| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 759, 760, 761 ... 774, 775, 776  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iberyjczyk
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 18
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ja tego KVK zamówiłem. Nim to zrobiłem, to rozpoznałem rynek. Według mnie cena jest bardzo dobra. Trudno Ci będzie znaleźć lepszą za taki stan.

Czw 18 Mar, 2021 23:41

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Producent Karl Gschiermeister robił krzyże KVK-1 dobrej jakości. Jest ich sporo na rynku w stanach idealnych i to w pudełkach.Myślę że cena 400 zł nie jest zła.Tylko który krzyż dostaniesz z tego zestawu pokazanego na zdjęciu? Bo stany są zróżnicowane.Sprzedający zamyka oczy i wybiera?Ja
swojego /patrz zdjęcie/ też oddałbym za 800 zł. A trzeba wiedzieć
że pudełko do KVK kosztuje 100 euro...Więc?????Pozdrawiam.
Piwo



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Pią 19 Mar, 2021 8:59

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Producent Karl Gschiermeister robił krzyże KVK-1 dobrej jakości. Jest ich sporo na rynku w stanach idealnych i to w pudełkach.Myślę że cena 400 zł nie jest zła.Tylko który krzyż dostaniesz z tego zestawu pokazanego na zdjęciu? Bo stany są zróżnicowane.Sprzedający zamyka oczy i wybiera?Ja
swojego /patrz zdjęcie/ też oddałbym za 800 zł. A trzeba wiedzieć
że pudełko do KVK kosztuje 100 euro...Więc?????Pozdrawiam.
Piwo


Ładniutki Super

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pią 19 Mar, 2021 23:25

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

to znalezisko, które mi chodziło po głowie to jednak nie były KVK Gschiermeistera tylko Deschlery. swego czasu po tym znalezisku w piwnicy dawnego sklepu LDO było ich pełno na rynku.
Zdjęcia z piwnicy Wink



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pią 19 Mar, 2021 23:28

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Potem dilerzy rozprowadzali pojedyncze sztuki lub całe kartony.


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Pią 19 Mar, 2021 23:30

Powrót do góry
markoj78
Kapitan

Kapitan





Posty: 890
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

.

Witam.Dobra ta odznaka?
https://allegro.pl/oferta/odznaka-luftwaffe-10511405089
Pozostałe jak się widza?

Pon 22 Mar, 2021 10:03

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: .

markoj78 napisał:
Witam.Dobra ta odznaka?
https://allegro.pl/oferta/odznaka-luftwaffe-10511405089
Pozostałe jak się widza?


Cześć,
Coś mi w nim nie gra na pierwszy rzut oka. IMO fake.
P/Kr

Pon 22 Mar, 2021 16:58

Powrót do góry
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bubba_Z napisał:
Potem dilerzy rozprowadzali pojedyncze sztuki lub całe kartony.

Hej Hubert,
Niesamowite jest to, że takie rzeczy można jeszcze znaleźć Uśmiech
P/Kr

Pon 22 Mar, 2021 17:00

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5220
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: .

krce1945 napisał:
markoj78 napisał:
Witam.Dobra ta odznaka?
https://allegro.pl/oferta/odznaka-luftwaffe-10511405089
Pozostałe jak się widza?


Cześć,
Coś mi w nim nie gra na pierwszy rzut oka. IMO fake.
P/Kr


i dla mnie nie podoba sie to odznaczenie.
set up żywcem wyjęty z nickel-silver B&N a patrząc na zdjęcia widać, że nie mamy to do czynienia z aż takim cudeńkiem

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Wto 23 Mar, 2021 17:41

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 372
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór

Dwa przetłumaczone zrzuty ekranu z forum GCA. Ktoś pyta o fant tego samego sprzedawcy co łatwo poznać po tle zdjęć.

Pozdrawiam



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Wto 23 Mar, 2021 22:19

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 372
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór !
Pytanie do marynarzy , jaka jest wasza opinia o tym zestawie?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-kriegsmarine-u-boot-ii-ws-orginaly-rrr-10546599012

Sob 27 Mar, 2021 3:38

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kleinepanzerfaust napisał:
Dobry wieczór !
Pytanie do marynarzy , jaka jest wasza opinia o tym zestawie?
https://allegro.pl/oferta/zestaw-kriegsmarine-u-boot-ii-ws-orginaly-rrr-10546599012


Szpanga i u-boot wyglądają ok Super
Etui to chyba jest po widelcach Wink

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Sob 27 Mar, 2021 16:56

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 372
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry !

