| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 724, 725, 726 ... 774, 775, 776  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krce1945
Kapitan

Kapitan




Posty: 1353
Pochwał: 1
Skąd: Dolny Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Byry napisał:
Witam, kolejny przedmiot sprzedającego do sprawdzenia : https://allegro.pl/nahkampfspange-in-silber-syg-juncker-i7331134564.html


Czesc,
Dobra CCC junckera. We wczesniejszych wypowiedzianych można znaleźć informacje, że mogła być wtórnie posrebrzana.
P/Kr

Wto 14 Sie, 2018 23:52

Powrót do góry
Byry
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 190
Skąd: Bielitz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje Piwo
_________________
Łączę pozdrowienia
Piotr

Sro 15 Sie, 2018 11:36

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: prośba o ocenę

Wojtala73 napisał:
Cześć koledzy,czy to kopia?
https://allegro.pl/odznaka-ns-sympati-i7507928730.html Brać czy odpuścić?
?

Nie 19 Sie, 2018 3:19

Powrót do góry
wolka4
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5219
Pochwał: 25
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: prośba o ocenę

Wojtala73 napisał:
Wojtala73 napisał:
Cześć koledzy,czy to kopia?
https://allegro.pl/odznaka-ns-sympati-i7507928730.html Brać czy odpuścić?
?


wg mnie ten zestaw jest współczesny. W katalogu Huskena nie mamy takiego wzoru wpinki sympatyków NSDAP, ( patrz skan ) podobnie jak wpinka z ostatnich dwóch zdjęć z logo Deutsche Turnerschaft także nie występuje w ww katalogu.



Opis załącznika:

_________________
Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Tołstoj

Nie 19 Sie, 2018 13:28

Powrót do góry
swinemunde68
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 117
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jestem tego samego zdania co Kolega ,wykonanie masakra


Opis załącznika:

Nie 19 Sie, 2018 15:03

Powrót do góry
Wojtala73
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 315
Skąd: Radom
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dziękuję koledzy.

Nie 19 Sie, 2018 16:31

Powrót do góry
tompress
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3800
Pochwał: 7
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji, a propos Allegro: nie wiem, czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale od pewnego czasu Allegro dość mocno ograniczyło możliwość kontaktu między użytkownikami. W zasadzie w tej chwili można jedynie zadać pytanie sprzedawcy odnośnie aktualnej aukcji.

Jednak - inaczej niż poprzednio - odpowiedź nie jest kierowana bezpośrednio na email pytającego, lecz idzie przez system Allegro. System ten jest cenzurowany, aby zapobiec sprzedaży poza aukcjami i omijaniu prowizji. Stąd liczne pytania pozostają bez odpowiedzi: nie dlatego że sprzedawcy olewają kupujących, lecz dlatego, iż maile zawierające propozycje cen lub sprzedaży podobnych przedmiotów są blokowane przez system Razz

Jeśli więc ktoś chce dostać odpowiedź, raczej niech pisze bezpośrednio na mail sprzedawcy (jest on dostępny w zakładce "O sprzedającym"), z pominięciem funkcji "zadaj pytanie".

_________________
pozdrawiam
Tomek
============================
https://tompress.shop - aktualizacja w czwartki od godz. 20.00

Wto 21 Sie, 2018 21:51

Powrót do góry
ziko9999
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Niestety to nie jedyne kwiatki z alledrogo,ostatnio po kilku zakończonych sprzedażą aukcjach nie otrzymałem wpłaty,więcej nawet kontaktu,i zero reakcji wobec winnych!!!Co prawda z części dostałem już zwrot prowizji ale za wystawienie przedmiotu już zwrotu brak,nie mówiąc o podważeniu wiarygodności jako sprzedawca,bo ile razy można sprzedawać ten sam przedmiot,sam bym pomyślał że facet sam sobie podbijał i mimo to nie uzyskał spodziewanej ceny stąd ponowne wystawienie. Evil or Very Mad Czołg2

Wto 21 Sie, 2018 22:11

Powrót do góry
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat tego odznaczenia ? To naprawdę taki rarytas ?

https://allegro.pl/verwundeten-abzeichen-schwarz-oryginal-rarytas-i7527158684.html

Pią 24 Sie, 2018 14:04

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Do rarytasów bym go nie zaliczył. Jak dla mnie standard.

