| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zubek napisał:
Ok
RZ


No, to w spokoju mogę jechać na wakacje Mr. Green Piwo Piwo Piwo

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Wto 10 Lip, 2012 2:02

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam - czy temat:
68 lat temu żołnierze 2 Korpusu Polskiego zdobyli Monte Cassino z IOH Bot News można " przykleić" do działu DWS i połączyć z " Bitwa o Monte Cassino 1944" - oraz wstawić posty w ten ostatni temat?
Jeżeli tak, to bardzo poproszę.
Pozdrawiam
RZ

Sro 15 Sie, 2012 16:22

Powrót do góry
Zubek
Gość

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Taka supozycja - zwracam się do Pana Marka tak:
Cytat:
A ja nadal czekam na rzeczową odpowiedź w temacie:
68 lat temu żołnierze 2 Korpusu Polskiego zdobyli Monte Cassino
Kolego Marku - albo wiesz, albo nic nie wiesz - a prosiłem, seth również - więc popisz się wreszcie wiedzą...
A co do innych uwag - proszę- nadal czekam na odpowiedź:

Cytat:
Cytat:
A propos Marka:
Cytat:
Tylko zapomina się dodać paru faktów na czele z tym, ze spora część szturmów była zwyczajnie niepotrzebna...

no- a które konkretnie - jakich jednostek, na jakim kierunku?
Cytat:
A wybicie polskich komandosów rzuconych do ataku jak zwykła piechota to jak mniemam głęboki zamysł taktyczny dowództwa?

Aha - a konkretniej, tak bardziej w detalach?
Cytat:
Niech sobie Kolega daruje te smętne refleksje - że zgineło "tylko" niespełna tysiąc ... jeżeli ich śmierć była niepotrzebna to ja dziękuje za takie "popisy" dowództwa czy nie wiadomo kogo...

Proponuję przeliczyć procent strat nieodwracalnych i strat bojowych w ogóle ( znane pojęcia chyba?) do liczby wojsk biorących udział w tej operacji 2 KP... To takie wskaźniki operacyjne, rzutujące na ocenę danej operacji... Więc???
Cytat:
Przecież o czym warto wiedzieć krytyka gen Andersa przez ówczesnego NW - gen Sosnkowskiego sprowadzała się właśnie - poza kwestią naruszenia kompetencji - do tego, że NIEPOTRZEBNIE szafowano życie żołnierzy...rzucając ich do szturmu wtedy gdy Niemcy po prostu musieli się z bronionej pozycji wycofać...

A konkretnie - gdzie i w jaki sposób gen. Sosnkowski krytykował gen. Andersa? ( Poza relacją gen. Andersowej w jej wspomnieniach?)
I jakie naruszenie kompetencji?
I jaki szturm na wycofujących się Niemców? Który to?
Poproszę o skonkretyzowanie tych twierdzeń


To było 24 maja - i nadal żadnego wyjaśnienia...

Poproszę o umotywowaną odpowiedź, uzasadnienie swoich tez i przytoczenie literatury przedmiotu, skąd pobrałeś te rewelacje.
Albo nie wiesz - tak po prostu - więc przyznaj to - i nie wcinaj się w poważną i w miarę merytoryczną dyskusję, bo szkoda czasu.

Pozdrawiam
PS – propos spamu – moderator był uprzejmy napisać tak:
mboro napisał:
Dla Ciebie, Marek i dla Ciebie, Zubek przytaczam pod rozwagę cytat z pewnego polskiego filmu.

Radzę go sobie dobrze przemyśleć, bo nie tylko mnie kończy się już cierpliwość.

Forum to nie piaskownica...

Cytat:
Cokolwiek pan będzie czynić środkami regulaminowymi, będę tolerował; natomiast na żadne brutalizowanie i pastwienie się nie pozwolę i przeciwstawię się temu z całą stanowczością...


Jasne – zatem pytam - zgodnie z regulaminem Forum:
Cytat:
I. O regulaminie.

1. Regulamin jest zbiorem zasad, których przestrzeganie ma pozwolić wykorzystać narzędzie jakim jest forum www.ioh.pl w sposób optymalny.
2. Forum służy szeroko pojętej wymianie poglądów i opinii, jednak należy swoje wypowiedzi umotywować lub w przypadku podejmowania kontrowersyjnego czy też mało znanego faktu podać źródło swoich informacji.



