| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siara45
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 20
Skąd: Nisko-podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Teknetics DELTA 4000--co o nim sadzicie ?

Witam
Poszukuje wykrywacza na monetki i od czasu do czasu wypad na militarke czy Teknetics DELTA 4000 bylby dobrym wyborem ? Jakie macie o nim zdanie ?,latwy w obsludze ? A moze lepiej jakis inny wybrac w cenie delty ?

_________________
SKOTi

Pon 11 Paź, 2010 12:29

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam kolegę!

Deltę posiadałem krótko, ale mogę o nim powiedzieć wyłącznie b. dobre słowa. Obsługa - bardzo, bardzo, bardzo łatwa i prosta. (mogą to potwierdzić nawet filmiki na YT). Produkuje go ta sama firma co Fisher'y, Bounty Hunter'y i inne (First Texas Products), więc jakość również b. dobra. To wykrywacz jak Fisher F4, tylko bez balansu gruntowego. Dodatkowo poprawiono ID przedmiotów. W tej cenie chyba jeden z najgłębszych. Ogólnie wykrywka godna polecenia i bijąca na głowę inne modele.

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Pon 11 Paź, 2010 16:46

Powrót do góry
siara45
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 20
Skąd: Nisko-podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

sie jeszcze zastanawiam bo moge wziasc zamiast delty na raty omege 8000 czy jest sens dokladac drugie tyle ?
_________________
SKOTi

Pon 11 Paź, 2010 18:34

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Omegę posiadam aktualnie osobiście, ze standardową cewką.

To, czy chcesz brać na raty Omegę to Twój wybór, ale jeśli interesują Cię w większości monetki, to Delta spokojnie wystarcza. Omega różni się od Delty jedynie tym, że masz wybór częstotliwości, automatyczny/manualny balans gruntu, inne wykonanie, i kilka innych drobnych szczegółów. Delta i Omega, szczególnie wersje A2, są to nowe wykrywacze, w przeciwieństwie do Gammy czy Alphy. No i w Omedze masz "fisherowską" cewkę 10" - więc masz większy zasięg. Ale on (zasięg) różni się w przypadku poszczególnych detektorów.

Oczywiście, że Omega lepsza, ale poprzeglądaj fora, gdzie piszą, że kosili Deltą boratynki na 30 cm po F75. Delta w tym wypadku spokojnie starczy, zwłaszcza, że jest komplet 11'DD i Delta za 1300 zł z hakiem.

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Pon 11 Paź, 2010 19:00

Powrót do góry
tarcho
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 277
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Deltę mam od pół roku. Na początku trochę mnie denerwowała , jednak po poduczeniu się jej było już naprawdę spoko. Zasięgi 2 cm większe od kanarka , lepsza dyskryminacja , wykonanie , waga itp. Do 1000 pln nie kupiłbym nic innego z nowych wykrywaczy. Sprzedaję tylko dlatego że wpadła kasa na dużo lepszy sprzęt i nie było dyskusji Uśmiech Pozdrawiam

Czw 14 Paź, 2010 18:36

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.