| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Borynio
Sierżant

Sierżant




Posty: 84
Skąd: Krajenka
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wpadka filmowa?

Witam Serdecznie.

Jakiś czas temu obejrzałem sobie po raz kolejny film Pt. „Stacja Arktyczna Zebra” i co mnie w nim zaciekawiło, to uzbrojenie rosyjskich spadochroniarzy. Czy to były MP40? Bo takie odniosłem wrażenie. Może ktoś z Was widział ten film i mógłby mnie oświecić? Czy miałem przywidzenie, czy faktycznie walnęli głupotę?

A tak przy okazji, to może ktoś jeszcze widział podobne wpadki w innych filmach?

Pozdrawiam wszystkich.

Wto 08 Lis, 2005 18:42

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam właśnie
oglądam fotki z tego filmu i żeczywiście wygląda jak niemiecki MP40 Exclamation Exclamation
Co jest w tym bardzo dziwne jeśli radzieccy spadochroniaże mają w uzbrojeniu niemiecki karabin.
Tak widziałem w filmie "złoto dezeterów" czy jakoś tak miała byc pantera a w sadzili T 34 rosyjski czołg 8)
Pozdrawiam Piwo Piwo Piwo Piwo Sylwek Mr. Green

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Wto 08 Lis, 2005 19:21

Powrót do góry
Borynio
Sierżant

Sierżant




Posty: 84
Skąd: Krajenka
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No właściwie to niby nic dziwnego by nie była, tylko, że amerykanie mają swoje M16-stki, to i rosjanom bardziej by przystoił kałach. Tym bardziej, że chodziło o satelitę, a to już raczej nie te lata. Wink

Zdrówka życzę Piwo

Wto 08 Lis, 2005 20:50

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oj tam, czepiacie się. Primo amerykanei nie mająpojęcia o historii, zawsze w filamch pantery czy tygrysy grały jakieś amerykańce okute w blachy. U rosjan przynajmniej widać było od razu co to jest i do kogo zaraz otworzy ogień. w amerykańskich Ardenach fajne są pantery z charakterystyczną powojenną wieżą z radiostacją w zadku...
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 09 Lis, 2005 1:19

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.