| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro napisał:
Zabrakło, nie zabrakło... ostatecznie wczoraj Deus wjechał Winner
Nie potrafiłem nie sprawdzić czy działa. Poligon doświadczalny przybrał postać najbliższego pola sąsiadującego z parkiem handlowym i znajdującego się w granicach Wrocławia (miejscówka mało wyszukana jak rzadko która). Ustawienia wykrywacza "na oko", program wybrany losowo spośród 9-ciu dostępnych. Wszystko nowe, a tym samym wyczerpujące znamiona chaosu: dźwięki, wskazania, parametry... Efekty owego próbnego odpalenia wykrywacza widoczne na zdjęciu (jakość fantów pomińmy, bo tutaj wyjątkowo chodzi o ilość). Co będzie za trzecim razem? A za piątym? A po przeczytaniu instrukcji obsługi?
Twisted Evil
Precyzji i szybkości sprzętu raczej nie da się opisać... inaczej niż: "ponaddźwiękowy skalpel neurochirurga", a informacji zawartej w dźwiękach jest tyle, że równie dobrze mógłby mówić ludzkim językiem. Mój poprzedni Rutus Argo naprawdę dawał radę, ale Deus to... jakaś magia. Ooo Biorąc dodatkowo pod uwagę, że doświadczony użytkownik zapewniał mnie, że wersja bez słuchawek (którą chwilowo posiadam) jest totalnie upośledzona i praktycznie bezużyteczna, można chyba założyć, że przed rokiem 2020 monet na polach zabraknie. Zszokowany



,,SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE I BEDZIE WAM DANE..........''
Bardzo szczęśliwy Super

Pią 10 Maj, 2013 21:17

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ta buźka z kciukiem wyciągniętym w górę Super należy się raczej Tobie, a i przeprosiny by się przydały, bo przyznam, że kiedy opowiadałeś mi przez telefon w naszej pierwszej rozmowie o możliwościach Deusa uznałem Cię za nieszkodliwego, aczkolwiek bardzo sympatycznego wariata. Wybacz Ukłon
_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Sob 11 Maj, 2013 6:16

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro napisał:
Ta buźka z kciukiem wyciągniętym w górę Super należy się raczej Tobie, a i przeprosiny by się przydały, bo przyznam, że kiedy opowiadałeś mi przez telefon w naszej pierwszej rozmowie o możliwościach Deusa uznałem Cię za nieszkodliwego, aczkolwiek bardzo sympatycznego wariata. Wybacz Ukłon



SPOKO Bardzo szczęśliwy MELDUJ JAK ,,CZOŁG'' WYJEDZIE Z UKRYCIA............. Czołg2
POZDRO I DUŻO ,,ZNAJDEK '' Super

Sob 11 Maj, 2013 9:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.