| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Quattro MP czy Garrett GTI 2500

Biegam od jakiegos czasu...Spodobalo mi sie.Czas kopac glebiej.Ktory z tych dwoch?...Chodzi mi o monety lezace w zasmiecionym i podmoklym gruncie.

Pon 24 Paź, 2005 15:28

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tez interesuje sie tym quattro. Tu jest fajne porownanie ale nie z garetem tylko z explorerem http://www.findmall.com/read.php?3,194900,194900#msg-194900

Pon 24 Paź, 2005 20:03

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z Qatro mialem bardzo malo do czynienia wiec trudno sie wypowiadac.
Osobiscie obstawialbym GTI ze wzgledu ma jego uniwersalnosc-a noz zaczniesz szukac garcow z monetami troche glebiej-wtedy two-box jednak sie przyda...

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Pon 24 Paź, 2005 21:57

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nigdzie w necie nie ma testow tego wykrywacza?...gti owszem, na kazdej stronce.Czy minalaby maja gorsze zasiegi, czy co?...Poza tym ktory jest ''przyjemniejszy'' w obslodze?

Wto 25 Paź, 2005 18:00

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No i z tego co wyczytalem to garrett ma tryb statyczny i dynamiczny, quattro ma tylko dynamike ale pracuje na wielu czestotliwosciach. Obydwa kosztuja kupe szmalu wiec tak jak pisze JMS zwroc uwage na uniwersalnosc. Jednak jako ze ja jestem bardzo leniwy i wiem ze nigdy nie bedzie chcialo mi sie kopac 2 metrowych dolkow wiec napalam sie dalej na tego quattro Wink

Wto 25 Paź, 2005 18:42

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to z uniwersalnoscia Quatro...
_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Wto 25 Paź, 2005 23:12

Powrót do góry
plomber
Sous-lieutenant

Sous-lieutenant




Posty: 216
Pochwał: 1
Skąd: Kołobrzeg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja mam Quattro i najbardziej cenie w nim sondę BFO i pracę na wielu częstotliwosciach. O GTI nic powiedzieć nie mogę bo nie miałem go w rękach.

Czw 27 Paź, 2005 18:09

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jms-bytom napisał:
Nie wiem jak to z uniwersalnoscia Quatro...

No wlasnie. Kto uzywa tego sprzetu? Jaki jest na militarke?

Czw 27 Paź, 2005 20:19

Powrót do góry
j35
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz "złomu",to daruj sobie Quatro,jeśli kolorków (szczególnie drobnicy) to polecam.Różnicę poczujesz szczególnie w zaśmieconym terenie.
Pzdr.

Pon 31 Paź, 2005 21:28

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzieki... juz wiem co biore:).Mam tylko jedno pytanie, czy wykrywacze tej klasy radza sobie z kapslami oraz nakretkami po "ostrej jezdzie na lodce"?

Czw 03 Lis, 2005 10:58

Powrót do góry
j35
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kapsle szybko nauczysz się eliminowac.
Z polmoskami jest troszkę gorzej,bo można się pomylić na początku (niby jesteś pewien ,a tu ..niespodzianka).
Pzdr.

Czw 03 Lis, 2005 22:20

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co ja dzisiaj mialem z tym quatrem Uśmiech. Niby wszystko dobrze... ale okazalo sie ze moja stara wykrywka ma leprze zasiegi Evil or Very Mad.Dobrze ze wpadlem na to ze czulosc na"auto" to nie max.Ale powaznie bylo nie wesolo.Przy okazji... Polowy ikonek nie ma w instrukcji, co one oznaczaja?mowie o domniemanych znaleziskach.

Sob 05 Lis, 2005 0:04

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Masz polska instrukcje? Bo ja w mojej polskiej (do innego wykrywacza) tez nie mialem wielu rzeczy. Nie strasz ze ta wykrywka jest do kitu Smutny bo mam zamir taka kiedys kupic. Napisz cos jeszcze o niej, jak wrazenia z poszukiwan no i co miales wczesniej ze mialo to lepsze osiagi od quattro

