| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolekcjoner 0.2.9

Witam, oto dostępna staje się kolejna wersja programu oznaczona tym razem numerkiem 0.2.9. Jest to w pewnym sensie tylko zapowiedź tego jak będzie wyglądała wersja 0.3. Ze względu na dość poważne zmiany w programie, głównie tyczące się połączenia formularza głównego z formularzem pokazującym informacje o przedmiotach z danej kategorii, proszę wszystkich zainteresowanych rozwojem programu o przetestowanie tego i zgłoszenie ewentualnych błędów, których zapewne będzie dużo... W tej wersji została usunięta tymczasowo możliwość wyszukiwania i sortowania danych, a także przezroczyste okienka Wink

Pełna lista zmian w stosunku do wersji 0.2:


  • Teraz przedmioty są wyświetlane na głównym formularzu, po lewej wybieramy kategorie/podkategorie a po prawej pokazują się przedmioty...
  • Funkcje takie jak dodawanie kategorii/podkategorii/przedmiotów, edycja/usuwanie/pokazwyanie przedmiotów zostały przeniesione do menu kontekstowych, dostępnych po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na odpowiednim okienku...
  • Miniaturki zdjęc mają zachowane proporcje - już nie są rozciągane na wszystkie strony...
  • Powiększone zdjęcia otwierają się w oryginalnych rozmiarach...
  • Usunięcie jakieś pozycji nie powoduje już przestawienia się zdjęć na inne pozycje (czy nikt nie zauważył tego błędu ?)
  • Usunięcie kilku innych błędów związanych ze zdjęciami...
  • Tymczasowe usunięcie funkcji wyszukiwania/sortowania...
  • Usunięcie opcji konwertującej format zapisu zdjęć z wersji 0.1 do wersji nowszych, także jeżeli ktoś posiada wersje 0.1 i chce ją zaktualizować do nowszej to najpierw musi skorzystać z innej wersji Uśmiech

To chyba jak narazie tyle Uśmiech Zachęcam do testowania. Pamiętajcie, że nie koniecznie musi wszystko dobrze działać, ale mam nadzieje, że z Waszą pomocą błędów będzie coraz mniej 8)

Wszystkie opinie mile widziane Uśmiech

DOWNLOAD 0.2.9

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Wto 29 Lis, 2005 20:52

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmmm nic Question 0 błędów Question Wszystko działa Rolling Eyes

Pon 05 Gru, 2005 10:11

Powrót do góry
Luksik
Oberschütze

Oberschütze





Posty: 23
Skąd: Poznań
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Problemy !!!

Witam.

Mam wersje kolekcjonera 0.2.9 i nic nie lapie gdzie mozna dodawac zdjecia gdzie jekies opisy posilbym o jakąś podpowiedz kok po kroku.

_________________

Wto 03 Sty, 2006 23:20

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To, że przydała by się jakaś dokumentacja programu to fakt, narazie postaram się zrobić jakieś tutoriale ze screenami na stronie www, ale to tak dopiero bliżej ferii (czyt. za ok, tydzień).

Co do problemów to po lewej stronie masz 2 okienka (kategorie i podkategorie) kliknij na kategoriach prawym i tam będa odpowiednie opcje Uśmiech Później zaznacz kategorie, dodaj podkategorie, i kliknji prawym na tym dużym okienku po prawej, należy dodać nagłówki dla kolumn i dopiero później opisy i zdjęcia Wink

Mam nadzieje, że sobie poradzisz Wink W razie czego pisze 8)

Pozdrawiam
Dawid Piwo

Sro 04 Sty, 2006 22:10

Powrót do góry
Paolo66
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam jak ściągnąć ten program podany link nie działa.
Pozdrawiam

Sob 18 Lut, 2006 4:02

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Link alternatywny: http://kolekcjoner.obliczahistorii.pl/029.exe 8)

Sob 18 Lut, 2006 7:44

Powrót do góry
Paolo66
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuje program już ściągnałem, zabieram się do wstukiwania danych Uśmiech Pozdrawiam

Sob 18 Lut, 2006 13:34

Powrót do góry
farea
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

problem

komunikat ukazuje się po zmianie komentarza/opisu w pozycji. Poza tym tekst skopiowany do komentarza/opisu nie pojawia sie lub pojawia sie we fragmentach. To błąd czy tak juz ma być? Neutral W ogóle to programik bardzo przydatny, gratulacje dla autora Wink


Opis załącznika:

Sob 03 Mar, 2007 16:22

Powrót do góry
Ramius
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Bardzo szczęśliwy

Dawid159 napisał:
Hmmm nic Question 0 błędów Question Wszystko działa Rolling Eyes


