| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sargon1
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Smutne to ale jak przyglądam się temu wszystkiemu, może być prawdziwe...
Z tym, że te ulice mimo osób które upamiętniają, miały by oparcie w historii.
To co proponuję to towarzystwo, jest oderwane od wszystkiego.
Ni to polskie, ni niemieckie...
A wystarczy sięgnąć w głąb dziejów by znaleźć motywy do promocji.
Księstwo Pomorskie (Gryfici), Hanza (jeśli już koniecznie ma być niemieckie).
To pierwsze z brzegu przykłady

Pią 01 Lut, 2013 4:35

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan

Pochwał: 2

Hugo Chavez: Wenezuelski prezydent otruty przez międzynarodowych wrogów?
Nie próbuję się z nikogo naśmiewać, ani rzucać bezpodstawnych podejrzeń ale czy to możliwe i czy potencjalna ofiara była by tego warta?
Skoro ostatnio zaczęły się dyskusje o wskrzeszeniu działu alternatywnej historii, to czemu nie?

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sob 09 Mar, 2013 15:08

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Wątki o tematyce politycznej i Hyde Park

To zastanawiające, że wielce wymowni i wyróżniający się wieloma tysiącami postów na tym forum Dyskutanci zajmują się politycznymi kwestiami Syrii, Libii, Egiptu i Zjednoczonych Wysp Hula-Gula - ale nie stanem spraw politycznych we własnym kraju. Dlatego - nie obrażając Królowej ani żadnych kanalii , degeneratów i żydowskich hucpiarzy hałaśliwie obecnych tutaj - chciałem zwrócić uwagę Szanownych Forumowiczów, że Wasz rząd w ciągu swojej kadencji :
-doprowadził armię polską do stanu niedolności do obrony własnego terytorium
-zadłużył kraj na sumy , które będą spłacać następne pokolenia
-zniszczył polski przemysł zamiast go rozwijać
-wyprzedał ( i nadal wyprzedaje) aktywa obcym i wrogim podmiotom na podtrzymanie konsumpcji
-utracił inicjatywę w gospodarce , badaniach rozwojowych
-doprowadził do sytuacji kiedy miliony młodych ludzi musi emigrować za granicę za chlebem bo w kraju nie maja szans ani perspektyw
-oddał media amoralnym Żydom i hołocie, która realizuje program celowej demoralizacji społeczeństwa
-oświatę zdegenerował do poziomu półgłówków
-kontynuuje w kraju politykę apartheidu zapoczątkowaną w 1945 roku
obsadzając stanowiska w instytucjach nadbudowy wyłącznie elementem
niekompatybilnym kulturowo i nielojalnym wobec spoleczeństwa.
-nadal nic nie robi dla społeczeństwa, zapewnia status Zielonej Wyspy tylko prominentom swojej koterii mimo, ze dokładnie sytuacje zna. To znaczy ma w nosie społeczeństwo i jego wolę , prawa polityczne i interes.
-do tej pory mimo prawie 7 lat zajmowania sedesu na urzędzie nie przedstawił jakiegokolwiek planu zawierającego wizję rozwoju kraju.
-Podejmuje jedynie akcje propagandowe zmierzające do robienia wody z mózgu obywatelom.
Z tego powodu uważam, że ten rząd należy jak najszybciej obalić i ustanowić rządy odpowiedzialnych reprezentantów społeczeństwa . Ponadto informuję pisemnie ( podpisując się z imienia i nazwiska ) Pana Prezydenta i Pana Premiera w jaki sposób naruszają moje prawa polityczne. Tutaj ten post zamieszczam tytułem podsumowania. Kto chce sytuacje zmienić, niech się do mnie przyłączy.
Stary

