| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptasznik63
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Opinia

Proszę o kilka słów na temat Garrett-a ACE 250.Zaczynam dopiero przygodę i nie ukrywam jestem zielony.Pozdrawiam

Pią 12 Lis, 2010 15:49

Powrót do góry
paweł333
Chorąży

Chorąży





Posty: 155
Skąd: Mazowsze Północne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukaj w tematach już istniejących(skorzystaj z wyszukiwarki-u góry strony).Jest to sprzęt popularny więc i opinii na jego temat też jest sporo.
Pozdrawiam.

Pią 12 Lis, 2010 17:32

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sam od niego zaczynałem... Uśmiech Jest to chyba jeden z najlepszych na początek wykrywaczy, solidnie zbudowany, ma pin point. Jest tylko trochę płytki. Ogólnie polecam ten wykrywacz. No i obsługa jest bardzo prosta.

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Pią 12 Lis, 2010 18:10

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Temat pojawiający się dość często w tym dziale - trzeba poszukać.
Pozdrawiam

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Sob 13 Lis, 2010 12:38

Powrót do góry
sharp
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wykrywacz metali , szczególnie dla początkującego .Szczerze polecam!

Pon 29 Lis, 2010 11:42

Powrót do góry
Strugu
Porucznik

Porucznik




Posty: 651
Pochwał: 3
Skąd: Przemyśl
Archiwum: Rozkradli Niemcy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo kilometrów natrzaskasz zanim coś nim znajdziesz, tak jak poprzednicy wspomnieli jest okropnie płytki, wyciąga głównie fanty które leżą praktycznie na wierzchu.

Pią 03 Gru, 2010 20:18

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Strugu - bez przesady.

Jeżeli już fanty wyciąga, to na takiej głębokości, gdzie jest ich najwięcej i jako sprzęt na początek spokojnie wystarczy.

Aktualnie ma go mój znajomy i przez kilka lat nie może się z nim rozstać - choć ma pieniążki, czyli możliwość zmiany na lepszy detektor.

_________________
Historia to... przygoda!

Pią 03 Gru, 2010 20:31

Powrót do góry
okrezna1
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 18
Skąd: PL
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na monetki i drobnice kolorową jak najbardziej bdb detektor.

Pią 03 Gru, 2010 21:14

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeżeli już fanty wyciąga, to na takiej głębokości, gdzie jest ich najwięcej i jako sprzęt na początek spokojnie wystarczy.

Nie spodziwalbys sie ile na przechodzonym przez takie sprzety potrafi zostac....
Ja po ostatnich wyjazdach na "mikromonetki" zmienilem znacznie styl i dopiero teraz widze co mozna wyciagnac z lepszego sprzetu-Minelaba czy XP.
Caly czas czekam na "monetkowego" Rutusa-ktory w/g Arka ma im niewiele ustepowac, ale to sprawdzimy chyba dopiero na wiosne...


Cytat:
przez kilka lat nie może się z nim rozstać - choć ma pieniążki, czyli możliwość zmiany na lepszy detektor.

Bo nie wie ile traci...

Cytat:
Na monetki i drobnice kolorową jak najbardziej bdb detektor.

Okreslilbym-"dosc dobry" -na monetki
Dla poczatkujacego OK

Nie 05 Gru, 2010 1:09

Powrót do góry
hubal5
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 13
Pochwał: 1
Skąd: Koszalin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam takiego kolegę o ksywie "BLADY" jest to gość który używa ace 250 od paru lat.
Osobiście używałem ACE 250 ale zniesmaczony fałszywymi sygnałami przesiadłem się na GTI 2500 i jestem zadowolony ale w znajdowaniu fantów daleko mi do niego.
Ten Gość po prostu zawstydza wszystkich na wyjazdach a często jeździmy w większym gronie i w użytkowaniu są różne wykrywacze w większości z wyższej półki.
Facet po prostu znajduje fanty w miejscu gdzie wcześniej przeszli goście ze sprzętem za 3,4 i 5 tysięcy i wykopuje po nich super fanty.
Uważam zatem ,że doświadczenie jest jednym podstawowych kryteriów skuteczności w poszukiwaniach.


Pozdr.

_________________
Jan Himilsbach mawiał: "Picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości".

Pią 10 Gru, 2010 1:39

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze cos takiego jak fart i "Jonasz"

Co do fartownych-mam kolege ktory niewazne czym-zawsze wytarga cos ciekawego-a nawet nie ma wlasnego wykrywacza-pozyczam mu Ace 250 a najczesciej Proxime

Sa i "Jonasze" gdy jestem z takim na wyjezdzie wiadomo od razu ze bedzie totalna lipa...pomo iz koles jest przesympatyczny,bardzo go lubie ....wybacz mi Jasiu!!!! Laughing

Pon 13 Gru, 2010 10:54

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

JMS to ile tego sprzętu masz??.. E-tac, Proxa, kanarek, XP żony, coś jeszcze? Laughing
_________________
Historia to... przygoda!

Pon 13 Gru, 2010 16:36

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

sporo

Rutusy mam jako demonstracyjne-od Firsta przez Plusy,Proxime-razem 6 sztuk
Eksperymentalny Jabel-o wspanialych zasiegach i ssacy monetki-produkt znanego w pewnych kregach inzyniera AndrzejaB.
Dwa militarne PI Nowaka...
+te ktore wymieniles
do tego reczne detektorki...uzbieralo sie tego przez lata....bylo wiecej ale gdy cos okaze sie szajsem-sprzedaje.

Przy okazki-w Makro /na polce-jako towar/ widzialem reczny detektorek dla firm ochroniarskich-uzywam podobnego zamiast pinpointera-a czy ktos uzywa tego z Makro???/

Pon 13 Gru, 2010 18:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.