| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

Pochwał: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zmiany w PW oraz załącznikach :)

Pragne wszystkich poinformować, że od tej chwili korzystając z mechanizmu prywatnych wiadomości na forum do każdej wiadomości możecie dołączyć do 10 załączników i wysłać je do drugiej osoby za pośrednictwem forum.

Dodatkowo pisząc nowy post na forum możecie dołączyć do niego jednorazowo 40 załączników a nie jak to było wcześniej 10 Wink

Mamy nadzieje, że te zmiany ułatwią Wam wymianę informacji Wink

Wto 21 Wrz, 2010 9:55

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann

Pochwał: 1

A co z otwieraniem grafiki w zalacznikach i nie tylko.
Zlikwidowales skrypt totalnie ?
po

Wto 21 Wrz, 2010 15:44

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

Zostało wymuszone, że ma się otwierać wszystko w nowym oknie co moim zdaniem jest stare i bez sensowne, no ale co ja mogę na to poradzić Rolling Eyes

Wto 21 Wrz, 2010 15:49

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik

ja tam wolę jak teraz , przynajmniej otwieram kilka zdjeć na raz, no i forum jest cały czas aktywne,
bez sensu było z tym czarnym tłem

Wto 21 Wrz, 2010 18:22

Powrót do góry
marcor
Hauptmann

Hauptmann

Pochwał: 1

aceton napisał:
ja tam wolę jak teraz , przynajmniej otwieram kilka zdjeć na raz, no i forum jest cały czas aktywne,
bez sensu było z tym czarnym tłem
Kwestia konfiguracji scryptu. Farbe mozna zawsze zmienic. A 40 okien (bo zalaczniki) otwierac na raz majac aktywne forum nie kazdy potrafi. Takie sprawy reguluja przajazne i dynamiczne skrypty jako diashow (nawet zautomatyzowane) a nie stare nikomu niepotrzebne standarty otwierajacych sie prostokatow z grafika.
Highslide JS KLICK ma potezne zaplecze.
Poklikaj sobie w propozycje i jego mozliwosci... rowniez diashow jest problemowo mozliwy.
Pozostac na etapie DOSu i straszacych okienek systemowych mozna zawsze. Laughing

@Dawid, full ACK. no szkoda ze czas sie zatrzymal na standartowym wizerunku. Wazne ze postep jednak byl i czuc nieraz nowoczesny klimat.
po

Wto 21 Wrz, 2010 19:42

Powrót do góry
Monsun
Administracja
Pułkownik

Pułkownik

Pochwał: 28

Nowoczesny klimat jest i będzie, bo forum rozwija się dynamicznie i po ostatnich drobnych zmianach (nowy układ działów na forum oraz poprawienie skrzynki na prywatne wiadomości) będą sukcesywnie wprowadzane nowe. Niebawem zostanie zrobiona całkowicie nowa strona główna, która z tego co zdążyłem sie dowiedzieć będzie niezłym pchnięciem strony IOH oraz samego forum do przodu. Dalej nastąpią kolejne drobne zmiany na samym forum. Układ działów pozostanie bez zmiany, ale zastosujemy parę nowych rzeczy, nie będę zdradzał co to dokładnie będzie, ale zapewniam, że na żadnym forum w Polsce czegoś podobnego nie ma.

Co do wyświetlanych zdjęć w obecny sposób, to zadecydowaliśmy ze Szponiastym, że tak będzie najlepiej, ponieważ w działach identyfikacyjnych często otwiera się przy pracy wiele zdjęć na raz, żeby porównywać pewne rzeczy i w poprzedniej formie, mimo iz wyglądało to ładnie, było mało praktyczne. To w zasadzie jedyny "archaizm" jaki zostanie na forum. Reszta będzie zmierzała ku nowszemu.

Pozdrawiam
Monsun

Sro 22 Wrz, 2010 8:22

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор

Cytat:
Co do wyświetlanych zdjęć w obecny sposób, to zadecydowaliśmy ze Szponiastym, że tak będzie najlepiej, ponieważ w działach identyfikacyjnych często otwiera się przy pracy wiele zdjęć na raz, żeby porównywać pewne rzeczy i w poprzedniej formie, mimo iz wyglądało to ładnie, było mało praktyczne. To w zasadzie jedyny "archaizm" jaki zostanie na forum. Reszta będzie zmierzała ku nowszemu.

Zawsze dla tych co lubią stare dziwne okienka był prawy klik myszy i otwórz w nowym oknie/karcie i powstawał taki sam efekt jak jest teraz Wink

Sro 22 Wrz, 2010 9:42

Powrót do góry
danziger
Major

Major

Pochwał: 2

Dlaczego nie mogę zobaczyć podglądu mojej wiadomości wysłanej, którą adresat już przeczytał?

Czw 18 Lis, 2010 14:34

Powrót do góry
danziger
Major

Major

Pochwał: 2

podbijam....

Pią 19 Lis, 2010 18:38

Powrót do góry
Dawid159
Administracja