszcze jaką technikom ale chyba w jeszcze mniejszej skali - taki mikroszkopowy modelik

No brawo! Czekam na pierwsze efekty. Bardzo szczęśliwy Najważniejsze to się nie zrażać. Zamysłem stworzenia tej strony było pokazanie nie tylko moich modeli, ale również prac innych mikromodelarzy. Już dostałem parę sygnałów (i zdjęcia "na próbę") od kilku osób zajmujących się tego typu modelarstwem czy mogliby zaprezentować swoje prace. Więc mam nadzieję, że galeria będzie się rozwijać. Jeśli dobrze pójdzie to może uda mi się nawiązać kontakt z modelarzami okrętowymi budującymi modele w skali 1:1000 na światowym poziomie! (Wielokrotni medaliści mistrzostw świata NAVIGA) oraz kilkoma Niemcami z forum Kartonbau też budującymi mikromodele pojazdów (jeden nawet w skali 1:250 ! Zszokowany ).
Co do zdjęć moich modeli, (ponieważ otrzymałem kilka zapytań dlaczego narazie są dwa) to mam 14 sklejonych pojazdów (czołgi , działa samobieżne itp.) i 6 samolotów. Żeby zapewnić ciągłość aktualizacji postanoiwiłem dodawać po jednym moim modelu tygodniowo co wystarczy na ok. pół roku (międzyczasie pewnie skleję następne. Teraz robię działo SIG 33 i Panzer IV C. Z samolotów narazie nic. Planowałem J7W1 Shinden, ale chyba dokończę zaczętego kiedyś P-47 Thunderbold). Gdybym dał od razu wszystkie to póżniej przez dłuższy czas nie miałbym czym ją aktualizować. A "martwa", nieaktualizowana strona to chyba najgorsze co może być dla jej twórcy.
Jeśli będzie zainteresowanie i zbierze się grupa kilku (kilkunastu) mikromodelarzy to być może powstanie jakieś małe forum... zobaczymy co czas pokaże.
Przy okazji dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie mojej stronki i miłe wpisy do Księgi Gości. Wink oraz zapraszam do jej odwiedzania od czasu do czasu. Bardzo szczęśliwy

Pozdrawiam.

Czw 05 Sty, 2006 18:06

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Ruszył nowy dział: "Modele przyjaciół", w którym zamieszczane będą zdjęcia modeli kolegów mikromodelarzy.
Serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam.

Sob 07 Sty, 2006 3:02

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krzychu a mi po odpaleniu strony komp daje komunikat o trojanie Uśmiech
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sob 07 Sty, 2006 11:23

Powrót do góry
Schmeisser
Gefreiter

Gefreiter





Posty: 40
Skąd: Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety tak samo Neutral

Sob 07 Sty, 2006 12:20

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Panowie, nie mam pojęcia czemu ten cholerny Trojan się pokazuje Crying or Very sad Używam Opery i dopiero wczoraj raz wyskoczył taki komunikat (przedtem nigdy i dzisiaj też nie, a byłem parę razy na niej, żeby sprawdzić). Na forum Dawne Kłodzko też były takie uwagi:
http://forum.dawneklodzko.info/viewtopic.php?t=315
Poruszę tę sprawę na forum tego serwera, na którym jest stronka.
Przepraszam za kłopoty. Crying or Very sad

Pozdrawiam.

Sob 07 Sty, 2006 16:38

Powrót do góry
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a mi nic nie wykrywa norton Razz
_________________

Sob 07 Sty, 2006 22:01

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krzychu74 może się wymienimy banerkami ??
Co o tym myślisz ??
Ja chętnie sie wymienię dla zareklamowania mojej stronki, a Ty Krzychu dla swojej hehe. Podeślij na maila([email protected]) twój kod banera a wstawię na stronie.

Fajna stronka jak na pierwsze kroki w HTML-u.
Posiadam bardzo dużą liczbe szablonów stron.
Jeśli chcesz w przyszłości zmienić wygląd stronki to mogę wysłać pocztą płytkę z szablonami!
A mój kod banera dostaniesz tutaj :arrow: http://geoscan.pl/index.php?co=linki

Pozdrawiam i zdrówka Piwo Mr. Green

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Nie 08 Sty, 2006 1:41

Powrót do góry
Krzychu74
Moderator
Chu I

Chu I





Posty: 546
Pochwał: 1
Skąd: Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Sylwestrus: nie ma sprawy. Chętnie się wymienię. Właśnie skończyłem go robić (ogólna zmiana banerów na inny rozmiar, ale klimat ten sam) i jutro (hm.. w sumie już dzisiaj) Ci podeślę. Bardzo szczęśliwy
Co do tej płytki to chętnie zobaczę (a nie wygodniej byłoby przesłać mailem?). Wprawdzie narazie nie planuję zmiany wyglądu, ale kto wie... trzeba od czasu do czasu zrobić mały remont. Wink

Pozdrawiam.

Nie 08 Sty, 2006 4:25

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmmm Krzychu ja tam nie polecam korzystania z szablonów Wink Wiesz lepiej jak strona wygląda troche gorzej ale robiłeś ją sam, niż ma mieć full bajerów itp. a ty tylko wprowadzisz tekst. Wiesz korzystając z szablonów jest mniejsza satysfakcja ze strony 8)

Nie 08 Sty, 2006 11:34

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hehe Krzychu chętnie na maila ale to cała płytka tych szablonów, kiedyś kupiłem na allegro. Ale nic sobie nie wybrałem.


Hehe Dawid full bajer to full bajer. Ale Dawida nie omijam i nie ukrywam, że też mi pomagał przy stronce!! Robił w php z tego co ja jestem noga.
Polecam tego człowieka innym! Mało już jest takich ludzi jak Dawid.

Naprawdę Dawid, obraż się nie obraż ale to co robisz to lubisz, wkładasz w swoją pracę dużo czasu ...
Więcej takich ludzi trzeba Piwo Piwo Embarassed

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Nie 08 Sty, 2006 13:45

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Krzychu mam radę co do srony technicznej strony (jak to brzmi Uśmiech)
Zrób ramki, wtedy strona będzie nieco lepsza 9moim skromnym zdaniem Bardzo szczęśliwy)
Modele OK, ja sklejam samoloty 1/72, jak pomaluję to ci wyślę fotki
Pozdro

Nie 08 Sty, 2006 16:05

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.