Pon 30 Gru, 2013 10:25

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 3

No - niby prawda - to się nazywa, znaczy taki ustrój, system, porządek jak opisujesz - DEMOKRACJA.
Wybraliśmy takich a nie innych reprezentantów narodu na wszystkich szczeblach - i jest jak jest.
Jak to powiedział niejaki W. Churchill - jest to najgorszy ze wszystkich możliwych systemów politycznych. Ale nikt nic lepszego jeszcze nie wymyślił. Albo jakoś tak Uśmiech
Pozdrawiam
R

Czw 06 Lut, 2014 21:11

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Wątki o temetyce poltycznej i Hyde Park

Mr Zubek,
Ja zachęcam wszystkich do używania głowy do myślenia. DEMOKRACJA to jest ustrój , w którym rządzi naród poprzez swój rząd działający w interesie tego narodu. Zaletą demokracji jest fakt, że kompromis minimalizuje napięcia społeczne i można oczekiwać, że będzie bardziej wyważona w poglądach , ale demokracja z racji swojej organizacji jest bardziej rozlazła, niż na przykład monarchia ( imperium, dyktatura…) z jej jednoosobowym kierownictwem i szybką decyzją. Z przeszłości znasz różne ustroje i każdy z nich miał gorących zwolenników pośród światłych ludzi swojego czasu, sprawdzały się one na przestrzeni dziejów, ale każdy z nich może być sprowadzony do absurdu i karykatury tak, jak to obecnie robi z demokracją koteria PO w Polsce. Nazywanie tego sposobu panowania nad narodem DEMOKRACJĄ jest grubym nadużyciem. Dlaczego?
- Tusk i Komorowski nie działają w interesie narodu, bo go bez potrzeby zadłużają
- Tusk i Komorowski działają na szkodę tego narodu ponieważ nie rozwijają sił wytwórczych ,zlikwidowali przemysł, doprowadzili do upadku rolnictwo, nie prowadza żadnych prac rozwojowych, aktywa Państwa wyprzdaja na podtrzymanie konsumpcji, doprowadzili wiele normalnych funkcji Państwa do załamania ( budżet, armia, opieka zdrowotna, inwestycje, zatrudnienie….). Dzięki jego polityce jest milionowa emigracja zarobkowa, milionowe bezrobocie , brak perspektyw dla większości młodych ludzi.
-Ustawili stosunki gospodarcze tak, że polskie firmy balansuja na krawędzi bankructwa a nienależne korzyści osiąga tylko faworyzowany obcy i wrogi polskiemu społeczeństwu i polskiemu Państwu element.
-oparli swój system rządów na osobach należących do jego mafii i niekompatybilnych kulturowo ze społeczeństwem – którego przedstawicieli bezwzględnie zwalczają i ośmieszają w kontrolowanych przez siebie mediach. Aparat urzędniczy jest zastraszony, czego dowodem są wyniki referendum w Warszawie dot. odwałania Pani Walcowej z funkcji prezydenta miasta.
- instytucje nadbudowy państwa obsadził wyłącznie osobami z jego mafii, niekompatybilnymi kulturowo ze społeczeństwem bez wszelkich skrupułów łamiących prawo tak, aby ich decyzje, wyroki…. się podobały Tuskowi. Wbrew prawu i woli społeczeństwa utrzymują monopol mafii PO na platformie cyfrowej przez blokowanie dostępu np. TV Trwam. To nie jest standard demokracji- to standard kacyka.
-media Tuska – obsadzone elementem jw.-prowadzą politykę stałej demoralizacji społeczeństwa. Stale podważaja autorytety moralne i wartości moralne społeczeństwa a w zamian jako wzorce pokazują degeneratów, zdrajców i osoby z marginesu obyczajowego.