Pią 11 Lis, 2005 1:31

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dali polska oraz angielska instrukcje. Tlumaczyl Proscan.W sumie wybiegalem z nia juz 3 zestawy bateri alcaline Uśmiech(nie daja baterii do zestawu...chore! Zniesmaczony ).Musze powiedziez ze jestem naprawde zadowolony.Zasiagi porownywalem z moim geoscanem,quattro gdy ma czulosc ustawiona na "auto"ma podobne, przynajmniej w testach powietrznych.Jednak Po ustawieniu czulosci np.na 18(z 20),testy "powietrzne" nie odbiegaja od scislej czolowki (a moim zdaniem nawet ja przeganiaja Uśmiech ).Znalazlem juz na prawde duzo monet,W prawdzie wiekszosc z prlu i 3 rzeszy,ale pojawiaja sie w miejscach gdzie juz wczesniej szukalem stra wykrywka.Nie biegam na wykopki z linijka...Ale monety zalegajace np. na glebokosci ok 25 cm, nie zaleznie od wielkosci, nie maja po prostu najniejszych szans.ciezko jest je "przegapic".Jeden guzik wykopalem bardzo glebok,wykrywka nie mogla okreslic dokladnie wlasciwosci znaleziska bo zalegal zbyt gleboko.Zdecydowalem sie kopac.wykopalem dolek minimum 30 cm... I znalazlem to: http://obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=1834 Uśmiech Wskazania co do przewodnosci znalezisk sa imponujace.Jezeli cos buczy miedzy 26 a 33 (w skali dysktyminacji liniowej ), to prawie na bank bedzie to pieniazek(wiem z wlasnego doswiadczenia). To teraz moze o wadach.Bardzo ciezki (przynajmniej w porownaniu z moim starym). Brak baterii w zestawie. Tryb poszukiwanie w zasmieconym terenie jest jak dla mnie uciazliwy.Poza tym czasami odnosze wrazenie jak by wykrywka "za dlugo myslala" nad znaleziskiem.Ok...Rozpisalem sie Uśmiech

Pią 11 Lis, 2005 10:58

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie ze to dobry wykrywacz, dalej bede zbierac na niego Uśmiech
A takich guziczkow to u nas na dolnym slasku mnogo, prawie na kazdym wypadzie mam takiego



Opis załącznika:

Pią 11 Lis, 2005 17:39

Powrót do góry
j35
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam
Moja rada :kup sobie aku ,bo zbankrutujesz.
To ,że "dłuo myśli" to taka jego przypadłość.
Inne wykrywki myślą szybko ,a ja nie mam komplesu chodzenia po ich śladach Laughing
Pzdr

Pią 11 Lis, 2005 20:45

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o zasiegi to jak pisalem jest po prostu super!. Tylko nie do konca pojelem tryb szukania w zasmieconym terenie...Cos wydaje sie nie ok.I jeszcze jedno, kto wie jak "piszcza" borantynki w quattrze?(chodzi mi o ich przewodnosc)

Pią 11 Lis, 2005 22:49

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz palaczu to mam gdzie sie zatrzymac we wrocku, bedziesz mogl zobaczyc minelaba w akcji Uśmiech...W zamian zdradisz mi jakies pole monetkowe:)

Pią 11 Lis, 2005 22:54

Powrót do góry
j35
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 107
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Boratynki i małe sreberka często piszczą jak folia.
Dlatego postanowiłem sobie przez pierwszy rok kopać wszystkie sygnały
(oczywiście na terenie gdzie wiem ,że coś może być).
Przez te kilka m-cy nauki Quatro ta metoda się sprawdza.
Pdzr.

Pią 11 Lis, 2005 23:12

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tego sie obawialem Uśmiech...No nic, znowu bede musial te same poletka zaliczyc Zniesmaczony

Pią 11 Lis, 2005 23:22

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

oj, chcialbym miec pole monetkowe Wink Ja poprostu wychodze za miasto na pierwsze lepsze pole i sprawdzam czy warto kopac, jesli nie nastepnym razem kopie gdzie indziej

Sob 12 Lis, 2005 0:47

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ok Uśmiech. Jak bede kiedys wybieral sie do wrocka dam ci znac...Pokopiemy razem, zobaczysz od razu jak sie kopie quattrem.Dzisiaj testowalem je na plazy.I musze powiedziec ze sada dd jest "za wrazliwa", Jedyny sesowny sposob jaki znalazlem to chodzenie z pinpointem.Jak cos bzyka to zmiana na inny tryb i okreslanie wlasciwosci znaleziska...Naj gorsze jest to ze np. 1 pln brzmi prawie tak jak zawleczka od piwa Zszokowany .
ps. Zapomnial bym dodac ze te plaze odwiedzaja zastepy alkoholikow zdaje sie Uśmiech...To naprawde nie jest normalne,tyczy sie calego slaska!...Kapsle,polmosiki i zawleczki od puszek sa doslownie wszedzie!I to w przemyslowych ilosciach!!! Evil or Very Mad

Sob 12 Lis, 2005 23:59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.