Sob 25 Sie, 2018 17:00

Powrót do góry
Sub-Zero
Chorąży

Chorąży




Posty: 190
Pochwał: 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam, proszę o opinie co do oryginalności, pozdrawiam Piwo

https://allegro.pl/zloty-krzyz-policji-i7518032683.html

Sob 25 Sie, 2018 21:58

Powrót do góry
bioshock11
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 340
Skąd: Olsztyn
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Sub-Zero napisał:
Witam, proszę o opinie co do oryginalności, pozdrawiam Piwo

https://allegro.pl/zloty-krzyz-policji-i7518032683.html

IMO jest dobry tylko nie wiem czy kółeczko nie powinno być inne ale może takie też występowały. Przesyłam foto mojego dla porównania.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Nie 26 Sie, 2018 7:58

Powrót do góry
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

janek22 napisał:
Do rarytasów bym go nie zaliczył. Jak dla mnie standard.


A jaki to producent ?

Wydaje mi się, że to odznaczenie było już kiedyś omawiane na IOH i było w nim coś nietypowego, ale pewności nie mam.

Nie 26 Sie, 2018 20:47

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

L/18-B. H. Mayer's

Nie 26 Sie, 2018 22:23

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest trochę tańsza https://allegro.pl/odznaka-czarna-za-rany-syg-l-18-i7530649716.html#thumb/2

Nie 26 Sie, 2018 22:32

Powrót do góry
DEEP DIGGER
Porucznik

Porucznik





Posty: 780
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Janeczek94 napisał:
janek22 napisał:
Do rarytasów bym go nie zaliczył. Jak dla mnie standard.


A jaki to producent ?

Wydaje mi się, że to odznaczenie było już kiedyś omawiane na IOH i było w nim coś nietypowego, ale pewności nie mam.


Może chodzi o haczyk w kształcie litery C w kombinacji z bloczkową podstawą zawiasu (jesli dobrze widzę).
Ogólnie L/18 jest poszukiwana ale nie jest to jakiś mega rarytas. Ja sam ma stalówkę z tradycyjnym zawiasem.

W drugiej aukcji jest cena 185 zeta i jak dla mnie to dobra cena.

Nie wypowiadam się co oryginalności blaszek. Piwo

_________________
-----------------------------

Poszukuję artefaktów militarnych sygnowanych Stargard i p, Stettin, Sedina Finkenwalde.

Szukam również pamiatek związanych ze STALAGIEM IID Stargard oraz byłym lotniskiem w Kluczewie.

Pozdrawiam Seba

Pon 27 Sie, 2018 9:16

Powrót do góry
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

DEEP DIGGER napisał:
Janeczek94 napisał:
janek22 napisał:
Do rarytasów bym go nie zaliczył. Jak dla mnie standard.


A jaki to producent ?

Wydaje mi się, że to odznaczenie było już kiedyś omawiane na IOH i było w nim coś nietypowego, ale pewności nie mam.


Może chodzi o haczyk w kształcie litery C w kombinacji z bloczkową podstawą zawiasu (jesli dobrze widzę).
Ogólnie L/18 jest poszukiwana ale nie jest to jakiś mega rarytas. Ja sam ma stalówkę z tradycyjnym zawiasem.

W drugiej aukcji jest cena 185 zeta i jak dla mnie to dobra cena.

Nie wypowiadam się co oryginalności blaszek. Piwo





Sprzedawca twierdzi, że to odznaczenie z takim haczykiem - kwadratowym jest bardzo rzadko spotykane i mało kto posiada taką wersję, większość występuje ze haczykiem standardowym jak na tej aukcji za 185 zł, a cena według niego wcale nie jest wysoka - co myślicie Question

Wto 28 Sie, 2018 19:39

Powrót do góry
janek22
Major

Major




Posty: 2009
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Szuka jelenia.

