| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YoWheris
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 114
Skąd: Kościan/Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Propozycje do OH

Witam
Proponuję by w gazecie na początku tj. gdzieś za spisem treści znaleść by się mogly doniesienia z Polski i ze Swiata. Co mam na myśli? Chodzi o róźne info np. o rozpoczętych badaniach archeologicznych, znaleziskach archeo, ciekawych spotkanianiach lub zlotach które odbyly się w okresie od ostatniego wydania gazety i informacje o planowanych wydarzeniach. Kojarzę że chyba kiedyś takie rozwiązanie widzialem w gazecie chyba "Archeologia Żywa". Wiem że wielu czytelników chce wiedzieć co w kraju/świecie sie dzieje. Tak jak np. ja, na samym początku zawsze sprawdzalem stronę z tym opisem. Nie wiem na ile macie kontakt z różnynymi instytucjami, by można bylo zrealizować takowy "projekt". Część o spotkaniach i integracjach zapewne możnaby wziąść z doniesień na forum lecz co do odkryć i prowadzonych badań archeo oraz ich przebiegu pewnie trzebaby było mieć bezpośredni kontakt z Konserwatorami zabytków z całej Polski. Proszę o analizę mojej propozycji a także o informację o waszej decyzji.
Pozdrawiam

_________________
YoWheris

Sro 16 Lis, 2005 9:37

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomysł fajny jak najbardziej popieram.
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Sro 16 Lis, 2005 9:41

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

czesc YoWheris
pomysl dobry oczywiscie. da czytelnikom poczucie gazety zywej i biezacej. tylko problem jest taki ze OH wychodza co 2 miesiace. czasami informacje o imprezach straca na aktualnosci. czasami zas nie da sie z 2 miesiecznym wyprzedzeniem dostarczyc informacje. czasami zmieniaja sie terminy... ale fakt, tego typu "ogloszenia" powinny byc. OH ma duze pole do popisu bo tematyka pisma nie ogranicza sie tylko do jednego tematu. Historia to duza dziedzina.
Ja sobie mysle ze taki dwumiesiecznik powinien miec 200 stron Uśmiech

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 16 Lis, 2005 10:06

Powrót do góry
YoWheris
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 114
Skąd: Kościan/Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Kudi. Do do spotkań czy zlotów masz tu rację. Nie zawsze można z takim wyprzedzeniem dużym coś zorganizować. Ale jak wiadomo są ogranizowane różne rekonstrukcje o których wiadomo dużo wcześniej, takowe możnaby ująć w gazetce. Co to objętości 200 stron to jak najbardziej popieram tyle że pewnie byłoby dużo drożej.
_________________
YoWheris

Czw 17 Lis, 2005 20:51

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.