Programik bardzo fajny i pożyteczny z niecierpliwością oczekiwałem nowej wersji i usunięcia błędów z poprzednich wiadomo, że jest w fazie testów. Wink
Błąd, który jest a sprawdzałem to na dwóch kompach żeby wykluczyć oprogramowanie to brak możliwości importu danych już wcześniej pisałem, że ten błąd pojawił się w poprzednich wersjach podaje komunikat „import danych zakończono pomyślnie, „ale żadnych danych nie ma, myślę że warto nad tym popracować, bo każdy z nas ma swoją kolekcję a wpisywanie i katalogowanie tego od początku stanowiłoby nie lada wyzwanie he he.
Jeżeli możesz to sprawdź ten problem ja zrobiłem eksport danych a potem odinstalowałem kolekcjonera i usunąłem utworzony folder z Program Files ( wcześniej, gdy tego nie zrobiłem po ponownym zainstalowaniu kolekcjonera sam importował sobie dane)

Pozdrawiam Ramius

Czw 08 Mar, 2007 9:48

Powrót do góry
dago
Kapral

Kapral





Posty: 53
Skąd: Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Proszę o wersję ostateczną....a nawet błagam

pozdrawiam

_________________
Śmieciarz historyczny to brzmi...dumnie

Sob 24 Mar, 2007 0:02

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niestety projekt aktualnie jest, że tak powiem zamrożony... aktualnie nie trwają żadne prace nad nim Rolling Eyes

Sob 24 Mar, 2007 10:51

Powrót do góry
lewx
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wydruki z programu

Wpadł mi w ręce Pana programik do katalogowania monet.
Brawo! Jest on bardzo prostym narzędziem, ale jeżeli nie zaprzestanie pan nad nim pracy będzie z niego doskonała aplikacja dla kolekcjonerów. Chciałbym jeżeli pan pozwoli zapytać, czy jest możliwość dodania moduł drukowania. Jest to dosyć istotna sprawa. Zakładając np katalog 25 centów ( stany-Stanów Zjednoczonych) na podstawie katalogów emisyjnych, wklepujemy cala serię, z zaznaczeniem, które monety posiadamy, a które nie. Potrzebny wydruk posiadanych i wydruk monet brakujących. Jest to przykład - o co mi chodzi. Dziękuję.

[b]Stanisław Karaś
[email protected]

Wto 03 Kwi, 2007 14:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy na ile czas pozwoli Wink Możesz kiedyś coś się uda wykombinować Wink Nie mówie nie, ale też nic nie obiecuje Wink

Wto 03 Kwi, 2007 14:36

Powrót do góry
Arek von rottendorf
Oberschütze

Oberschütze




Posty: 23
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no, muszę przyznać że ta wersja jest jeszcze genialniejsza od 0.2 podziwiam za umiejętności ;]

Nie 28 Gru, 2008 22:49

Powrót do góry
glogau
Kapral

Kapral




Posty: 56
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, moze pomyślicie o jakichś zrzutah ekranowych dla potencjalnych zasysaczy?

Pią 13 Lut, 2009 10:16

Powrót do góry
stas
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Sucha Wola
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam poszukuję kolekcjonera ale przez podane linki nie mogę ściągnąć pomóżcie Smutny

Pon 16 Lis, 2009 18:59

Powrót do góry
damiani
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

stas
Zobacz tutaj ---->http://www.ioh.pl/kolekcjoner/029.exe

Sro 04 Sie, 2010 9:45

Powrót do góry
Andrzej007
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 131
Pochwał: 4
Skąd: Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś wie skąd można pobrać Kolekcjonera? Podane wcześniej linki nie działają.

Wto 23 Lis, 2010 19:11

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
link już działa http://www.ioh.pl/kolekcjoner/029.exe

Pozdrawiam
Monsun

Nie 19 Gru, 2010 20:38

Powrót do góry
karinamora
Szeregowiec

Szeregowiec






Posty: 1
Skąd: Katowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Widzę, że projekt nadal żyje i został uratowany. Sam kiedyś myślałem o stworzeniu takiej aplikacji. W sumie opartej o zdjęciach, oraz flasku 3D. Ale ogólnie fajna aplikacja. Miałem napisać wcześniej, że móglbym się zająć rozwojem tego programu, ale teraz to nieaktualne.
_________________
Czy musicie przeprowadzać szkolenia bhp w firmach ?

Wto 12 Sie, 2014 9:52

Powrót do góry
didi
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ten program to działa komuś. Bo ja juz na drugim etapie , czyli dodawania podkategorii wysiadłem.

Pią 28 Lis, 2014 23:09

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.