Sro 29 Sie, 2018 15:58

Powrót do góry
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

janek22 napisał:
Szuka jelenia.


a to jak to w końcu jest z tym haczykiem, jest taki nietypowy ? czy standart ?

Sro 29 Sie, 2018 16:02

Powrót do góry
DEEP DIGGER
Porucznik

Porucznik





Posty: 780
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Janeczek94 napisał:
janek22 napisał:
Szuka jelenia.


a to jak to w końcu jest z tym haczykiem, jest taki nietypowy ? czy standart ?


Typowy haczyk jest z okrągłego drucika. Zapewne sprzedawcy chodzi własnie o haczyk. Jakby wypowiedział się N. to byśmy mieli pewność Uśmiech

_________________
-----------------------------

Poszukuję artefaktów militarnych sygnowanych Stargard i p, Stettin, Sedina Finkenwalde.

Szukam również pamiatek związanych ze STALAGIEM IID Stargard oraz byłym lotniskiem w Kluczewie.

Pozdrawiam Seba

Sro 29 Sie, 2018 20:14

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze. Mimo tego, że generalnie Mayer używał głównie okrągłego drutu do swoich haczyków i chyba nie spotkałem innego rodzaju haczyka to cena jak za taki rarytas jest moim zdaniem trochę "przesolona".
Należy pamiętać o tym, że powyższy producent miał kilka wariantów tego odznaczenia (gdzie na ogół występował okrągły haczyk), jednak wśród tych wariantów można spotkać jeden model "integralny", gdzie zarówno samo odznaczenie, zaczep szpilki jak i sam płaski haczyk są wykonane z jednego kawałka blachy.
I to moim zdaniem jest bardzo rzadko spotykany wariant, tzw. "rarytas".

Sro 29 Sie, 2018 20:46

Powrót do góry
Bubba_Z
Komandor podporucznik

Komandor podporucznik





Posty: 2231
Pochwał: 15
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Janeczek94 napisał:
Co sądzicie na temat tego odznaczenia ? To naprawdę taki rarytas ?

https://allegro.pl/verwundeten-abzeichen-schwarz-oryginal-rarytas-i7527158684.html


Może w za rany BH Mayera taki haczyk to rzadkość, natomiast w odznaczeniach KM tego producenta to standard.
pzdr,
Bubba_Z

_________________
Szukam odznaczeń Minensucher Kriegsabzeichen i innych Kriegsmarine w bardzo dobrym stanie

Sro 29 Sie, 2018 22:33

Powrót do góry
Janeczek94
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 234
Skąd: Wolibórz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czyli sprzedający wcale nie ściemniał na temat tego haczyka. Jak będę miał chwilę to wrzucę na GCA. Nie wiem dlaczego, ale jakoś mnie to odznaczenie zaciekawiło, pomimo, że nie zbieram "za rany" i nie bardzo się na nich znam.

Czw 30 Sie, 2018 9:11

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam. co sądzicie o tym?
https://allegro.pl/medal-krzyz-honoru-i7526313227.html#thumb/5

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Nie 02 Wrz, 2018 0:30

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2953
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

DEEP DIGGER napisał:
Janeczek94 napisał:
janek22 napisał:
Szuka jelenia.


a to jak to w końcu jest z tym haczykiem, jest taki nietypowy ? czy standart ?


Typowy haczyk jest z okrągłego drucika. Zapewne sprzedawcy chodzi własnie o haczyk. Jakby wypowiedział się N. to byśmy mieli pewność Uśmiech

W odznakach za rany tego producenta to dośc rzadki wariant ale nie jest to żaden ,,rarytas''.Rarytas to wersja inegralna którą posiadam i w sumie za taką cenę jaka jest w aukcji odsprzadałbym ją ,,od ręki'' Mr. Green
Pozdrawiam
N.



Opis załącznika:

Nie 02 Wrz, 2018 1:35

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 724, 725, 726 ... 774, 775, 776  Następny Strona 725 z 776

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.