| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania w wykonaniu "Odkrywcy"...

Witam! Bardzo szczęśliwy
Nie ukrywam, że ten post został pomyślany głównie pod kątem Krecia. Twisted Evil Laughing Wink
Chodzi o wątek z forum "Odkrywcy" dotyczący prób wydobycia wraku z Warmii:
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=242455
Można zobaczyć dzikie obyczaje ich wydawcy, który wycina posty i jeszcze cynicznie pisze, co by pisać tylko zgodnie z jego punktem widzenia. A wydawać by się mogło, że z jedynie słuszną linią skończyliśmy już dawno... Mr. Green
Pozdrawiam
wars98

Sro 16 Lis, 2005 17:12

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Warsiu drogi Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ja nie prowadze zadnej krucjaty przeciwko brukowym wydawnictwom. Jesli trafie na glupote to tylko staram sie ja wykazac. Nic wiecej. Laughing
A, ze boli Cie sposob w jaki zostales potraktowany...? No coz, dlatego jest brukowcem. Olac i tropic dalej.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sro 16 Lis, 2005 19:54

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Olać i tropić dalej...
Zapamiętam Exclamation Twisted Evil Wink
Pewnie by mnie to nie zabolało, gdyby nie zwyczajne chamstwo ze strony Proteusa, w postaci wycięcia mojego postu i wklejenia w to miejsce instrukcji wazeliniarstwa... zresztą wyjątkowo głupiej. Mr. Green
Pozdrawiam
wars98

Sro 16 Lis, 2005 20:55

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a coz warsiu tam napisales bo nie zdarzylem przeczytac?
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 16 Lis, 2005 21:30

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Kudi. Napisałem dokładnie to co inni piszą dalej...
Czyli, że stowarzyszenie "Dreyse" i "Odkrywca" razem wzięci powinni to robić lege artis i po porządku. I tyle. A Proteus zabulgotał... Laughing
Pozdrawiam
wars98

Sro 16 Lis, 2005 21:38

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

coz. dziwna to rzecz. w idealnym swiecie i co bardziej cywilizowanych krajach pismo ktore pisze jako pierwsze o jakims znalezisku sponsoruje jego wydobycie lub konserwacje. u nas nie dosc ze redkacja uaktywnila sie po licznych postach na forum (chociaz kto chcial to sie dowiedzial o tym czolgu pare miesiecy wczesniej), zrobila z tego material probujac budowac swoj wizerunek, to jeszcze nawoluje czytelnikow zeby zrzucili sie na 600 zl. to jest kuriozum. wierzyc mi sie nie chce. naprawde. zamiast przekazac stowarzyszeniu kase w zamian za mozliwosc praw pierwszenstwa do opisywania calej akcji to redkacja woli opublikowac na forum list.
szponiasty wez zrob im jajo.
dogadaj sie z tym stowarzyszeniem i zalatw z nimi wylacznosc na material Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 16 Lis, 2005 21:49

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Jahu! Właśnie! Może im granata bez zawleczki wsadzić?? Wink Laughing Twisted Evil
To jest myśl... Uśmiech
Kreciu. Wyciął i Ciebie... Hehe...
A to palant nam się robi zamiast rozmowy (palant - inaczej: bejsbol, czyli odbijanie piłeczki Exclamation ).
Pozdrawiam
wars98 Razz


Ostatnio zmieniony przez wars98 dnia Pią 18 Lis, 2005 16:16, w całości zmieniany 2 razy

Sro 16 Lis, 2005 22:01

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jakos sie nie zdziwilem Rolling Eyes
W koncu to tylko inzynier....

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 17 Lis, 2005 8:49

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
A mnie tak Kreciu.
Chce, aby pisano dobrze o jego "dziecku", czyli czasopiśmie i forum, co zresztą jest nawet zrozumiałe, ale dlaczego do faceta nie może dotrzeć, że czasy jedynej słusznej linii oraz wazeliniarstwa się skonczyły?
To jedno. Drugie to to, że Proteus niemoże zajarzyć, że takim zachowaniem się kompromituje. Wycinanie postów użytkowników forum i później insynuowanie, że mogło być w nich coś obraźliwego/wulgarnego i wskazanie pisania tylko dobrze albo wcale to już dno.
Trzecie zaś, to to że dlaczego z góry odrzuca rady? A może jakaś jest dobra?
Według mnie w takich przypadkach zwyczajnie wychodzi małość człowieka. Na szczęście wszyscy dotychczas wypowiadający się tam użytkownicy zgodzili się ze mną. Mr. Green
Pozdrawiam
wars98