Więc wg regulaminu - kolego - albo wiesz, albo nie wiesz.
Jeśli nie wiesz, to nie zabieraj głosu w poważnej dyskusji, jeżeli wiesz - to wyjaśnij, uzasadnij, podaj literaturę – o to cały czas proszę.
Postawiłeś tezy - to czas je uzasadnić, to proste.

I nie udawaj, że nie wiesz, czego domaga się inny user – zgodnie z regulaminem
Czekam

A on bzdety pisze, zamiast ad meriti - to co na to moderatorzy, skoro to wbrew regulaminowi?
Pozdrawiam
RZ

Czw 30 Sie, 2012 22:51

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No cóż powiadają, że nadmiar obcowania z regulaminami itp Uśmiech wypala i wypacza spojrzenie człowieka - jak widać powyzej komuś chyba naprawdę zaszkodziło. Userze Zubek czy ty nie potrafisz w swej małostkowowści dostrzec, ze przy takim stawianiu sprawy, że o wyjątkowo mało kulturalnych uwagach personalnych ( o których nie raczsz pamietać) NIKT za chwile za Waszmością gadac nie będzie chciał? Zastanów się człowieku bo sam łamiesz regulamin tego forum o czym w swj obłudzie nie chcesz pamiętać.
Jak rozumiem znalazłeś w nim lukę, która pozwala spamować ?
Ot myśliciel...

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 31 Sie, 2012 9:43

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie spokój, bo będę kasował posty... Smutny
_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Pią 31 Sie, 2012 12:12

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Występuję zatem z wnioskiem o zmianę regulaminu o następujący punkt nr. 18 w Postanowienia ogólne;

Zakazane jest upublicznianie wiadomości prywatnych których adresatem jest dany Użytkownik forum. Takie działania naruszają prywatność innych Użytkowników, bowiem polegają na zbieraniu, przetwarzaniu i rozpowszechnianiu informacji o innych Użytkownikach bez ich wyraźnej zgody

Zmodyfikowałem podpunkt e w punkcie 4. Taka zmiana regulaminu jest koniecznością Sam padłem ofiarą takich działań, gdzie małostkowy i ograniczony umysłowo użytkownik rozsyłał wyjątki z mojej prywatnej korespondencji, oraz upubliczniał ją na forum.
Nalegam zatem na wprowadzenie zmian w regulaminie aby podobne przypadki w przyszłości nie miały miejsca a Użytkownik który łamie zasady korespondencji prywatnej i upublicznia ją w jakikolwiek sposób był usuwany z forum

Pią 31 Sie, 2012 17:02

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

????? To chyba jakiś żart? Regularnie na PW czy maila otrzymuje bluzgi i groźby (ostatnio mniej bo dyskusja na forum umarła)- jeżeli o tym wspomnę i upublicznię to wylecę z forum? Wystarczy trochę inteligencji oraz kultury przy pisaniu wiadomości i nie ma co się obawiać jej upublicznienia! Jeżeli wypisujesz coś, czego się wstydzisz to już Twój problem. Jaki zakaz będzie następny? Może za posiadanie innego poglądu?
_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pią 31 Sie, 2012 18:24

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;


Cytat:
eżeli wypisujesz coś, czego się wstydzisz to już Twój problem.


Odniosłem się do konkretnego wpisu. Vide Zubek. Jeżeli napiszę do Ciebie na priwa, że uważam PPS za durną lewacką komórkę, która w sprzyjających dla siebie okolicznościach zawarła pakt z PPR, a Ty wykorzystasz to w otwartej dyskusji na forum, aby zdyskredytować inne głoszone przeze mnie poglądy, to czy wówczas możemy mówić o wstydzie Rolling Eyes Czy o manipulacji prywatną wiadomością Question Uważaj na słowa red25, bo możesz być bardziej czerwony niż myślisz.
No chyba że jesteś na jakieś smyczy która sugeruje Tobie udział w tej dyskusji.

Pią 31 Sie, 2012 18:41

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Licz się ze słowami kolego - gróźb się nie boję. Nie tacy jak ty próbowali mnie straszyć i nic im się nie udało. Jak widzę masz problemy w kontaktami z ludźmi ale to się leczy. Zakazami i groźbami już to forum rozwaliliście - jak chcesz się tak dalej bawić to idź do piaskownicy bo tutaj, w większości są ludzie których interesuje rzeczowa dyskusja.

