| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
H2HSnake
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 367
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

WORLD OF TANKS - hit dla fanów broni pancernej

No koledzy drodzy, kto z was jeszcze w tą grę nie grał to niech jak najszybciej łapie darmowy klucz do wersji BETA i graaaa Bardzo szczęśliwy.
To jest nietypowa gra MMORPG w której jeździ się i walczy oczywiście czołgami. Na uwagę zasługuje odwzorowanie uszkodzen i parametrów czołgów.Jedna rzecz mnie zastanawia, dlaczego rosyjskie czołgi w swoich konfiguracjach finalnych (rozbudowuje się je) są szybsze od niemieckich i mają większą siłę ognia, czy tak było naprawdę czy to dlatego ze ponoć Rosjanie tą gre zrobili :].Dla przykładu lekki czołg rosyjski BT-2 z działkiem flak 23 cm jeździ o wiele szybciej i zadaje większe obrażenia od Pzkpfw II z takim samym działkiem (znaczy tez flak 23 może lekko inna konfiguracja).

Bitwy są naprawdę super.

PAMIĘTAJCIE, NAJPIERW ZDOBYWACIE KLUCZ DO BETY A POTEM REJESTACJA NA STRONIE OFICJALNEJ
Macie tu oficjalną strone:
http://game.worldoftanks.com/
i polską fanowską
http://world-of-tanks.pl/
klucze do bety są tutaj:
http://www.curse.com/keys/world-of-tanks/default.aspx

http://contest.mmosite.com/giveaway/world_of_tanks/

http://mmohut.com/giveaways/world-of-tanks-closed-beta-key-giveaway
ponoć pierwszy link jest z darmowym czołgiem M3 stuart, ale nie sprawdzałem

Zanim zaczniecie grac na dobre (wciąga jak bagno!!!!!) koniecznie poczytajcie o walucie w grze i dystrybucji punktów doświadczenia, unikniecie niepotrzebnych inwestycji i być może szybciej dosięgniecie najlepszych czołgów.Ja utknąłem z Pzkpfw III A i to była gehenna w starciu ze średnimi i ciężkimi czołgami...

tu macie obrazki http://world-of-tanks.pl/world-of-tanks-galeria.php

i filmik http://www.youtube.com/watch?v=J9cexbcmlcM

_________________
"Kto te struktury(OUN-UPA) broni, usprawiedliwia, usiłuje je zrównać z bezbronną ludnością, albo nawet z AK - ten nie zasługuje na szacunek ani jako człowiek, ani jako człowiek nauki."-Wiktor Poliszczuk

Wto 10 Sie, 2010 13:26

Powrót do góry
Tomciaz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 364
Skąd: Gorzów Wlkp.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja się chciałem pochwalić moim czowgiem Razz. Najśmieszniejsze w tej grze są możliwe konfiguracje sprzętu. Taki Pz IV z wieżą Panther wygląda co najmniej groteskowo Mr. Green


Opis załącznika:

Nie 15 Sie, 2010 20:08

Powrót do góry
H2HSnake
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 367
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To ja pokażę swój :] VK3601 H zeby było jasne, malowanie zrobiłem sam,bazujac na malowaniach Pantery czy Tygrysa.W grze czołgi są jednolicie ubarwione.Aczkolwiek można edytować texturkę i podmienić ją w grze.

Servery zresetowane, gra rusza ponownie od 1 wrzesnia, kolejna faza testów :].Pod koniec wrzesnia mają wejsc czołgi amerykanskie.

A co do wspomnianego Panzer IV z wieżą od Pantery i działem 75 mm Bardzo szczęśliwy


ze standardową wieżą jest ładniejszy ale działo ma słabsze :/

Tomciaz powiem Ci ze KV to jeden z moich ulubionych celów Bardzo szczęśliwy, chyba najwolniejszy z ciężkich nie?