Czw 17 Lis, 2005 10:12

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Warsiu,
Pamietaj, ze to dziecko pochodzi z adopcji... Mr. Green
Nie masz absolutnie zadnego wplywu na sposb postrzegania swiata przez osoby z O. Oni tak maja i juz. Nie potrafia sie pogodzic, ze nie sa jedynymi. A juz zupelnie nie wiedza jak reagowac na cos co wedlug nich jest wrogim dzialaniem. Nawet przeciez Proteus ostatnio mnie ten spsob okreslil. A ja ani tam nigdy nie zamiescilem zadnego tesktu, nie jezdzilem na zadne zloty itp.. Po prostu od czasu przejecia gazety przez osoby wyspecjalizowane w pisaniu o konstrukcji dachowek (bynajmniej nie zabytkowych) jest ona kolorowa, blyszczaca i NUDNA. A ostatnio coraz czesciej niewiarygodna. Z jakiegos powodu do dzis mam wszystkie numery O sprzed kwieciego okresu. Od tych drukowanych prawie na ksero.
A, ze odrzucaja rady? To ich wola. Moze oni wiedza lepiej. A tak wogole to co nas to obchodzi jak ktos obraca swoimi pieniedzmi. Nawet jak zbankrutuje to przeciez bedzie mogl oglosic, ze Warsio z kreciem ich podstepnie wykonczyli. Bynajmniej nie jestem megalomanem i az takich mocy sprawczych sobie nie przypisuje ale teksty Proteusa jakos mi do tego zmierzaja.
Olac... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 17 Lis, 2005 11:30

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Adopcja nie adopcja, ale Ty wiesz, że wszystkie dzieci są nasze? Wink Laughing Laughing
Piszesz:
Cytat:
Nawet jak zbankrutuje to przeciez bedzie mogl oglosic, ze Warsio z kreciem ich podstepnie wykonczyli.

Hehe... Dobre, dobre.
Czyżbyś coś sugerował? Rolling Eyes Twisted Evil
Tak. Chyba rzeczywiście wypada go olać i tyle.
Pozdrawiam
wars98 Mr. Green

Czw 17 Lis, 2005 11:44

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

warsiu mimo ze nie zgadzam sie z niektorymi dzialaniami redakcji i moderatorow Odkrywcy to musze stanac w obronie dobrych obyczajow. nie pozna uzywac w stosunku do kogos obrazliwych okreslen. jak sam wiesz moglbys zostac za to ukarany sankcjami prawnymi. tak samo jak pilnujemy na naszym forum zeby jedni drugich nie obrazali, musimy postepowac wzgledem pozostalych. bo inaczej nastanie jawna wojna miedzy O. a OH. niczemu to sie nie przysluzy. a dojdzie do tego ze jeden poszukiwacz bedzie donosil na drugiego lesniczemu Uśmiech
bez sensu.
w koncu jestesmy w wiekszosci facetami.
rywalizacja musi byc honorowa.
przeciez my polski narod, w dodatku krolewski szczep piastowy Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Czw 17 Lis, 2005 22:05

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Kudi. O czym Ty piszesz? Rolling Eyes
W stosunku do nikogo nie stosuję obraźliwych określeń. Piszę jedynie prawdę. Tak tu, jak i gdzie indziej. Proteus zaś posunął się do insynuacji i pomówień, więc wybacz ale na prawdę nie bardzo Cię rozumiem.
Pozdrawiam
wars98

Czw 17 Lis, 2005 22:31

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

warsiu
chcesz uzywac w stosunku do kogos epitetow (a "palant" sie klasyfikuje) to zrob to na priva. co innego wytkniecie komus niezrozumialych dzialan a co innego rzucanie obrazliwymi tekstami. od poczatku na forum staralismy sie zachowac kulture dialogu i to wszystko.
rowniez jestem przeciwny blokowaniu "niewygodnych" watkow i przesuwaniu ich na inne forum Odkrywcy, ale szacunek do czlowieka trzeba miec
bez obrazy...

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Czw 17 Lis, 2005 22:41

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Kudi! Jaki epitet?? Rolling Eyes
O czym Ty piszesz?? Zszokowany
Dla mnie palant to gra polegająca na podbijaniu kijem piłeczki w locie (znana bardziej jako: bejsbol). Razz
A takie odbijanie piłeczki na forum "O" miało miejsce. A może nie?? Twisted Evil Laughing
Pozdrawiam
wars98 Mr. Green