Miłej kuracji


Czołg

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pią 31 Sie, 2012 19:09

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;

Cytat:
Licz się ze słowami kolego - gróźb się nie boję.



Chyba żartujesz Laughing Czerwony czerwonego zawsze zrozumie. Jak widać na trockistę trafiłem Laughing

red25;

Cytat:
Jak widzę masz problemy w kontaktami z ludźmi ale to się leczy.



Z ludźmi mam kontakty wielce OK. Ze śmieciami różnie bywa.

red25;

Cytat:
jak chcesz się tak dalej bawić to idź do piaskownicy bo tutaj, w większości są ludzie których interesuje rzeczowa dyskusja.



Na pewno do mnie mówisz Question I w tym co mówisz jesteś przed sobą samym uczciwy Question Red25 powiem po męsku nie bądź faja. Bo ja w tym co robię na forum IOH jestem bezwzględnie szczery. Natomiast w tym co piszę do np. Ciebie, w wiadomości prywatnej nt. innego Użytkownika, przykładowego reda25, jak sam tytuł wskazuje, nie koniecznie chcę łamać regulamin wobec czego padają słowa niecenzuralne a opinia o tymże jest druzgocąca. I co wtedy Question
Nie rozumiesz zasady prywatności czy tylko udajesz przysłowiowego głupa Question

A tak poza tym, czy ty, nie powinno być pisane z wielkiej litery ? Chociażby przez wzgląd na szacunek dla adwersarza?

Nie życzę Tobie ( z dużej litery) miłej kuracji, bo mimo smyczy jaką masz na szyi dobrze Tobie ( znów z dużej litery) życzę.

Pią 31 Sie, 2012 19:33

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

"Z ludźmi mam kontakty wielce OK. Ze śmieciami różnie bywa."


Mam grubą skórę więc słowa tego osobnika (kolegą trudno go nazwać) mnie nie tykają ale nazywane osób piszących na forum per "śmiecie" to chyba złamanie regulaminu? Na forum nie od dzisiaj są ludzie którym wszystko uchodzi bezkarnie ale jest chyba granica tego kolesiostwa? Oficjalnie zwracam się o naganę dla tego osobnika

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pią 31 Sie, 2012 19:50

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;

Cytat:
Oficjalnie zwracam się o naganę dla tego osobnika



Popieram ten wniosek. Jakkolwiek określenie per "śmieć" nie odnosiło się do reda25. Nic nie poradzę na to, że nie zrozumiał tego co piszę i o jakim zjawisku piszę. Jakkolwiek zabrał głos w dyskusji i poczuł się urażony( mimo że nie zrozumiał zjawiska operowania wiadomością prywatną na forum IOH), wnioskuję za zbanowaniem usera o nicku seth, Mój wniosek proszę traktować jak jak najbardziej zasadny.

Pią 31 Sie, 2012 19:58

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie - proponuję pokój/rozejm boży Uśmiech - ostatnio na forum zapanowała bardzo zła atmosfera i czas z tym raz na zawsze skończyć.
Jesteście obaj na forum bardzo potrzebni, wasze zainteresowania są raczej rózne więc nie ma sensu tworzenie kolejnego konfliktu wynikłego ze zwyczajnego nieporozumienia... bo jestem pewien, ze Sethowi chodziło o rodzaj oogólnienia, który Red25 zinterpretował za bardzo osobiście...
Powtórzę jeszcze raz - obydwaj jesteście tu bardzo potrzebni więc może zaprzestańmy dalszych awantur na tym forum?
Może czas popracować nie nad odpieraniem napaści i awanturami a nad tym, żeby po prostu przyjemnie spędzać tu czas? Akurat obydwaj jak mało kto możecie się do tego przyczynić i dla siebie i dla innych. Piwo Piwo Piwo
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 31 Sie, 2012 20:59

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

marek8888;

Cytat:
Akurat obydwaj jak mało kto możecie się do tego przyczynić i dla siebie i dla innych.



Z mojej strony zgoda. Przy czym nadal popieram wniosek reda25;

Cytat:
Oficjalnie zwracam się o naganę dla tego osobnika



Niebyłemu loslosowi się nie udało, ale przecież kropla drąży skałę. Ban, a przynajmniej upomnienie dla setha. Ten "osobnik" to ja. A ten czerwony to człowiek. Uszanujmy prośbę człowieka, wszak za nim stoją oczekiwania innych userów tak wrażliwych na ;

red25;

Cytat:
Na forum nie od dzisiaj są ludzie którym wszystko uchodzi bezkarnie ale jest chyba granica tego kolesiostwa?