-Tuskowe sądy skazuja w Polsce ludzi za coś , co określaja jako „ antysemityzm”, choć ci ludzie nie powiedzieli jednego słowa przeciwko Kartagińczykom, Fenicjanom, Chaldejczykom, ludom syryjskim i Arabom: oni tylko głośno wyrazili to, co wie każdy Tadzik w tym kraju: że żydowscy kombinatorzy włażą nam tu na łeb i żaden Mr Seremet nie ruszy palcem Michnika, Urbana , KRRiT, i Mr Zdojewskiego choć w każdej ich gazecie, planie i programie -codziennie i od lat , aż bije zimną nienawiścią do Polski, jej Państwa, narodu , zasad i wartości. Michnikom w Tuskowej Polsce wolno wszystko, Polakom wolno chwalić Tuska, czytać Grossa, oglądać w TV Szejnfelda, Niesiołowskiego, Urbana, Oleksego , Kwaśniewskiego, Palikota i im podobnych .
- po prawie 7-miu latach panowania mafii Tusków widać wyraźnie , że kierunek jego polityki nie zawiera rozwiązań dla społeczeńswa, jego polityka jest obliczona na doraźne odnoszenie korzyści przez mafię Tusków i utrudnienie sytuacji następnemu rządowi w każdy możliwy sposób.
To nie jest demokracja, to jest rodzaj apartheidu- obliczonego na osiąganie korzyści i statusu Zielonej Wyspy wyłącznie przez członków mafii Tusków.
Pod panowaniem mafii PO nie obowiązuje rozważanie argumentów, przeciwstawianie i ocena wielkości tendencji, osiąganie kompromisu ale dyktat jedynie słusznej kulturowo obcej i wrogiej agentury- jak to musisz obserwować teraz. Przy czym liczba tej agentury w stosunku do liczby członków społeczeństwa to mizerna i pomijalna mniejszość. Dlatego stawianie sprawy tak jak Pan to zrobiłeś, świadczy , że postrzegasz się jako beneficjent systemu Tuska. Beneficjenci tego systemu nie chcą widzieć, że nienależne korzyści odnosi tylko wąska grupa ludzi; na koszt społeczeństwa na Zielonej Wyspie Tuska rezydują tylko nieliczni. I nie są to ludzie, którzy wyróżniają się jakimiś dodatnimi cechami, cnotami, talentami czy zasługami wobec społeczeństwa. To są na ogół ludzie lojalni wobec koterii PO, niekompatybilni kulturowo ze społeczeństwem, których Tusk zna osobiście i jest pewny, że zawsze zachowają się tak, jak jemu się będzie podobało. Nadaje takim ludziom urzędy państwowe jako synekury za to, że w przeszłości zachowali się tak, jak on sobie tego życzył. I z demokracją nie ma to nić wspólnego, ani z rozwojem sił wytwórczych tego społeczeństwa. Tusk nie respektuje woli milionów Polaków, natomiast niczym nie obligowany gra na osłabienie Polski i społeczeństwa polskich obywateli, faworyzuje elementy kulturowo obce i wrogie oraz taki sam międzynarodowy kapitał spekulacyjny , dlatego wysyłam jemu ( i stosownym innym osobom ) moje maile, w których informuję ich o moich preferencjach i oczekiwaniach i w jaki sposób naruszają moje prawa polityczne. Dlatego Tusk i wspólnicy nie będą mogli w przyszłości powiedzieć, że nie wiedzieli –kiedy po zmianie rządu, wymianie personelu instytucji nadbudowy i stosownej modyfikacji prawa będzie ich badał niezależny sąd. Tylko jeżeli przyjmiecie taki punkt widzenia, że koteria Mr Tuska to rosyjsko-żydowska agentura, która realizuje tu plan Morgenthaua, z zimną krwią dąży do zdemoralizowania tego narodu, jego osłabienia , ekonomicznego zrujnowania i do jego ostatecznej zagłady- zrozumiałe stana się dla Was zdarzenia na scenie politycznej w dzisiejszej Polsce. Każde ich słowo jest obliczone na oszukanie społeczeństwa i manipulowanie nim dla swojej partykularnej korzyści. Z mojego punktu widzenia jako taka, powinna zostać jak najszybciej odsunięta od władzy i ukarana, jak należy zdrajcom i obcej, wrogiej agenturze. Ale jeżeli Pan to nazywasz demokracją, to pogratulować spostrzegawczości. W niedalekiej przyszłości się okaże czy ludzie bedą mieli cierpliwość czekać do następnych wyborów, czy się zachowają, jak ludzie w Bośni .
Pozdrawiam, have a nice day.
Stary

