| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Widze ze nie otrzymam tu miarodajnej odpowiedzi od osob odpowiedzialnych. Rolling Eyes
Pomijajac spory wylacznie traffic dla zycia co niektorych userow odnosnie bycia w temacie, dochodze do wniosku iz albo brak konceptu, albo ignorancja.
Niemniej uwazalem ze fakt blokady/ filtrowania wulgaryzmu jest indeksowany bez przynaleznie.
I bez wzgledu czy istnieja tzw. "zrodla wikipedii" czy tez nie.
po

Pią 11 Lut, 2011 0:00

Powrót do góry
żukow
Major

Major




Posty: 1876
Pochwał: 4
Skąd: Bidziny
Archiwum: Prokuratury we Wrocławiu
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cóż, tak ja pisałem, jeśli aż tak ci na tej sprawie zależy, to zgłoś się bezpośrednio do administracji forum. Poza tym, jeśli jest tak jak myślę, mechanizm blokady wulgaryzmów jest zaprogramowany na wykrycie ich bezpośrednio w postach (a jestem przekonany, że na pewno tak jest, gdyż wykropkowało by to i owo), nie zaś w podpisach, przynajmniej mówię to z własnego doświadczenia z innych for internetowych, których kilka administrowałem. No ale tak czy siak nie zmieniam swojego zdania na temat podpisu kolegi twer49. Moglibyśmy wlepić jakąś karę tylko temu, który swym podpisem złamał np. powszechnie przyjęte prawdy moralne, własnymi słowami obraził bądź zniesławił inną osobę itp.
_________________
"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "
— Tupac Amaru Shakur

Pią 11 Lut, 2011 0:19

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@zukow,
prosze, please, bitte, ja praszu tiebia..zaciagnij reczny. Wink
Temat jest jedno badz dwu zdaniowy do wyswietlenia przez strony odpowiedzialne. Naturalnie kazdy moze cos dodac lecz nie w takiej skali. To ze akuratnie twer jest w obrazku nie ma znaczenia zaczepnego. Rownie dobrze mogly byc kowalski.
Przyjmij to prosze jako jedna z procedur ktora staram sie precyzowac. A o tych ostatnio glosno..

po

Pią 11 Lut, 2011 0:48

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marcor, właśnie nad tym myślimy. Trochę cierpliwości, nie jesteśmy tak sprawni jak polskie sądy Wyluzowany

Pią 11 Lut, 2011 16:34

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann




Posty: 920
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grot,
nie wiem nad czym tu myslec. Uzywajac standartowo w poscie k...a, zadziala automatyczny filter, przez was ustalony jako wychwyt slow wulgarnych.
Dlaczego nie widac jego dzialania w podpisie ?!
Wychodze z zalozenia, ze jesli filtrujemy, to filtrujemy wszystko. Bez wzgledu na przynaleznosc, pozycje, rase, narodowosc .

hth

Pon 14 Lut, 2011 0:41

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.