Popieranie tych niby lepszych, szytych wiatrem kolesi, którym wszystko na forum wolno. Nagana dla setha to konieczność aby forum IOH rozwijało się tak jak nasze państwo, bez napięć i w miłej atmosferze.

Pią 31 Sie, 2012 21:13

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To nasze państwo tak się prężnie rozwija ? Uśmiech Dajcie spokój z tymi naganami i zabierajcie się do roboty w swoich wątkach Uśmiech
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pią 31 Sie, 2012 21:27

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

seth napisał:
Występuję zatem z wnioskiem o zmianę regulaminu o następujący punkt nr. 18 w Postanowienia ogólne;

Zakazane jest upublicznianie wiadomości prywatnych których adresatem jest dany Użytkownik forum. Takie działania naruszają prywatność innych Użytkowników, bowiem polegają na zbieraniu, przetwarzaniu i rozpowszechnianiu informacji o innych Użytkownikach bez ich wyraźnej zgody

Zmodyfikowałem podpunkt e w punkcie 4. Taka zmiana regulaminu jest koniecznością Sam padłem ofiarą takich działań, gdzie małostkowy i ograniczony umysłowo użytkownik rozsyłał wyjątki z mojej prywatnej korespondencji, oraz upubliczniał ją na forum.
Nalegam zatem na wprowadzenie zmian w regulaminie aby podobne przypadki w przyszłości nie miały miejsca a Użytkownik który łamie zasady korespondencji prywatnej i upublicznia ją w jakikolwiek sposób był usuwany z forum


tak to jest racja , będzie wprowadzone, acz wydaje się oczywiste że korespondencja prywatna jest święta – bo czy trzeba komuś mówić - nie otwieraj cudzych listów, nie czytaj ich ?
ale to na przyszłość ponieważ to zjawisko tu nie zaszło,

Sob 01 Wrz, 2012 12:13

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

szponiasty;

Cytat:
ale to na przyszłość ponieważ to zjawisko tu nie zaszło,



W przypadku Zubka faktycznie do tego nie doszło. Jednak wcześniej taka sytuacja miała miejsce. Są wśród nas użytkownicy dla których Twoje stwierdzenie ;

Cytat:
, acz wydaje się oczywiste że korespondencja prywatna jest święta


......nic nie znaczy. Taka bezkarność musi być regulaminowo ukrócona.

Sob 01 Wrz, 2012 14:32

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

szponiasty napisał:
seth napisał:
Występuję zatem z wnioskiem o zmianę regulaminu o następujący punkt nr. 18 w Postanowienia ogólne;

Zakazane jest upublicznianie wiadomości prywatnych których adresatem jest dany Użytkownik forum. Takie działania naruszają prywatność innych Użytkowników, bowiem polegają na zbieraniu, przetwarzaniu i rozpowszechnianiu informacji o innych Użytkownikach bez ich wyraźnej zgody

Zmodyfikowałem podpunkt e w punkcie 4. Taka zmiana regulaminu jest koniecznością Sam padłem ofiarą takich działań, gdzie małostkowy i ograniczony umysłowo użytkownik rozsyłał wyjątki z mojej prywatnej korespondencji, oraz upubliczniał ją na forum.
Nalegam zatem na wprowadzenie zmian w regulaminie aby podobne przypadki w przyszłości nie miały miejsca a Użytkownik który łamie zasady korespondencji prywatnej i upublicznia ją w jakikolwiek sposób był usuwany z forum


tak to jest racja , będzie wprowadzone, acz wydaje się oczywiste że korespondencja prywatna jest święta – bo czy trzeba komuś mówić - nie otwieraj cudzych listów, nie czytaj ich ?
ale to na przyszłość ponieważ to zjawisko tu nie zaszło,



Jako adresat to ja jestem właścicielem listu i jako taki mam prawo do decyzji co z nim zrobię - czy ja upublicznie list w którymi ktoś mi grozi lub wypisuje inne brednie to wylecę z forum?

A tak przy okazji, skoro już sam wódz zabrał głos to może zaważy coś ważniejszego niż "złamanie tajemnicy świętej korespondencji" - po raz kolejny doszło do zachowania karygodnego a reakcji nie ma....