_________________
"Kto te struktury(OUN-UPA) broni, usprawiedliwia, usiłuje je zrównać z bezbronną ludnością, albo nawet z AK - ten nie zasługuje na szacunek ani jako człowiek, ani jako człowiek nauki."-Wiktor Poliszczuk

Sob 28 Sie, 2010 23:10

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Od kilku tygodni jestem zawziętym fanem tej gry, i wszystkim, których komputer ma nie więcej jak 3 lata, gorąco polecam. Gra jest za darmo, cd-key można zdobyć na stronie magazynu CD-Action.
Kierujemy, do wyboru, czołgiem, niszczycielem tanków albo SPG-iem. Zaczynamy od blaszanego Leichttraktora czy MS-1, by skończyć na Mausie, Pershingu, IS-7 czy T-54, a więc ramy wychodzą nieco ponad czasy DWŚ. Póki co mamy 3 nacje - USA, ZSRR i oczywiście Niemców, a podobno mają dojść nowe (pewno Francuzi, może Anglicy...)
Dla sceptyków: mamy tu do czynienia ze strzelanką czołgową on-line. Walczymy w zespołach. Zdobywamy doświadczenie i pieniądze, odkrywamy technologie, dokupujemy inne warianty uzbrojenia czy amunicji. Czyli elementy RPG Uśmiech

Wto 11 Sty, 2011 0:58

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na lapku da się w to zagrać?

z tego co się orientuje to chyba nie rosyjska gra ale białoruska, nie dawno coś o niej gadali w tamtejszych nowostiach

PS co to jest to invite code w rejestracji ?

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 11 Sty, 2011 19:31

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones napisał:
Na lapku da się w to zagrać?

Zależy na jakim ale ogólnie wszystko co nie jest starsze niż jakieś 2-3 lata powinno spokojnie sobie poradzic.
Cytat:

PS co to jest to invite code w rejestracji ?

Kod potrzebny do rejestracji, zdobywasz go na tej stronie- wystarczy że się zarejestrujesz i wybierzesz odpowiedni kod, przychodzi on na twojego maila. http://www.cdaction.pl/seriale/

Wto 11 Sty, 2011 19:44

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Indiana, kombinuj, ja mam lapa 2,5 roku i chodzi na średnich detalach.
2 GB, jakiś Athlon dwurdzeniowy i geforce 8800 bodajże.

Wto 11 Sty, 2011 23:01

Powrót do góry
Dwoogy
Sierżant

Sierżant





Posty: 90
Skąd: Wołyń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na mapie "Malinovka" niejaki IJon Tichy rozpirzył moje wychuchane PzKpfw III z sowieckiego KV, czy nasz szanowny moderator tez pogrywa, czy tylko zbieżność nicków ? Wyluzowany
_________________
"WAR DOES NOT MAKE ONE GREAT" Yoda

Sob 29 Sty, 2011 2:27

Powrót do góry
krzysiek_j
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Mazury
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie ściągam grę, zobaczymy co to jest Piwo
Od jakiegoś czasu gram namiętnie w Sturmovika ale czasem trzeba trochę odmiany. Mam nadzieję że spotkamy się w boju;)

PZDR!

Sob 29 Sty, 2011 18:03

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja już odpuściłem, za dużo czasu zjada ta gierka (jeszcze jedna bitwa! jeszcze 2 czołgi!) Rolling Eyes

Pon 31 Sty, 2011 1:21

Powrót do góry
Wolverin
Leutnant

Leutnant




Posty: 441
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Okey mam konto na Wot ale ten cod który dostałem na e-mail po w pisaniu na stronie jest nie prawidłowy o co chodzi???

Wto 21 Cze, 2011 15:28

Powrót do góry
MarcinGdańsk
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 540
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może odświeżę trochę ten temat, czy są tutaj jeszcze jacyś gracze w moją ulubioną grę WOT???
_________________
Klawiatura służy mi do nabijania postówUśmiech Uśmiech

Wto 10 Mar, 2015 15:02

Powrót do góry
Mac67
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 116
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może odświeżę trochę ten temat, czy są tutaj jeszcze jacyś gracze w moją ulubioną grę WOT???

Są, są Razz

Sro 01 Kwi, 2015 20:21

Powrót do góry
Dwoogy
Sierżant

Sierżant





Posty: 90
Skąd: Wołyń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Też ciąglę pogrywam, może nie tak intensywnie jak kiedyś, ale grywam Czołg2 Czołg
_________________
"WAR DOES NOT MAKE ONE GREAT" Yoda

Pon 13 Lip, 2015 23:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.