Etui to pewnie po to żeby wszystko " hurtem" , w jednym zmieścić. Może nawet jest z epoki. Czy po widelcach ? Możliwe nawet troszkę tak wygląda Bardzo szczęśliwy
A jak to wygląda cenowo, czy żądana kwota jest adekwatna do wartości. Pamiętam że kiedyś widziałem na forum IOH chyba sygnowanego U-boota w cenie 3800 ,ale był prześliczny. Gdybym wtedy dysponował taka wolną kwotą nie zastanawiał bym się ani sekundy Wink
Pozdrawiam

Sob 27 Mar, 2021 17:34

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5220
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

cena nie jest jakaś tam zaporowa ani wygórowana tym bardziej, ze jak pisze sprzedawca czeka na rozsądne propozycje, więc mozna jeszcze uciąć.
Ze swojej strony dodam, ze srebrną szpange i to dobrą widzę na allegro pierwszy raz i gdym nie miał to bym sie mocno zastanowił.

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Sob 27 Mar, 2021 18:25

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przemku, widzę, że już ktoś się właśnie zastanowił. Wink
_________________
"Tylko kompletni idioci mogą kochać władzę, która wszystkich uważa za idiotów" - Jaroslav Hasek

Sob 27 Mar, 2021 18:49

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5220
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Przemku, widzę, że już ktoś się właśnie zastanowił. Wink


fakt,
dogadali sie Laughing

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Sob 27 Mar, 2021 19:12

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5220
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

po ręką tylko to zdjęcie mam


Opis załącznika:

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Sob 27 Mar, 2021 21:14

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To też nauka i przestroga dla tych młodszych i mniej doświadczonych kolekcjonerów. Takie pokazywanie i pytanie o fanty z aukcji może skończyć się tak jak skończyło w tym przypadku. Starzy wyżeracze doświadczeni kolekcjonerzy nie śpią.No ale takie jest życie ,frycowe się płaci.Większość z nas przez to przechodziła.
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Nie 28 Mar, 2021 7:25

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Przemku, widzę, że już ktoś się właśnie zastanowił. Wink


Z natury jestem szczery i przyznaję, że ja to kupiłem. I EKI Zimmermanna w pudełku również, bo podobno należał do tego samego marynarza. Nie brałem tylko tego dziwnego etui i złamanej wpinki kombatanckiej. Sprzedający obiecał, że mi udowodni, że wszystko jest od jednej osoby, bo być może odnajdą się też nadania. Zobaczymy, na razie nie traktuję tego jako zestaw.

Chciałem uspokoić też kolegę Kleinepanzerfaust - rozmawiałem już ze sprzedającym zanim ta aukcja pojawiła się do oceny na IOH. Napisałem zresztą w tym wątku, że wszystko jest ok. Bałem się oczywiście, że ktoś kliknie kup teraz, bo sprzedający był wtedy w Niemczech i ociągał się z zakończeniem aukcji, ale jakoś się udało.
Głównie chodziło mi o tego u-boota, bo to najrzadszy wariant Schwerina, na którego polowałem od dawna. To niesygnowana wersja z najwcześniejszej matrycy Schwerina. Prawie wszystkie te najwcześniejsze tombakowe Schweriny są sygnowane, a niesygnowanych z haczykiem z okrągłego drutu jest niezwykle mało.
Srebrna szpanga jest piękna, jedna z najładniejszych jakie widziałem, prawie mint, co również zdarza się bardzo rzadko. Do tego bardzo ładny EK1 w pudełku sygnowany 20 na szpilce. Jak zrobię swoje zdjęcia to wrzucę na forum.