Nie 09 Lut, 2014 10:16

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Pochwał: 16

Re: Wątki o temetyce poltycznej i Hyde Park

pilch napisał:
Mr Zubek,

1./Ja zachęcam wszystkich do używania głowy do myślenia.

2./DEMOKRACJA to jest ustrój , w którym rządzi naród poprzez swój rząd działający w interesie tego narodu.

3./ have a nice day.

pilch ( bez PT )

ad1./ Zanim wezwiesz PT Innych do używania głowy do myślenia - sam się udaj do neurologa , psychologa oraz psychiatry ( ale najprzód stań przed lustrem - wiesz co to jest - i popatrz czy na karku masz jakąś bryłę ) celem sprawdzenia czy w tej bryle masz jakieś zwoje i komórki ( nie na węgiel ) .

ad 2./ A wiesz co to DEMOKRACJA oraz JAK się WYBIERA przedstawicieli ?

ad 3./ nie wysilaj się na głupkowata angielszczyznę , takowa używana jest przez durniów . Jesteśmy w Polsce ( vide regulamin )

EOT . MJR

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 09 Lut, 2014 11:57

Powrót do góry
gregski
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki

Cytat:
A wiesz co to DEMOKRACJA oraz JAK się WYBIERA przedstawicieli ?

Janusz Korwin-Mikke już dawno powiedział, że gdyby wybory coś zmieniały to już dawno byłyby zakazane!

Nie 09 Lut, 2014 12:18

Powrót do góry
Bati
Generał brygady

Generał brygady

Pochwał: 21

Pan Pilch powinien felietony pisać w tzw."Naszym Dzienniku".Specjalnie nawet nie musiałby się wysilać, bo to wydawnictwo jest raczej monotematyczne.Więc jak Ojciec Inwestor powiedział "alleluja i do przodu" Panie Pilch.

Nie 09 Lut, 2014 12:22

Powrót do góry
VEB
Маиор

Маиор

Pochwał: 11

gregski napisał:
Janusz Korwin-Mikke już dawno powiedział...

No i co z tego że powiedział? Guru to jakiś czy co?

Nie 09 Lut, 2014 12:25

Powrót do góry
gregski
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki

Nie, nie guru.
Jednak napisałem konstatację, która wydaje mi się nadzwyczaj trafna. Gdybym nie podał jej autora stworzył bym wrażenie, ze to ja ją wymyśliłem a nie chcę uchodzić za człowieka przypisującego sobie zasługi innych.
Uważam że gdybym nie podał autora tych słów to był by to rodzaj kradzieży intelektualnej. Nie sądzisz?

Nie 09 Lut, 2014 12:39

Powrót do góry
VEB
Маиор

Маиор

Pochwał: 11

Mogło by i tak być Wink Super

Nie 09 Lut, 2014 14:42

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 3

Jeżeli chodzi o mój osobisty stosunek do obecnej władzy i jej poczynań - to jest to moja prywatna i całkiem osobista sprawa, a swoim poglądom dam wyraz w wyborach Uśmiech
Jako prawnik - cóż, mam spore zastrzeżenia tu i ówdzie, ale i sporo spraw jest jednak OK i funkcjonuje poprawnie i sprawnie; nb., gdybyśmy mieli system idealny i każdy przestrzegał prawa, to pewnie musiałbym zacząć fajkami handlować Mr. Green
A w ogóle, jak mawiał zawsze mój Tata - najlepszym w dziejach ustrojem było niewolnictwo - pod warunkiem, że było się właścicielem niewolników, a nie niewolnikiem Wyluzowany
Pozdrawiam
R

