| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

KRYPTOREKLAMA

Mam nadzieje, ze TU nikt sie nie boi slow. Otoz (bynajmniej nie przypadkowo) zajrzalem sobie na portal pewnego sz.....ca i ze zdumieniem wyczytalem "zajawke" nowego numeru. Wsrod kolejnych odcinkow poboznych zyczen i bajkopisarstwa o rozkopywaniu przez wroclawski desant mego miasta natknalem, sie na omowienie artykulu o Sokolowsku. Na tyle mnie to zezlilo, ze postanowilem po kilkumiesiecznej przerwie znowu "im" cos wytknac. Ponizej przedstawiam jak koncza sie "wytyki" kierowanej do pewnej kolorowej gazetki. Milej lektury Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=238402

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 03 Lis, 2005 14:40

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się, taki sposób ucinania dyskusji występuje na wielu forach, a nawet były momenty kiedy OH się do niego zbliżyło - na samym początku, za czasów min. Nemo.
Co do meritum tamtej dyskusji: nie czytałem żadnego numeru Odkrywcy (czy jak się to nazywa) i nie mogę porównać tego z OH pod względem oparcia źródłowego. Ale w OH jest z tym krucho. przynajmneij z podawaniem źródeł, moze z dostępem juz nie. Ale czytelnik musi wiedzieć skąd autro czerpie to i owo. A zarzuty odnośnie braku podparcia źródłowego w sytuacji negowania czyichś ustaleń (nierzadko naukowych)... coż, wystarczy poczytać moje komentarze do kolejnych numerów OH...

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Czw 03 Lis, 2005 19:14

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ijonie,
Tym, ze piszacy tekst o Sokolowsku nie poda zrodel to ja sie nie przejmuje. Trudno bowiem podac za zrodlo kiepski przewodnik. Tym bardziej, ze sam tekst to bardziej beletrystyka niz cos powaznego.
Ze dyskusje ucieli? No, coz... jakos przeboleje Rolling Eyes , a i radzic sobie z tym tez umiem.
A skoro poruszyles sprawe zrodel i wiarygodnosci w OH to powiem Ci, ze majac - jako (byly) wieloletni czytelnik "O" mam skale porownawcza. Na tym tle OH wypadaja moim zdaniem calkiem niezle co nie oznacza, ze nie ma i tu pewnych brakow. Ale jak na razie daje sie czytac. Wiecej - chce sie czytac.

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Czw 03 Lis, 2005 19:23

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.