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Czw 01 Kwi, 2021 17:42

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zestaw w odpowiedniej kolekcji.Gratulacje Hubert. Piwo
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 01 Kwi, 2021 19:40

Powrót do góry
Asabye
Leutnant

Leutnant





Posty: 477
Pochwał: 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Bubba_Z napisał:
Bati napisał:
Przemku, widzę, że już ktoś się właśnie zastanowił. Wink


Z natury jestem szczery i przyznaję, że ja to kupiłem. I EKI Zimmermanna w pudełku również, bo podobno należał do tego samego marynarza. Nie brałem tylko tego dziwnego etui i złamanej wpinki kombatanckiej. Sprzedający obiecał, że mi udowodni, że wszystko jest od jednej osoby, bo być może odnajdą się też nadania. Zobaczymy, na razie nie traktuję tego jako zestaw.

Chciałem uspokoić też kolegę Kleinepanzerfaust - rozmawiałem już ze sprzedającym zanim ta aukcja pojawiła się do oceny na IOH. Napisałem zresztą w tym wątku, że wszystko jest ok. Bałem się oczywiście, że ktoś kliknie kup teraz, bo sprzedający był wtedy w Niemczech i ociągał się z zakończeniem aukcji, ale jakoś się udało.
Głównie chodziło mi o tego u-boota, bo to najrzadszy wariant Schwerina, na którego polowałem od dawna. To niesygnowana wersja z najwcześniejszej matrycy Schwerina. Prawie wszystkie te najwcześniejsze tombakowe Schweriny są sygnowane, a niesygnowanych z haczykiem z okrągłego drutu jest niezwykle mało.
Srebrna szpanga jest piękna, jedna z najładniejszych jakie widziałem, prawie mint, co również zdarza się bardzo rzadko. Do tego bardzo ładny EK1 w pudełku sygnowany 20 na szpilce. Jak zrobię swoje zdjęcia to wrzucę na forum.




Hehehehe tak myslalem Piwo czekalem kiedy sie przypucujesz no i stalo sie.
Ale to sie nie liczy, bylem offline wtedy a kliknalbym napewno, artylerie od Baldesa tez mnie uprzedziles, o tym pierwszym Schnellboot nie wspomne Skrucha
A tak na powaznie to gratulacje. Najwazniejsze ze poszly w dobre rece.
Etui trzabylo na widelczyki wziasc Mr. Green
Cheers
Lukas

_________________
Wenn es von den Zeiten des Friedens zu lernen, ist, Sie zahlen einen hohen Preis während des Krieges.

Czw 01 Kwi, 2021 19:41

Powrót do góry
Kleinepanzerfaust
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 372
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór !
Przyznaję że rozważałem zakup przez krótka chwile , niestety brak funduszy szybko mnie sprowadził na ziemię. Musiałbym brać pożyczkę a tego unikam jak ognia.
Ale w sumie dobrze się stało że trafiły fanty w ręce kolekcjonera , który się będzie nimi cieszył , a nie kogoś gdzie byłyby tylko towarem.
Prima aprilis i nic żadnego żarcika na forum ? Laughing
Pozdrawiam !

Czw 01 Kwi, 2021 20:43

Powrót do góry
Iberyjczyk
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 18
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Również przyłączam się do gratulacji dla Huberta!
Fantastyczne eksponaty w odpowiednich rękach, to zawsze cieszy Uśmiech


Tak z innej beczki na Gełdzie Militariów pojawiły się dwie piękne wrony:

https://www.gieldamilitariow.pl/index.php/wszystkie-kategorie/ad/odznaczenia,97/polska,1l/2-x-odznaka-obserwatora,1014

Nie boję się o nich pisać tutaj, bo żadną nie jestem zainteresowany Wink

Nic więcej Wam o tych obserwatorach nie napiszę, bo nie znam się na Luftwaffe :d.

Czw 01 Kwi, 2021 22:33

Powrót do góry
koza727
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec




Posty: 31
Skąd: Paraguay
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

https://allegro.pl/oferta/krimschild-tarcza-krim-1941-1942-oryginal-10563107615 dobra ta tarcza??

Sob 03 Kwi, 2021 12:49

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam. Co o tej wstążce dla niewalczących sądzicie? dobra jest czy nie? https://allegro.pl/oferta/krzyz-zelazny-1914-ii-klasy-dla-niewalczacych-10555855726

Sob 03 Kwi, 2021 15:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 759, 760, 761 ... 774, 775, 776  Następny Strona 760 z 776

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.