Nie 16 Lut, 2014 11:01

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Młodszym czytelnikom forum przypomnę, że Hyde Park jest to nazwa pewnego parku w Londynie, w którego jednym narożu znajduje się mównica dla kazdego, kto chce prezentować swobodnie swoje poglądy polityczne. I w tym miejscu może je przedstawiać każdemu, kto chce słuchać. W odniesieniu do prezentowanego przeze mnie poglądu pragnąłbym, aby czytelnicy sami dla siebie stwierdzili, czy ktoś odniósł się w sposób merytoryczny do moich też, czy też to są tylko pajace i manipulatorzy, zdolni do wypluwania wyzwisk, których posty są bezsilnym potwierdzeniem moich tez. Jeżeli dojdziecie do takiego wniosku, pomyślcie o swojej przyszłości już dzisiaj.

Have a nice day
Stary

Sob 01 Mar, 2014 22:12

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Zastanów się Sueann spokojnie:
Jeżeli nie pójdziesz na wybory, to ktoś zdecyduje za Ciebie- niekoniecznie tak, jakbyś sobie tego życzył. Natomiast w chwili obecnej na musiku jest PO i tandem Tusk/Komorowski. I to oni teraz podlegają ocenie a nie jakieś inne ugrupowanie, bo to oni samodzielnie robili w Polsce to, co uważali za właściwe. I to jest czas wystarczajaco długi, zeby człowiek się zorientował, czy uważa , że ci Gentlemeni działaja na korzyść społeczeństwa, czy na korzyść "swoich", którym umozliwiają klepanie kasy kosztem ogółu. Jak ja uważam, już napisałem w powyższych postach-ale wcale nie uwazam tego za jedynie słuszne, każdy ma swój własny procesor. Jak im teraz nie dasz do zrozumienia, że ich nie chcesz, to bądą dalej robić to samo jeszcze bezczelniej. Natomiast jeżeli wiekszość im to powie i wyobry przegrają, to będziesz mógł od następnego ugrupowania wymagać, aby działali w interesie społeczeństwa w tym Twoim-jako Twoi reprezentanci, na któych głosowałeś. Powinieneś ich informować o swoich preferencjach a oni mają obowiązek Cię słuchać i mogą Twoje wnisoki uwzględnić. Jeżeli tego nie zrobią, to po przemyśleniu potraktujesz ich tak samo jak teraz tych na musiku.
Good luck .
Stary

Czw 15 Maj, 2014 16:50

Powrót do góry
Ultraaisza2932
Szeregowy

Szeregowy

Ja uważam że jeden mój głos niczego nie zmieni dlatego nie idę głosować niech zadecydują inni i tak nigdy już w naszej Polsce nie będzie dobrze, możemy ewentualnie wybrać mniejsze zło i tylko tyle ....

Ostatnio zmieniony przez Ultraaisza2932 dnia Pią 14 Lis, 2014 12:25, w całości zmieniany 1 raz

Sob 17 Maj, 2014 22:18

Powrót do góry
UltraDamion84
Marynarz

Marynarz

i to jest bardzo złe myślenie!! właśnie powinno się iść głosować, bo to przez ciebie nic się nie zmienia. pomyśli tak 2 tys. osób, a później narzekają, a sami się nie ruszą i nie oddadzą głosu, nie rozumiem waszego myślenia.