Czw 17 Lis, 2005 22:46

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kudi,
Zgoda co do tego, ze Warsiu moze i nie powinien nazywac kogokolwiek palantem. To faktycznie jest obrazliwe. Nie powinno miec miejsca.
Nie zgodze sie jednak jednak z Twoim stwierdzeniem o wywolywaniu wojny. Przeciez ten stan praktycznie juz od roku trwa. Bynajmniej nie z winy OH. Przypomne chocby tylko cykl postow red. Kwiecinksiej na tut. forum. Postow starajacych sie w wyrazny sposob dezawuowac nowopowstala gazete. Jak to nazwac? Nie pisal tego zwykly czytelnik lecz najemny pracownik O. Celowo nie uzywam slowa konkurencja bo co by kto nie mowil oba wydawnictwa poruszaja sie w innych obszarach. Czasem tylko zblizonych lecz jednak generalnie innych.
Czym jest swoista anatema (raczej jej nieudolne proby) wobec osob publicznie wyrazajacych sie pozytywnie o OH?
Zreszta ja mysle, ze wojny takiej na serio nie ma i nie bedzie. Po prostu O jest zapatrzony w lusterko jak konkurentka Krolewny Sniezki. Glosi jedyna prawde objawiona i histerycznie reaguje na cokolwiek uznanego przez sie za wrogie lub krytyczne. Ja problemu szukalbym w cechach osobowosciowych a nie w rzeczywistych dzialaniach. I dobrze wiesz co mam na mysli. Nie rozumiem tez zupelnie postawy jaka teraz przyjmujesz. Dla mnie to traci jakas przedziwna asekuracja. Po co? Przeciez wiesz co o Tobie jest mowione tu i owdzie? Nie chodzi mi o jakies sztywne trzymanie sie raz obranego kursu. Mam na uwadze elementarne zasady tzw. kolezenstwa. A tych ja w przedmiotowym towarzystwie nie zauwazam.
A Ty Warsiu mysle, ze powinienes jednak "odszczekac" tego palanta i przeprosic. Bo w tym przypadku Kudi ma racje. Pamietaj, ze palantem nie staje sie ktos tylko z racje, ze go tak nazwiesz. Sam sobie na to taki musi zapracowac.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 18 Lis, 2005 9:25

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Wyjaśniłem już powyżej jak ja rozumiem tego *******i niczego innego niezamierzam pisać poza tym co już napisałem. Proteus odbijał piłeczkę i nazwałem taką zabawę (a nie jego) po imieniu.
Pozdrawiam
wars98

Pią 18 Lis, 2005 10:22

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

moze i tak... ale zyjemy w XXI wieku i nawet wojny zaczynaja byc "inteligentne" Uśmiech
wiec i poziom rywalizacji powinien byc wyzszy.
bez wzgledu na animozje spotkamy sie gdzies z naszymi adwersarzami w tej lub innej sztolni i co? Uśmiech bedzie glupio...
mysle ze sprawa jest jasna. wszyscy zrozumieli intencje wszystkich Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pią 18 Lis, 2005 11:53

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wars98 napisał:

Kreciu. Wyciął i Ciebie... Hehe... A to palant Exclamation
wars98 Razz


Ales Ty Warsiu uparty... No, nie opowiadaj, ze chodzilo Ci o okreslenie nazwy czynnosci.
Przeciez nikt Ciebie nie atakuje, chcemy tylko w jakis sposb zalatwic sprawe, naszym zdaniem konieczna do zalatwienia. Ubedzie Ci cos? Nie obrazaj naszej i swojej inetligencji. Rolling Eyes Rolling Eyes Wink

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 18 Lis, 2005 13:03

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam! Bardzo szczęśliwy
Panowie! Są pewne granice. Mojego zdania nie będę specjalnie dla Was dwóch zmieniał. Wybacznie mi to. Wyjaśniłem już co miałem na myśli, a że Wam się widzi inaczej to już Wasz problem, a nie mój.
Jakbym napisał k****, to byście pewnie myśleli, że mam na myśli panienkę spod latarni trudniącą się najstarszym zawodem świata, a ja tymczasem miałbym na myśli zwykłą ordynarną krzywą - bo to z włoskiego: curva, np. Attenzione! Curva pericolosa! Czyli z polskiego na nasze: Uwaga! Niebezpieczny zakręt!
Znacie Panowie dewizę orderu podwiązki? Jak nic pasuje ona do tej sytuacji.
Pozdrawiam
wars98

Pią 18 Lis, 2005 15:51

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Warsiu Rolling Eyes Rolling Eyes
Masz mozliwosc edytowania swoich postow. To uzyj tej opcji i nie dawaj niepotrzebnych argumentow. To o to chodzi Wink

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 18 Lis, 2005 16:09

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kreciu. To trzeba było tak od razu... A Ty gdzieś opłotkami... Poprawię byle Wam dogodzić... Wink Laughing
Załatwione... Mr. Green
Pozdr. wars98

Pią 18 Lis, 2005 16:11

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Warsiu,
Nie nam dwom. Nam wszystkim. Dla dobra sprawy. Laughing Laughing Laughing

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pią 18 Lis, 2005 16:14

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Warsiu uspokuj się troche. To forum publiczne i wymaga minimum kultury. Proszę o nie wyzywanie kogoś na forum.
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pon 21 Lis, 2005 13:28

Powrót do góry
wars98
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki




Posty: 1022
Skąd: Z Marsa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Prezes! Napisałem stosowne wyjaśnienie i to zamyka sprawę. Nigdzie tu nie ma wyzywania.
Pozdrawiam
wars98

Pon 21 Lis, 2005 13:37

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.