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Sob 01 Wrz, 2012 17:29

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Red - z całym szacunkiem - dlaczego chcesz rozwijać temat który nic nie wniesie na tym forum ? Różne dziwne osobniki na tym forum tytułem przykładu zarzucali mi - różne "cuda" Uśmiech ale akurat to mnie nie grzeje nie ziębi... Uśmiech mogę sie z Tobą nie zgadzać ale uważam, ze w swoich specjalnościach masz coś do powiedzenia na tym forum - moim zdaniem warto... Ale z całym szacunkiem - nie szukaj zwady mniemanej gdy jej tak naprawdę nie ma...
Pozdrawiam

Ps/ Zaniechajmy formuły proponowaj przez różnych dzoiwnych osobników i skupmy się na wykorzystaniu potencjału...
To tyle...
Pozdrawiam
Marek8888

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Nie 02 Wrz, 2012 2:54

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tak , wieczorem zamknę wątek, a dzień później anihilacja.

Nie 02 Wrz, 2012 11:18

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

1. To prywatne forum i jeżeli właścicielom nie przeszkadza ktoś kto łamie nie tylko regulamin ale podstawowe zasady kultury to już inna bajka.

2. Jestem na tym forum już prawie 3 lata bo moja pasja jest historia, niestety za sprawą kilku osób to forum zamiera - jak ktoś ma wątpliwości to wystarczy sprawdzić ile i jakie tematy były aktywne rok czy dwa lata temu a co się dzieje teraz. Gdyby nie konkursy (i to nie we wszystkich działach) forum praktycznie by zamarło. Ile osób, które swoja osobą i wiedza wzbogadzały to forum odeszło lub zminimalizowało udział? No cóż to prywatne forum i działa tak jak chce właściciel.

3, Lubić się nie musimy - szanować powinniśmy bo inaczej dyskusja traci sens. Osobnik Seth pokazał jak szanuje innych....


Z poważaniem

R

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Nie 02 Wrz, 2012 17:00

Powrót do góry
ALF
Major

Major





Posty: 1637
Pochwał: 1
Skąd: Mysłakowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25 napisał:
Lubić się nie musimy - szanować powinniśmy bo inaczej dyskusja traci sens. Osobnik Seth pokazał jak szanuje innych....


Piszesz o szacunku, a w tym samym zdaniu wyrażasz jego brak. Ma to jakiś sens? Evil or Very Mad Kciuk w dół

_________________
Serdecznie Pozdrawiam
Jacek
I.K.O.W. 1885-1945

Nie 02 Wrz, 2012 17:07

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wróciłem po dość długiej przerwie...i nic sie nie zmieniło,a szkoda Smutny .
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Nie 02 Wrz, 2012 17:52

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

ALF napisał:
red25 napisał:
Lubić się nie musimy - szanować powinniśmy bo inaczej dyskusja traci sens. Osobnik Seth pokazał jak szanuje innych....


Piszesz o szacunku, a w tym samym zdaniu wyrażasz jego brak. Ma to jakiś sens? Evil or Very Mad Kciuk w dół



Słowo osobnik nie jest wulgarne ani obraźliwe - przynajmniej ja nie znam takiego jego znaczenia. Raczej nie nazwę słowem "kolega" kogoś kto o innych pisze per "śmiecie". To, że mi grozi i próbuje obrazić na mnie wrażenia nie robi. Inni za podobne odzywki dostaję kreskę, on nie. Jak napisał Zeus - nic się nie zmienia. A szkoda bo to wartościowe forum

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Nie 02 Wrz, 2012 18:36

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

red25;

Cytat:
. Osobnik Seth pokazał jak szanuje innych....



Człowiek red25 nakręcił się sam. Z szacunkiem jest tak; szanuj innych, a oni będą szanować Ciebie. Ja z tym zjawiskiem problemu nie mam.
O Tobie nic złego powiedzieć nie mogę. Jesteś wszechstronnym użytkownikiem, dysponujesz gruntowną wiedzą w tematach związanych z ruchem lewicowym, na pewno wiele się od Ciebie dowiedziałem.
Chciałbym wierzyć że Twój napad na "osobnika seth" wynika li tylko ze złej woli, a nie z podszeptu innych.

Nadal podtrzymuję wniosek użytkownika reda25 o ostrzeżenie za obraźliwe, w Jego mniemaniu zachowanie i określenia. Jeżeli takie ostrzeżenie pozwoli mu spokojnie działać na forum IOH, należy takie zatwierdzić.

Nie 02 Wrz, 2012 18:37

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.