Ostatnio zmieniony przez UltraDamion84 dnia Sro 26 Lis, 2014 14:03, w całości zmieniany 1 raz

Wto 20 Maj, 2014 17:56

Powrót do góry
de Villars
Moderator
Generał dywizji

Generał dywizji

Pochwał: 6

A jaka jest różnica czy na pana X zagłosuje 1000 osób, czy 2000? Bo ten dodatkowy 1000 i tak nie zagłosuje na kogo innego bo akurat za panem X stoi partia, zaplecze finansowe i sztab ludzi (to tak w uproszczeniu).
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Czw 22 Maj, 2014 12:22

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni

Pochwał: 35

Pilch- jeśli masz podejrzenia, skieruj je do odpowiednich instancji. Nie powiadamiając organów ścigania o możliwości popełnienia przestępstwa stajesz się wspólnikiem przestępcy.
A teraz poważnie- nawet Hyde Park ma swoje granice Laughing Dyskusja trafiła na śmietnik.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 31 Maj, 2014 16:30

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

maksikasek: a skąd wiesz , że od tego nie zacząłem? Wycinając informacje, które nie mieszczą ci sie w głowie stałeś się wspólnikiem wielkiego przestępstwa. Chcesz za to ponieść konsekwencje?
Stary

Nie 01 Cze, 2014 7:21

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 1

pilch napisał:
W odniesieniu do prezentowanego przeze mnie poglądu pragnąłbym, aby czytelnicy sami dla siebie stwierdzili, czy ktoś odniósł się w sposób merytoryczny do moich też, czy też to są tylko pajace i manipulatorzy, zdolni do wypluwania wyzwisk, których posty są bezsilnym potwierdzeniem moich tez.

Tak to przyganiał kocioł garnkowi Rolling Eyes

Nie 01 Cze, 2014 7:33

Powrót do góry
pilch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Do tego co napisałem powyżej, a co wyciął maksikasek - ja mu życzę jak największej kasy - ale jest oczywiste, że nie dba o to, żeby czytelnicy byli poinformowani , np. kiedy ich interes jest zagrożony bo się ich oszukuje w wyborach do parlamentu europjskiego. Pomijajac już fakt, że fałszowanie wyborów jest bardzo poważnym przestępstwem, to ci , którzy odnieśli z tego korzyści w demokratycznym państwie powinni się z tego gęsto tłumaczyc a winni idą za kratki . Ale maksikasek nie protestuje, kiedy czytelnikom wodę z mózgu robia manipulatorzy. Zachęcam młodych czytelnikow forum do pilniejszego chodzenia za swoim własnym interesem i nie zdawajcie tego na maxikaska, czy kogokolwiek innego, bo będziecie informowani tylko o tym, czego chcą maksikaski- i będziecie wpuszczani w maliny.
Stary

Nie 01 Cze, 2014 9:01

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Re: Wątki o tematyce politycznej i Hyde Park

zdublowano

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Ostatnio zmieniony przez krakus57 dnia Nie 01 Cze, 2014 19:25, w całości zmieniany 1 raz

Nie 01 Cze, 2014 19:23

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany

Re: Wątki o tematyce politycznej i Hyde Park

pilch napisał:
a co wyciął maksikasek - ja mu życzę jak największej kasy -

Cechą PROSTAKA jest to , że nie rozumie /pojmuje prostoty . Stąd prymitywny a'rebours ( ? ) : Maxi....KASEK - jako Maxi ... KASA .

Zatem w " rewanżu " PT Pilch strawestowane stwierdzenie przyjaciółki do przyjaciółki jak ulał pasujące do Waści : " Wiesz , jak Ty ładnie głupiejesz " .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

Nie 01 Cze, 2014 19:25

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik

Pochwał: 1

pilch napisał:
w demokratycznym państwie powinni się z tego gęsto tłumaczyc a winni idą za kratki

Jak na kogoś powtarzającego faszystowską retorykę niejakiego korwina jesteś bardzo „demokratyczny”.

Nie 01 Cze, 2014 20:24

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni

Pochwał: 35

Zanim i ta część dyskusji być może trafi do śmietnika- wiesz Pilchu drogi że oskarżasz PiS o sfałszowanie wyborów na swoją niekorzyść? Laughing

http://www.powrotlegendy.pl/

Pon 02 Cze, 2014 12:21

Powrót do góry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

Skocz do: